فروشگاه زنانه لیدی مد

فروشگاه
  

۸ مورد از بهترین انتخاب‌های کیف و کفش با پالتوی بلند را بشناسید

پالتو‌های بلند و اورسایز از محبوب‌ترین ترند‌های پاییز و زمستان امسال بوده و از گذشته‌های دور تاکنون طرفداران خاص خود را داشته و موردتوجه عده‌ی زیادی قرار گرفته است. اما اینکه این پالتو‌ها به چه میزان می‌تواند در تیپ و استایل شما موثر باشد، کاملا مرتبط با نوع آیتم‌هایی است که همراه با این پالتو‌ها مورد استفاده قرار می‌دهید.

۸ مورد از بهترین انتخاب‌های کیف و کفش با پالتوی بلند را بشناسید

تنها چیزی که لازم دارید این است که بدانید این پالتو‌های بلند را با چه لباس‌هایی ست کنید تا شیک دیده شوید. به همین خاطر، در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با نحوه ست کردن آن‌ها با کیف و کفش آشنا کنیم. از طرفی٬ کیف کفش هم یکی از آیتم‌های چشمگیر در استایل شماست و بسیار حائز اهمیت می‌باشد، این اهمیت به خصوص در مورد ست پالتو بلند٬ دو چندان می‌گردد؛ بنابراین اگر کیف و کفش مناسبی را برای پالتوی بلند خود انتخاب نکنید، نقطه ضعف بزرگی در استایل شما به چشم می‌آید.

برای شیک پوش بودن لازم نیست پول زیادی هزینه کنید، بلکه کافی است با اصول ست کردن آشنایی داشته باشید. در اینصورت می‌توانید لباس‌های تکراری را با استایلی جدید به تن کنید. یکی از قوانین مد که همه خانم‌ها سعی دارند آن را مورد توجه قرار دهند، ست کردن کیف و کفش با لباس است.

از آنجا که کیف و کفش از جمله وسایلی هستند که سریع دیده می‌شوند تطابق نداشتن آن‌ها با هم و با لباس‌ها زود به چشم می‌آید. در نظر داشته باشید که اگر شما هم مثل اکثر خانم‌ها مشکی و سفید جزو اولویت‌هایتان برای خرید کیف و کفش است، باید بگوییم این دو رنگ با اکثر رنگ‌ها و بافت‌ها هماهنگ می‌شود، اما اگر یکنواخت و کسل کننده به نظر می‌رسد، سعی نمایید از کیف‌های جیر، کیف‌های دوشی چرم و بوت‌های چرمی و کشی در استایل خود استفاده کنید.

۱. رنگ کیف و کفش

برای انتخاب رنگ باید رنگ پالتو را در نظر بگیرید. رنگ کیف و کفش می‌تواند یکی از رنگ‌های به کار رفته در پالتو‌های طرح دار باشد و یا با رنگ پالتو‌های ساده هارمونی داشته باشد. می‌توانید رنک کیف و کفش را یک رنگ انتخاب کنید و یا کفش را با شلوار یا دامن و کیف را با شال خود ست نمایید.

اگر دوست دارید توجه بیشتر بر روی کیف یا کفش شما باشد از رنگ‌های کاملا متضاد و جیغ در استایل خود استفاده کنید. توجه کنید که اگر رنگ کیف و کفش را همرنگ با پالتو است باید رنگ کیف و کفش یک درجه کمرنگ‌تر یا پر رنگ‌تر انتخاب گردد و دقیقا همان رنگ نباشد.

در استایل رسمی از کیف با رنگ تیره استفاده کنید، ولی برای مراسمات غیر رسمی می‌توانید از رنگ‌های مختلف و حتی جیغ استفاده نمایید. علاوه بر پالتو، می‌توانید کیف و کفش خود را با روسری و شال یا رنگ‌های بکار رفته در آن نیز ست نمایید.

اگر رنگ مشکی را می‌پسندید، برای یکنواخت و تکراری به نظر نرسیدن می‌توانید از طرح‌های مختلف در کیف و کفش خود استفاده نمایید. برای مثال می‌توانید یک کیف جیر را با کفش چرم مات مشکی ست کنید. البته باید بگوییم که رنگ مشکی با تمام رنگ‌های خنثی هماهنگی دارد.

۲. طرح کیف و کفش

برای پالتو‌های کار شده باید از کیف و کفش ساده و برای پالتو‌های ساده از کیف و کفش‌های طرح‌دار استفاده کنید. هنگام استفاده از پالتو‌های طرح‌دار از کیف و کفش‌های ساده هم رنگ با طرح‌های روی پالتو استفاده نمایید. دقت کنید که استفاده از کفش همرنگ با لباس و یا شلوار قد شما را بلندتر پاهایتان را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

در فصل زمستان استفاده از کیف و کفش‌های پشمی، بافتی یا خزدار می‌تواند استایل گرمی را برای شما ایجاد کند. کیف و کفش‌های چرم تنها کیف و کفش‌هایی هستند که برای تمامی‌فصول سال استفاده می‌شوند.

به عنوان مثال اگر در ترکیب پالتویتان از خز استفاده شده انتخاب یک کیف و کفش خزدار این ترکیب دلنشین را کامل می‌سازد.

۳. انتخاب کیف و کفش متناسب با اندام

۸ مورد از بهترین انتخاب‌های کیف و کفش با پالتوی بلند را بشناسید

می‌توانید ایراد‌های اندامی‌خود را با استفاده از رنگ و مدل کیف وکفش بپوشانید. فرم اندامی‌سیب کیف دسته بلند و فرم اندامی‌گلابی کیف دسته کوتاه باید استفاده کنید تا نگاه‌ها از چاقی اندام‌ها منحرف گردد. برای مراسمات رسمی و مجالس از کیف‌های کوچک دستی استفاده کنید.

اصولا در فصل‌های سرد سال بهتر است کیف‌های بزرگ و جادار را با پالتوی خود ست کنید چرا که معمولاً وقتی وارد مکان‌های سرپوشیده می‌شوید مجبورید چتر و شال و کلاه و دستکش خود را داخل کیف بگذارید. شما می‌توانید از کیف زنانه چرم مدل دوشی نیز در استایل خود استفاده کنید.

۴. کیف و بوت بلند جیر

ترکیب بوت بلند با پالتو بلند می‌تواند استایل شما را خاص و شیک نماید، می‌توانید یک بوت بلند طرحدار یا یک بوت بلند مشکی از جنس چرم یا جیر را انتخاب کنید. بهترین نکته در مورد بوت بلند به رنگ مشکی این است که شما می‌توانید آن را هم در روز و هم در شب و با هر کیف و پالتویی با هر مدل و رنگی بپوشید.

بوت جیر یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های کفش پاییزی و زمستانی است که شما می‌توانید آن را به راحتی با همه چیز ست کنید؛ به خصوص مدل بلند و تا سر زانوی آن را که می‌توانید برای شیک‌تر به نظر رسیدن با کیفی که در قسمت‌هایی از آن جیر به کار رفته به کار گیرید. اما قبل از هر چیز بهتر است با نکات مراقبت از کیف و کفش جیر در این مطلب آشنا شوید.

۵. پالتو‌های بلند و بوت یا نیم بوت پاشنه‌دار

یکی دیگر از روش‌های استایل کردن پالتو‌های بلند، ترکیب کردن آن‌ها با نیم بوت‌های پاشنه دار بویژه برای افراد کوتاه قد می‌باشد. خوشبختانه کفش پاشنه‌دار یکی از گزینه‌هایی است که به هنگام روبرو شدن با این چالش که با پالتو بلند چه کفشی را می‌شود ست کرد، می‌توانید از آن استفاده کنید.

این استایل این امکان را برای شما مهیا می‌کند که در کمال سادگی شیک و منحصربه‌فرد باشید و تمام نگاه‌ها را به سمت خود جلب کنید. شما در استایل کژوال خود نیز می‌توانید پالتو بلند جلو باز یا بسته را با بوت یا کفش پاشنه بلند بپوشید و ظاهری زیبا و جذابی را به استایل خود ببخشید.

اندازه پاشنه در بوت‌ها متفاوت است، دلیل شما می‌توانید اندازه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بدون اینکه به پا‌های خود صدمه بزنید، استایل خاص و شیکی داشته باشید. برای داشتن یک استایل مدرن، می‌توانید پاشنه بوت خود را کمی ضخیم و برای داشتن یک استایل رسمی نیز می‌توانید پاشنه بوت خود را نازک‌تر انتخاب کنید.

۶. کیف و بوت بلند چرم

۸ مورد از بهترین انتخاب‌های کیف و کفش با پالتوی بلند را بشناسید

یکی از مزایای چرم این است که می‌توانید مطابق با سلیقه خودتان استایل‌های بسیار متفاوتی را با آن خلق کنید. همچنین، به جای یک بوت چرمی ساده می‌توانید بوتی انتخاب کنید که روی آن دوخت و یا بند داشته باشد. پالتو‌های بلند در کنار کیف و کفش چرم بسیار شیک و زیبا هستند و هر نوع قد و قواره و اندامی را زیباتر و منحصربفرد جلوه می‌دهند. برای خرید جدیدترین مدل‌های پالتو زنانه شیک و بلند از جنس چرم به حراج فصلی از مدل‌های ترند سال باخبر شوید.

۷. پالتو‌های بلند با کفش‌های اسپرت و کتانی

اگر می‌خواهید استایلی شیک و درعین‌حال راحت داشته باشید، پالتو‌های بلند خود را با کفش‌های اسپرت و کتانی بپوشید. در این نوع استایل توجه به جزئیات اهمیت ویژه‌ای دارد و استفاده از شال‌گردن، کیف‌های بزرگ، رنگی و اکسسوری‌های متناسب با رنگ پالتو و کفش به‌شدت توصیه می‌شود.

اگر به استایل اسپرت علاقه زیادی دارید و همیشه کتانی انتخاب اول شما برای ست با پالتو است، کتانی را با پالتو بلند و شلوار‌های ورزشی، اسلش و جین ست نمایید. اگر قد کوتاهی دارید و می‌خواهید حتما پالتو بلند را با کتانی بپوشید، می‌توانید به سراغ مدل‌هایی از کتانی بروید که لژدار هستند و پاشنه اضافی آن‌ها شما را کوتاه نشان نمی‌دهد.

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

بهبود عملکرد جنسی با چند خوراکی
ضعف عملکرد جنسی افراد کم خون با مصرف سرکه
چگونه موفقیت خود را اندازه‌گیری کنیم؟
اختلال شخصیت نمایشی و سبب شناسی آن
مهارت تصمیم گیری + مراحلی که باید برای یک تصمیم گیری درست طی کنید
مهارت رهبری چیست ؟
چرا زنان در رهبری از مردان موفق تر هستند؟
اندازه مناسب شلوار جین
بهترین راه های افزایش اندازه آلت تناسلی
اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان + جدول

   محصولات مشابه  

دانلود مقالهISI انتخاب نمایشی از AHP مبتنی بر رهبری شاخص های کلیدی عملکرد - اندازه گیری عملکرد عملیا دانلود مقالهISI انتخاب نمایشی از AHP مبتنی بر رهبری شاخص های کلیدی عملکرد - اندازه گیری عملکرد عملیا
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت شاخص های اندازه گیری عملکرد بخش ها - در حجم 28 اسلاید، فرمت فایل pptx پاورپوینت شاخص های اندازه گیری عملکرد بخش ها - در حجم 28 اسلاید، فرمت فایل pptx
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتکلیات اجرای دستور العملپرداخت مبتنی بر عملکرد پزشکان و کارکنان غیر پزشک دانلود پاورپوینتکلیات اجرای دستور العملپرداخت مبتنی بر عملکرد پزشکان و کارکنان غیر پزشک
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت در موردکلیات اجرای دستور العملپرداخت مبتنی بر عملکرد پزشکان و کارکنان غیر پزشک دانلود پاورپوینت در موردکلیات اجرای دستور العملپرداخت مبتنی بر عملکرد پزشکان و کارکنان غیر پزشک
مشاهده مشخصات و خرید

مدیریت پیمان و جایگاه آن در نظام مبتنی بر عملکرد مدیریت پیمان و جایگاه آن در نظام مبتنی بر عملکرد
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت شاخص هاي ارزيابي مديريت عملکرد کارکنان PPM پاورپوینت شاخص هاي ارزيابي مديريت عملکرد کارکنان PPM
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان سنسورهای مبتنی بر نانو اهرم ها، عملکرد و ساخت در 27 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان سنسورهای مبتنی بر نانو اهرم ها، عملکرد و ساخت در 27 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف عملکرد و ارزیابی عملکرد کارکنان (فصل 2) مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف عملکرد و ارزیابی عملکرد کارکنان (فصل 2)
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت مدیریت و اندازه گیری ترافیک با استفاده از سیستمهای مبتنی بر پردازش تصویر پاورپوینت مدیریت و اندازه گیری ترافیک با استفاده از سیستمهای مبتنی بر پردازش تصویر
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت مدیریت، ارزیابی واندازه گیری عملکرد سازمانها - 100 اسلاید پاورپوینت مدیریت، ارزیابی واندازه گیری عملکرد سازمانها - 100 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت مدیریت، ارزیابی واندازه گیری عملکرد سازمانها - در حجم 103 اسلاید، فرمت فایل pptx پاورپوینت مدیریت، ارزیابی واندازه گیری عملکرد سازمانها - در حجم 103 اسلاید، فرمت فایل pptx
مشاهده مشخصات و خرید

پایان نامه بررسی رابطه بین جهت گیری های استراتژیک و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمان های خدماتی پایان نامه بررسی رابطه بین جهت گیری های استراتژیک و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمان های خدماتی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتارزیابی عملکرد کارکنان دانلود پاورپوینتارزیابی عملکرد کارکنان
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتبررسی عملکرد نیروگاه بادی دانلود پاورپوینتبررسی عملکرد نیروگاه بادی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتنحوه عملکرد سرویس ADSL دانلود پاورپوینتنحوه عملکرد سرویس ADSL
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت در موردنحوه عملکرد سرویس ADSL دانلود پاورپوینت در موردنحوه عملکرد سرویس ADSL
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتنظام پیشنهادها،سرمایه فکری و عملکرد سازمانی دانلود پاورپوینتنظام پیشنهادها،سرمایه فکری و عملکرد سازمانی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتهواشناسی و عملکرد اداره کل هواشناسی استان زنجان دانلود پاورپوینتهواشناسی و عملکرد اداره کل هواشناسی استان زنجان
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتبررسی و ارزیابی عملکرد دوربین های دیجیتال و انواع آنها دانلود پاورپوینتبررسی و ارزیابی عملکرد دوربین های دیجیتال و انواع آنها
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتدانشگاه پیام نور استان کرمان گزارش عملکرد تربیت بدنی در سال نود وسه دانلود پاورپوینتدانشگاه پیام نور استان کرمان گزارش عملکرد تربیت بدنی در سال نود وسه
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

راهنمای سایز گردنبند: چگونگی اندازه گیری و انتخاب صحیح طول گردنبند
عملکرد بهتر مسواک برقی مخصوص ارتودنسی نسبت به مسواک های دستی
چگونه می توان اندازه عینک های خود را پیدا کنیم
چگونه عطر مناسب انتخاب کنیم ؟ (نکات مهم به هنگام انتخاب و خرید عطر)
راهنمای کامل انتخاب عینک آفتابی – معرفی تمام معیارهای انتخاب صحیح
نحوه انتخاب یک عطر
انتخاب سشوار
بهترین انتخاب ها ی دستبند طلا
نحوه انتخاب یک کتاب خوب
انتخاب نوع و شیوه ی پوشش
فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی