لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

کاری کنید آرامش بر‌گردد!کاری کنید آرامش بر‌گردد!رسیدن به آرامش

آرامش را به زندگی خود برگردانید

 

استرس، یکی از بیماری‌های شایع قرن ماست و متخصصان معتقدند که اگر راه‌های مقابله با آن را یاد نگیریم و برای کم‌کردنش کاری نکنیم، زمینه را برای افسرده‌شدن‌مان هم فراهم کرده و وضعیت جسمی، روابط اجتماعی و ارتباطات فردی‌مان را هم گرفتار مشکلات متعددی می‌کند.

 

از کنار این موضوع، ساده نگذرید؛ حتی اگر شرایط اجتماعی، اضطراب‌آور باشد یا مشکلات خانوادگی‌تان دلیل دچارشدن شما به استرس باشد، نمی‌توانید نسبت به حل‌شدن این مشکل، ناامید باشید. استرس، یکی از بیماری‌های شایع قرن ماست و متخصصان معتقدند که اگر راه‌های مقابله با آن را یاد نگیریم و برای کم‌کردنش کاری نکنیم، زمینه را برای افسرده‌شدن‌مان هم فراهم کرده و وضعیت جسمی، روابط اجتماعی و ارتباطات فردی‌مان را هم گرفتار مشکلات متعددی می‌کند.

 

فکر می‌کنید زندگی همین است؟ 

به خیال خودتان همه‌چیز طبیعی است و اثری از استرس ناتوان‌کننده در زندگی‌تان نمی‌بینید؟ محققان می‌گویند ۸۳درصد کسانی که هر روز با استرس درگیر هستند، مثل شما فکر می‌کنند و برای خلاص‌شدن از این وضعیت، کاری انجام نمی‌دهند. این افراد، تصور می‌کنند که همه آدم‌ها دنیا را همین‌طور می‌بینند و نیازی به درمان و کمک‌گرفتن از متخصصان برای کاهش اضطراب وجود ندارد.

 

نمی‌توانید تصمیم بگیرید؟ 

اگر در تصمیم‌گرفتن مشکل دارید و همیشه برای انجام کار‌ها نیازمند تایید و حمایت دیگران هستید، احتمالا استرس دارید. به باور متخصصان، کسانی که از اختلالات اضطرابی رنج می‌برند، با بحران تصمیم‌گیری درگیر هستند و به‌شدت از شکست‌خوردن یا تاییدنشدن توسط دیگران هراس دارند.

 

دیگران را متهم می‌کنید؟ 

روابط اجتماعی و خانوادگی‌تان آسیب دیده، اما کاری برای بهبود آن‌ها انجام نمی‌دهید؟ کسانی که با استرس درگیر هستند، سهم خود را در ویران‌‎شدن روابط‌شان نادیده می‌گیرند و با متهم‌کردن همسر، دوستان و همکاران‌شان، همه مشکلات را بر گردن آن‌ها می‌اندازند. پذیرفتن اینکه بخشی از مشکل، خود آن‌ها هستند، آنقدر به آن‌ها استرس وارد می‌کند که سعی در انکار این واقعیت دارند.

 

از کاه، کوه می‌سازید؟ 

وقتی استرس در وجود شما خانه کرده باشد، هر اتفاق ساده‌ای را یک فاجعه قلمداد می‌کنید. کسانی که توان مدیریت اضطراب را ندارند، با خوردن پای‌شان به یک خرده سنگ، احساس می‌کنند که به صخره‌ای اصابت کرده‌اند و به همین دلیل، نمی‌توانند درک واقعی از موقعیت‌ها داشته باشند و به میزان طبیعی در مواجهه با شرایط مختلف دچار اضطراب شوند. واکنش‌های اغراق‌شده، مشکلی است که این افراد بدون درک‌کردنش، هرروز بار‌ها آن را تکرار می‌کنند.

 

حافظه‌تان ضعیف شده؟ 

نگران نباشید. آلزایمر ندارید! شما تنها به نوعی اختلال اضطرابی دچار شده‌اید و باید با کمک متخصصان، ریشه‌های آن را پیدا کرده و برای درمان‌کردنش تلاش کنید. استرس، یکی از عوامل اصلی ضعیف‌شدن حافظه و قدرت یادگیری است و فراموش نکنید که در صورت درمان‌نکردنش، ضعف حافظه‌تان هر روز بیشتر می‌شود.

 

معده‌تان آرام نمی‌شود؟ 

مشکلات گوارشی، یکی از نشانه‌های شایع ابتلا به استرس هستند. اگر روده‌های‌تان بیش از اندازه پرکار یا کم‌کار شده‌اند، یا اینکه معده‌تان دچار دردهای اسپاسمی، سوزش مداوم یا ریفلاکس اسیدی شده، احتمالا از اختلالات اضطرابی رنج می‌برید. اگر شما هم به هر یک از این مشکلات دچار هستید، علاوه بر مشورت‌کردن با یک متخصص گوارش، از یک روانپزشک هم کمک بگیرید. شاید با آرام‌شدن روان‌تان، همه این مشکلات، بدن شما را‌‌ رها کنند.

   

منبع: سلامت نیوز

 مطالب بیشتر برای زندگی بهتر

  • برای آرامش اعصاب چه باید خورد؟
  • بهترین خوردنی های آرام بخش
  • خشم، علل، پیامدها، راهکارها (2)
  • راز شاد زندگي کردن در سالمندي
  • شادی و راههای رسیدن به آن
  • شادی کاذب در دنیای جوانی

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

کاری کنید آرامش بر‌گردد!
آرامش خود را پیدا کنید
چگونه به آرامش درونی ماندگار دست پیدا کنید
اگر فکر می کنید از پس انجام هیچ کاری برنمی آیید؟
کاری کنید که همسرتان احساس خاص بودن کند
احساساتی که اغلب باعث آزار سالمندان می‌گردد
راز آرامش زن و شوهر
رسیدن به آرامش در 10 دقیقه!
زندگی در ساحل آرامش
با این روش های علمی به آرامش برسید!

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

چگونه می توان مژه ها را فر کنید
زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید
باید به طور منظم از پوست خود محافظت کنید
با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید
چطور بهترین عینک مناسب چهره‌تان را انتخاب کنید؟‌
در انتخاب شامپو برای موهای رنگ شده به این نکات توجه کنید.
دنیای مد کیف و کفش قانونی که حتما باید هنگام خرید کفش رعایت کنید
کار های ضروری مراقبت از پوست، حتی برای روزهایی که خیلی احساس تنبلی می کنید
6 محصول که شما باید از تهیه کننده محصولات زیبایی ارگانیک خود خریداری کنید
اگر ابروهای زیبا و بی‌نقص می‌خواهید این ابزارها را برای اصلاح ابرو تهیه کنید
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی