لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

7 کار زشتی که مردان برای همسران خود انجام می دهند!!7 کار زشتی که مردان برای همسران خود انجام می دهند!!به دنبال نقاط قوت در همسر خود باشید‎

 

برخی کارها وجود دارند که ممکن است با انجام آنها موجب ناراحتی همسرتان شوید. در اینجا به هفت مورد اشاره می کنیم که زنان آنها را دوست ندارند.

 

کارهای زشتی که مردان در برابر همسرشان انجام می دهند

 

بسیار انتقاد گرا هستید

لطفا اول ایرادهای خودتان را برطرف کنید، بعد به سراغ انتقاد از همسرتان بروید. به دنبال نقاط قوت در همسر خود باشید. از کارهای او تعریف کنید و شکایت کردن را کنار بگذارید. دفعه بعدی که می خواهید از کارهای او ایراد بگیرید، کمی مکث کنید و از کارهای خوبی که انجام داده تعریف کنید. او عاشق تعریف کردن است. 

  

مدام همسرتان کنترل می کنید

چه باور کنید و چه باور نکنید، همیشه هم حق با شما نیست و همسر شما واقعا در تصمیم گیری های خود به خوبی عمل می کند و تصمیمات درستی را در زندگی می گیرد. بنابراین، اگر مدام به این فکر کنید که بخواهید همسرتان را کنترل کنید و بخواهید بدانید او کجا می رود، چه کاری انجام می دهد و چقدر پول خرج می کند، باید این کارتان را متوقف کنید. به جای این کار، مثل یک تیم عمل کنید. یکدیگر را تشویق کنید و از هم حمایت کنید. اجازه بدهید همسرتان خودش باشد و به او اجازه دهید تا با بالهایش پرواز کند. 

  

با همسرتان مثل یک شی رفتار می کنید 

آقایان محرتم لطفا با همسر خود مثل یک شی رفتار نکنید. او همسر شما، بهترین دوستتان و ملکه زندگی تان است. همیشه به او احترام بگذارید و با او روابط عاطفی برقرار کنید. 

  

زمانی را  برای صحبت کردن با او در طی روز سپری نمی کنید

شما یک زن دارید و مرد خوشبختی هستید. لطفا او را فراموش نکنید. از سر کار به او زنگ بزنید. هر بار که کنار شما نشسته است، به او بگویید که چقدر دوستش دارید. بگذارید بداند که شما در الویت اول او قرار دارید. روی مبل کنار او بنشینید و با او حرف زنید. در مورد روز خود، افکارتان، نگرانی هایتان و در مورد تجارب خنده دارتان با او صحبت کنید. 

  

از کلمات زشت و فحش استفاده می کنید 

خب، شما یک پسر نوجوان نیستید که بگوییم استفاده از کلمات زشت و فحش کار زشتی است. چون خودتان هم می دانید که استفاده از این زبان واقعا کار خوبی نیست. مواظب حرف زدنتان باشید. از کلمات زشت و فحش در واژگان خود استفاده نکنید. شاید بهتر باشد احساسات خود را به طریق دیگری بیان کنید. همسر شما از شما انتظار دارد تا مثل یک جنتلمن با او حرف بزنید. برای خودتان یک لغت نامه بخرید. منظورمان لغت نامه واقعی نیست، بلکه منظورمان این است از واژه های جدید استفاده کنید.

  

از او انتظار بیش از حد دارید

همسر شما دلش می خواهد که به خاطر انتظارات غیر واقع گرایانه شما مورد ارزیابی قرار نگیرد. لطفا اندام همسرتان، مهارت های بودجه بندی یا مهارت های والدینی او را با هیچ زنی مقایسه نکنید. اگر او را با کسی مقایسه کنید، او اعتماد به نفس خودش را از دست می دهد. مهربان و صبور باشید و از اشتباهات او بگذرید. هر چه بر نقاط قوت او تاکید کنید، او به همان قدر به صورت طبیعی ، کارهای مثبتی از خود نشان خواهد داد و همان زنی می شود که دلتان می خواهد. 

  

در کارهای خانه به او کمک نمی کنید 

شاید نیمی از درآمد زندگی اتان را شما فراهم می کنید، اما این بدن معنا نیست که وقتی همسرتان مشغول شستن ظرف هاست و یا مشغول تمیز کردن خانه است، روی مبل لم بدهید.بلند شوید و به او کمک کنید. شما و همسرتان مثل یک تیم هستید و باید کارهایتان را باهم تقسیم کنید. 

 

منبع: سیمرغ

 دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

  • چطور درباره ناراحتی‌های خود با همسرمان صحبت کنیم؟
  • راه حل های موثر در دعواهای زن و شوهری
  • مشاجره و کل کل با همسر، ممنوع!
  • گفتگوی منطقی راهکار طلایی پایان دادن به مشاجره زوجین است
  • چگونه در دعوای زناشویی پیروز شویم؟
  • بعد از مشاجرات چگونه همسرتان را ببخشید

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

7 کار زشتی که مردان برای همسران خود انجام می دهند!!
کارهایی که مردان برای شادی همسرشان باید انجام دهند
5 اشتباهی که مردان پس از طلاق انجام می دهند
10 اشتباه که هنوز مردان در لباس پوشیدن انجام می دهند
کارهایی که والدین برای موفقیت کودکان انجام می‌دهند
کار‌هایی که زنان قوی انجام می‌دهند
۱۲ عمل صبحگاهی که افراد موفق انجام می‌دهند
اشتباهاتی که آقایان خوشتیپ انجام نمی‌دهند!
رنگ مو و 6 اشتباه رایجی که خانم ها انجام می دهند
10 کاری که سرزنده‌ها قبل خواب انجام می‌دهند

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

چه کار های لازم است تا در طول شب برای محافظت از پوستتان انجام دهید
5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید
انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب
آرایش برای روز و شب های بهار
10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020
بهترین ضد عرق برای از بین بردن بوی زیر بغل
5 راه برای مراقبت از پوست خود در سن 20 سالگی
بهترین شامپو برای موهای خشک
انتخاب کفش برای خانم های سخت پسند
نکاتی برای خرید گردنبند
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی