لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

5 زبان عشق که هر زن و شوهری باید بداند!5 زبان عشق که هر زن و شوهری باید بداند!زبان عشق همسرمان را درک کنیم

 

بعضی از محققان می‌گویند که هر فردی دارای یک زبان اصلی و یک زبان ثانویه برای بیان عشق است. به‌علاوه، انسان‌ها تمایل دارند به شیوه‌ای ابراز عشق کنند که همان شیوه را برای دریافت عشق از سوی دیگران ترجیح می‌دهند.

 

5 زبان عشق که باید یاد بگیرید

از آن‌جایی که اولویت‌ها و ترجیحات ما در زمینه ابراز و دریافت عشق کاملا با اولویت‌ها و ترجیحات همسرمان یکسان نیست، در همین نقطه است که مشکلات مختلفی می‌توانند در رابطه مشترک شروع شوند. با این‌ حال، اگر همه بتوانیم زبان عشق همسرمان را درک کنیم، دیوارهای سوءتفاهم را فرو می‌ریزیم و کمتر به مشکل برمی‌خوریم.

  

کلمات تاییدگر و مثبت

در این زبان از کلمات مناسب و مثبت برای تایید و پذیرش طرف مقابل استفاده می‌شود. آن گروه از افرادی که این زبان عشق را ترجیح می‌دهند،‌ با شنیدن عبارت‌هایی مانند «دوستت دارم» و عبارت‌های احساسی دیگر خوش‌حال می‌شوند و ارزش خاصی برای این عبارت‌ها قائل هستند. درواقع، کلمات در این زبان دارای ارزش واقعی هستند. علاوه بر این، افرادی که این زبان عشق را ترجیح می‌دهند، از مواجهه با عبارت‌های منفی و توهین‌آمیز به‌راحتی نمی‌گذرند و نمی‌توانند این عبارت‌ها را به‌راحتی فراموش کنند.

  

وقت‌گذرانی با کیفیت

در این زبان عشق، همه چیز به معطوف کردن کامل توجه به همسر بستگی دارد. برعکس زبان اول که کاملا به کلمات بستگی داشت، کلمات در این زبان از اهمیت و ارزش خاصی برخوردار نیستند. چیزی که این‌جا در نهایت همه چیز را تعیین می‌کند و احساس رضایت‌مندی و آرامش را در فرد برمی‌انگیزد، کیفیت وقت‌گذرانی با همسر است. حواس‌پرتی‌ها،‌ از یاد بردن تاریخ رویدادهای مهم در زندگی مانند تاریخ ازدواج و تولد، یا عدم گوش دادن کامل و مناسب به همسر، از بدترین کارها برای افرادی هستند که وقت‌گذرانی با کیفیت را در اولویت قرار می‌دهند.

  

دریافت هدیه

زبان عشق برای بعضی از افراد، براساس دریافت کردن هدیه تعریف می‌شود. این ویژگی لزوما به معنای مادی‌گرا بودن نیست، بلکه یک هدیه کوچک اما فکرشده و جذاب نیز باعث خوش‌حالی این افراد می‌شود. افرادی که زبان عشق را براساس دریافت هدیه تعریف می‌کنند، همواره انتظار دارند که هدیه‌های مختلفی را در موقعیت‌های زمانی مختلفی از سوی همسرشان دریافت کنند.

  

اولویت‌دهی به عمل

بعضی از افراد، اولویت را به عمل می‌دهند و نه به کلمات. این افراد از همسرشان توقع دارند که در هر شرایطی به آنان کمک کند و در صورت مواجه شدن با هر مشکلی، اول از همه به همسرشان رجوع می‌کنند. افرادی که زبان عشق را براساس اولویت‌دهی به عمل تعریف می‌کنند، هرگز نمی‌توانند به ‌راحتی از شکستن قول‌ها بگذرند یا تنبلی همسرشان را درک کنند. 

 

تماس بدنی

برای این افراد، هیچ چیزی عمیق‌تر و مهم‌تر از اظهار احساسات از طریق نوازش یا بوسیدن نیست. این افراد به اظهارات احساسی از طریق حالت‌های مختلف بدن واقعا اهمیت می‌دهند و در صورتی که خواسته خودشان را از سوی همسرشان دریافت نکنند، افسرده می‌شوند. به‌علاوه، بی‌توجهی همسرشان به ابراز احساسات از طریق نوازش و...، این حس را در آنان برمی‌انگیزد که انگاری دیگر مورد علاقه همسرشان نیستند. 

 

منبع : salamatism.com

 دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

  • ۷ پژوهش عشقی که هر عاشقی باید بخواند
  • اول عاشق شویم یا اول ازدواج کنیم؟
  • زبان عشق همسرتان را بیاموزید
  • سه ترفند زنانه برای جلب توجه مردان
  • شما هم عاشقید؟
  • نشانه های پسران عاشق چیست؟

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

5 زبان عشق که هر زن و شوهری باید بداند!
هر زنی باید این 9 حقیقت را درباره مغز یک مرد بداند!!
خصوصیات یک زن موفق شاغل که هر زنی باید بداند!!
3 سیاست مهم شوهر داری که هر زنی باید بداند!!
شستشوی واژن؛ ۱۰ نکته مهم که هر خانمی باید بداند
نکات زناشویی که هر زنی باید در مورد مردان بداند
کانتورینگ لب، یک ترفند فوق العاده زیبایی که هر خانمی باید بداند
زشت ترین شوخی های زن و شوهری که باید به سرعت ترک شان کنید!!
آرزوی هر خانمی است که مرد زندگی اش این رازها را بداند!!
دعواهای زن و شوهری و راه حل آن

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

هر چند مدت باید لوازم آرایش خود را تغییر دهم؟
اگر لنزهای شما یخ زد چکار باید بکنید
هر آنچه باید درباره نقره بدانیم
چرا باید عطر جیبی بخریم؟ /مزایا و معایب
باید به طور منظم از پوست خود محافظت کنید
برندهای آرایشی فرانسوی که باید بشناسید
روانشانسی عطرها و هر آنچه باید در این زمینه بدانید
چرا باید بهداشت دهان و دندان را رعایت کنیم
تمام نکاتی که برای انتخاب کفش زنانه باید بدانید
6 تا از مراحلی که باید در نظر بگیرید تا پوست کاملی داشته باشید
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی