لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

میل جنسی مردان در کدام فصل افزایش پیدا می کند؟میل جنسی مردان در کدام فصل افزایش پیدا می کند؟میل جنسی مردان در پاییز افزایش پیدا می کند‎

 

میل جنسی انسان نیز مانند بسیار مسائل دیگر تحت تاثیر عوامل محیطی قرار می گیرد که در ادامه به تغییر میل جنسی مردان در فصل های مختلف اشاره می کنیم

 

چرا میل جنسی مردان در پاییز افزایش پیدا می کند؟

مردان نسبت به زنان از میل جنسی بیشتری برخودار هستند و با آمدن فصل سرما افزایش میل مردان را می بینیم که این رخداد اتفاق های زیادی را رقم میزند. مردان در برقراری رابطه جنسی بسیار مشتاق تر از زنان هستند و تمایل بیشتری به برقراری رابطه دارند.

 

برگ‌ها در پاییز فرو می‌ریزند، اما آیا میل جنسی هم همراه برگ‌ها در پاییز سقوط می‌کند؟! دلیل افزایش میل جنسی و علاقه بیشتر مردان به زنان در پاییز چیست؟

 

مطالعات متعددی نشان می‌دهند که پاییز فصلی است که سطح تستوسترون در بدن انسان‌ها به بالاترین میزان نسبت به تمام مواقع دیگر سال می‌رسد. شاید این اتفاق با کاهش نور روز و افزایش فعالیت‌های اجتماعی مرتبط باشد، اما هرچه که هست، میل جنسی واقعا در پاییز بیشتر می‌شود.

 

حتی بررسی‌های محققان دانشگاه سیمون فریزر نشان می‌دهد که همین افزایش تستوسترون در بدن است که باعث می‌شود خانم‌ها در پاییز جذابیت بیشتری برای مردان داشته باشند.در واقع، یکی از مطالعات مجله Perception هم نشان می‌دهد که خانم‌ها در فصل‌های سرد سال، دارای جذابیت بیشتری برای مردان هستند.

 

یک فرضیه این است که افزایش سطح تستوسترون باعث می‌شود که مردان بیشتر به رابطه جنسی علاقه‌مند شوند، اما دلایل محتمل‌تری هم وجود دارد: تاثیر عناصر متضاد. به عبارت دیگر، تابستان فصلی است که لباس‌های خاص خودش را به همراه می‌آورد و پاییز و زمستان هم همین‌طور. این معیارهای جذابیت خانم‌ها برای مردان است که در فصل‌های مختلف، تغییر می‌کند و جذابیت خانم‌ها را برای مردان در فصل‌های سرد سال بیشتر می‌کند.

  

افزایش میل مردان در ساعات صبح

هورمون های تستوسترون قبل از این که مردها از خواب بیدار شوند در نقطه ی اوج خود قرار دارند. دلیل این افزایش سطح تستوسترون این است که غده ی ریزمغزی یا هیپوفیز که هورمون های جنسی را تولید می کند در طول شب تحریک می شوند و به طور پیوسته تا زمان طلوع خورشید، هورمون ها را افزایش می دهد.

 

هورمون های تستوسترون در زنان نیز تولید می شوند اما در آن ها، میزان تولید شده در طول شب افزایش بسیار کمی دارد. سطح هورمون توسط پروژسترون و استروژن متعادل نگه داشته می شود. مردان فقط با کمی تستوسترون میل به برقراری رابطه دارند و سطح افزایش یافته ی آن در هنگام صبح دو تا سه بار در هفته برای ایجاد نعوظ رخ می دهد.

 

دلیل دیگر این که مردان صبح ها تمایل به مقاربت دارند این است که احساس می کنند شب را خوب خوابیده اند. سطح تستوسترون در مردها بستگی دارد به این که چه قدر خوب و عمیق خوابیده باشند. برای مثال، مطابق با پژوهشی که توسط ژورنال انجمن پزشکی امریکا انجام شد، بیش تر از ۵ ساعت خوابیدن می تواند تا ۱۵ درصد سطح هورمون تستوسترون را افزایش بدهد.

 

منبع : hidoctor.ir

 دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

  • افزایش میل جنسی به روش های سنتی
  • نسخه طب سنتی برای اختلالات جنسی
  • نکات کاربردی در رابطه با مسائل جنسی همسران
  • بالا برنده های ميل جنسی
  • تقویت جنسی
  • سرد مزاجی همسرم در مقابل نیاز جنسی بالای من

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

میل جنسی مردان در کدام فصل افزایش پیدا می کند؟
کدام رفتار جنسی برای مردان و زنان در رابطه جنسی جذاب تر است؟
افزایش میل جنسی زنان با افزایش سن چطور ممکن است؟
کدام مردان همسرشان را كتك مي‌زنند؟
کدام مردان به همسرشان خیانت می کنند؟
کدام رفتارهای زنان روی اعصاب مردان است؟
بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان کدام است؟
مشکلات جنسی مردان قابل درمان است و مهم ترین علل بیماری‌های جنسی کدامند؟
راهکارهایی برای افزایش توان جنسیِ مردان
جذابیت جنسی چیست و راههای افزایش جذابیت جنسی کدامند؟

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

بهترین ترفندهای افزایش رتبه الکسا
چگونه شانس تبدیل شدن به ملکه Maskara را افزایش دهید
ساعت مناسب من کدام است؟
چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد
چگونه می توان اندازه عینک های خود را پیدا کنیم
نحوه پیدا کردن عینک های مناسب برای شما ، صورت و نسخه شما.
راهنمای انتخاب عینک آفتابی : چگونه فرم مناسب صورت خود را پیدا کنیم؟
خرید انواع ضدتعریق؛ کدام ضدتعریق برای من مناسب‌تر است؟
چگونه می توان به چهره ای با آرایش اما بدون آرایش کردن دست پیدا کرد
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی