لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

برای داشتن یک رابطه طولانی مدت این مقاله را بخوانید!!برای داشتن یک رابطه طولانی مدت این مقاله را بخوانید!!برای داشتن رابطه ای بلند مدت با طرف مقابل باید بتوانید که از برخی اشتباهات او بگذرید‎

 

اگر دوست دارید بدانید که برای داشتن یک رابطه بلند مدت چه کارهایی باید انجام داد، در ادامه مطلب همراه مان باشید

 

اگر رابطه‌ای بلند مدت می‌خواهید، بخوانید

آیا شما هم ترس این را دارید که رابطه عاطفی تان خیلی زود به اتمام رسد؟ آیا شما هم مدام نگرانید و به دنبال راههای برای نگهداشتن رابطه تان می گردید؟ نگه داشتن یک رابطه سالم به عوامل زیادی بستگی دارد که نیمی از آنها به خود شما باز می گردد. 

  

او را ببخشید

هر کسی ممکن است مرتکب اشتباه شود و این حقیقت را نمی توان نادیده گرفت. اگر شما به راستی طرف مقابل تان را دوست دارید و می خواهید که با او رابطه ای بلند مدت داشته باشید،  باید بتوانید که از برخی اشتباهات او بگذرید. البته هر اشتباهی ارزش بخشش ندارد اما بی بخشش هم هیچ رابطه ای دوام نخواهد داشت.

  

همراه او باشید

رابطه عاطفی یک رابطه دو نفره است، بدین معنی که شما نباید از شریک زندگی تان انتظار داشته باشید که تمام کارها را، از کارهای خانه گرفته تا ابراز علاقه و... یک طرفه انجام دهد. حتی اگر شریک زندگی تان قبول کرد که تمام مسئولیت ها را یک تنه به عهده بگیرید، شما نباید این روند را پیش بگیرید، زیرا خیلی زود او نیز از این که تنهایی تمام کارها را انجام دهد، خسته خواهد شد.

  

پذیرا باشید

مطمئنا شما تمام ایده ها و رفتارهای طرف مقابل تان را قبول ندارید اما زمانی که به رابطه با او تن می دهید، باید او را همانگونه که هست بپذیرید. به عنوان مثال اگر او اعتقادات فرهنگی متفاوتی دارد، نباید آنها را سرکوب کنید. برای داشتن یک رابطه بلند مدت، شما باید انعطاف پذیر بوده و توانایی پذیرش چیزهایی که بدان علاقه ندارید را نیز داشته باشید.

 

برای داشتن یک رابطه بلند مدت، شما باید انعطاف پذیر باشید‎

 

علاقمندی های خودتان را دنبال کنید

درست است که شما بیشتر وقت تان را با شریک زندگی تان می گذرانید اما این بدین معنی نیست که باید دور علاقمندی های خودتان خط بکشید. اتفاقا اگر شما برای علاقمندی هایتان ارزش بگذارید، او نیز احترام بیشتری برایتان قائل خواهد شد. این شیوه فواید بسیاری دارد، به عنوان مثال شریک زندگی تان هم مثل شما می تواند به آنچه علاقه دارد بپردازد یا این که با انجام آنچه دوست دارید، روحیه هر دوی شما بهتر می شود و در نهایت موضوعات بیشتری برای حرف زدن با یکدیگر خواهید داشت.

  

رابطه، مسابقه نیست

یکی از دلایلی که باعث می شود اکثر روابط عاطفی دوامی نداشته باشد، بالا رفتن انتظارات است. شما نباید رابطه عاطفی تان را مانند یک بازی ببینید. اگر شما کاری برای شریک زندگی تان کردید، نباید آن را جار بزنید و منتظر باشید تا او پاسخ خوبی شما را بدهد. در واقع شما باید بی هیچ چشم داشتی به او لطف کنید.

  

خودتان را از یاد نبرید

زمانی که وارد رابطه ای عاطفی می شویم، مدام به فکر پیدا کردن راهی برای خوشحال کردن طرف مقابل مان هستیم به طوری که گاهی خودمان را هم از یاد می بریم، اما لازم است که شما راز خوشحالی خودتان را نیز بدانید. چه چیزی شما را شاد می کند؟ تنها در شرایطی که شما شاد باشید، می توانید شریک زندگی خوبی برای طرف مقابل تان شوید. پس خودتان را هیچگاه فراموش نکنید.

  

سرزنش نکنید، راه حل بدهید

اگر مشکلی در رابطه عاطفی شما بوجود آمد، به جای این که مدام طرف مقابل تان را نقد کنید، بهتر است که به او راه حل پیشنهاد دهید. در این شرایط، نه تنها مشکل شما زودتر حل خواهد شد بلکه اعتماد طرف مقابل تان نیز به شما بیشتر می شود.

  

اشتباهات تان را بپذیرید

همه ما در شرایطی گیر کرده ایم که حاضر نبودیم اشتباهات مان را قبول کنیم اما این رفتار می تواند به رابطه عاطفی آسیب بزند. پس اگر رابطه ای بلند مدت می خواهید، باید غرورتان را کنار بگذارید و اشتباهی که انجام داده اید را قبول کنید. مطمئن باشید که شریک زندگی شما نیز با دیدن این رفتار، شما را به سادگی خواهد بخشید.

  

رک باشید

اگر حرفی در دلتان مانده که می خواهید به شریک زندگی تان بزنید، تامل نکنید و آن را به زبان آورید. در غیر این صورت این حرف ها تلمبار می شوند و روزی سر باز می کنند، روزی که دیگر برای حل کردن شان خیلی دیر است.

  

به دوستان او احترام بگذارید

یکی دیگر از چیزهایی که باید برای تداوم یک رابطه به آن اهمیت دهید، احترام به اطرافیان طرف مقابل تان است. حتی اگر شما از دوستان شریک زندگی تان خوش تان نمی آید، باید به آنها احترام بگذارید. احترام به آنها در واقع نشاندهنده احترام شما به طرف مقابل و خواسته های اوست.

  

رمانتیک باشید

شریک زندگی تان را با گل سورپرایز کنید، او را به یک شام رمانتیک دعوت کنید و برایش متن های عاشقانه بفرستید. در واقع هر کاری که میزان توجه شما را به او نشان بدهد، تاثیر مثبتی در رابطه تان خواهد گذاشت. رمانتیک بودن شیرینی رابطه شما را دوچندان خواهد کرد، بنابراین به سادگی از کنار آن نگذرید.

 

منبع : زندگی ایده آل

 دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

  • 13 دلیل نادرست ازدواج
  • 8 عادت بد که بعد از ازدواج باید ترک کنید
  • اول خودشناسی بعد ازدواج
  • این موارد را پیش از ازدواج بدانید
  • توجه به موفقیت در ازدواج
  • دختر خانم ها بجای مهریه سنگین این شرط را بگذارند !

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

برای داشتن یک رابطه طولانی مدت این مقاله را بخوانید!!
عاشق همسرتان هستید یا به او وابسته؟ این مقاله را بخوانید!!
نکاتی مهم برای داشتن رابطه خوب با فرزند
ده کلید برای داشتن رابطه پاک میان همسران
دلایلی برای داشتن رابطه جنسی بیشتر با همسر
۱۰ راه برای داشتن یک رابطه عاشقانه آرام و بدون استرس
۱۹ نکته برای داشتن رابطه جنسی بهتر و سالم‌تر
راه‌هایی ساده برای داشتن رابطه جنسی موفق
۴ قانونی که باید برای داشتن رابطه سالم تر و شادتر دنبال کنید
قبل از شروع دوباره‌ی يک رابطه تمام شده، بخوانید

   محصولات مشابه  


   مقالات مشابه  

چگونه مقاله بنویسیم؟ راهنمای نوشتن مقاله در ۷ مرحله
کار های ضروری برای داشتن دندانی سالم و زیبا
آموزش اصول نگارش مقاله علمی
آرایش برای روز و شب های بهار
انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب
بهترین ضد عرق برای از بین بردن بوی زیر بغل
10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020
5 راه برای مراقبت از پوست خود در سن 20 سالگی
ایده‌های پولساز برای راه‌اندازی کسب و کار
بهترین شامپو برای موهای خشک
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی