مقالات لیدی مد
فروشگاه

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای آرایشی ابرو

آرایش ابرو ها یکی از بخش های اساسی در آرایش به شمار می آید. انتخاب روش آرایش ابرو ها و این که از چه لوازم آرایشی برای این کار استفاده نماییم بسیار مهم است. هر یک از لوازم آرایشی مخصوصی که برای آرایش ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد های مخصوصی دارند که در انتخاب روش آرایش ابرو بی تاثیر نخواهد بود. در ادامه قصد داریم انواع لوازم آرایشی مورد استفاده برای آرایش ابرو ها را معرفی کرده و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

آراستگی ابروهای شما باعث می‌شود زیبایی چهره و بخصوص چشم هایتان بیشتر نمایان شود. ابروهای تمیز و مرتب ظاهری آراسته به چهره می‌دهد. بسیاری از خانم‌ها برای اصلاح ابروهای خود به آرایشگر مراجعه می‌کنند اما گاهی پیش می آید که رفتن به آرایشگاه مقدور نیست. برای مثال فرض کنید به طور اتفاقی به یک مهمانی پیش بینی نشده دعوت شده‌اید و وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه ندارید، در چنین موقعیتی بهترین راه اینست که خودتان دست به کار شوید و ابروهایتان را سر و سامانی ببخشید. برای این کار لازم است اولا اصول اولیه و در عین حال ساده برداشتن ابرو را بدانید، ثانیا ابزار مناسب اصلاح ابرو را تهیه کرده و کار با آن ها را بشناسید.

محصولات آرایشی ابرو عبارت اند از :

مداد ابرو :

از مداد ابرو می توانید برای کشیدن خطوط دور و داخل ابرو استفاده کنید. این محصول برای افرادی که می خواهند ابروهایشان را بلد کنند کاربرد دارد. مدادتان را به صورت نوک تیز تراش کنید تا استفاده از آن راحتتر شود.

لوازم آرایشی ابرو

لوازم آرایشی ابرو

ژل ابرو :

ابروهای افتاده باعث می شود تا چهره شما پیر و خسته ب نظر برسد. یکی از لوازم آرایشی ابرو که ابروهای شما را به سمت بالا لیفت داده و موجب بازتر شدن چهره شما می شود ژل ابرو می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این محصول بی رنگ بودن آن است که برای افرادی که تنها می خواهند ابروهای خود را مرتب کنند مناسب می باشد.

ابزارهای لازم برای آرایش ابرو

ابزارهای لازم برای آرایش ابرو

ریمل ابرو :

با ریمل ابرو نیز می توانید مانند ژل ، ابروهای خود را به سمت بالا مرتب کنید با این تفاوت که این محصول در رنگ های مختلف در بازار وجود دارد. اگر ابروهای کم پشت و افتاده ای دارید با استفاده از این محصول می توانید ابروهای خود را پرپشت و لیفت کنید . پس از استفاده از ریمل ابرو مواد آن روی ابروهایتان خشک می شود و همین امر موجب مصنوعی به نظر رسیدن ابروهایتان می شود اما با این حال این محصول طرفدار زیادی دارد.

ابزارهای لازم برای آرایش ابرو

ابزارهای لازم برای آرایش ابرو

سایه ابرو :

هنگام انتخاب سایه برای پر کردن ابرو، محصول ایده‌آل برایتان، بیش از هرچیزی به رنگ موی سرتان بستگی دارد. متخصصان زیبایی پیشنهاد می‌کنند ابروها حدود یک درجه از رنگ موهایتان تیره‌تر باشد این کار به تناسب و تعادل و زیبایی صورتتان کمک می‌کند. اما برای کسانی که ابروهای قهوه‌ای تیره و یا مشکی دارند بهتر است رنگ ابروها تا حدود دو درجه روشن‌تر از رنگ موهایتان باشد به این ترتیب ابروهایتان خیلی تیره و غیر طبیعی به نظر نمی‌رسند.
برس سفت و کوچکی با سطح زاویه دار و صاف برای این منظور ساخته شده است. می توانید از آن استفاده کنید چنین برسی باعث می شود که پودر ابرو دقیقاً در جائی که می خواهید مورد استفاده قرار گیرد. سر برس را روی پودر ابرو بمالید و سپس با ضربه های آهسته یک یا دوبار آن را به ظرف پودر بزنید تا اضافات پودر از برس جدا شود. نقاط خالی ابرو را با ضربه های سبک پر کنید.
اگر لازم باشد می توانید ابروانتان را مجددا کنترل کنید.
اگرمی خواهید آن را در قسمت زیادی از ابروانتان بکشید (مانند دم ابرو) دسته برس را در مقابل صورتتان به طور پیوسته به حالت متعادل نگهدارید و به آرامی کارتان را انجام دهید و کمی پودر به یکی از ابروانتان اضافه کنید و سپس ابروی دیگر را درست کنید. سپس به کمک اینه مطمئن شوید که هر دو ابرو یکسان باشند.
هم چنین از محل انتهایی دم ابرویتان دقیقاً مطمئن شوید اگر چنین نیست از مداد ابرو استفاده کنید. مشخص کنید ابرو از کجا شروع می شود قوس می گیرد و پایان می یابد. سپس پنبه ای گلوله شده را برای محو کردن اضافات پودر ابرو و صاف کردن نمای کلی آن به کار ببرید.
پودر ابرو با کیفیت خوب تمام روز روی ابرو باقی می ماند. در باران و یا زمانی که عرق می کنید. از بین نمی رود. برای اطمینان بیشتر از پودر ابروئی که ضد آب است استفاده کنید.

لوازم آرایشی ابرو

لوازم آرایشی ابرو

ماژیک ابرو :

برای داشتن یک آرایش تابستانی مناسب باید از محصولات بادوام به کار ببرید بنابراین برای میکاپ ابرو می توانید از ماژیک ابرو که یکی از لوازم آرایش بادوام است استفاده کنید. هنگام استفاده از ماژیک ابرو آن را به صورت خط های هاشور در لا به لای موهای ابروهایتان بکشید تا ابروهای خیلی بلد به نظر نرسد.

ماژیک ابرو

ماژیک ابرو

لوازم آرایشی ابرو ( آکوا ) :

یکی دیگر از لوازم آرایشی ابرو آکوا است. اگر دوست دارید ابروهایتان به صورت هاشور باشد آکوا را انتخاب کنید. برای استفاده از این محصول ابتدا قلم مخصوص به آکوا را نمناک کنید سپس آن را به آب آغشته کرده و ابروهایتان را هاشور بزنید.

 

آکوا

رنگ ابرو

رنگ ابرو از رنگ مو دو درجه روشن تر است. اگر موهای شما بلوند باشد بر عکس ۲ درجه تیره تر است.

ابروهایی زیبا و خوش نقش

زیبا ساختن ابروان میتواند تغییر شگفت انگیزی در ظاهر شما ایجاد كند. منظور من فقط تغییر سبك ظاهر نیست، بلكه حالت چهره شماست. ابروانی كه شكلزیبایی دارند مانند قابی برای چشمان شما هستند، درست مانند موهای آرایشكرده كه قاب چهره است و قاب عكس كه زیباساز یك نقاشی زیبا میتواند باشد.

 اقراق نیست اگر بگوییم كه شكل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن را از بین ببرد. طراحی و درست كردن ابروها دقیقا مثل انتخاب عینك بروی صورت میباشد كه اگر ابروها به فرم صورت نخورند فرم صورت بهم خورده و شكل انرا را تغییر میدهند.

 شكل و فرم مورد دلخواه همه اصولاشكل بیضی است كه بیشترین در صد افراد سعی بر این دارند كه فرم صورت خود را به این فرم در اورند. كه این نكته در ارایش تكمیلی و ترمیمی اجرا میشودكه اكثر خانمها این نكته را نادیده می گیرند.

۴ مدل از ابروهای زیبا مناسب دختران

۱- اگر شما دارای صورتی گرد هستید، سعی کنید شکل ابروهای زاویه دار را برای خود انتخاب کنید.

این حالت برای شما می تواند جذابیت ایجاد کند.

۲-خانم هایی و دختر خانم های با صورت های مستطیلی شکل، سعی کنند که از ابروهای باپلند و صاف استفاده کنند.

این فرم، بسیار مناسب چهره آنها می باشد.

۳- اگر حالت صورت شما به شکل ذوزنقه ای شکل و یا گلابی شکل می باشد، سعی کنید نوع ابروهای شما بلند باشد.

بلندی و کشیدگی ابروها، می تواند صورت شما را زیبا کند.در این حالت سادگی را همیشه در نظر داشته باشید.

۴- بینی های پهن و کوتاه یکی از معضلات نمایش ابروها می باشد. برای اینکار بهتر است ابروها را به گونه ای آرایش کرد که

کمی صاف در تاج ابرو و در ادامه با کمی انحنا آرایش شود.

ابرو، یکی از حساسترین اندام صورت است که در زیبایی چهره ی انسان نقش بسیار زیادی بازی میکند. شما با کمی دقت در نحوه ی مرتب کردن این عضو، ظاهر شما تغییر یقابل توجه پیدا می کند.

همه‌ی ما با ابروهایی کاملا بی نقص و خوش حالت به دنیا نمی‌آییم، اما خوشبختانه با وجود محصولاتی مانند مداد ابرو می‌توانیم ابروهایی خوش فرم و زیبا بدست بیاوریم. اما همین محصولات ابرو علاوه بر اینکه می‌تواند به خوش حالت‌تر شدن ابروها کمک کند، همچنین می‌تواند باعث ایجاد خطاهایی در آرایشتان هم بشود. در زیر، به نکاتی برای داشتن ابروهای زیبا، اشاره می‌کنیم.

نکاتی که باید در اصلاح ابرو رعایت کنید:

نکاتی که باید در اصلاح ابرو رعایت کنید:

مطالب آموزشی مرتبط:

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

فر را به طور کامل باز کنید و آن را به سمت مژگان فوقانی بکشید ، مطمئن شوید که نوار را به سمت ریشه مژه ها بگیرید. بررسی کنید که همه ضربه شلاق داخل فر را داشته باشید. ابزار را به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین منحنی رو به بیرون ....

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

آیا تا به حال ساعت ها در جلوی آینه سعی کرده اید مژه های مصنوعی نصب کنید ، طوری آنها رابچسبانید که از زاویه های مختلف بیرون بیایند و یا بدتر از آن ، بعد از چند ساعت کاملاً از بین بروند؟ ....

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

انواع سایه های چشم، راهنمای نهایی برای سایه های مختلف چشم

آشنایی با 5 سبک مختلف خط چشم

5 گام برای بدست آوردن چشمان بزرگتر

انواع مختلفی از ریمل برای مناسبت های مختلف

با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید

   محصولات مشابه