مقالات لیدی مد
فروشگاه

انتخاب مسواک برقی

خرید یک مسواک با کیفیت خوب یک بخش اساسی در سالم نگه داشتن دندانها و لثه های شما است. اگرچه برس های دستی می توانند کار را به پایان برسانند ، مسواک های برقی باعث می شوند در ضمن از بین بردن پلاک و لثه ها ، روند کار بسیار ساده تر شود.

انتخاب مسواک پایه

انتخاب مسواک برقی

1

یک مسواک صوتی را برای گزینه ارزان و مورد تایید دندانپزشک خریداری کنید. در هنگام مراجعه به دندانپزشک ، بیشتر توصیه می کنید یک مسواک برقی صوتی ، یا یک برس که می تواند هزاران نوسان در دقیقه ایجاد کند ، خریداری کنید. اینها یک تمیز کردن عمیق و کامل با قیمت مناسب ارائه می دهند و بسیاری از مدل ها زیر 100 دلار قیمت دارند. مارک های معروف مسواک سونیک شامل Sonicare ، ISSA و Oral-B Pro هستند.

شرکت ها غالباً از اصطلاحات صوتی و اولتراسونیک به صورت متناوب استفاده می کنند ، بنابراین نوسانات قلم مو را در هر دقیقه بررسی کنید تا مطمئن شوید که در واقع اولتراسونیک است.

انتخاب مسواک برقی

3

یک مسواک برقی ارزان بخرید تا چیزی یکبار مصرف داشته باشید. اگر بیمار هستید ، در حال مسافرت هستید یا به مسواک برقی ارزان قیمت یکبار مصرف نیاز دارید ، یک دستگاه اصلی باتری را خریداری کنید. اگرچه کم مصرف هستند ، آنها معمولاً تنها چند دلار هزینه دارند ، و این گزینه ها را برای گزینه های مناسب برای پروازها ، خوابیدن و سایر مواردی که مسواک معمولی شما در دسترس نباشد ، گزینه مناسبی خواهد بود.

این برس ها معمولاً با شدت کم هستند ، بنابراین ممکن است بچه هایی که دارای مشکلات شدید دندان هستند به چیزی قوی تر احتیاج داشته باشند.

انتخاب مسواک برقی

4

برای بچه ها مسواک مضمونی بگیرید. اگر در حال بدست آوردن مسواک برقی برای یک کودک هستید ، سعی کنید یک مورد مضمون را درباره برنامه تلویزیونی مورد علاقه ، بازی ویدیویی ، خواننده یا شخصیت کارتونی مورد علاقه خود خریداری کنید. این برس ها به طور معمول فقط چند دلار هزینه دارند ، به این معنی که می توانید در هنگام آسیب دیدن آنها را به راحتی تعویض کنید ، و اغلب شامل تایمر برای اطمینان از اینکه کودک به اندازه کافی طولانی مسواک می زند ، باشد. [3]

 

متد 2 

چیدن سر قلم مو

قبل از انجام سر مخصوص قلم مو ، به صورت آنلاین به بررسی یا مطالعاتی بپردازید که نشان می دهد مؤثر است یا نه.

انتخاب مسواک برقی

1

برای تمیز کردن اهداف عمومی ، یک سر چرخان خریداری کنید. یک سر برس یا چرخان یا نوسان ، با چرخاندن دایره ای از موها در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت ، دندان های شما را تمیز می کند. سرهای برس نوسان اغلب برای ایجاد انواع سبک های تمیز کردن ، از روشهای کمی مختلفی استفاده می شوند ، از برس های مخصوص مواد تا سرهایی که روی برداشتن پلاک ، نخ دندان و سفید کردن دندان ها تمرکز دارند.

انتخاب مسواک برقی

2

برای تمیز کردن شبیه به یک برس دستی ، یک سر جارو بریزید. سرهای برس قلم مو دارای موهای محکم است که به شکل مستطیل سنتی در اکثر مسواکهای دستی موجود است. به دنبال سرهای برس شده با عنوان "TriZone" یا "DeepSweep" روی بسته بندی باشید.

انتخاب مسواک برقی

3

اگر دارای دندانهای لثه یا لثه های حساس هستید ، یک سر برس ملایم بزنید. سرهای برس نرم دارای موهای نرم هستند که به منظور به حداقل رساندن سوزش روی دندانها و لثه های حساس طراحی شده اند. به دنبال سرهای برس زده شده با عنوان "ملایم" یا "حساس" روی بسته بندی باشید.

انتخاب مسواک برقی

4

برای دستیابی به نتایج خاص ، سرهای مخصوص را امتحان کنید. هر شرکت مسواک برقی انواع مختلفی از سرهای قلم مو را حمل می کند که برخی از آنها منحصر به برند هستند. بعد از خرید یک مسواک پایه ، به آنچه را که شرکت شما ارائه می دهد و خرید مواردی که جلوه های تبلیغاتی را جذاب می کنند خریداری کنید. سرهای تخصص محبوب شامل Precision Clean ، ProWhite و InterCare است.

متد 3

انتخاب ویژگی اختیاری

انتخاب مسواک برقی

1

برای داشتن چندین گزینه تمیز کردن ، یک برس با حالت های مختلف دریافت کنید علاوه بر تغییر سرها ، بسیاری از مدل های مسواک برقی سطح قدرت متغیر را ارائه می دهند ، مانند گزینه کم مصرف برای افراد دارای دندان های حساس و سبک های جایگزین مسواک زدن ، مانند حالت که به جای نوسانات ارتعاش می کند. اگر سبک مسواک زدن خود را اغلب تغییر می دهید ، حتماً قلم مویی را خریداری کنید که بتواند به حالت خود ادامه دهد.

انتخاب مسواک برقی

2

برای جلوگیری از استفاده بیش از حد از برس ، برس را با حسگر فشار بگیرید. اگر در حین مسواک زدن تمایل به مسواک زدن خیلی سخت دارید ، به دنبال یک مسواک برقی با سنسور فشار باشید. این ویژگی ها در چراغها یا صداهایی ساخته شده اند که در صورت شستشوی بیش از حد فعال می شوند. با گذشت زمان ، یک سنسور فشار می تواند دندان های شما را از آسیب های غیرضروری زیادی نجات دهد.

انتخاب مسواک برقی

3

اگر به اندازه کافی طولانی دندان های خود را تمیز نکردید ، یک برس را با یک تایمر خریداری کنید. اگر یک برنامه صبح پر مشغله دارید ، به راحتی می توانید از فعالیت هایی مانند مسواک زدن به دندان های خود استفاده کنید. با این حال ، این می تواند به مشکلات سلامتی و افزایش صورتحساب های دندانپزشکی در جاده منجر شود. برای اینکه مطمئن شوید دندان های خود را به اندازه کافی طولانی تمیز کرده اید ، یک مسواک را با یک تایمر ساخته شده خریداری کنید که بوق می زند یا بعد از مدت زمان مشخصی خاموش می شود.

انتخاب مسواک برقی

4

برای ضبط داده های نظافت ، یک قلم موی بلوتوث بخرید. برای یک روش پیشرفته برای نظارت بر مسواک زدن ، مسواک برقی را با اتصال بلوتوث داخلی خریداری کنید. در هنگام اتصال به تلفن هوشمند خود ، این برس ها داده هایی را در مورد دندانهای شخصی که تمیز کرده اید ، چه مدت آنها را تمیز کرده اید و چه میزان فشاری را استفاده کرده اید ضبط می کنند ، توصیه هایی در مورد چگونگی مسواک زدن موثرتر ارائه می دهند.

انتخاب مسواک برقی

2

برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن ، مسواک سونوگرافی بگیرید. در حالی که در طراحی با برس های سونیک مشابه است ، برس های اولتراسونیک به جای هزاران نفر باعث ایجاد میلیون ها نوسان در دقیقه می شوند. گرچه معمولاً گرانتر از خواهر و برادرهای صوتی آنها ، با قیمتی بیش از 100 دلار ، آنها بهترین تمیز کردن را برای مراجعه به یک دندانپزشک واقعی فراهم می کنند. مارک های اولتراسونیک محبوب شامل Smilex ، Emmi-dent و Ultreo است.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

فواید و معایب استفاده از مسواک برقی + راهنمای خرید مسواک برقی


فواید و معایب استفاده از مسواک برقی + راهنمای خرید مسواک برقی   

بهداشت مناسب دهان و دندان فقط برای سلامتی دندان لازم نیست ، بلکه می تواند بر سلامتی عمومی بدن تأثیر بگذارد. از سنین کودکی ما ارزش مسواک زدن دندان ها را می آموزیم تا دندانها و لثه هایمان سالم بماند.   ادامه مطلب

فواید و معایب استفاده از مسواک برقی + راهنمای خرید مسواک برقی

  

مقایسه مسواک برقی و معمولی؛ نکاتی که باید در این باره بدانید


مقایسه مسواک برقی و معمولی؛ نکاتی که باید در این باره بدانید   

به‌نظرتان مسواک برقی چقدر به داشتن دندان‌های سفیدتر و لبخند درخشان‌تر کمک می‌کند؟ امروز در «درجه» قصد داریم با شما از مزایا و معایب مسواک‌های معمولی و برقی بگوییم و ببینیم که آیا اصلا مسواک برقی ارزش پول‌ خرج‌کردن را دارد؟ مسواک معمولی یا دستی به‌قدری وسیله پیش‌پاافتاده‌ای است که حداقل یکی، دو مدلش در بقالی سر کوچه‌ هم پیدا می‌شود. مسواک‌های معمولی به‌اندازه مسواک‌های برقی آپشن‌دار نیستند، اما برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و التهاب لثه کفایت می‌کنند. فقط کافی است که دستکم روزی دو بار و هر بار حداقل دو دقیقه دست به مسواک شوید و دهان‌تان را صفا دهید. ادامه مطلب

مقایسه مسواک برقی و معمولی؛ نکاتی که باید در این باره بدانید

راهنمای خرید مسواک برقی ؛ نکات مهمی که پیش از خرید باید بدانید

راهنمای جامع خرید مسواک برقی

عملکرد بهتر مسواک برقی مخصوص ارتودنسی نسبت به مسواک های دستی

مسواک برقی یا هوشمند چیست؟ (معرفی ۱۰ مدل برتر از مسواک های برقی)

 

   محصولات مشابه