مقالات لیدی مد
فروشگاه

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

بسته به این که برای اصلاح موهای زائد کدام قسمت بدن‌تان می‌خواهید از ژیلت استفاده کنید، بهترین ژیلت برای خانمها متفاوت است. بهترین ژیلت با توجه به نوع پوست و همچنین نیاز و میزان مصرف هر فرد مشخص می‌شود و نمی‌توان یک نسخه یکسان برای همه پیچید. برخی ژیلت‌ها برای اصلاح صورت خانم‌ها طراحی شده‌اند؛ در حالی که برخی دیگر برای اصلاح بدن مناسب هستند. در این مقاله ابتدا به مشخصاتی که باید هنگام خرید ژیلت به آن توجه کنید، می‌پردازیم و سپس بهترین ژیلت های زنانه را معرفی می‌کنیم.

معرفی برندهای مطرح جهان

طی بیش از یک قرن گذشته ژیلت در میان رهبران نوآوری در شیوه اصلاح و ارائه فناوری پیشرفته به مصرف کنندگان قرار داشته است. کینگ سی ژیلت شرکت خود را بر این باور بنیان نهاد که روش بهتری برای اصلاح وجود دارد و ما آن را پیدا خواهیم کرد.

پول‌نیوز، مازیار دانیالی - ژیلت شناخته شده ترین برند بین محصولات مراقبت شخصی در جهان است که مالکیت آن در اختیار شرکت پراکتر اند گمبل قرار دارد. ژیلت یکی از چندین برندی است که تا پیش از ادغام ژیلت با پراکتر اند گمبل در سال 2005 در اختیار این شرکت قرار داشت. شرکت ژیلت در سال 1901 توسط کینگ سی ژیلت به عنوان تولیدکننده تیغ خودتراش در بوستون، آمریکا تاسیس شد.
به گزارش گروه بین‌الملل پول‌نیوز، در حقیقت کینگ سی ژیلت، شیوه اصلاح را با به صورت اساسی با معرفی تیغ خودتراش که پتنت آن در سال 1904 به ثبت رسید، متحول کرد. تا پیش از آن، مردان برای اصلاح موهای صورت باید از تیغ های یک لبه استفاده می کردند که کار با آنها به مهارت زیادی نیاز داشت و از این رو مردان به آرایشگاه می رفتند. اما با معرفی تیغ خودتراش توسط ژیلت دیگری نیازی به این کار نبود. قرار دادن تیغ در یک دسته محافظ دار ایده ای هوشمندانه بود زیرا کنترل تیغ آسان تر بوده و امکان تعویض تیغ پس از کند شدن آن وجود داشت.
معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت

در سال 1903، آمار فروش ژیلت برابر با 51 خودتراش و 168 تیغ بود. اما در سال بعد موفقیت آمیز بودن ایده ژیلت با ثبت فروش بیش از 90 هزار خودتراش و 120 هزار تیغ ثابت شد. در سال 1908، محصولات ژیلت در آمریکا، کانادا، انگلیس، فرانسه و آلمان تولید می شدند. در همان دوران بود که کینگ سی ژیلت ایده فروش خودتراش ارزان و یک بار مصرف را برای افزایش بازار تیغ ها دنبال کرد.

در زمان جنگ جهانی اول ژیلت جهش بزرگ دیگری را طی امضا قرارداد با ارتش آمریکا برای تامین حدود 3.5 میلیون خودتراش و 32 میلیون تیغ تجربه کرد. در سال 1922، ژیلت به عنوان تامین کننده سلطنتی شاهزاده ولز انتخاب شد.
معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت
در سال 1939، "جوزف اسپانج" که در سال 1938 به عنوان رئیس ژیلت انتخاب شده بود حضور جدی این شرکت به عنوان اسپانسر مسابقات ورزشی را با حضور در مسابقات جهانی بیسبال کلید زد. خودتراش ها و تیغ های آبی ژیلت فروشی چهار برابر آن چه انتظار می رفت را در آن زمان تجربه کردند. پس از آن ژیلت به سرعت وارد مسابقات فوتبال آمریکایی و بوکس شد و این روند تا به امروز با حضور در مسابقات ورزشی مختلف ادامه داشته است.
معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت
در سال 1969، ژیلت پوشش تیغ های خود در پلاتین به منظور افزایش مقاومت آنها در برابر خوردگی را آغاز کرد. در سال 1985، ژیلت نخستین شرکت تولید تیغ اصلاح بود که خودتراش هایی با نوارهای روان کننده را معرفی کرد. در سال 2005، پراکتر اند گمبل ادغام با شرکت ژیلت را نهایی کرد و در نتیجه این ادغام، بزرگترین شرکت محصولات مراقبت شخصی و خانگی جهان شکل گرفت. در سال 2007، تایگر وودز، راجر فدرر و تیری آنری شناخته شده ترین مثلث سفیران ژیلت تا به امروز را شکل دادند.
معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت

طی بیش از یک قرن گذشته ژیلت در میان رهبران نوآوری در شیوه اصلاح و ارائه فناوری پیشرفته به مصرف کنندگان قرار داشته است. کینگ سی ژیلت شرکت خود را بر این باور بنیان نهاد که روش بهتری برای اصلاح وجود دارد و ما آن را پیدا خواهیم کرد. ژیلت همچنان بر این اساس متکی باقی مانده و فناوری های مختلف در زمینه اصلاح با خطوط تولید گوناگون از ژیلت ترک II تا سنسور، مچ 3، فیوژن و فیوژن پروگلاید را ارائه کرده است. افزون بر تیغ و خودتراش محصولات دیگری مانند افتر شیو، ژل اصلاح، دئودورانت و مام نیز با برند ژیلت عرضه می شوند.

 

ویژگی‌های بهترین ژیلت برای خانمها

به بیان ساده و خلاصه، بهترین ژیلت برای خانمها ژیلتی است که امکان یک اصلاح ساده را فراهم کند و در عین حال باعث بریدگی و زخم شدن پوست لطیف خانم‌ها نشود. از طرف دیگر از آن جا میزان مصرف ژیلت نسبت به دیگر ابزار آرایشی و بهداشتی بالاست، مقرون به صرفه‌ بودن آن هم اهمیت بسیاری دارد.

اولین ویژگی که هنگام خرید ژیلت باید به آن دقت کنید، این است که دسته راحتی داشته باشد و در دست شما نلغزد. شاید در نگاه اول دسته ژیلت چندان مهم به نظر نرسد، اما در دراز مدت متوجه می‌شوید عدم کنترل راحت ژیلت، دردسرهای زیادی برای شما دارد و به پوست‌تان آسیب می‌رساند.

ویژگی دوم که بسیار در مقرون به صرفه بودن ژیلت تاثیر دارد، این است که ترجیحا ژیلت سرهای قابل تعویض داشته باشد. وقتی ژیلتی با یک دسته ایده آل بخرید، تنها کاری که باید بعد از آن بکنید تعویض مرتب تیغه‌ آن است. تیغه‌های قابل تعویض به راحتی در بازار پیدا می‌شوند و قیمت مناسبی دارند.

بهترین ژیلت برای خانمها

ویژگی بعدی که هنگام خرید بهترین ژیلت زنانه باید در نظر داشته باشید، این است که سری ژیلت چند تیغه باشد. البته این مورد بستگی به سلیقه شما و میزان ضخامت تار موهای شما دارد. با این حال تجربه مصرف کنندگان ثابت کرده ژیلت‌هایی که 3 تا 5 تیغه دارند، کیفیت بالاتری داشته و اصلاح راحت‌تری را برای کاربر فراهم می‌کنند.

در نهایت آخرین و شاید بتوان گفت مهم‌ترین ویژگی بهترین ژیلت برای خانمها این است که ژیلت سرهای گردی داشته باشد. معمولا ژیلت‌های مردانه گوشه‌های تیزی دارند و به همین دلیل برای پوست نازک و لطیف خانم‌ها مناسب نیستند. در واقع برای اصلاح نقاط حساس بدن خانم‌ها، ژیلت باید انعطاف پذیر بوده و سرهای گرد یا بیضوی داشته باشد. در ادامه این مقاله بهترین ژیلت های زنانه را معرفی می‌کنیم که تمام این خصوصیات را با هم دارند.

معرفی بهترین ژیلت های زنانه

تا اینجا توضیح دادیم بهترین ژیلت برای خانمها چه خصوصیاتی باید داشته باشد. حال وقت آن رسیده که بهترین خودتراش‌ها را برای اصلاح راحت و باکیفیت صورت و بدن در موقعیت‌های مختلف معرفی کنیم. البته توجه داشته باشید که ژیلت نام یک برند معروف سازنده خودتراش است. از آن جا که اولین خودتراش‌ها از برند ژیلت بودند، همچنان به طور عام به همه خودتراش‌ها، نام ژیلت را اطلاق می‌کنند. وگرنه خودتراش‌های برخی برندهای دیگر غیر از ژیلت هم، کیفیت مطلوب و قابل قبولی دارند.

بهترین مارک ژیلت زنانه: Gillette Venus

برند ژیلت، خودتراش‌های زنانه خود را تحت عنوان مدل‌ ونوس طراحی و تولید کرده است. این برند آمریکایی شهرت بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد و کیفیت محصولات آن بی نظیر است. مجموعه ژیلت‌های ونوس امکان اصلاح حرفه‌ای را برای خانم‌ها فراهم کرده و تمام نیاز بانوان را به ابزاری برای اصلاح صورت و بدن رفع می‌کند. در مقاله دیگری انواع ژیلت های ونوس را معرفی کرده‌ایم که هر کدام کاربردهای خاص و منحصر به فردی دارند.

یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین ژیلت‌های ونوس، مدل Gillette Venus Razor است که توانسته رضایت درصد زیادی از مصرف کنندگان را جلب کند و بهترین ژیلت برای خانمها محسوب شود. سری این خودتراش‌ به گونه‌ای طراحی شده که مانع جمع شدن موهای زائد بین تیغه‌ها می‌شود. همچنین نوارهای لوبریکانت به کار رفته روی این ژیلت، پوست را نرم می‌کند و در پایان اصلاح، ردی از خود برجای نمی‌گذارد. علاوه بر این بسیار خوش دست بوده و امکان اصلاح امن و بی خطری را برای شما فراهم می‌کند.

بهترین ژیلت برای اصلاح صورت خانم ها: Schick Silk Touch-Up

سال‌های زیادی است بسیاری از افراد بر این باور هستند که اصلاح صورت خانمها با ژیلت باعث افزایش تعداد و ضخامت موهای زائد می‌شود. در مقاله دیگری مفصلا توضیح دادیم که تیغ زدن صورت هیچ تاثیری بر جنس موهای زائد شما ندارد و باعث تغییر رنگ پوست‌تان هم نمی‌شود. پس با خیال راحت می‌توانید از ژیلت برای اصلاح صورت‌تان استفاده کنید. اما در این مورد بهترین ژیلت برای خانمها چیست؟

بهترین ژیلت برای اصلاح صورت خانم ها

یکی از مدل‌های بسیار حرفه‌ای که برای اصلاح صورت خانم‌ها طراحی شده، ژیلت‌هایی است که تیغه‌ کج و قابل مشاهده‌ای (مانند آنچه در تصویر می‌بینید) دارند. برند معتبر و باکیفیت شیک این نوع تیغ‌های زنانه را تحت عنوان Schick Silk Touch-Up طراحی و تولید کرده است.

همان طور که ممکن است تجربه آن را داشته باشید، اصلاح صورت با ژیلت‌های سر گرد کار چندان راحتی به نظر نمی‌رسد. چرا که شما موقع اصلاح پوست‌تان را نمی‌بینید و چه بسا هنگام اصلاح دور ابروهای‌تان به اشتباه ابروی خود را تیغ بزنید. اما این نوع تیغ‌ها چنین مشکلی را ندارند و برای اصلاح موهای روی چانه، پشت لب و حتی ریزترین موهای دور ابرو و پرزهای صورت ابزار ایده آلی هستند.

این تیغ‌ها پوست صورت شما را نمی‌برند و در عین حال برای اصلاح صورت تیزی کافی را دارند. حتی اگر فرصت رفتن به آرایشگاه را نداشته باشید، با استفاده از این ابزار می‌توان به راحتی ابروها را شکل داد. همچنین امکان زدودن کامل پرزهای صورت قبل از آرایش، باعث می‌شود که پوست بسیار صاف شده و اصطلاحا مواد آرایشی بهتر روی پوست‌تان بخوابد.

بهترین ژیلت ضدحساسیت: پک خود تراش زنانه شیک مدل اکستریم

این خودتراش، یکی دیگر از بهترین خودتراش‌های موجود در بازار با کیفیت ساخت بسیار بالاست. اگر بعد از هر بار اصلاح، پوست‌تان ملتهب می‌شود احتمالا به خودتراش‌تان حساسیت دارید. در این مواقع بهتر است از ژیلتی استفاده کنید که در لوبریکانت آن، مواد گیاهی و ضد حساسیت به کار رفته باشد. نوار صابونی این ژیلت، حاوی آلوئه‌ورا و روغن جوجوباست و علاوه بر حرکت راحت‌تر روی پوست، هیچ التهابی برای پوست لطیف شما به همراه نخواهد داشت.

علاوه بر این دسته ارگونومی و سری انعطاف پذیر این خودتراش، به راحتی در کش و قوس بدن‌تان حرکت کرده و هیچ زخمی برجای نمی‌گذارد. همچنین خودتراش کاملا ضد زنگ بوده و حتی اگر آن را در حمام نگه داری کنید، از کیفیت آن کاسته نخواهد شد. برای خرید و سفارش نمونه اصل پک خود تراش زنانه شیک مدل اکستریم 3 لبه 4 عددی به فروشگاه اینترنتی میس و مستر مراجعه کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.  

بهترین خودتراش زنانه برای مسافرت: Gillette Venus Snap

بهترین ژیلت برای خانمها در زمان مسافرت، ژیلتی است که کمترین فضا را اشغال کند و در عین حال تیغه‌های باکیفیت و تیزی داشته باشد. علاوه بر مسافرت، بسیاری از ما به خاطر شرایط زندگی‌مان مدام در حال رفت و آمد هستیم و به همین دلیل مهم است که کوله پشتی سبکی با حداقل وسایلی که جای کمی می‌گیرند، داشته باشیم.

در این شرایط بهترین ابزار برای اصلاح موهای بدن، ژیلت‌های مینی یا مسافرتی است که تحت عنوان Gillette Venus Snap به فروش می‌رسند. این ژیلت‌ها دستگیره کوچکی دارند و در عین حال تیغه آن‌ها هم اندازه تیغه‌های معمول ونوس است. سری این ژیلت‌ها گرد بوده و علی رغم سایز کوچک‌شان، به راحتی قابل کنترل هستند. همچنین تیغه این ژیلت‌ها قابل تعویض است.

بهترین خودتراش زنانه برای مسافرت

بهترین ژیلت برای دستگاه تناسلی خانمها: Silver

جدای از عوارض استفاده از ژیلت برای ناحیه تناسلی، اگر قصد اصلاح موهای زائد این ناحیه را با ژیلت دارید، بهتر است ژیلت‌های مخصوصی تهیه کنید. از این ژیلت‌ها به طور خاص فقط برای ناحیه تناسلی‌تان استفاده کرده و برای قسمت‌های دیگر بدن از ژیلت‌های دیگری استفاده کنید؛ در غیر این صورت ممکن است به عفونت این ناحیه حساس منجر شود.

ژیلت‌های بسیاری برای اصلاح ناحیه بیکینی خانم‌ها طراحی شده که هر کدام مزیت‌هایی دارند. از ژیلت‌های سه تیغه ونوس گرفته تا انواعی از ژیلت‌های نسبتا گران قیمت که برقی هستند و کار با آن‌ها به مراتب راحت‌تر است. یکی از ژیلت‌های مقرون به صرفه و نسبتا باکیفیت برای اصلاح موهای زائد این قسمت، خودتراش چندبار مصرف Special Single Blade Disposable از برند سیلور است.

این ژیلت، تیغ تک لبه دارد و منحصرا برای اصلاح نقاط حساس بدن طراحی شده است. سری این تیغ با قابلیت چرخش به همه قسمت‌های ناحیه بیکینی می‌رسد و گارد روی آن، از ایجاد خراش و بریدگی جلوگیری می‌کند. مزیت فوق العاده این تیغ این است که برای استفاده از آن، نیازی به استفاده از فوم یا صابون نیست. در این تیغ صابون گیاهی حاوی روغن درخت چای، عصاره آلوئه ورا و ویتامین E به کار رفته و از التهاب پوست به ویژه در پوست‌های خشک و حساس جلوگیری می‌کند.

تیغ مخصوص بیکینی

بهترین ژیلت چندبار مصرف برای خانمها: تیغ اصلاح دو لبه انگلیش

تنها با یک بار استفاده، شیفته محصولات کمپانی انگلیش خواهید شد! پکیج‌های متنوع این برند معتبر، کیفیت بسیار بالایی دارند و شما را کاملا به نوارهای موبر یا اپیلاتورهای برقی گران قیمت بی‌نیاز می‌کنند. انگلیش با بررسی و شناسایی دقیق نیاز مشتریان خود، تیغ اصلاح دو لبه صابون دار زنانه ای طراحی و تولید کرده که در مقایسه با سایر محصولات مشابه کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسبی دارد.

تیغه تیز دو لبه این خودتراش فقط با یک بار سر خوردن روی پوست‌تان، تمام موهای زائد را می‌تراشد. در همین حین نوار ژلی تعبیه شده در این ژیلت، از خراشیدگی پوست شما جلوگیری می‌کند. تیغه‌های این ژیلت هم ضد زنگ بوده و بنابراین دیگر خبری از زنگ زدگی‌هایی که خودتراش را کند می‌کنند، نخواهد بود. شما می‌توانید نمونه اورجینال این ژیلت استاندارد و بسیار پرفروش را از فروشگاه اینترنتی میس و مستر خریداری کنید. 

بهترین خودتراش‌های زنانه (همچنین قابل استفاده برای آقایان)

 

بهترین خودتراش‌های زنانه (همچنین قابل استفاده برای آقایان)

اگر هر قسمت از بدن خود را، به غیر از صورت، بخواهید اصلاح کنید، بهترین گزینه‌ای که در بازار پیدا می‌کنید، تیغ Venus محصولی از ژیلت است. برخلاف تیغ‌هایی که بیشتر برای مردان طراحی می‌شود، این مدل برای موقعیت‌های مختلفی طراحی شده است که جامعه‌ی استفاده کننده از آن را بسیار گسترده‌تر می‌کند. این ژیلت روی هشت فرد با پوست‌های مختلف تست شده است و در آخر، در میان دیگر گزینه‌های مورد استفاده، به عنوان بهترین مورد اصلاح انتخاب شد.

انتخاب اول ما

خود تراش ژیلت مدل Venus

خودتراش Gillette Venus Razor به بهترین شکل ممکن پوست را اصلاح می‌کند. بیشتر تست‌هایی که روی این تیغ انجام شده است، آن را به عنوان بهترین مدل به ما نشان داد و بخصوص این همانی است که کسی نمی‌تواند از آن ناراضی باشد. قسمت جلویی این تیغ به نوعی طراحی شده که مانع از جمع شدن مو روی تیغه‌های آن می‌شود؛ موردی که در اغلب اصلاح کننده‌ها و تیغ‌های اصلاح موجود در بازار مشاهده می‌گردد. نوارهای لوبریکنتی که روی این تیغ بکار رفته است به خوبی به نرم کردن پوست کمک می‌کنند و در پایان ردی از خود به جا نمی‌گذارند. و اینکه، دسته‌ی خوش دست آبی رنگ این مدل حتی در حالی که دستتان بخاطر کف و صابون لیز است، از جای خود تکان نمی‌خورد و به خوبی می‌توان آن را کنترل کرد.

انتخاب دوم

خود تراش ژیلت مدل Venus And Olay

اگر بطور مکرر ناحیه‌هایی از بدن خود را که دسترسی به آنها سخت است را اصلاح می‌کند یا اینکه می‌خواهید از تیغی با انعطاف پذیری و لوبریکنت بهتر استفاده کنید، ما مدل Gillette Venus And Olay Razor را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مدل یکی از پرفروش‌های بازارهای دنیاست. مدل Venus And Olay از یک سر چند مسیری برخوردار است که به راحتی می‌توان آن را بطور دورانی روی پوست چرخاند، ازینرو کار اصلاح نقاطی همچون زانو یا قوزک پا را بسیار راحت می‌کند. این خودتراش داردی پنج تیغه‌ی تیز است که بعضی از استفاده کنندگان احساس می‌کنند اصلاح بهتری نسبت به مدل‌های سه تیغه دارد. اما این نکته را هم می‌گویند که مدل ۵ تیغه‌ای تمایل بیشتری به جمع کردن مو روی تیغه‌ها دارد. این خودتراش همچنین دارای یک لوبریکنت بسیار با کیفیت است که بسیاری از استفاده کنندگان آن را دوست داشتند.

انتخاب سوم

خود تراش ژیلت مدل Venus Breeze به همراه ۱ سری یدک

سری این مدل بسیار انعظاف پذیر با حرکت روان یه تیغه از جنس استیل بر روی پوست است. بر بالای تیغه‌ها یک لایه نوارژل با عصاره‌ی آلوئه ورا تعبیه شده که ضمن کمک به حرکت روان و دقیق تیغ بر روی پوست، به آن نرمی و لطافت می‌بخشد. در بالا و پایین سری آن، مانند بالشتکی برجسته است که این برجستگی اندک از تماس بیش از اندازه و احتمال بریدگی، پیشگیری می‌کنند. از طرفی دسته‌ی ارگونومیک آن به راحتی در میان دست قرار گرفته و در حرکت دقیق دست بسیار موثر است. استفاده از این خودتراش کمک می‌کند تا با انجام اصلاحی کامل و حفظ نرمی پوست پس از اصلاح، حس خوبی از لمس پوست خود داشته باشید.

چرا باید به کلاغه اعتماد کنید

برای فهم بهتری از کارکرد طراحی خودتراش‌های مدرن، ما سایت‌های متعددی را بررسی کرده‌ایم. از بازخورد مردم روی محصولات در سایت‌های معتبری همچون آمازون و والمارت گرفته، تا رجوع به خود سایت‌های سازندگان برای بررسی بیشتر نوع و طراحی مدلهای موجود. در میان مدلهای موجود در بازار، ما حدود ۱۵ مدل را در نظر داشتیم و روی آن کار کردیم تا در آخر پس از تحقیقات فراوان توانستیم بهترین آنها را انتخاب کنیم. جدا از تحقیقات اینترنتی، ما مدلهای انتخاب شده را چندین بار امتحان کردیم و در آخ با گردآوری نظرات استفاده کنندگان، مدلهای موجود را برای بازدیدکنندگان کلاغه انتخاب کردیم.

برای چه کسانی مناسب است

هرچند روی بعضی از این مدلها «مناسب برای زنان» درج شده است اما این بدان معنی نیست که مردها نتوانند از آن استفاده کنند. شما برای هر ناحیه از بدن، بغیر از صورت، می‌توانید از این خودتراش استفاده کنید. برای اصلاح تمامی نواحی بدن، حتی نواحی که دسترسی به آنها سخت است، این خودتراش اصلاحی بسیار ظریف و دقیق را به شما ارائه می‌کند.

چیزی که اغلب شرکت‌ها به نام خودتراش‌های زنانه در بازار عرضه می‌کنند، برای انواع موهای رویشی روی بدن طراحی شده است. برخلاف خودتراش‌های طراحی شده برای صورت، خودتراش‌های بدنی (body razors) طوری طراحی شده‌اند که انواع موهای بلند یا کوتاه را برای مدت بیشتری اصلاح شده نگه‌دارند. خودتراش‌های بدنی را ما در بازه‌های مسافتی بیشتری روی بدن استفاده می‌کنیم و از خودتراش‌های صورت در مسافت‌های چند سانتی روی صورت استفاده می‌کنیم. ازینرو خودتراش‌های بدنی طوری طراحی شده‌اند که روی بدن و اصلاح‌های طولانی کاربرد بهتری داشته باشند.

معمولا خودتراش‌های صورت از سرهای جعبه‌ای و کوچکتر برخوردارند در حالیکه خودتراش‌های بدنی لبه‌های گرد و بیضوی دارند و برای استفاده در نقاط حساس بدن مناسب هستند. همچنین خودتراش‌های صورت برای اصلاح کردن روبروی سینک روشویی طراحی شده‌اند اما خودتراش‌های بدنی برای استفاده در محیط‌های داغ و حتی تاریک و خیس حمام زیر دوش طراحی شده‌اند.

این مدلها را چگونه انتخاب کردیم

برای این راهنما، ما بر مدلهای به اصطلاح کارتریجی تمرکز کردیم؛ مواردی که می‌توان دسته را نگه داشت و تیغه را عوض کرد. این مدلها از نظر هزینه مقرون به صرفه‌تر هستند و نسبت به مدلهایی که بعد از استفاده باید دور بیاندازیم، برای محیط زیست نیز  مناسب‌تر هستند. در انتخاب مدلهای خودتراش، نمی‌توان یک مدل را برای همه مناسب دانست. معمولا هر شخص از نوعی مو برخوردار است و بخاطر ضخامت یا نازکی مو، هر فرد باید مدل مناسب با موی خود را پیدا کند. اما ما مدلهایی را برای شما انتخاب کرده‌ایم که استفاده از آنها راحت‌تر و کاربردی‌تر هستند.

 

مطالب آموزشی مرتبط:

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

موکن یک دستگاه کوچک برقی است که با حرکت چرخشی سر دستگاه و باز و بسته شدن انبرک‌های سر آن، موهای زاید را از ریشه جدا می‌کند. دستگاه موکن توسط باتری یا جریان برق کار می‌کند. موکن‌های جدید حتی می‌توانند موهای صورت را هم برد....

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

خانم ها در طول زندگی خود زمان و هزینه ی زیادی را صرف اصلاح موهای زائد بدن خود می کنند. بدیهی است بعد از صرف زمان و هزینه ی زیاد برای این کار آزاردهنده و گاه حتی دردناک، ناراحت کننده است اگر نتوانیم نتیجه ی خوبی از آن بگیریم. ....

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

از صاف تا ابریشمی صاف: نکاتی ساده برای کندن مو

آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

همه چیز درباره رفع موهای زائد زنان

   محصولات مشابه