مقالات لیدی مد


برترین روش های صاف کردن مو و رتبه بندی شده است

برترین روش های صاف کردن مو و رتبه بندی شده است

با فرهای خود خداحافظی کنید.

با گرمای شدید تابستان که بر سر ما ریخته می شود ، موهایمان یخ زده می شود و قدرت اراده ما برای مبارزه با آن به صورت روزانه کم می شود. اما قبل از اینکه یک بازو و پا را روی یک قفل جدید و جذاب بکشید ، از رده بندی های درمانی صاف کننده مو برای بهترین سرمایه گذاری ممکن برای قفل های مضحک خود استفاده کنید.

 

5. آهن تخت

خوب ، بنابراین این یک درمان صاف کننده نیست ، اما برای مبتدیان ، یک آهن مسطح ساده ترین روش برای ریختن موهای سرخ شده تا شامپو بعدی شما است. هنگام صاف کردن موها ، قبل از استفاده از آهن صاف کاملاً خشک کنید تا از آسیب بیشتر موهای شما جلوگیری شود. از آنجا که صاف کردن مو می تواند موهای شما را خشک و شکننده کند ، حتما از اسپری محافظ گرما استفاده کنید و سعی کنید در روزهایی که نیازی به صاف کننده ندارید از گرما استفاده کنید.

 

4- اصلاح مجدد مو

Rebonding یک روش درمانی شیمیایی است که موها را صاف ، براق و براق می کند. برگرداندن مو شامل استفاده از یک کرم یا نرم کننده شل کننده برای شکستن ساختار طبیعی مو و به دنبال آن یک خنثی کننده برای اتصال مجدد ساختار است. کاشت مجدد برای افرادی که مشکل موهای زائد یا موهای ضخیم دارند ایده آل است ، اما به محض شروع رشد مو ، درمان به راحتی قابل تشخیص است. همانطور که بازگرداندن رایج است ، فقط یک بار می توانید انجام دهید زیرا باعث می شود موها بسیار شکننده و ضعیف شوند. همچنین به مراقبت های زیادی از مو احتیاج دارد - بنابراین این عاقلانه را انتخاب کنید!

3. صاف کردن مواد شیمیایی (آرامش مو)

صاف کردن شیمیایی یا شل شدن مو فرایند شکستن پیوندهای پروتئینی در مو است. هنگامی که تعداد مشخصی از اوراق قرضه در موهای مجعد یا موهایش شکسته می شود ، مستقیم می شود. با این حال ، به همان اندازه که به نظر می رسد ، اجرای آن توسط یک حرفه ای برای موفقیت آن بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر پیوندهای زیادی شکسته شوند ، موهای شما چنگ می زند و اگر به اندازه کافی شکسته نشود ، موها صاف نمی شوند. این روش مراقبت از مو هیچ شوخی نیست. با این حال ، برای کسانی که مایل به گرفتن پول برای یک درمان با کیفیت در یک آرایشگاه با کیفیت هستند ، نتایج به ارزش پول دارند ... کافی است ابتدا تحقیق خود را انجام دهید!

 

2. صاف کردن ژاپنی (بازپرداخت حرارتی)

صاف کردن ژاپنی با استفاده از مواد شیمیایی و گرما ، یک روش صاف کننده و تهویه مطبوع است که باعث تغییر ساختار دائمی تغییر مو می شود. در طی درمان صاف کننده ژاپنی ، پیوندهای پروتئینی در موها شل می شوند و سپس توسط سلولهای مو تغییر شکل می شوند. برای کسانی از شما که نمی توانند ساکت بنشینند ، اخطار داده شده است که این یک فرایند طولانی است که شامل مراحل متعددی است ... شش تا هشت ساعت دقیق بودن. پس از گذشت چند روز ، شما نیز برای آخرین مرحله نیاز به بازگشت به سالن یا همین حدود دارید. از طرف مثبت ، این درمان حدود شش تا هفت ماه ادامه دارد. به همان اندازه که این درمان به نظر می رسد شگفت انگیز و ماندگار است ، در طولانی مدت می تواند برای مو بسیار مضر باشد ، بنابراین مطمئن باشید که در مورد این مورد طولانی و سخت فکر کنید.

خرید انواع اتو مو و حالت دهنده مو

1. درمان کراتین (صاف کردن برزیل)

درمان کراتین طی چند سال گذشته و با دلیل خوبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. آنها یکی از روشهای ایمن تر کردن موهای زائد در آنجا هستند. کراتین یک پروتئین طبیعی است که از قبل در موهای ما یافت می شود ، اما با افزایش سن و رژیم غذایی ضعیف ، میزان پروتئین نیز کاهش می یابد ، بنابراین میزان کراتین را نیز انجام دهید. درمان کراتین روکش کراتین را روی ساقه مو می افزاید و به آن مواد مغذی داده می شود که مو را ابریشمی ، صاف و صاف می کند.

بعد از اینکه یک متخصص سالن محلول کراتین را روی موها بمالید ، از آهن 450 تخت مسطح استفاده می شود تا در فرمول در رشته های مو ببندد (گوش شما را از گرما محافظت کند ، خانم ها) ، ایجاد یک سد رطوبت که باعث کاهش سر و صدای مو می شود و مویی براق می کند.

بهترین بخش در مورد درمان کراتین این است که مو به تدریج به ساختار اصلی خود برگردد و این عمل می تواند بطور مکرر و بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به مو انجام شود. در حقیقت ، درمان های کراتین در واقع نتایج بهتری را در استفاده مکرر به دست می آورند. اگرچه این ارزانترین درمان نیست ، حدود شش ماه به طول خواهد انجامید ، به خصوص اگر درمان را با شامپو و سولفات عاری از سولفات حاوی کراتین دنبال کنید! وسوسه کننده ، درسته؟

ما می دانیم که موهای همه متفاوت است ، بنابراین ، در حالی که رتبه بندی ما بر اساس این که درمانها چقدر ایمن و مؤثر است ، ممکن است هر فرد نتایج کاملاً متفاوتی داشته باشد. برای کسب بهترین نتیجه ، قبل از شروع یک کار ماجراجویی صاف دائم ، با یک متخصص مراقبت مو صحبت کنید!

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمای خرید اتو مو


راهنمای خرید اتو مو   

همه ما به دنبال داشتن موهایی پرپشت و در عین حال تمیز و صاف هستیم این خواسته در بانوان بسیار بیشتر از مردان در جریان است و هر یک از بانوان تلاش می کنند تا با انجام برخی کارها و استفاده از روش های مختلف به این خواسته مهم دست یابند، یکی از این روش ها استفاده از اتو مو می باشد که به کمک آن می توان مو ها را به خوبی صاف نمود اما در بازار امروزی مطمئناانواع اتو مو در بازار موجود می باشد که توسط برند های مختلف و با ویژگی های مختلفی ساخته می شوند. با توجه به اینکه موی هر شخص با سایر افراد از نظر ساختار و سازش هایی که با مواد و روش های زیبایی برقرار می کند متفاوت است تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در رابطه با اتو مو و بررسی همه جانبه آن صحبت کنیم تا در صورتی که شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبالخرید اتو مو می باشید بتوانید با شناخت کامل تری نسبت به خرید اتو مو مورد نیاز خود اقدام نمایید. ادامه مطلب

راهنمای خرید اتو مو

 

   محصولات مشابه