مقالات لیدی مد
فروشگاه

برترین روش های صاف کردن مو و رتبه بندی شده است

بسیاری از افراد دارای موهای فر و وز به دنبال راهکاری برای صاف و لخت کردن موهای خود هستند. راه ها ی مختلفی برای صاف کرد موهای فر و وز وجود دارد که یکی از این راه ها گلت کردن موی سر است. گلت یک نام تجاری از محصولات صاف کننده مو است اما چون از برندهای محبوب و ابتدایی این محصول است، همه عمل صاف کردن مو رو با نام گلت می شناسند.

اما محصولات دیگری با همین عملکرد با نام های تجاری از قبیل لولان، جان دپرل و … در بازار وجود دارند و استفاده می شوند. در این بخش از دنیای مد لیدی مد شما را با روش صاف کردن مو با گلت و تفاوت آن با کراتینه آشنا می کنیم.

برترین روش های صاف کردن مو و رتبه بندی شده است

با فرهای خود خداحافظی کنید.

با گرمای شدید تابستان که بر سر ما ریخته می شود ، موهایمان یخ زده می شود و قدرت اراده ما برای مبارزه با آن به صورت روزانه کم می شود. اما قبل از اینکه یک بازو و پا را روی یک قفل جدید و جذاب بکشید ، از رده بندی های درمانی صاف کننده مو برای بهترین سرمایه گذاری ممکن برای قفل های مضحک خود استفاده کنید.

5. آهن تخت

خوب ، بنابراین این یک درمان صاف کننده نیست ، اما برای مبتدیان ، یک آهن مسطح ساده ترین روش برای ریختن موهای سرخ شده تا شامپو بعدی شما است. هنگام صاف کردن موها ، قبل از استفاده از آهن صاف کاملاً خشک کنید تا از آسیب بیشتر موهای شما جلوگیری شود. از آنجا که صاف کردن مو می تواند موهای شما را خشک و شکننده کند ، حتما از اسپری محافظ گرما استفاده کنید و سعی کنید در روزهایی که نیازی به صاف کننده ندارید از گرما استفاده کنید.

4- اصلاح مجدد مو

Rebonding یک روش درمانی شیمیایی است که موها را صاف ، براق و براق می کند. برگرداندن مو شامل استفاده از یک کرم یا نرم کننده شل کننده برای شکستن ساختار طبیعی مو و به دنبال آن یک خنثی کننده برای اتصال مجدد ساختار است. کاشت مجدد برای افرادی که مشکل موهای زائد یا موهای ضخیم دارند ایده آل است ، اما به محض شروع رشد مو ، درمان به راحتی قابل تشخیص است. همانطور که بازگرداندن رایج است ، فقط یک بار می توانید انجام دهید زیرا باعث می شود موها بسیار شکننده و ضعیف شوند. همچنین به مراقبت های زیادی از مو احتیاج دارد - بنابراین این عاقلانه را انتخاب کنید!

3. صاف کردن مواد شیمیایی (آرامش مو)

صاف کردن شیمیایی یا شل شدن مو فرایند شکستن پیوندهای پروتئینی در مو است. هنگامی که تعداد مشخصی از اوراق قرضه در موهای مجعد یا موهایش شکسته می شود ، مستقیم می شود. با این حال ، به همان اندازه که به نظر می رسد ، اجرای آن توسط یک حرفه ای برای موفقیت آن بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر پیوندهای زیادی شکسته شوند ، موهای شما چنگ می زند و اگر به اندازه کافی شکسته نشود ، موها صاف نمی شوند. این روش مراقبت از مو هیچ شوخی نیست. با این حال ، برای کسانی که مایل به گرفتن پول برای یک درمان با کیفیت در یک آرایشگاه با کیفیت هستند ، نتایج به ارزش پول دارند ... کافی است ابتدا تحقیق خود را انجام دهید!

2. صاف کردن ژاپنی (بازپرداخت حرارتی)

صاف کردن ژاپنی با استفاده از مواد شیمیایی و گرما ، یک روش صاف کننده و تهویه مطبوع است که باعث تغییر ساختار دائمی تغییر مو می شود. در طی درمان صاف کننده ژاپنی ، پیوندهای پروتئینی در موها شل می شوند و سپس توسط سلولهای مو تغییر شکل می شوند. برای کسانی از شما که نمی توانند ساکت بنشینند ، اخطار داده شده است که این یک فرایند طولانی است که شامل مراحل متعددی است ... شش تا هشت ساعت دقیق بودن. پس از گذشت چند روز ، شما نیز برای آخرین مرحله نیاز به بازگشت به سالن یا همین حدود دارید. از طرف مثبت ، این درمان حدود شش تا هفت ماه ادامه دارد. به همان اندازه که این درمان به نظر می رسد شگفت انگیز و ماندگار است ، در طولانی مدت می تواند برای مو بسیار مضر باشد ، بنابراین مطمئن باشید که در مورد این مورد طولانی و سخت فکر کنید.

خرید انواع اتو مو و حالت دهنده مو

1. درمان کراتین (صاف کردن برزیل)

درمان کراتین طی چند سال گذشته و با دلیل خوبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. آنها یکی از روشهای ایمن تر کردن موهای زائد در آنجا هستند. کراتین یک پروتئین طبیعی است که از قبل در موهای ما یافت می شود ، اما با افزایش سن و رژیم غذایی ضعیف ، میزان پروتئین نیز کاهش می یابد ، بنابراین میزان کراتین را نیز انجام دهید. درمان کراتین روکش کراتین را روی ساقه مو می افزاید و به آن مواد مغذی داده می شود که مو را ابریشمی ، صاف و صاف می کند.

بعد از اینکه یک متخصص سالن محلول کراتین را روی موها بمالید ، از آهن 450 تخت مسطح استفاده می شود تا در فرمول در رشته های مو ببندد (گوش شما را از گرما محافظت کند ، خانم ها) ، ایجاد یک سد رطوبت که باعث کاهش سر و صدای مو می شود و مویی براق می کند.

بهترین بخش در مورد درمان کراتین این است که مو به تدریج به ساختار اصلی خود برگردد و این عمل می تواند بطور مکرر و بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به مو انجام شود. در حقیقت ، درمان های کراتین در واقع نتایج بهتری را در استفاده مکرر به دست می آورند. اگرچه این ارزانترین درمان نیست ، حدود شش ماه به طول خواهد انجامید ، به خصوص اگر درمان را با شامپو و سولفات عاری از سولفات حاوی کراتین دنبال کنید! وسوسه کننده ، درسته؟

ما می دانیم که موهای همه متفاوت است ، بنابراین ، در حالی که رتبه بندی ما بر اساس این که درمانها چقدر ایمن و مؤثر است ، ممکن است هر فرد نتایج کاملاً متفاوتی داشته باشد. برای کسب بهترین نتیجه ، قبل از شروع یک کار ماجراجویی صاف دائم ، با یک متخصص مراقبت مو صحبت کنید!

روش های صاف کردن مو

پیوند های گوگردی بین زنجیره ی پروتئینی فرشدن مو ها را سبب می شوند. موادی که برای گلت کردن مو بکار می رود سبب تخریب پیوند های که در بافت پروتئینی مو وجود دارد ، می شود و سبب خواهد شد که مو صاف و بدون فر گردد.

4تا 6 ماه اثر گلت کردن موها باقی می ماند اما برخی اثر آن را دائمی می دانند زیرا ساختار مو به صورت دائمی تخریب می شود. پس از رشد ریشه ی مو ها به صورت زبر و فر بعد از 9 ماه یا یک سال برای ریشه ها مجدداً از مواد گلت استفاده می کنند.

پیش از گلت موهای سر چه باید کرد؟

بعد از گلت کردن مرتب به موها رسیدگی کنید و از سرم مو و انواع تقویت کننده های مو استفاده نمایید.

بهترین مواد صاف کننده مو

نکات مهم و دانستنی قبل از صاف کردن مو

علت رنگ نکردن موها در زمان صاف کردن مو با گلت 

اگر موهای شما قبل از گلت کردن رنگ داشته باشد و یا بخواهید همزمان با گلت کردن موهایتان را رنگ کنید، این کار باعث آسیب ، خشکی و شکستگی بیش از حد موهایتان می شود و موهای شما را دچار موخوره خواهد کرد.

انواع گلت

گلت صفر:برای صاف کردن موهای معمولی ، فر و موهایی که 30% وز هستند از گلت صفر استفاده می شود. برای موهای معمولی، نازک و کم پشت محصول گلت صفر را به مدت 25 دقیقه و بدون نیاز به حرارت دادن روی مو قرار می دهند.

گلت قوی:این گلت برای صاف کردن موهای به شدت فر و موهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی صاف کننده کاربرد دارد. محصول گلت قوی را روی موهای به شدت فر و پرپشت به مدت 30 دقیقه و بدون نیاز به حرارت قرار می دهند.

عوارض گلت مو

صاف کردن مو با گلت چطور انجام می شود؟

صاف کردن مو با گلت یا کراتینه؟ کدام بهتر است؟

تفاوت گلت با کراتینه

کراتینه کردن مو به صاف کردن و از بین بردن وز و فر مو ها گفته می شود اما در کراتینه کردن مو ساختار های پروتئینی مو تخریب نخواهند شد و ساقه موها تقویت می شوند . از کراتینه می توان برای صاف کردن انواع جنس مو ها حتی مو های دکلره و آسیب دیده استفاده نمود.

اما گلت مو یا ریباندیگ یا صاف کردن مو با روش شیمیایی سبب تخریب ساختار پروتئینی مو شده و نمی توان از آن برای صاف کردن انواع مو مانند مو های رنگ شده یا مو های دکلره استفاده کرد. گلت کردن مو باعث تغییر ساختار بافت ساقه ی مومی شود و همین امر سبب از دست دادن آب و رطوبت مو ها خواهد شد.

از معایب این روش این است که پس از انجام این عمل موها حالت نمی گیرند و با سشوار و .. نمی توان موها را حالت دار نمود. اگر از مواد گلت مو ها به شیوه نادرست استفاده شود موها دچار آسیب جدی شده و باید کوتاه شوند.

کراتینه مو چیست

صاف کردن مو با کراتینه چگونه است؟

پس از گلت و صاف کردن موها چه باید کرد؟

موها پس از گلت کردن رطوبت خود را از دست می دهند بنابراین برای خشک و شکننده نشدن موها از مواد آبرسان و از نرم کننده های طبیعی مو روغن بادام، نارگیل و زیتون کمک بگیرید.

نحوه گلت کردن موها

ابتدا موهارو نسبت به حجمشان تقسیم بندی می کنیم. پشت گردن و گوش ها وازلین می زنیم تا با برخورد با مواد آسیب نبینند.

در یک کاسه کرم صاف کننده مو رو می ریزیم و از پشت مو شروع به زدن مواد به دسته های نازک مو می کنیم تا مواد به تمام قسمت های مو برسد. با فرچه رنگ مواد را از ریشه به انتهای مو می مالیم اما مواد نباید به ریشه مو برخورد کند.

سپس حدود نیم ساعت صبر می کنیم.

برای نتیجه گیری بهتر برای موهای به شدت وز با اتو مو دسته های کوچک مو که به آن مواد گلت را مالیده ایم صاف می کنیم. بهتر است درجه حرارت اتو مو 150 درجه سانتیگراد باشد.

بعد از صاف کردن موها ، موها را با شامپو بشورید و روی سر سرم صاف کننده بمالید و اجازه دهید 5 دقیقه این مواد روی سر بماند سپس موها رو آبکشی کنید و خشک کنید.

 

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید اتو مو

راهنمای خرید اتو مو

همه ما به دنبال داشتن موهایی پرپشت و در عین حال تمیز و صاف هستیم این خواسته در بانوان بسیار بیشتر از مردان در جریان است و هر یک از بانوان تلاش می کنند تا با انجام برخی کارها و استفاده از روش های مختلف به این خواسته مهم دست یا....

راهنمای خرید اتو مو

   محصولات مشابه