مقالات لیدی مد
فروشگاه

7 راه حل بسیار ساده برای بهتر کردن مدل موهای خود

در اینجا هفت نکته نادرست در مورد مدل مو برای مردان ارائه شده است.

فهرست

1 محصول

محصول

موم ، خمیر ، ژل ، خاک رس ، کرم ، پودر ، گاو ، لجن و… هرچه باشد. از کدام یک باید استفاده کنید؟

بستگی به ظاهری دارد که می خواهید.

خمیرها و رسها برای ظاهری کثیف و گاه به گاه بهتر هستند.

ژلها به سبک Wolf of Wall Street (موهای صاف ، اما مجنون) با لئوناردو دی کاپریو مناسب تر هستند.

رب ، رس و موم را باید در موهای خشک ماساژ دهید. در غیر این صورت ، آنها تمایل دارند موها را به هم بپیوندند.

آنها هنگام کار با انگشت بهتر کار می کنند و ظاهری بیشتر به شما می دهند.

کرم و ژل را باید در موهای مرطوب کار کرد. مرطوب نیست ، بلکه حوله را خشک می کنید. می توانید از کرم و ژل شانه انگشت استفاده کنید ، یا می توانید از یک شانه پلاستیکی استاندارد برای ظاهری براق استفاده کنید.

با تمام محصولات ، یک قلاب کوچک به اندازه دلخواه جمع کنید و آن را بین کف دست خود گرم کنید ، سپس آن را از ریشه ها استفاده کنید. اگر آن را گرم نکنید و آن را پخش کنید ، می توانید با یک ظروف سرباز یا مسافر چسبناک در پشت سر خود قرار بگیرید.

2 استفاده کمتر از شامپو

استفاده کمتر از شامپ

 

فکر می کنید آقایان 10 هزار سال پیش روزانه یک بار موهای خود را بشویید؟

می دانید ، مدتی بین شکار صبحانه و خاتمه حمله از قبیله دشمن که در نهایت آموخته اید که چگونه از آن رودخانه عبور کنید؟

ابدا.

از نظر بیولوژیکی مو نمی تواند روغنهای خود را به اندازه کافی سریع پر کند تا هر روز شستشو را توجیه کند.

شامپو زدن را هر دو تا سه روز یک بار حفظ کنید.

حتی اگر دوست دارید می توانید آن را بیشتر فشار دهید ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که به نام تماس با ریشه های غارنشین خود ، به یک گریس تبدیل نمی شوید.

به غیر از این ، به سادگی موهای خود را با آب در حمام صبح خود بشویید و خوب باشید.

برای بودجه شامپو ، K + S اگر بودجه خود را انتخاب کنید ، انتخاب ماست:

 

3 افزودن جلد

افزودن جلد

برای افزودن حجم به موهای خود ، از سشوار و شانه استفاده کنید.

به طور همزمان موهای خود را شانه کرده و خشک کنید و متوجه خواهید شد که تمایل به ماندن دارد.

روش دیگر این است که موهای خود را وارونه خشک کنید. بگذارید گرانش کار را برای شما انجام دهد.

پس از همه ، این یکی از نیروهای بنیادی طبیعت است.

و آن را از ما بگیرید - جاذبه بسیار ایمن تر از استفاده از الکترو مغناطیسی برای اضافه کردن حجم است.

4 از دو سبک مختلف استفاده کنید

برای یافتن کالای مناسب که هم به شما دست می دهد و هم بافت مورد نظر خود دچار مشکل می شوید؟

محصولات مختلفی را امتحان کنید که هرکدام به طور جداگانه آنچه را که می خواهید به شما می دهد.

نگران نباشید ، سر شما روشن نخواهد شد.

خرید محصولات آرایش مو

5 تا دور لبه ها را تمیز کنید

تا دور لبه ها را تمیز کنید

 

آقایان ، نظافت همه چیز در مورد نگهداری است.

یک تیغ برقی کوچک را روی دست خود نگه دارید تا بتوانید حواشی لبه های مو خود را تمیز کنید. Norelco OneBlade یک گزینه محکم است:

 

آخرین بروزرسانی در تاریخ 2020-06-07 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصول آمازون

این حالت مدل موهای شما را بین موهای کوتاه زیبا و مرتب نگه می دارد.

پس از مدتی ، موهای شما به طور واضح شروع به رشد مجدد می کنند تا جایی که نیاز به مدل موی دیگری دارید. اما استفاده از یک تیغ برقی برای نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما خواهد شد.

اطلاعات بیشتری می خواهید؟ FashionBeans این مقاله عالی را در مورد چگونگی ماندگاری بیشتر موهایتان قرار داده است. اگر برای اولین بار ریش خود را حفظ می کنید ، راهنمای مبتدی ما برای ریش را بررسی کنید.

6 شامپو خشک

شامپو ری بسیار جذاب است. اگر فقط یک اواخر شب با نوشیدن زیاد نوشیدنی داشته باشید و چشمانتان مانند همبرگرهای فازی باشد ، داشتن بطری در اطراف بسیار مفید است.

یا می دانید ، اگر سفر می کنید.

این مانند دئودورانت محصولات مو نوعی است. اگر در حال حرکت هستید (یا مجدداً خیلی گرسنه برای دوش گرفتن هستید) ، یک شامپوی کمی خشک حداقل شما را از نگاه داشتن توپ گریس باز می دارد.

شامپو خشک گری را در موها و پوست سر شما جذب می کند و جالب است که کمی از این مواد برای تمیز کردن شما چه کاری می تواند انجام دهد.

 

7 رطوبت رزمی

رطوبت رزمی

رطوبت دشمن فانی موهای یکدست است. رطوبت موجود در هوا باعث افزایش وزن به موهای شما می شود ، باعث ریزش آن می شود و محصول موهای شما را رقیق می کند که باعث نگه داشتن آن می شود.

اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید ، چند نکته:

8 تقویت:

تقویت

لیست بعدی ما فهرست "ساده" ما را تهیه نکرد زیرا این همه چیز ساده نیست. اما آیا به دنبال کالای عالی هستید و نمی خواهید تمام پول خود را صرف تلاش هر مارک کنید ، بررسی کنید.

پماد خود را در خانه درست کنید


ساختن محصول خود در خانه بسیار آسان است ، اگرچه کمی کثیف است.

برخی از این محصولات را به صورت عمده خریداری کنید: موم زنبور عسل ، کره کاکائو ، کره شی ، روغن ویتامین E و روغن نارگیل.

موم زنبور عسل ، یکی از کره ها (یا هر دو) و یکی از روغن ها (یا هر دو) را در یک گلدان کوچک اضافه کنید و همه آن را روی اجاق گاز گرم کنید تا زمانی که ذوب شود و با هم مخلوط شوند.

ممکن است برای به دست آوردن مخلوط مناسب آنچه را که به دنبال آن هستید ، امتحان و خطا کمی طول بکشد ، اما دستور العمل ها و آموزش های آنلاین زیادی برای بررسی وجود دارد. شبیه این یکی:

برای داشتن رایحه ای خاکی و مردانه ، یک روغن ضروری مانند چوب صندل را اضافه کنید.

یک محصول D.I.Y مانند این چند مزیت دارد. اول ، در کل بسیار ارزان تر است مواد فله ای یک سرمایه گذاری است ، اما شما یک سال یا بیشتر از محصول مویی را آماده مخلوط کردن خواهید داشت.

و دوم ، هیچ ماده شیمیایی مضر در آن وجود ندارد. این لذت بخش است که بدانید از آنجایی که شما هر روز چیزهایی را روی پوست سر خود می مالید.

نکاتی ساده برای زنانی که موهای کم پشت دارند

  اگر موهای زیادی ندارید، یا اگر به نظر می رسد که موهای خود را از دست داده اید ، ما میدانیم که چقدر این برای شما آزار دهنده است . چند ترفند ساده وجود دارد که می تواند موهای نازک شما را جذابتر کند گرچه نمی توانیم کد ژنتیکی منحصر به فردمان را تغییر دهیم که ویژگی های خاصی را تعیین می کند، چیزهایی وجود دارد که می توانیم آنها را بهبود بخشیم در این مورد ، ما می توانیم در ادامه این بخش از زیبایی نمناک چند روش ساده را برای پوشاندن کم پشتی موها به طور حرفه ای برایتان بیان کنیم.

برای داشتن موهای ضخیم تر و یا حداقل برای موهایی که ضخیم تر به نظر برسند ، می توانید برخی از ترفندهای زیبایی را امتحان کنید تا آنگونه که میخواهید به نظر برسید:

 پرحجم نشان دادن موهای نازک

تکنیک های پر حجم نشان دادن موهای نازک

پر نشان دادن موهای کم پشت

1. مدل موی جدید امتحان کنید

اگر موهای شما صاف و شل است، یک برش مو جدید می تواند راه حل مناسبی برای مشکل شما باشد ، بهترین مدل و برش مو برای این کیس ، داشتن موهای بلند است.این میتواند بهترین حالت طبیعی برای موهای شما و همینطور نگه داشتن حالت طبیعی در موهای شما باشد. اگر موهای شما از حجم قابل توجهی برخوردار نیست ، شما باید از مدل کوتاه کوتاه استفاده کنید بعلاوه داشتن یک فرم و حجم جدید از مو ، میتواند به صورت شما نیز یک فریم و تنوع جدیدی را بدهد یکی دیگر از ایده های خوب برای افرادی که موهای نازک دارند، داشتن موهایی تا انتهای فک می باشد.

 برای داشتن این مدل ، شما باید جلوی موهای خود را کمی بلندتر و عقب موهایتان را کاملا کوتاه نگه دارید . این مدل مو ، یک زیبایی بسیار خاصی را برای شما فراهم میکند ، چرا که با داشتن لایه های کوچکی در مو ، باعث میشود موهای شما پرپشت تر و حجیم تر به نظر برسد.

2- مدل موها و کوتاهی لایه ای را انتخاب کنید

اگر موهایی با طول متوسط دارید ، و مدل موی کوتاه برای شما مناسب به نظر نمیرسد ، میتوانید از مدل دوست داشتنی لایه ای استفاده کنید بادرنظرگرفتن این موضوع که این مدل مو ،بدون اینکه از طول موهای شما بکاهد ، حجم بیشتری را برای موهای شما فراهم میکند . لایه بندی ساده تمام نگرانی های شما را از بین می برد. این برش ساده به طور موثر ضخامت موهای شما را پنهان می کند بعلاوه ، این برش مو ، باعث نشان دادن حجم بیشتری از مو و همچنین حرکت های بیشتری در موهای شما شده که بسیار مهم و حیاتی هستند .

موهای نازک و کم پشت

بهترین روش پر پشت کردن موهای نازک

3-حجم دادن به موهای کم پشت

 اگر از قبل یک مدل مو کوتاه دارید اما نمیتوانید حجمی را که میخواهید به دست بیاورید توصیه میکنیم روش پوش دادن مو را امتحان کنید پوش دادن ، بیشترین میزان حجم مو را درقسمت بالایی سر شما قرار خواهد داد . اگر بااین مدل مو آشنایی ندارید ، فقط کافیست بایک شانه موهای خود را به سمت فرق سر خود بکشید و درآنجا ثابت نگهشان دارید . این کار به موهای شما یک حجم بیشتر ، ضخامت خوب و همچنین مدلی فشن و به روز ارائه خواهد کرد ، توجه کنید که برای رسیدن به بهترین نتیجه دراین مدل مو ، از شانه ای با دندانه های نازک باریک استفاده کنید.

4-رنگ موی روشن برای موهای کم پشت

فقط با مقدار کمی از روشن کننده ها، موهای شما ممکن است روشن تر به نظر برسد . مطمئنا با دراین مدل تصویری از یک یال زیبا و کامل ایجاد خواهد شد گرچه شما میتوانید هررنگ مویی را انتخاب کنید ، اما بسته به رنگ اصلی مو و فرم صورت خود ، رنگ هایی وجود دارند که مسلما موثرترخواهند بود بعنوان یک قانون کلی ، رنگ های روشن باعث حجیم تر به نظررسیدن مو میشود ،نسبت به رنگ های تیره . اگر به رنگ های شیمیایی و مصنوعی علاقه ای ندارید ، میتوانید رنگ های طبیعی و زنده تری را انتخاب کنید بااستفاده کردن از رنگ های طبیعی ، بعنوان یک دارو ،نیز میتوانید به ضخامت موهای خود نیز کمک شایانی کنید .

 موهای کم پشت

بهترین مدل مو برای موهای کم پشت

مدل مو برای موهای کم پشت

5-فرق وسط را با فرق کج جایگزین کنید:

راه دیگر برای داشتن حجم بیشتر در مو ، و همینطور پر به نظررسیدن ، تغییر مدل موی خود است مثلا به جای بازکردن فرق ، موهای خود را به یک سمت شانه کنید ، شاید باور نکنید ولی این روش ساده ، کمک میکند که موهای شما پر حجم تر به نظر برسند .

6- موج و حجم به داد موهای کم پشت می رسد:

موج دادن به مو ، همیشه یکی ازبهترین روش ها برای افزایش حجم بشمارمیرود ، کمااینکه این روش بسیار ساده و قابل دسترس در همه جا و هرزمان است شما میتوانید حتی این کار را با چندآموزش ساده در خانه انجام دهید خواهید دید که این روش ساده در همه ی شرایط بسیار کارآمد خواهد بود.

 روش حجم دادن به موهای نازک

نکاتی برای پر پشت نشان دادن موهای کم پشت

روش حجم دادن به موهای نازک

 7- محصولات آرایشی مطمئن و استاندارد استفاده کنید:

اگرفکرمیکنید که محصولات آرایشی هیچ فایده ای برای موهای شما ندارند ، دراشتباهید برای داشتن حجم بیشتر در موهای خود میتوانید از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص این کار طراحی شده اند . میتواند از دیگرمکمل های شستشو نو کرم های مخصوص برای شانه کردن نیز استفاده کنید .

مطالب آموزشی مرتبط:

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست و رنگ چشمتان

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست و رنگ چشمتان

پیدا کردن رنگ موی مناسب و تطابق داشتن آن با صورت شما ممکنه کمی دشوار باشه. بعضیها فکر میکنند رنگ کردن مو کار خیلی ساده ایست و تنها انتخاب یک رنگ مو کافیست و یک رنگ را انتخاب میکنند و موهایشان را رنگ میکنند. اما در انتخاب رنگ ....

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست و رنگ چشمتان

چگونه اسپری مو مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه اسپری مو مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه اسپری مو مناسب انتخاب کنیم؟  اسپری مو برای خانم ها و آقایان کاربرد دارد و موجب ایستادگی موها و ثابت ماندن مدل موی ما در محیط بیرون میشود.  شیوه استفاده از اسپری مو اسپری مو را به کف سرتان اسپری کنید و موها را به آرا....

چگونه اسپری مو مناسب انتخاب کنیم؟

راهنمای انتخاب بهترین اسپری مو با توجه به جنس موها

   محصولات مشابه