مقالات لیدی مد
فروشگاه

نحوه انتخاب جواهرات روزمره: 6 نکته شگفت انگیز برای تکمیل لباس های خود

انتخاب جواهرات برای خودتان کار بسیار دشواری است - بعضی اوقات ما منتظر می مانیم تا یک دوست برای خرید جواهرات با ما بیاید. این به این دلیل نیست که نمی توانیم هزینه آن را بپردازیم بلکه فقط به این دلیل که نمی توانیم تصمیم بگیریم. گزینه های بسیاری در خارج وجود دارد که روند آنها اغلب تغییر می کند ، بنابراین عمل انتخاب جواهرات می تواند یک تصمیم دشوار باشد ، در انتخاب نوع ها، طرح ها و سبک ها گیج می شویم. البته یک عنصر هزینه نیز وجود دارد.

معمولاً چه چیزهایی را هنگام انتخاب جواهرات روزمره از لباس پوشیدن ترجیح می دهید - چند دسته مختلف وجود دارد - یکی از آنها که به آنها تعلق می گیرید و دیگران که هرگز وارد آنها نمی شوید یا اکنون و دوباره به آن می چسبید. با رعایت نکات مد روزانه برای روزمره ، سبک و لباس های خود را با چه جواهرات بپوشید:

سبک

نحوه انتخاب جواهرات روزمره: 6 نکته شگفت انگیز برای تکمیل لباس های خود

 

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید کمد لباس شما و نوع جواهرات است که ترجیح می دهید از آن بپوشید - چه سبکی را نشان می دهد ، چه نوع تصویری را حمل می کنید و چه نوع شیوه زندگی را هدایت می کنید. در اینجا چند گزینه وجود دارد ، یکی از گزینه های شما را پیدا کنید:
احساساتی - - آیا شما فردی هستید که آن قطعه واحد را که هر روز می پوشید و هرگز از آن جدا نمی شوید ، دارید؟ این کار را دشوار می کند وقتی که از نظر عاطفی به یک مورد متصل شده باشید ، آن را بردارید و آنرا برای چیز دیگری مبادله کنید. همچنین مطابقت با هر چیز دیگری دشوار است. من فکر می کنم نکته اصلی در اینجا یافتن قطعاتی است که می توانید با قطعه احساساتی خود لایه بندی کنید تا آن را تکمیل کنید. به عنوان مثال اگر یک زنجیره طلای خود را روی زنجیره ای طولانی بپوشید می توانید قطعاتی در اطراف آن مانند گردنبند نوار را روی زنجیره ای کوتاهتر اضافه کنید ، که ظاهر را متعادل می کند.

زیبا - آیا شما هر روز لباس می پوشید؟ آیا سبک شما نوع خاصی است که لباس روزانه لباس شب فرد "گاه به گاه" است؟ من فکر می کنم الماس و مروارید ، پاشنه و کیف دستی ، لباس های فانتزی ، مدل مو و آرایش ثابت است. در اصل ، شما گاه به گاه انجام نمی دهید بلکه آن را برای روز کم می کنید. اگر بازپرداخت شما معمولاً سنگین است ، سعی کنید با اضافه کردن یک دستبند یا کاف ساده ، ظاهر را نرم کنید.

دبلیو - همیشه به نظر می رسد که با یک نگاه عجیب و غریب از نگاه مدرسه ای در مورد شما قرار گرفته است. ظاهر اولیه از همه چیز در مورد نظافت و شیک بودن است. مونوگرام و گردنبندهای قلب علاوه بر لباس ناز شما یک نکته عالی هستند.

بیانیه - افرادی که تابلوهای بیانیه ای را می پوشند ، باید از لباس های ساده و ساده استفاده کنند و از الگوی یا رنگ های بسیار هیجان انگیز استفاده نکنند. آنچه می خواهید انجام دهید این است که به جواهرات خود اجازه دهید از حالت ایستاده و به لباس شما فاکتور Wow بدهد - قطعه بیانیه شما می تواند یا گردنبند ، گوشواره و در بعضی موارد از النگو یا دستبند باشد. شما حتی می توانید دستبند را با گردنبند مطابقت دهید - اما به یاد داشته باشید که هرگز از آن زیاده روی نکنید. مطمئن شوید که در متن بیانیه های خود را جمع کنید ، بنابراین هر روز کافی است مبادله کنید و می توانید با هر یک از لباس های اصلی روز خود مطابقت داشته باشید.

در اینجا نحوه پوشیدن گردنبندهای بیانیه آورده شده است: گردنبند بیانیه باید جسورانه و بزرگ باشد - بزرگترین زیبایی آن این است که شما نیازی به فکر کردن با آن ندارید ، فقط به یک قطعه زیبا و برجسته احتیاج دارید. گردنبند باید مطابق با گردن بالا یا لباس شما باشد و با یک جفت گوشواره یا النگو مطابقت داشته باشد. انواع متفاوتی از بیانیه ها را انتخاب نکنید یا آنها با یکدیگر برخورد خواهند کرد ، باید از یک سبک / طراحی مشابه باشند در غیر این صورت بیش از حد از آن استفاده خواهید کرد.

آسایش

باید حتما راحت باشید. وقتی روز را می پوشید می تواند مدت طولانی باشد بنابراین شما نمی خواهید خیلی سنگین باشید ، لبه های تیز دارید و باید آن را دوست داشته باشید - چیزی نپوشید که در واقع شما نیستید یا احساس ناراحتی خواهید کرد.

بودجه

Everyday Jewelry

در نظر بگیرید که چقدر توانایی و مایل هستید هزینه کنید - سپس فروشگاه هایی را انتخاب کنید که آن بودجه را برآورده کنند. اگر بودجه شما زیاد است می توانید با پول خود هوشمند باشید و در طلای واقعی سرمایه گذاری کنید که برای همیشه ماندگار خواهد شد. اگر بودجه کمتری دارید می توانید جواهرات خیابانی بلند بخرید و تعداد زیادی قطعه مختلف از جمله وسایل نقره اندود و استرلینگ را بدست آورید. شما می توانید جعبه جواهرات خود را با گذشت زمان بسازید ، بنابراین نگران نباشید اگر بودجه کم دارید ، می توانید با هر یک از چک های جدید یا دو مورد ، خود را با هر نوع چک بپردازید. این یک تکنیک عالی برای همه است زیرا سبکهای جدیدی در حال نمایش هستند که باید همیشه به مجموعه خود بیفزایید. سرانجام انتخاب زیادی خواهید داشت.

چند قطعه کافی است؟

تعداد جواهرات حداکثر وجود ندارد - هرچه تعداد قطعات بیشتری داشته باشید بهتر است. من یک جعبه جواهرات را به عنوان "جعبه لوازم جانبی" می بینم که همیشه به ساختمان و به روزرسانی نیاز دارد ، باید همیشه برای صرفه جویی در روز مجهز باشد.

دسته بندی ها

انواع مختلف جواهرات برای هر دسته جواهرات وجود دارد. دسته های اصلی عبارتند از: گردنبند ، دستبند ، گوشواره و حلقه.

شما همیشه می توانید انواع مختلف جواهرات را با هم بخرید ، به عنوان مثال ، یک گردنبند و گوشواره می توانند با هم هماهنگ باشند و شاید فقط لازم باشد که آنها را با هم خریداری کنید. از طرف دیگر شما نیز نیازی به این ندارید ، می توانید جداگانه بخرید و به تنهایی بروید ، به خصوص با قطعات بیانیه. حتماً همان دسته از جواهرات را با هم مخلوط کرده و یک اشتباه کاملاً مطابقت ندارد. به عنوان مثال ، سنگهای قیمتی با سنگهای قیمتی - شما نباید گوشواره های بزرگ و براق را بر روی گردنبند با گوشواره های مونوگرمی بپوشید ، این فقط نمی رود.

نمونه ای از آنچه کار می کند گردنبند نام با برخی از گوشواره های حلقوی بسیار ساده از همان مواد فلزی است. به نظر می رسد که آنها گرد هم آمده اند و بدون اینکه زیاده روی کنند ، به آرامی و یکدست جمع می شوند. مثل این که نباید گردنبند و گوشواره هایی با نام داشته باشید - این بیش از حد است.

بنابراین یک خط خوب در ساخت یا شکستن آن هنگام آمیختن دسته ها و انواع جواهرات شما وجود دارد ، فقط کافی است علائم کوچک کردن چیزهای مناسب را با یکدیگر تشخیص داده و از پوشیدن آنها احساس راحتی کنید.

با آخرین روندها همراه باشید

حتما مجلات و جدیدترین مقالات را بصورت آنلاین درباره آنچه در مد است و کدام طرحهای جدید به زودی به بازار عرضه می شود بخوانید. مجلاتی مانند Vogue و InStyle احتمالاً تأثیرگذارترین و اولین کسانی هستند که آخرین اخبار مد را دریافت می کنند. اگر این کار را انجام دهید ، اولین کسی خواهید بود که می دانید ، بنابراین می توانید به فروشگاه ها بروید و آخرین روند جواهرات را خریداری کنید تا با لباس های گاه به گاه خود بروید.

چطور بدانیم چه زیورآلاتی برای لباس ما مناسب است

زیور آلات مناسب با لباس

زیورآلات بهترین راه برای روح بخشیدن به لباس‌ها و افزایش زیبایی‌های شماست. این زیورآلات است که زیبایی شما را تکمیل می‌کند، پس چه چیزی بهتر از انتخاب زیورآلات مناسب که هم با لباستان هماهنگ باشد و هم سلیقه خودتان باشد. در این مقاله نکاتی را ذکر می‌کنیم تا شما را در انتخاب بهترین زیورآلات راهنمایی کنیم.

یک زیور مناسب این قابلیت را دارد که حتی فقط با یک تکه، مثلا یک گردنبند، ظاهر کلی شما را زیر و رو کند و شما را برازنده‌تر و زیباتر از همیشه نشان دهد. کلید این زیبایی چیزی جز هماهنگی زیورآلات با لباس نیست. این هماهنگی و هارمونی لباس و زیورآلات شماست که ظاهر شما را جذاب می‌کند و شما را در میان جمعی، برجسته و متمایز خواهد کرد. پس نکته اول، برای انتخاب لباس و زیورآلاتتان وقت بگذارید و آن‌ها را هماهنگ باهم انتخاب کنید.

از ترکیب النگوهای مختلف در کنار هم نترسید

برای لباس‌های آستین بلند یا آستین حلقه‌ای شما می‌توانید از انواع دستبند و النگوهای زنانه پهن در کنار هم استفاده کنید. ما نمی‌گوییم که تمام دستبندهای خود را برای رفتن به یک قرار دوستانه، یا یک دعوت شام به دستتان بیاندازید، بلکه با توجه به مدل لباستان از النگوها و دستبندهایی استفاده کنید که لزوما شبیه هم نیستند اما یکدیگر را کامل می‌کنند.

برای مهمانی‌ها و یا مناسبت خاص، مثلا اگر یک پیراهن مشکی به تن دارید می‌توانید از چند النگوی طلایی در کنار دستبند مروارید درشت استفاده کنید. ترکیب طلا با مروارید، بر زمینه مشکی پیراهنتان، بسیار خاص و چشمگیر خواهد بود.  یا مثلااگر یک لباس آبی بلند به تن دارید می‌توانید از چند دستبند با رنگ مخالف مثل نارنجی و زرد استفاده کنید تا کمی رنگ‌های گرم به لباس‌هایتان اضافه کنید. با ترکیب رنگ‌های سرد و گرم در لباستان شما یک ترکیب بصری جذاب ساخته‌اید که شاید هیج کس نتواند چشم از شما بردارد.

راهنمای انتخاب النگو مناسب با لباس

پس از ترکیب النگوها با رنگ‌ها و جنس‌های مختلف در کنار هم نترسید، چرا که النگوها در کنار هم ترکیب مدرن و جذابی به ظاهر خانم‌های جوان می‌دهد.

النگوها و دستبندهای باریک و ظریف هم برای لباس‌های آستین‌ کوتاه مناسب است که دست شما به خوبی مشخص است و ظرافت دستبند یا النگو روی دست کاملا مشهود است. همچنین می‌توانید دستبند یا النگوی ظریف خود را در کنار ساعت‌تان هم استفاده کنید که بسیار شیک خواهد شد. خیلی از برندهای تولید کننده ساعت در دنیا، انواع دستبند یا النگو را طراحی کرده‌اند که با ساعت‌های آن برندها ترکیب بسیار جذابی خواهد ساخت.

تعادل را فراموش نکنیم

در این حال که خلاق هستیم باید تعادل را هم برقرار کنیم. تعادل وقتی برقرار می‌شود که تک تک اعضای لباس و زیورآلات ما باهم هماهنگ باشد. فرقی نمی‌کند، از النگو طلا گرفته تا انگشترهای بزرگ و گوشواره های فانتزی، تعادل را می‌توان با هر شکل و فرمی ایجاد کرد، مهم این است که در چه چیزهایی را در کنار هم استفاده می‌کنیم، پس خودتان را محدود نکنید. می‌توانید از همه زیورآلات ته کمدتان استفاده کنید. هر کدام از آن‌ها می‌توانند به لباس ساده شما زرق و برق شگفت انگیزی بدهند و توجه همه را به سمت شما جلب کنند.

استفاده از زیورآلات بزرگ و پر زرق و برق مثل یک گوشواره با نگین‌های بزرگ یا یک گردنبند سنگین و پهن می‌تواند برای بعضی لباس‌های ساده بهترین گزینه باشد. اما نه در کنار هم! گردنبندهای پهن و باریک با نگین‌ و سنگ‌های درشت بهترین گزینه برای جلب توجه‌ها به سمت صورت است و به خاطر کوتاه بودنشان بهتر است با لباس کاملا یقه بسته و یا یقه باز استفاده شود تا تداخلی با یقه لباس نداشته باشد. نکته مهم استفاده از گردنبندهای درشت و پهن اینجاست که نباید با گوشواره یا گردنبند دیگری استفاده شوند. این گردنبندها به تنهایی آنقدر جذاب هستند که نیازی به زیورآلات دیگر در کنار آن‌ها نخواهید داشت.

چه انگشتری را در کجا استفاده کنیم

بعد از انتخاب دستبند و النگو، نوبت به انتخاب انگشتر می‌رسد. انتخاب اینکه چه انگشتری در دست کنیم علاوه بر هماهنگی با لباس، لازم است دستبند، النگو و ساعت ما نیز هماهنگ باشد. مثلا اگر دستبند طلا به دست دارید، خیلی بهتر است که از انگشتر طلا استفاده کنید. برای انواع مدل های دستبند طلا ، می‌توانید از حلقه‌های ساده طلا، یا اگر می‌خواهید گرانبهاتر باشد از انگشتر طلا با رنگ همسان که با سنگ‌های قیمتی تزیین شده استفاده کنید.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به انگشترهای بزرگ و تزیین شده با سنگ علاقه‌مند هستید، می‌توانید با توجه به رنگ پوستتان سنگ یا نگین انگشترتان را انتخاب کنید. یا اینکه نگینی انتخاب کنید که با نگین‌های دیگر زیورآلاتتان هماهنگ باشد. نگین انگشتر با توجه به سلیقه و بودجه شما می‌تواند از سنگ‌های قیمتی ساخته شود، یا اینکه بدل باشد و قیمت ارزانی داشته باشد.

انگشتر متناسب با لباس

 

یکی از پرطرفدارترین زیورآلات در میان خانم‌ها و آقایان ایرانی، زیورآلات نقره هستند. انگشترهای نقره تزیین شده با نگین‌ها یا سنگ‌های رنگی، دوباره بازار داغی پیدا کردند و با طراحی‌های جدید دل خیلی از جوان‌ها را به دست آورده‌اند. انواع انگشترهای نقره با طرح‌های جدید را می‌توانید در میان برندهای ایرانی و خارجی جستجو کنید.

در طراحی انگشترهای امروزی به جز طلا و نقره، از متریال مختلف دیگر نیز زیاد استفاده می‌کنند. متریالی مانند استیل، برنج، تیتانیوم، مس و غیره که می‌توان آن‌ها را با هر دستبند و النگوی بدل ست کرد.

انگشتان پر از انگشتر

با توجه به اینکه چقدر با دستانتان کار می‌کنید انگشترتان را انتخاب کنید. برای یک روز عادی در سر کار، بعضی‌ افراد ترجیح می‌دهند که حلقه ساده به دست داشته باشند تا راحت‌تر با دستانشان کار کنند. اما اگر شما زیورآلات بیشتر و برجسته می‌پسندید، می‌توانید تعداد حلقه‌ها را بیشتر کنید و از چندین حلقه برای هر انگشت استفاده کنید. به این مدل Layering می‌گویند.

همینطور که دیدید می‌توان چندین انگشتر یا دستبند را به صورت ترکیبی در کنار هم استفاده کرد ( Layering ) شما همچنین می‌توانید گردنبندها را هم باهم ترکیب کنید. یکی از جدیدترین مدل‌های گردنبند، ترکیب چند زنجیر نازک و ظریف با اندازه‌های متفاوت از هم است که به صورت لایه به لایه روی گردن قرار می‌گیرند و ظرافت و زیبایی خاصی به شما می‌دهند. گردنبندهای چند لایه نیز می‌توانند جنسی از طلا، نقره یا بدلیجات داشته باشند.

انتخاب سرویس طلا عروس به چه عواملی بستگی دارد؟

انتخاب سرویس طلا عروس به  چه عواملی بستگی دارد؟

نکات مهم جواهرات عروسی که باید بخاطر بسپارید این است که وقتی حرف از لباس روز عروسی شما به میان می آید ، لباس شما باید از هر نگاهی خاص و زیبا و چشم نواز باشد.  سبک جواهرات شما ، از جمله گردنبند ، گوشواره های و دستبند شما باید تکمیل کننده سبک لباس شما باشد تا چشم نواز و جذاب باشد

امروزه، انتخاب سرویس طلا عروس، به دلیل تنوع و گوناگونی آن، بسیار دشوار شده است. علاوه بر جنس طلا که به دو صورت زرد و سفید است، طراحی های گوناگون و متنوعی وجود دارد تا پاسخگوی سلیقه همه افراد باشد. با این حال، در سال های اخیر، انتخاب بیشتر مشتریان به ویژه برای سرویس طلا عروس، طلای سفید بوده است. لازم به یادآوری است که عنصر طلا به رنگ زرد است اما با یک سری فعل و انفعالات، می توان آن را به رنگ سفید درآورد. بنابراین، این باور عمومی که ارزش طلای سفید کم تر از طلای زرد است، بی پایه و اساس است.خرید سرویس طلا یکی از مهمترین بخش های خرید عروسی است. برای اینکه بدانید موقع خرید سرویس عروس باید به چه نکاتی دقت کنید، اینجا را بخوانید.برگزاری مجلس عروسی و جزییات آن از دیرباز یکی از دغدغه های افراد در تمامی فرهنگ های دنیا بوده است. البته بسته به مشکل پسندی عروس و داماد و اطرافیان این روند می تواند به یک پروسه لذت بخش و فراموش نشدنی و یا برعکس، به یک فاجعه استرس زا و پر از اعصاب خردی تبدیل شود.آماده کردن عروس و متعلقات او در شب عروسی یکی از مهم ترین و البته وقت گیرترین قسمت های آماده شدن برای جشن عروسی است که تقریبا همه افراد اطراف عروس و داماد را درگیر خود می کند.

خرید لباس عروسی، انتخاب مدل سرویس طلا، خرید حلقه، انتخاب آرایشگاه، انتخاب آتلیه عکس و … از جمله مهم ترین و ضروری ترین قسمت های برگزاری یک جشن عروسی خوب و باشکوه محسوب می شوند که از این میان، خرید سرویس عروس به دلیل پرهزینه تر بودن نسبت به سایر قسمت ها، وقت و توجه بیشتری نیاز دارد.از آنجا که هدیه دادن طلا و جواهر به عروس از گذشته تا به امروز، یکی از سنت های اصیل و مهم هند بوده، استفاده از سرویس طلا و جواهر برای عروس نیز بیش از هر شهر یا کشور دیگری، مورد توجه عروس های هندی بوده است.هنی ها معتقدند که عروس باید با انواع طلا و جواهر تزیین شود تا همانند خورشید بدرخشد. همچنین؛ داشتن طلا و جواهرات بیشتر نوعی کسب اعتبار نزد خانواده همسر یک عروس هندی محسوب می شود.

بر عکس هندی ها، عروس های اروپایی و آمریکایی به ندرت از زیورآلات سنگین و پر زرق و برق استفاده می کنند زیرا اکثر طراحان مد عروسی معتقدند که خود عروس باید محور مجلس عروسی باشد نه زرق و برق جواهرات و لباس عروس.

البته بررسی های جدید نشان می دهد که اخیرا توجه عروس های اروپایی و امریکایی نیز تا حدودی به سمت زیورآلات بزرگ و سنگین جلب شده اما با این حال؛ تنها یک تکه طلا را برای آراستن عروس کافی می دانند.در ایران اما خرید سرویس طلای عروسی که یکی از رسوم و آداب مهم عروسی ایرانی هاست، در واقع نوعی هدیه داماد به عروس محسوب می شود و از آنجا که خرید طلا در ایران نوعی سرمایه گذاری به شمار می رود، خرید یک سرویس طلای خوب و سنگین، هم برای عروس و هم برای داماد اهمیت دارد.

ابتدا لباس عروس مناسب با بدنتان را انتخاب کنید

نکات مهم جواهرات عروسی که باید بخاطر بسپارید این است که وقتی حرف از لباس روز عروسی شما به میان می آید ، لباس شما باید از هر نگاهی خاص و زیبا و چشم نواز باشد. سبک جواهرات شما ، از جمله گردنبند ، گوشواره های و دستبند شما باید تکمیل کننده سبک لباس شما باشد تا چشم نواز و جذاب باشدبنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب وسایل جواهرات برای برجسته کردن آن ، در مورد لباس عروسی خود تصمیم بگیرید

در انتخاب رنگ ها دقت کنید

داشتن سلیقه ی خوب در انتخاب جواهرات عروسی و مطابقت با رنگ های مورد استفاده در جواهرات و شما شروع بسیار مهم است. فلزات سفید روشن مانند طلای سفید و پلاتین با لباس عروسی سفید انتخاب خوبی بنظر می آید. در حالی که فلزات با رنگ های گرمتر مانند طلای زرد و زرگلد ، لباس های طلایی را به زیبایی تکمیل می کنند. در مورد گردنبند خود در نظر بگیرید

یقه لباس خود را در نظر بگیرید

در نظر گرفتن سبک گردنبند متناسب با فرم یقه نه تنها شخصیت را به لباس عروسی شما اضافه می کند بلکه چهره شما را بسیار زیبا تر می کند، یا حتی یک ویژگی منحصر به فرد را برجسته می کند. هنگام انتخاب جواهرات عروسی برای افزودن زرق و برق به زیبای خود

دستورالعمل زیر را در نظر بگیرید:

یک گردنبند زیبای بلند و باریک یا یک گردنبند چوکر کوتاه می تواند بهترین انتخلاب ها برای روز عروسی شما باشد.

تعادل را بین لباس و جواهرات رعایت کنید

برای پیدا کردن ظاهری زیبا و پیشرفته ، بهتر است استایلی به روز را برای خود در نظر بگیرید. اگر گردنبند پر زرق و برقی دارید ، گوشواره های گل میخ کوچک بپوشید. یا اگر لباس شما زیبایی های درخشان زیادی دارد ، جواهرات الماس را از دست ندهید.با انتخاب جواهرات مناسب تمرکز را برای تکمیل ظاهر کلی خود قرار دهید.

چه نوع گردنبندی برای هر یقه لباس مناسب است؟

برای لباس های دکلته و یقه های قلبی شکل، گردنبندهای بزرگ و پر زرق و برق ظاهری فوق العاده ایجاد می کنند. لباس هایی با یقه های کشیده یا تزئینات زیاد در نزدیکی گردن (یقه هالتر، هفتی بلند) باید با گردنبندهای ساده تر تزئین شوند، مانند یک آویز ظریف یا یک گردنبند مروارید کلاسیک یا الماس و جواهرات با کیفیت.

مطالب آموزشی مرتبط:

چطور زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

چطور زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

زیورآلات با اندازه ی کوچک مورد توجه بسیاری از افراد قرار نمی گیرد، اما همین اکسسوری های کوچک می توانند نقش بزرگی در ایجاد تنوع و تغییر استایل شما داشت باشند. زیورآلات بیشتر در میان خانم ها استفاده می شود و آقایان به این مح....

چطور زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید

زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید

قبل از انتخاب زیورآلات باید رنگ پوست خود را تشخیص دهید و با توجه به آن بهترین و جذاب ترین جواهرات را بر اساس رنگ پوستتان بخرید.....

زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید

۵ مورد از بهترین زیورآلات مردانه و نکاتی درباره ی نگهداری از آنها

قوانین اصلی برای انتخاب زیورآلات

انواع زیورآلات دخترانه و زنانه (۱۰ها نکته برای ست کردن با لباس)

   محصولات مشابه