مقالات لیدی مد
فروشگاه

راهنمای خرید سشوار 2020

اصولاً سشوارهای معمولی با استفاده از یک عنصر گرمایش (مقاومت) ، فن و موتور از یک فناوری ساده ساخته می شوند. با استفاده از برق در خشک کن ، انرژی الکتریکی وارد سشوار می شود و موتور فن می چرخد. انرژی الکتریکی از شبکه سیم های عنصر گرمایش عبور می کند و گرما تولید می کند. فن هوای گرم را به سمت نازل خشک کن سوق می دهد. اما جدیدترین سشوارهای امروزی نه تنها هوای گرم را باد می کنند بلکه هوای خنک را نیز باد می کنند ، یون های الکتریکی شارژ شده ، اشعه مادون قرمز و ذرات با بار الکتریکی نانو را آزاد می کنند. انتخاب کننده سشوار ما را امتحان کنید تا با پاسخ دادن به سؤالات ساده و بدون خواندن هرگونه راهنمای خرید ، سشوار صحیح را انتخاب کنید.

راندمان سشوار بستگی به وات و فن آوری استفاده شده در آن دارد. سشوارهای معمولی به دلیل کویل گرمایش فلزی ارزان قیمت هستند ، این سشوارها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. وات سشوار معمولی بین 1000-2000 وات متغیر است ، این سشوارها هوای گرم ناهموار ایجاد می کنند. اصولاً این خشک کن ها برای انواع موهای بلند ، فرفری یا خیلی تیز مناسب نیستند. این سشوارها بی خطر نیستند و کویل فلزی آن برای مدت طولانی کار نمی کند.

انواع سشوار

راهنمای خرید سشوار 2020

انواع سشوار ، در هنگام انتخاب سشوار ممکن است با کلمات فنی مانند یونی ، نانو ، سرامیک ، تورمالین و تیتانیوم روبرو شوید. Ionic و nanoe جدیدترین فناوری ها هستند ، در حالی که کلمات سرامیکی ، تورمالین و تیتانیوم مربوط به مواد سیم کشی سشوار است. انواع مختلف سشوار برای انواع مختلف مو مناسب است. آنها ویژگی ها ، مزایا و قیمت های مختلفی دارند.

سشوارهای یونی یونهای با بار منفی را آزاد می کنند که مولکول های آب با بار مثبت را می شکنند. در اصل ، سشوارهای یونی برای انواع موهای مناسب منظور می شوند اما برای موهای خیلی ریز و ضخیم مناسب نیستند. میزان هوای گرم که توسط سشوارهای یونی آزاد می شود بستگی به ماده کویل گرمایش بکار رفته در آن دارد. این خشک کن ها برای یک ظاهر طراحی مناسب نیستند ، زیرا یک میدان الکترومغناطیسی در این خشک کن ها ساخته شده است. استفاده از خشک کن یونی به مدت طولانی ممکن است به شما آسیب برساند.

سشوارهای سرامیکی نسبت به یونی ارزان قیمت هستند. این نوع سشوار دارای یک پوشش سرامیکی روی کویل گرمایش است و یا ساختار داخلی آن با خشت سرامیکی رمزگذاری شده است. این نوع خشک کن برای موهای بلند مناسب است زیرا این خشک کن حتی موهای گرم را نیز فراهم می کند. سشوارهای سرامیکی اشعه مادون قرمز تولید می کنند که مضر نیست. سردرگمی در مورد اینکه چه چیزی را باید انتخاب کنید ، سشوار یونی یا سرامیکی سردرگمی زیادی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر تفاوت پست ما بین سشوار یونی و سرامیک را بخوانید.

تورمالین و تیتانیوم مواد مختلف دیگری هستند که برای بهبود کارایی در پوشش سشوار مورد استفاده قرار می گیرند. این سشوارها نسبتاً گران هستند زیرا سنگهای قیمتی تورمالین و عنصر تیتانیوم تقاضای زیادی دارند. این خشک کن ها بسیار ملایم و سریع تر از سشوارهای یونی یا سرامیکی هستند. سشوارهای تورمالین و تیتانیوم 50 برابر سریعتر از سایر خشک کن ها هستند. سشوارهای سرامیکی به عنوان سشوار ایمن در نظر گرفته شده و برای انواع مایع بلند ، ضخیم و فرفری نیز مناسب برای استفاده مکرر هستند.

انواع سیم پیچ سشوار

 

نوع کویل سشوار امکانات
سشوار فلزی کویل
 • بهترین حالت برای موهای نازک یا موهای ریز است. اما برای موهای ضخیم و تیز مناسب نیست
 • گرمای تولید شده نابرابر و خشک است
 • استفاده منظم از موهای شکننده و خشک منجر به شکستن راحت می شود
 • اقتصادی ، قیمت از روپیه شروع می شود. 600

 

سشوار سرامیکی
 • بهترین حالت برای موهای نازک یا موهای ریز است. اما برای موهای ضخیم و تیز مناسب نیست
 • گرمای تولید شده ، یکنواخت ، مداوم و خشن تر است
 • هیچ گونه آسیبی به مو نمی رسد. این رطوبت را برای اطمینان از سالم و براق بودن مو حفظ می کند
 • قیمت متوسط ، قیمت از روپیه شروع می شود. 1200

 

سشوار تورمالین
 • بهترین حالت برای موهای ضخیم و پرزدار است. اما برای موهای نازک یا موهای ریز مناسب نیست
 • گرمای تولید شده ، یکنواخت ، مداوم و خشن تر است
 • هیچ گونه آسیبی به مو نمی رسد. این رطوبت را برای اطمینان از سالم و براق بودن مو حفظ می کند.
 • بسیار گران است ، قیمت از روپیه شروع می شود. 2،000 تا روپیه 25000

 

مواردی که باید قبل از خرید سشوار در نظر گرفته شود

سشوارها با توجه به مواد سیم پیچ ، عنصر گرما یا فناوری گرمایش مورد استفاده در آن ، انواع مختلفی دارند. اصولاً برخی از سشوارها برای نوع طبیعی مو مناسب هستند ، در حالی که برخی مناسب موهای ریز و برخی برای موهای ضخیم تر و پرزدار هستند. سشوارها بر اساس ساختار آنها از سه نوع هستند

 1. سشوار دستی
 2. سشوار هود سالن
 3. سشوار دیواری

 

سشوارهای دستی رایج ترین سشوارها هستند ، این سشوارها سشوارهای جمع و جور هستند و به عنوان سشوار مسافرتی نیز گفته می شوند. در حالی که سشوارهای دیواری به عنوان سشوارهای هتل نیز نامیده می شوند زیرا این هتل ها معمولاً برای هتل ها ، استراحتگاه ها و مسافرتها طراحی شده اند. سشوارهای هود سالونی با سشوارهای دستی و دیواری متفاوت است ، این سشوارها در سالن ها یا سالن هایی استفاده می شوند که عموما توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرند. حال به این نکته برمی گردیم ، ویژگی هایی که باید قبل از خرید سشوار در نظر گرفته شود.

وات سشوار

بازده سشوار با توان آن یعنی یعنی وات سشوار محاسبه می شود. هرچه وات بیشتر باشد ، کارایی سشوار بالاتر است. معمولاً وات سشوار از 1000 وات تا 3600 وات متغیر است. سشوارهای اساسی 1000 تا 1800 وات هستند. این سشوارها نسبت به سشوارهای حرفه ای ارزان قیمت هستند ، این کویل در ابتدایی ترین سشوارها از کویل گرمایش فلزی به نام nichrome ساخته شده است. سشوارهای با وزن بالا برای انواع موهای ضخیم ، بلند و پرزدار بهترین نوع هستند.

وات زیاد باعث ایجاد درجه حرارت بالاتر می شود و این گرما برای نوع موهای نازک و صاف مناسب نیست. برای افرادی که موهای کوتاه ، صاف و نازک دارند ، سشوارهای با وزنی کمتری مناسب هستند و به همین ترتیب موهای ضخیم ، بلند و پرزدار به سشوار با قدرت بالا احتیاج دارند.

فلز مورد استفاده ، مواد سیم پیچ
اصولاً سشوار از ماده گرمایشی به نام کویل تشکیل شده است ، این ماده گرمایشی از فلز نیکروم ساخته شده است ، ترکیبی از فلزات نیکل و کروم. فلز نیکروم در گرم شدن اکسیده نمی شود ، به گونه ای که این یک فلز گرمایش معمولی است که برای توسترها و سشوار استفاده می شود.

کویل های گرمایش فلزی گرمای ناهموار ایجاد می کنند و این هوای گرم ناهموار می تواند موهای شما را در درجه حرارت بالا بسوزاند. در حالی که سشوارهای سرامیکی ، تورمالین و تیتانیوم حتی گرما ایجاد کرده و موهای شما را براق و بدون آسیب می کند. سشوارهای با وزنی بالا گران هستند و همچنین باعث کاهش زمان خشک شما می شوند ، زیرا آنها سریع هستند. بخاریهای سرامیکی سریعتر از بخاریهای اساسی نیکروم هستند ، بخاری سرامیکی 1200 واتی برابر با 2200 وات کویل گرمای نیکروم است.

سشوارهای سرامیکی ، در اینجا کویل گرمایش توسط خشت سرامیکی یا پرسلن پیچیده می شود یا گاهی اوقات بدنه داخلی سشوار از خشت سرامیکی ساخته می شود. به طور کلی ، هدف از استفاده از رس های سرامیکی در داخل سشوارها ، گرما یکنواخت است به گونه ای که موها بر اثر دمیدن هوا ، براق و آسیب نبینند. به طور مشابه سشوارهای تورمالین ، در اینجا سنگ قیمتی تورمالین خرد شده به سشوار تزریق می شود. سشوارهای تورمالین یونهای با بار منفی و حتی گرما منتشر می کنند که باعث می شود موهای شما براق ، مرطوب و سالم شود. این نوع سشوارها برای خشک کردن مرتب مو بهتر است. شما می توانید مفهوم انواع در سشوار را کشف کنید. مارک های تولید سشوار مانند فیلیپس و پاناسونیک اطلاعاتی در مورد مواد کویل گرمایش ارائه نمی دهند.

وزن و اندازه

وزن و اندازه سشوار از ویژگی هایی است که باید قبل از خرید سشوار مورد بررسی قرار گیرد. سشوارها دستگاه های دستی هستند ، این دستگاه ها باید در دستان شما تعادل داشته باشند. سشوارهای سنگین وزن برای موهای بلند ، ضخیم و فرفری مناسب نیستند ، زیرا این نوع موها به زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارند و خشک کن های سنگین وزن ممکن است در دست شما درد ایجاد کند. سبک کردن موهای شما به زمان کمی طولانی تر احتیاج دارد و این سشوارها برای یک ظاهر طراحی راحت نیستند.

سشوارها باید جمع و جور و تاشو باشند به گونه ای که بتوانید آن را در کیف خود حمل کنید. بیشتر سشوارها دارای اندازه کوچک هستند اما با این وجود بهتر است برای مسافران مکرر یک خشک کن تاشو و کوچک انتخاب کنید.

فناوری مورد استفاده

انواع مختلف سشوارها از فن آوری های مختلفی استفاده می کنند مانند سشوارهای یونی از فناوری یونی استفاده می کنند که یون ها در آن ساطع می شوند ، یون های منفی ترشح شده مولکول های با بار مثبت را می شکنند. این فناوری به شما کمک می کند موهای خود را براق ، مرطوب نگه دارید و مدل موهای شما تا زمان بهتر باقی می ماند. سشوارهای یونی برای همه انواع مو مناسب هستند.

فناوری نانو ، فناوری جدیدی است که توسط پاناسونیک معرفی شده است. این فناوری همچنین به عنوان پدیده اتمیزه سازی استاتیک شناخته می شود. این فناوری تا حدودی شبیه به فناوری یونی است ، اما برخلاف سشوار یونی ، سشوارهای نانویی ریز ذرات با اندازه نانو را منتشر می کنند ، این ریز ذرات شارژ شده کوتیکول ها را قفل می کنند و موهای شما را سالم و براق می کنند.

سازگاری پیوست ها

سشوارها دارای اتصالات اندکی مانند دیفیوزر ، نازل کنسانتره ، نازل انتخاب شانه هستند. همه این پیوست ها به شما کمک می کنند تا هوا را روی ناحیه مورد نیاز موهای خود متمرکز کنید. این اتصالات به بهترین وجهی برای انواع موهای ضخیم و یخ زده استفاده می شود ، زیرا این نوع موها متراکم و ضخیم هستند و نمی توان آنها را به راحتی خشک کرد.

راهنمای خرید سشوار 2020

دیفیوزر و نازل در خشک کردن هوا موهای شما از سمت پایین ، پوست سر مفید هستند. دیفیوزرها و نازل کنسانتره اکثراً در کنار خود سشوارها تهیه می شوند ، اما نازل انتخاب شانه به همراه تمام سشوارها ارائه نمی شود. دیفیوزر توسط سشوارهای اولیه ارزان قیمت ارائه نمی شود ، در صورت نیاز می توانید این ضمیمه را خریداری کنید.

تنظیمات کنترل حرارت

تنظیمات کنترل گرما سشوار مهمترین چیزی است که باید قبل از مراجعه به آن بررسی کنید. همانطور که در قسمت wattage در بالا مورد بحث قرار گرفت ، سشوارها با وات زیاد دمای گرما بیشتری را به شما ارائه می دهند و همچنین می توانند موهای شما را بسوزانند.

تنظیمات کنترل گرما برای تنظیم دمای خشک کن شما به گونه ای است که می توانید با استفاده از دمای مورد نیاز خود از آن استفاده کنید. بعضی از خشک کن ها دارای 3 سطح تنظیمات - بالا ، متوسط ​​و پایین هستند. برخی از سشوارهای اساسی فقط دارای 2 سطح تنظیم بالا و پایین هستند. با توجه به نیاز خود مورد بهتری را انتخاب کنید.

دکمه شات خنک

این دکمه پس از ریزش مو ، هوای خنکی را برای شما ایجاد می کند ، اینها باعث سرد شدن دمای موهای شما می شوند. گاهی اوقات هنگام استایل یا خشک کردن مو در دمای بالا می توانید از این ویژگی شلیک خنک استفاده کرده و دمای خود را خنک کنید و همچنین مدل موهای خود را تنظیم کنید.

کابل برق اندازه بزرگ

سیم برق سایز بلند سشوار باعث انعطاف پذیری حرکت آن به عنوان نیاز شما می شود.

سشوار تورمالین و آیونیک

مطلب گیج کننده‌ای در مورد تورمالین و آیونیک وجود ندارد تنها این نکته را بدانید که این نوع سشوارها بیشترین میزان یون منفی را تولید می‌کنند در نتیجه موها زودتر خشک شده و مدت زمان کمتری موهای شما در معرض گرما قرار می‌گیرد. این نوع سشوارها از سشوارهای معمولی قیمت بیشتری دارند و برای موهای فر مناسب‌تر هستند.

اما اگر موهای لختی دارید ممکن است این نوع سشوارها برای شما مناسب نباشند زیرا حجم موهای شما را می‌گیرند و موهای‌تان را خیلی لخت و بی حالت می‌کنند.

درجه‌ی تنظیم حرارت

وجود درجه‌ی تنظیم حرارت بر روی هر دستگاهی که از خود حرارت بیرون می‌دهد مانند سشوار و اتو مو بسیار مهم است. به این ترتیب شما می‌توانید بسته به نوع موهای‌تان یکی از درجه‌ها را هنگام خشک کردن انتخاب کنید.

اگر موهای‌تان بسیار نازک و بی حالت است بهتر است از کم‌ترین درجه حرارت سشوار برای خشک کردن آن‌ها استفاده کنید تا کم‌ترین میزان آسیب را ببینند. اما اگر موهای شما فر و بسیار حالت دارد است در نتیجه از بیشترین درجه برای صاف کردن آن‌ها استفاده کنید تا عمل صافی زودتر انجام شود.

درجه‌ی سرد سشوار

شاید برای شما هم سوال شده باشد که پس بالاخره درجه‌ی سرد سشوار به درد می‌خورد؟ اصلا مگر کسی موهایش را با درجه حرارت سرد سشوار می‌کند؟ حرارت سرد سشوار بیش‌تر از آن چه که فکرش را بکنید به درد شما خواهد خورد.

به این صورت که اگر می‌خواهید موهای‌تان براق و درخشان باشد اول باید به یک میزانی موهای خود را با درجه‌ی داغ سشوار خشک کرده و سپس از حرارت سرد برای انجام باقی کار استفاده کنید. در این صورت موهای شما آسیب کمتری دیده و نرم و درخشان خواهد شد.

لوازم جانبی سشوار

معمولا سشوارها لوازم جانبی نیز همراه خود دارند که بنا به نیاز خود می‌توانید در هنگام خرید آن‌ها را نیز لحاظ کنید. لوازم جانبی سشوار عبارتند از سری دیسپانسر که برای فر کردن و حالت دادن به موها استفاده می‌شود، سری متمرکز کننده که برای صافی راحت‌تر موها استفاده می‌شود و در نهایت سری ماساژور سر است که برای ماساژ پوست سر مناسب است.

نحوه‌ی درست استفاده از سشوار

احتمالا شما هم این را می‌دانید که حتی با خرید بهترین سشوار موجود در بازار باز هم موهای شما آسیب خواهد دید. اگر بخواهید این آسیب را تا جای ممکن پایین بیاورید باید به یک سری نکات هنگام استفاده خیلی توجه داشته باشید.

 

سشوار مخصوص آقایان

سشوار مخصوص آقایان

سشوار در رده های مختلف وات با راندمان و قیمت های مختلف در دسترس هستند. سشوارهای معمولی یا استاندارد معمولاً از 1000 وات ساخته شده از بخاری کویل نیکروم هستند.

آقایان از سشوار برای خشک کردن ضربه ، صاف کردن رشته های مو و به طور عمده برای بهبود حجم مو استفاده می کنند. سشوار به شما در خشک کردن سریع مو کمک می کند ، اما موهای کوتاه کوتاه نیازی به سشوار مو ندارند. همچنین یک سشوار استاندارد برای دمیدن خشک کافی است اما نوع موهای کوچک ، شکننده و نازک نیاز به سشوار با گرمای ملایم دارد.

قبل از انتخاب سشوار ، نوع مو خود را بشناسید ، برای موهای نازک و کوتاه ، سشوار با هوای یکنواخت و ملایم بهتر کار می کنند. به گونه ای که یونی ، سرامیک ، تورمالین یا تیتانیوم مناسب باشد. سشوارهای یونی بهترین راه حل برای موهای کوتاه مناسب هستند ، زیرا سریع هستند و باعث می شوند آسیب موها نیز آزاد نشود. در حالی که سرامیک برای کاربران عادی یک انتخاب خوب و ارزان نیز خواهد بود. سشوارهای تورمالین یا تیتانیوم گران هستند اما سریعتر از سشوارهای یونی و سرامیک هستند. سشوارهای سرامیکی ، تورمالین و تیتانیوم گران قیمت هستند اما سرعت و ویژگی های آن نسبت به سشوارهای یونی یا معمولی از مزیت بیشتری برخوردار است. اگر برای مشتری خود نیاز به سشوار دارید ، می توانید به تورمالین ، تیتانیوم یا ترکیبی از سرامیک ، تورمالین و تیتانیوم بروید. سشوارهای ترکیبی بهترین نوع برای همه انواع مو مناسب هستند.

سشوار برای موهای ضخیم ، مجعد و یخ زده

سشوار برای موهای ضخیم ، مجعد و یخ زده

بسیاری از آخرین مدل ها ، مارک ها و فناوری های موجود در سشوار وجود دارد. فناوری هایی با راندمان متفاوت برای انواع مختلف مو طراحی شده اند. سشوارها با عناصر گرمایشی مختلفی انجام می شوند که به طور جداگانه رفتار می کنند. سشوار دارای ویژگی های مختلفی است مانند برخی از سشوارها برای خشک کردن ضربه مناسب هستند ، برخی مناسب برای یک ظاهر طراحی شده و برخی خشک کن موهای شما را ابریشمی ، براق ، بدون سر و صدای مو و مو مرطوب می کند. قبل از انتخاب سشوار ، باید با نوع موی خود شفاف باشید. به گونه ای که بتوانید موهای خود را به روشی کاملاً مورد نیاز خود مرتب کنید.

برای نوع موی مناسب ، می توانید مطابق با الزامات خود مانند بودجه ، خشک کردن ضربات ایمن ، راندمان بهتر ، مناسب برای یک ظاهر طراحی و سایر ویژگی های جدید ، خشک کن انتخاب کنید

اصولاً برای موهای بلند به یک سشوار سریع و زمان صرفه جویی نیاز دارید. سشوارهای یونی کارآمد هستند اما برای موهای بلند این به دلیل میدان الکترومغناطیسی آن ممکن است بی خطر نباشد. در حالی که سشوار سرامیکی انتخاب خوبی خواهد بود زیرا نسبت به سایر جدیدترین سشوارهای پیشرفته ارزان قیمت هستند. تورمالین و تیتانیوم روی موهای بلند بهتر عمل می کنند زیرا 50 درصد سریعتر و سریعتر از سشوارهای سرامیکی یا یونی هستند. خشک کن های ترکیبی همچنین برای انواع موهای ضخیم ، بلند و مجعد مناسب هستند.

چگونه یک سشوار مناسب و با کیفیت خرید کنیم؟

1 سشوار فیلیپس لیست قیمت معرفی مدل HP8230

سشوار فیلیپس

ویژگی های این محصول مصرف به عنوان نیمه حرفه ای و دارای موتور DC و حلقه آویختن همراه با باد سرد می باشد. اگر شما به دنبال مدل های دیگر سشوار فیلیپس هستید به مانند مدل 8229 ،  7000 وات ، bhd176 ، 6000 ، 5000 ، ph-8210 یا ۳۰۰۰ وات سشوار فیلیپس چرخشی و ساده یا حرفه ای هستید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاهده لیست قیمت انواع سشوار فیلیپس

مشخصات :

 

نقاط قوت

نقاط ضعف

نداشتن تولید یون


2 سشوار پرومکس لیست قیمت پیشنهاد مدل حرفه‌ ای 7200

سشوار پرومکس

این مدل سشوار مناسب برای حرفه ای ها است که داری ویژگی های یون می باشد موتور به کاربرده شده AC همراه با باد سرد و حلقه آویختن را دارد. و اگر به دنبال مدل مسافرتی و خانگی پرومکس هستید و یا مدل های همچون تقلبی و اصلی مدل گلد ، 5000 وات ، پرومکس 5728 ، 7240 و مشاهده مشخصات کامل و پرومکس ساخت کجاست و لیست قیمت بر روی دکمه زیر کلیک شود.

مشاهده لیست قیمت انواع سشوار پرومکس

مشخصات :

نقاط قوت

نقاط ضعف

فقط وزنش کمی زیاده

 

3 سشوار بابلیس لیست قیمت روز معرفی مدل چرخشی 2736E

سشوار بابلیس

این مدل سشوار بابلیس مناسب خانگی و نیمه حرفه ای مدل چرخشی می باشد. و بدون حلقه آویختن ، دارای هوای سرد و موتور AC و یون می باشد. و برای بررسی و سفارش خرید مدل های گوناگون این محصول که بهتر از نمایندگی در دیجی کالا مدل های دیگر به ترتیب بابلیس فراری – 2157،  2200 وات 2300 ، 6611 معرفی انواع  اصل و بدل همراه با لینک خرید و مشخصات ساخت کشور سازنده به صورت راهنمایی خرید برای شما عزیزان معرفی شده است.

مشاهده لیست قیمت انواع سشوار بابلیس

مشخصات :

نقاط قوت

نقاط ضعف

 


4 سشوار رمینگتون لیست قیمت پیشنهاد مدل حرفه ای AC5999 

 سشوار رمینگتون

نوع مصرف این محصول رمینگتون برای حرفه ای ها ساخته شده است. و نوع فناوری تولید یون می باشد. جنس موتور این کالا از AC باد و ویژگی های دیگر در زیر موجود است. دیگر بهترین مدل های سشوار رمینگتون ac9140،  ac8000 ، ac9096 ، ac9140،  ac5999 ، ac9140 و قیمت روز با کلیک بر روی دکمه زیر نمایش داده خواهد شد.

مشاهده لیست قیمت انواع سشوار رمینگتون

مشخصات :

نقاط قوت

 

5 سشوار پاناسونیک لیست قیمت پیشنهادمدل EH-ND13

سشوار پاناسونیک

این مدل سشوار پاناسونیک خانگی است بدون یون می باشد. مدل های دیگر این مارک معروف 7000 ، ۵۰۰۰وات ، 8000 وات 7000 ، همراه با لیست قیمت روز در زیر همین متن میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاهده لیست قیمت انواع سشوار پاناسونیک

مشخصات :

 

نقاط قوت

نقاط ضعف

مطالب آموزشی مرتبط:

انتخاب سشوار

انتخاب سشوار

اگر می خواهید سشوار را انتخاب کنید ، انتخاب آنلاین می تواند بسیار زیاد باشد. همه آنها یکسان به نظر می رسند (یا تقریباً) ، همه آنها ادعا می کنند چیزهای یکسانی دارند و اصطلاحات و فن آوری درهم می کنند!....

انتخاب سشوار

انواع سشوار

انواع سشوار

سشوار - یک دستگاه الکترونیکی ساده و کم حجم ، مناسب برای خشک کردن ضربه و یک ظاهر طراحی شده موهای شما. اصولاً سشوارها بر اساس فناوری به کار رفته در آن ، ماده ای که برای عنصر گرمایش استفاده می شود ، در انواع مختلفی قرار می گیرند....

انواع سشوار

تفاوت بین سشوار یونی و سرامیکی

سشوار نانویی چیست؟ چگونه کار می کند؟

سشوار خوب چه مارکی هست

   محصولات مشابه