مقالات لیدی مد
فروشگاه

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

بیش از چند راه برای به ثمر رساندن موهای مجعد وجود دارد. یکی از راه های مورد علاقه ما برای دستیابی به قفل های فنری استفاده از غلتک های گرم است. یک وسیله مدل موی کلاسیک ، غلتک های گرم به دلیل توانایی در ارائه فرهای طولانی ، بزرگ و تند و تیز مشهور هستند ، به خصوص برای کسانی که موهای ریز یا نازک دارند و می خواهند تقویت کنندگی داشته باشند بسیار عالی است. یکی دیگر از مزایای مهم، دیگر استفاده بسیار آسان از آنها است.

اصولاً غلطکها از طریق یک سینی گرمایشی گرم می شوند که ترکیب گرما ، حرکت نورد و زمان آنها را قادر می سازد تا جادوی خود را انجام دهند. با این حال ، اکنون تعداد غلطک های غلتکی در بازار و فناوری های جدید وجود دارد که هم اکنون می توانید غلطک های گرم شده با یک پوشش سرامیکی را پیدا کنید که به راحتی قابل دستیابی است. این امر به ایجاد فرهای صاف كمك می كند ، و باعث می شود یخ زده های مخوف به حداقل برسد. در ادامه بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد غلتکهای گرم و اینکه چگونه می توانند به شما در ایجاد لبه تند و تیز به موهای خود کمک کنند ، کشف کنید.

مبانی غلطک گرم

مبانی غلطک گرم

مرحله 1: غلتک ها را وصل کنید.

برای استفاده: غلطکهای گرم شده را وصل کنید و اجازه دهید آنها گرم شوند. بسته به مدل ، چند ثانیه یا حداکثر 15 دقیقه طول می کشد تا به دمای مناسب برسد. در حالی که این اتفاق می افتد ، موهای خود را با استفاده از برخی از محافظت کننده گرما مانند اسپری محافظت از گرما TRESemmé Get Sleek Heat آماده کنید. قبل از شروع روند چرخش ، مطمئن شوید که موهای شما کاملاً خشک است (این باعث می شود غلطک ها به درستی تنظیم شوند). سپس موهای خود را طبق معمول تقسیم کرده و بسته به طول و طول آن را به 8-10 بخش کوچک تقسیم کنید

مرحله 2: غلطک های گرم شده را به صورت عمودی نگه دارید.

غلتک را به صورت عمودی نگه دارید (بعضی از افراد دوست دارند از یک دستکش حرارتی برای محافظت بیشتر استفاده کنند) و موهای خود را در اطراف غلتک بپیچانید ، سپس با یک گیره ایمن شوید. این روند را در تمام بخش ها تکرار کنید ، مطمئن شوید که موهای شما به گونه ای تنظیم شده است که از چهره شما دور باشد.

مرحله 3: بگذارید غلتک ها بنشینند.

بسته به نوع مورد نظر و نوع مو ، غلطک های مختلف و طول زمان تنظیم متفاوت است. برای فرهای تند و تیز ، غلطک های استاندارد را تقریباً 20 تا 30 دقیقه برای موهای متوسط و ضخیم بگذارید. موهای کورس می توانند کمی بیشتر از این سبک استفاده کنند و بتوانند درجه حرارت بالاتری را تحمل کنند. موهای خیلی ریز یا نازک برای تنظیم نیاز به حرارت و زمان کمتری دارند. این نوع مو بیشتر در معرض آسیب گرما است. مراقب باشید و به تنظیمات دما توجه کنید و متناسب با متناسب باشید! همچنین از غلطک های نازک بلند استفاده کنید. همه چیز در مورد آزمایش و خطا است برای پیدا کردن ظاهری که مناسب است. در صورت عدم اطمینان از یک زن و شوهر از غلطک های مختلف برای دستیابی به ظاهر ارگانیک تر و بافت طبیعی استفاده کنید.

مرحله 4: غلطک ها را بردارید.

پس از خنک شدن غلتک ها ، موها را با دقت جدا کرده و بکشید. باز هم بسته به نوع نگاه ، روش های مختلفی برای تمام کردن موهای شما وجود دارد. موهای شما در طی چند ساعت به طور طبیعی ریزش می کند. از طرف دیگر ، می توانید انگشتان را بر روی موها بکشید تا جلوه بیشتری پیدا کند. همچنین می توانید با استفاده از مقداری مویی مانند Bed Head توسط TIGI Hard Head Hairspray که می تواند روی فرهای خیره کننده شما باشد.

 

دستگاه موم گرم کن تک خشاب بدون پایه DEPILATORY HEATER

دستگاه گرم کننده موم خشابی، جهت اپیلاسیون و رفع موهای زائد توسط موم می باشد.
عملکرد این دستگاه به این صورت است که با امواج مخصوص مواد داخل واکس موم را آماده می کند. این مواد 100% گیاهی و بدون هیچ گونه عوارض جانبی می باشد. این مواد دارای خواص بی حس کننده می باشد و درد ناشی از اپیلاسیون را به حداقل کاهش می دهد.
از نکات مورد توجه این دستگاه این است که با هر بار استفاده لایه سلولهای مرده پوست که باعث کدر و تیره شدن پوست می باشد را برداشته و با تاثیر مستقیم بر پیازچه و ریشه موهای زائد به مرور آنها را از بین برده و منافذ سر سیاه و زبری که بر اثر استفاده از تیغ، بخصوص در ساق پاها به وجود آمده را از بین برده و پوست را یکدست سفید، نرم و لطیف می کند.

کار با این دستگاه بسیار آسان و راحت می باشد. جهت اپیلاسیون بدن:

1. ابتدا خشاب موم را در داخل غلتک قرار داده و توسط دستگاه گرم می کنیم تا به حالت مایع درآید.
2. غلطک را از روی دستگاه برداشته و موم گرم شده را به آرامی در جهت رویش موی بدن بر روی پوست می مالیم.
3. سپس پارچه ای تمیز و یا نوار گاز استریل را بر روی پوست آغشته به موم می گذاریم طوری که به موم بچسبد.
4. سپس به سرعت و یکباره پارچه را از روی سطح پوست در جهت خلاف رویش مو می کشیم تا موها را به یکباره جدا کند.

بهترین غلطک گرم برای موهای زیبا؟ - ویژگی های غلتک های هوشمند CHI

غلطک های گرم مطمئنا چیز جدیدی برای دنیای زیبایی نیستند ، اما زمان آن رسیده است که ظاهر تازه ای به آنها ببخشید - به خصوص اگر موهای ظریف ، نازک یا آسیب دیده دارید. استفاده از غلتک های گرم برای ایجاد سبک روزانه به معنی گرمای کمتری برای رشته های شکننده شما است و زمان کمتری برای فرسودگی انتهای شکسته و وز شدن دارد.

بهترین غلطک گرم برای موهای زیبا؟ - ویژگی های غلتک های هوشمند CHI

من لیستی از بررسی بهترین غلطک های گرم دارای موی خوب را برای شما آماده کرده ام و پیوندهایی را برای بررسی خودتان در اختیار شما قرار داده ام! استفاده از هر ابزار حرارتی جدید بر روی موهای ظریف شما می تواند به نوعی ترسناک باشد ، از بررسی محصولات من به عنوان راهنما برای یافتن بهترین محصول برای موهای خود استفاده کنید.

بهترین غلطک گرم برای موهای زیبا؟ - ویژگی های غلتک های هوشمند CHI

غلتک های سرامیکی CHI Smart Magnify

این مجموعه 9 غلتکی داغ CHI دارای یک بشکه سرامیکی است که در مخمل پوشانده شده است تا از چسبیدن یا گرفتگی موهای شما بر روی غلتک شما جلوگیری کند. غلتک های با اندازه متوسط ​​حجم بزرگ و ساحلی را در موهای ظریف و نازک و موهای بلندتر و ضخیم تر ایجاد می کنند. موها به خوبی روی غلتک می مانند ، بنابراین مجبور نیستید وقت بگذارید تا حلقه حلقه خود را در طول جلسه سبک تنظیم کنید.

غلتک های سرامیکی Smart Magnify CHI انجام می دهند حداکثر دما را در عرض 15 دقیقه گرم کنید، بنابراین بهتر است قبل از شروع به حالت دادن به موهای خود ، آنها را به برق متصل کنید یا زمان زیادی را به آنها بدهید. آنها بسیار گرم می شوند ، که به ایجاد فرهای عالی برای اکثر انواع مو کمک می کند.

به دلیل اندازه و دما ، اینها بهترین غلتک برای ایجاد امواج بزرگ و بدن برای موهای نازک هستند. آنها به شما حجم زیادی می بخشند اما اگر موهای کوتاهی دارید ممکن است نزدیک پوست سرتان گرم باشد ، بنابراین آنها را به آرامی بغلتانید! این مجموعه غلتکی در یک کیف جمع و جور مناسب قرار دارد که به راحتی ذخیره می شود.

مطالب آموزشی مرتبط:

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

چگونگی انتخاب غلطک مناسب برای دستیابی به نتایج مورد نظر خود: در اینجا همه چیز در مورد فر کردن مو می باشد. و در مورد موهای مجعد همه نوع غلتک مو وجود دارد که به شما کمک می کند تا موهای خود را برای روزها مناسب نگه دارید، انواع م....

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

غلطک مو نوعی فرکننده است که شما قسمتی از موها را دور آن می چرخانید تا از آن برای مجعد کردن موهای خود استفاده کنید. استفاده از غلتک مو برای فر ها یک روش آرایش مو برای قرن ها بوده است ، در حالی که اولین فرهای مو گرم در سال 1930 اخ....

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه فرکننده مو

   محصولات مشابه