مقالات لیدی مد
فروشگاه

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

غلطک مو نوعی فرکننده است که شما قسمتی از موها را دور آن می چرخانید تا از آن برای مجعد کردن موهای خود استفاده کنید. استفاده از غلتک مو برای فر ها یک روش آرایش مو برای قرن ها بوده است ، در حالی که اولین فرهای مو گرم در سال 1930 اختراع شده است. انواع مختلفی از غلتک مو وجود دارد ، حتماً یکی از آنها را پیدا کنید که متناسب با بافت مو شما باشد. اگر سؤال دارید که کدام غلتک مو برای شما مناسب تر است ، ما در مورد ده غلطک موی مورد علاقه ما و نحوه کارکرد آنها در پایین توضیح داده ایم.

 انواع مختلف غلتک مو:

 1. غلطک های داغ
 2. فرهای فوم
 3. غلطک های Velcro
 4. غلطک مو بخار
 5. میله های فلکسی
 6. غلطک های گرم شده
 7. فرهای روبان
 8. غلتک مغناطیسی
 9. غلطک مو را بزنید
 10. غلطک اسفنجی

1. غلطک های داغ

غلطک های داغ یکی از انواع مورد علاقه ما در مورد غلتک های مو برای فرهای خیلی سریع است. آنها بسیار عالی هستند زیرا بسته به اندازه غلطک ها و اینکه چگونه موهای خود را می چرخانید می توانید ظاهری کاملاً متفاوت ایجاد کنید. مجموعه ای از غلتک های گرم معمولاً با غلطک هایی با اندازه های مختلف در یک ظرف قرار می گیرند که هم غلطک های شما را در خود نگه می دارد و هم آنها را گرم می کند. شما فقط غلتک های کوچک برقی را می چرخانید ، آنها را در جای خود قرار می دهید و اجازه می دهید تا خنک شوند که تمام روز و شب شما را در بر می گیرد و احتمالاً روز بعد نیز. اگر می خواهید یک حلقه شل تر و واضح تر ایجاد کنید می توانید غلتک های داغ جامبو را نیز در نظر بگیرید.

2. فرهای فوم

غلطک های کف (که به عنوان غلطک موهای اسفنجی نیز شناخته می شود) ممکن است کمی قدیمی به نظر برسد اما بسیار مفید هستند. اگر می خواهید بدون استفاده از گرما دادن موهای خود ، حلقه های تعریف شده زیبایی را دریافت کنید ، آنها تنها راه هستند. فقط موهای کمی مرطوب خود را در بخش های کوچک از انتهای آن تا ریشه ها بچرخانید و از کلیپ وصل شده برای نگه داشتن آن در حین خواب استفاده کنید. صبح همه غلتک ها را بیرون بیاورید و می توانید رینگل های خود را سبک کنید. اگر به کمی درخشش و تعریف نیاز دارند ، اسپری Bed Head By TIGI Foxy Curls Spray را اسپری کنید.

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

اسپری Bed Head By TIGI Foxy Curls Spray

3. غلطک های Velcro

غلطک های Velcro غلطک های موی پلاستیکی با یک پد velcro هستند که به قسمت بالا وصل شده اند. این ساختار به فرهای محکم اجازه می دهد تا ساعت ها ماندگاری داشته باشد. ادامه دهید تا وقتی که تمام سر و کل موهای خود را پوشانده اید. وقتی همه موهای شما خنک شد.

غلطک های Velcro بهترین چنگ زدن را روی موهای شما ایجاد می کنند.

غلطک های Velcro بهترین چنگ زدن را روی موهای شما ایجاد می کنند.

4- غلطک مو بخار

غلطک های بخار بسیار شبیه به غلطک های گرم با فواید اضافه شده برای کمک به تنظیم فرهای شما هستند. استفاده از بخار یک ست واقعا قوی به موهای شما می بخشد بنابراین فرهای شما حتی بیشتر طول می کشد. این متفاوت است با یک غلتک گرم است که فقط در مرحله اول تنظیم شده است. به جای داشتن ظرفی که مینی بشکه ها را گرم کند ، شما فقط یک بار برای چند ثانیه یکبار گرم می کنید. سپس به همان روش می چرخید و تنظیم می کنید. وقتی فرهای شما خنک است ، فقط بگذارید گشاد شود!

5. فلکسی راد

میله های فلکسی (یا غلتک های خم شده) برای همیشه به نظر می رسد ، اما هنوز هم برای ایجاد فرهای مارپیچی بدون تکیه بر پین یا گیره بسیار کارآمد هستند. از میله های بلند و انعطاف پذیر ، قابل تشخیص آنها به شما امکان می دهد تا به حلقه هایی با فشار زیاد و پرزرق و برق بپردازید که بسیار زیبا هستند و به چشم میخورند.

5. فلکسی راد

از موهای فلکسی بر روی موهای طبیعی برای رسیدن به سبک های فرفری بدون حرارت استفاده کنید.

این میله های مارپیچ باید روی قفل های خنک و خاموش استفاده شوند ، به خصوص اگر به دنبال دستیابی به فرهای تنگ و پیچیده هستید. اگر موهایتان به خصوص چسبناک است ، حتماً از اسپری ضد آب مانند Bed Head توسط TIGI Beach Freak مرطوب کننده Detangler استفاده کنید. سپس موهای خود را به قسمتهای کوچک تقسیم کنید (تقریباً یک اینچ ضخامت) ، سپس هر یک را قبل از غلتیدن به سمت پوست سر خود ، قبل از آنکه در جای خود قرار دهید ، دور یک میله فلکسی بپیچانید. همه کاره و مناسب برای موهای طبیعی ، میله های فلکسی در هر شکل و اندازه در دسترس هستند!

beach freak spray bed head

برای حفاظت از حرارت

سر تخت توسط اسپری مرطوب کننده Detangler ساحل TIGI Beach

6. غلطک های گرم

غلتک های سریع و گرم و غلطک های مو بخار ، یک آرایشگر مو هنگامی است که می آید فرهای طولانی مدت را به سرعت با حداقل یخ زدن ایجاد کنید. با پاشیدن مقداری محافظ گرما روی موهای خود مانند TIGI Copyright Custom Spray Protection Heat را ایجاد کنید. سپس ، غلطک ها را یک بار گرم کنید و به محض خنک شدن آنها را جدا کنید (که باید حدود30 دقیقه طول بکشد). باز هم ، انتخاب غلطکهای گرم مناسب کاملاً به اندازه فرهای مورد نظر شما بستگی دارد.

tigi copyright custom care heat protection spray

برای یک ظاهر طراحی شده

TIGI کپی رایت سفارشی اسپری محافظت از گرما ایجاد کنید

7. فرهای روبان

فرهای روبان نوعی تغییرات اخیر در این تکنیک قدیمی فرش مورد علاقه است. از ابزار قلاب برای کشیدن بخش های جداگانه مو از طریق یک لوله مش انعطاف پذیر استفاده می شود که به محض اینکه موها داخل آن می شود ، مجسمه می شوند. این غلتک های خاردار بسیار نرم و راحت برای خواب هستند. این امکان را به شما می دهد تا با موهای مرطوب به رختخواب بروید و با فرهای زیبا و طبیعی به زیبایی بیدار شوید. نسخه های خاص فرهای روبان با فرهای مختلفی به دست می آیند که برای نتایج بسیار طبیعی به نظر می رسد. این ها مخصوصاً موهای کوتاه مخصوص غلتک های مو هستند زیرا لوله مش اضافی به راحتی در زیر انتهای رشته های شما خالی است.

8- غلطک مغناطیسی

غلتک مو مغناطیسی گزینه خوبی برای آن دسته از ما است که در بخش غلتک مو کمتر هماهنگ و باتجربه هستند. این غلتک ها دقیقاً آنچه را که عنوانشان ارائه می دهد قول می دهند: بسته شدن آسان ضربه مغناطیسی که هماهنگی زیادی را برای شما انجام می دهد. یک مورد احتیاط: شما فقط وقتی موهایتان مرطوب است ، اثر مغناطیسی می گیرید. موهای مرطوب چیزی است که روی غلتک ها می خورد.

9. غلطک مو را برس بزنید

اگر آرزو داشتید که بتوانید هر هفته بازوها را در اواسط استراحت خشک کنید و یا به راحتی هزینه انفجار سالن را تحمل کنید ، غلطک مو ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. این موها شامل موهای روی سطح هستند تا به شما کمک کند موهای خود را در آن قفل کنید و صاف کنید. چند ساعت در این غلتک ها شما را با فرهای ابریشمی زیبا و ابریشمی رها خواهید کرد.

10. غلطک اسفنجی

غلطک های اسفنجی خوابیدن با غلتک های موهای شما را بسیار راحت تر می کنند. اگر می خواهید ظاهر خود را یک شبه و بدون هیچ گونه درد حفظ کنید ، سعی کنید از این ابزار یک ظاهر طراحی شده استفاده کنید ما عاشق استفاده از این نوع غلتک ها برای رسیدن به فرهای نرم هستیم.

آموزش پیچیدن مو با بیگودی

درست است که این روزها انواع متفاوتی از دستگاه های الکتریکی برای فر کردن و حالت دادن موها وجود دارد؛ اما استفاده مکرر از هرکدام از این دستگاه ها به موها به شدت آسیب می زند؛ اگر به فکر سلامت موهای خود هستید استفاده از حالت دهنده های داغ را کنار بگذارید به روش های بی خطر روی بیاورید. حتما تا به حال اصطلاح میزانپلی را زیاد از مادربزرگ ها شنیده اید اما می دانید واقعا چه معنایی می دهد؟

میزانپلی به عمل پیچیدن مو با بیگودی گفته می شود. موها با انجام میزانپلی به صورت حلقه های بسیار زیبا درمی آید و زیباتر جلوه می کند همچنین انجام یکسری شینیون ها بسیار راحت تر می شود؛ علاوه بر اینها چون بدون سشوار و دیگر وسایل حالت دهنده الکتریکی موهای تان را حالت می دهید، موها آسیب کمتری می بینند بنابراین نه شکننده می شوند و نه رنگ شان خیلی زود کدر و بی حالت می شود بنابراین اگر می خواهید با کمترین هزینه چه به لحاظ سلامت و چه به لحاظ مادی موهای تان حالت بگیرد پیچیدن با بیگودی را یاد بگیرد البته اگر برای حالت دادن موها خیلی عجول نیستید.

روش پیچیدن مو با بیگودی


کدام بیگودی را انتخاب کنید

انتخاب بیگودی های فر وابسته به حالتی است که می خواهید به موهای تان بدهید، یعنی می خواهید فر ریز بدهید یا درشت یا متوسط. این بیگودی ها را می توانید از بیرون تهیه کنید یا اینکه با هزینه کمتری در منزل درست کنید، به این ترتیب که کاغذهایی به ابعاد 9 در 9 یکدست و هم اندازه بسته به حجم مو به تعداد 30 تا 50 عدد درست کرده (می توانید از کاغذهای یادداشت مربع شکل استفاده کنید) و آنها را لوله ای شکل کنید که مثل بیگودی های ریز شود.

کدام بیگودی را انتخاب کنید

پیچیدن مو با بیگودی

البته انتخاب بیگودی بستگی به جنس مو هم دارد، مثلا اگر موها بسیار لخت بود، حتما از بیگودی ریز استفاده کنید و البته می توانید بسته به حجم مو یک تا 2 قاشق ژل در آب حل کرده و با آبپاش روی موها هنگام پیچیدن بپاشید یا از اسپری های مخصوص همین کار یا موس استفاده کنید. بهترین سایز برای بیگودی سایز متوسط است که بهترین نتیجه را ایجاد می کند. یادتان باشد برای موهای فر هرگز از ژل استفاده نکنید.

ما در اینجا مقدمات بیگودی پیچی و طریقه بستن موها را طی چند درس ساده به شما یاد می دهیم. اگر این درس ها را یاد بگیرید، دیگر دچار کوچک ترین اشکالی نخواهید شد و می توانید خودتان آرایشگر خودتان باشید.

اولین قدم برای پیچیدن موها

برای پیچیدن موها، سر باید تمیز و شسته شده باشد. پوست سر خشک ولی ساقه های مو باید مرطوب باشد بنابراین پس از حمام آب موها را با حوله تا جایی که ممکن است بگیرید و بعد در حالی که هنوز نمدار هستند، آنها را به دو طرف سر شانه کنید. باید به دقت گره ها را باز کنید تا بتوانید به راحتی آنها را از هم جدا کنید؛ البته می توانید فقط به اندازه ای موها را از هم جدا کنید که برای پیچیدن بیگودی لازم است. اگر می خواهید کل موهای سر را بپیچید باید با باز کردن فرق آنها را به 9 قسمت تقسیم کنید. یادتان باشد اگر موهای تان کاملا خشک شده، می توانید با اسپری آب آنها را مرطوب کنید.

از کجای سر شروع کنید

برای شروع پیچیدن از قسمت جلو یعنی مستطیل جلو شروع کنید و همین طور پیچیدن را تا انتهای پس گردن در امتداد مستطیل جلو ادامه دهید. باید نخست موها را مستقیم نگه داشته و بعد بیگودی را جلو یا پشت دسته مو نگه دارید و شروع به پیچیدن کنید و مواظب باشید که سر موها کاملا صاف بسته شود و سپس بیگودی را ببندید. در مرحله بعد از دو طرف سر شروع به پیچیدن کنید و در نهایت 2 مثلث طرفین و بنا گوش را بپیچید. همیشه بهتر است پیچیدن به زیر باشد. برای پیچیدن جلوی سر دو یا سه تا بیگودی اول را به طرف جلو می پیچیم. اگر موها چتری بلند بود، بسته به فرق خودتان می توانید به سمت چپ یا راست بیگودی ها را بپیچید.

اگر موهای تان فر است...

اگر موهایی فر دارید و می خواهید با بیگودی حالت بهتری به آنها بدهید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید؛ اول اینکه بعد از شستن موهای خود حتما از نرم کننده استفاده کنید؛ همچنین از شانه با دندانه های ریز اصلا استفاده نکنید چون موجب وز و فر شدن موها می شود.توصیه می کنیم برای استفاده روزانه از برس سیمی استفاده کنید؛ البته شانه های دندانه درشت هم می تواند برای شما انتخاب خوبی باشد. هنگـام سشـوار کشـیدن حتمــا از برس های گرد چوبی استفاده کنیدپیشنهاد می کنیم موها را با فر بودن شان زیبا جلوه بدهید و دائم آنها را چه با سشوار یا هر وسیله دیگری صاف نکنید چون موهای شما بیشتر مستعد موخوره می شود. برای اینکه موها بهتر حالت بگیرند آنها را هر یک یا 2 ماه یک بار نیم سانت کوتاه کنید؛ البته نباید موهای تان را به شیوه خرد کوتاه کنید چون مدل دادن به آنها سخت می شود.

تافت یا ژل فراموش نشود

از جلو با لایه های خیلی کم کار خود را شروع کنید، کمی تافت یا مواد نگهدارنده به موها بزنید، البته اگر موهای تان کمی حالت دارند و به راحتی به هر فرمی که می خواهید درمی آیند، استفاده از مواد حالت دهنده توصیه نمی شود و تنها نم داشتن موها کافی است. برای موهای فر هم هرگز از ژل استفاده نکنید. همچنین می توانید برای براق شدن و گرفته شدن خرده موها قبل از استفاده از بیگودی کمی کرم مو یا کریستال مو لابه لا و روی موها بزنید.

زاویه 90 درجه را رعایت کنید

هنگام پیچیدن حواس تان باشد که باید از جلو تا پس سر موها با زاویه 90 درجه پیچیده شوند، پس سر به بالا یا با زاویه 90 به بالا یا 180 درجه تکه های مو را بپیچید، بغل ها را هم با زاویه 90 درجه بپیچید. در 2 مثلث طرفین اگر بیگودی جا نشد، می توانید آنها را به طور اریب بپیچید.

بیگودی ها را یکجا باز نکنید

بعد از اینکه تمام بیگودی ها را پیچیدید، بین یک تا 2 ساعت به موها اجازه دهید که فر شوند و حالت بگیرند البته برای بهتر حالت گرفتن می توانید حدود 20 دقیقه سشوار روی موها بگیرید، البته این مدت در افراد مختلف متغیر است. بعد از زمان سپری شده همه موها را باز نکنید. ابتدا از زیر موها یک بیگودی باز کنید، اگر مو حالت فر گرفته بود، بقیه را باز کنید و در غیر این صورت بیگودی را سر جای خودش بپیچید و اجازه دهید موها خشک شود و حالت بگیرد.

پیچیدن مو با بیگودی

پیچیدن مو با بیگودی


ژل انتهایی را فراموش نکنید

وقتی موها آماده شد، بیگودی ها را تک تک باز کنید و از ژل یا کرم مو و... برای بهتر مشخص تر شدن فرها و همچنین ماندگاری بیشتر آنها استفاده کنید و بعد بیگودی بعدی و زدن مواد و همین طور تا آخر. مواد مختلفی برای فرم دادن به موهای فر وجود دارد، انتخاب مواد درست، بستگی به هدف نهایی ما دارد. برای تثبیت کردن موها در آخر می توان از تافت استفاده کرد؛ اگر می خواهید از تافت استفاده نکنید بعد از آنکه موها را به ترتیب از جلو به سمت پشت سر به آرامی باز کردید، می توانید با انگشتان تان آنها را از هم جدا کرده و فر را طبیعی تر نشان دهید و در این هنگام برای براق شدن موها از کمی روغن زیتون یا کریستال یا کرم مو استفاده کنید.

درشت یا ریز؟

برای جلوی موها از بیگودی های درشت استفاده کنید و برای قسمت داخلی موها را به جلو و نزدیک به صورت برس زده و بعد بیگودی بپیچید. همچنین برای آنکه موها پوش داشته باشند، بیگودی ها را در فاصله ای دورتر از هم بپیچید تا وقتی که آنها را باز می کنید، بتوانید موها را پوش دهید. اگر فر ریز می خواهید لایه ها را نازک و از بیگودی های ریزتر استفاده کنید و اگر فر درشت تر و بابلیس شده می خواهید از بیگودی های درشت تر برداشته و لایه ها را ضخیم تر بردارید.

چند فوت کوزه گری که فقط آرایشگرها می دانند

1- دو عدد بیگودی را در جهت مخالف هم بپیچید، حسن این کار در آن است که برای بستن آنها فقط از یک سنجاق استفاده می کنید. به این طریق اگر سنجاق کم داشته باشید، مشکلی پیش نمی آید.

2- موهای فر کنار گونه را می توان به راحتی درست کرد. حلقه ای از مو را دور انگشت سبابه بپیچید و بعد آن را طوری نگه دارید که وسط آن خالی بماند و سپس سنجاق (کلیپس) را روی آن بزنید.

3- وقتی می خواهید دالبرهای نرمی به موهای تان ببخشید از سنجاق های بلند استفاده کنید. موها را دور انگشت پیچیده و بعد حلقه مو را تا نزدیکی سر بپیچید و فر را کاملا صاف و تخت نگه دارید و به کمک یک سنجاق محکم ببندید به طوری که حلقه مو راست بایستد.

4- موهای فر پشت گردن برای مواقعی که موی سر کوتاه است به وسیله سنجاق زده می شوند. برای پیچیدن این فرها، شانه دسته داری را برداشته و به کمک آن دسته ای از موها را در دسته شانه بپیچید و سنجاق بزنید.

چگونه از درمارولر برای تقویت موها استفاده کنیم؟

اگر شما خانم یا آقایی هستید که دچار طاسی، نازکی تار مو، یا ریزش مو هستید، درمارولر می­تواند به شما کمک کند.

این وسیله برای تحریک کردن رشد مو به کار می­رود و برای جبران ریزش مو به دو طریق مختلف مورد استفاده قرار می­گیرد.

برای اطلاع از نحوه­ ی استفاده از این وسیله به منظور جبران ریزش مو، مطالب زیر را بخوانید.

روش ۱: استفاده از درمارولر به همراه کوکتل مزوتراپی

کوکتل مزوتراپی فرآورده­ای موضعی است که فولیکول­های غیرفعال مو را زنده می­کند، ریزش مو را متوقف کرده و موجب تحریک رشد موی جدید می­شود.

درمارولر باعث می­شود تا تمام فرآورده ه­ایی که بلافاصله قبل یا بعد از مالش با این وسیله، روی موضع استفاده شود، بهتر جذب پوست شود. در واقع تایید شده درمارولر، جذب فرآورده­ ها به داخل پوست را تا %۳۰۰۰ افزایش می­دهد.

استفاده از درمارولر بلافاصله قبل یا بعد از استفاده از کوکتل، میزان جذب آن را بالا می­برد و این موضوع باعث اثربخشی خیلی بیشتر کوکتل برای جبران ریزش مو می­شود.

روش ۲: استفاده از درمارولر بدون کوکتل مزوتراپی

درمارولرهمچنین می­تواند بدون کوکتل، موجب رشد موهای جدید شود.

در این روش، از درمارولر استفاده می ­شود تا جریان خون در فولیکول­های مو افزایش یافته و فرآیند بازسازی طبیعی پوست فعال می­شود.

درمارولر میکرو زخم­هایی در پوست بوجود می­آورد که در نتیجه پوست شروع به عکس العمل نشان دادن و التیام بخشی زخم می­نماید. این نظریه وجود دارد که این فرآیند تولید پروتئین ترمیم کنندگی مو را تحریک می­کند؛ در حالی که مانع ترشح پروتئین عامل ریزش مو، می­شود.

نحوه­ استفاده از درمارولر برای ریزش مو

موثرترین طریقه­ مصرف کوکتل مزوتراپی مو به همراه درمارولر، آن است که ابتدا پوست سر با درمارولر مالش داده شود، سپس کوکتل روی منطقه مالش داده شده استفاده شود (با این وجود، در صورتی که مایل باشید می­توانید اول کوکتل را روی محل بمالید، سپس با درمارولر آنجا را مالش دهید و یا هم زمان این دو کار را انجام دهید.

بهتر است مقداری از کوکتل مزوتراپی را با سرنگ تمیز بکشید و آهسته آهسته روی موضع ریخنه و ماساز دهید.

درمارولر کانال­های موقتی در پوست بوجود می­آورد. این کانال­ها ظرف مدت ۳۰ دقیقه تا یک ساعت بسته می­شوند. پس برای کسب حداکثر نتیجه، ضروری است بلافاصله بعد از مالش درمارولر استفاده شود.

در صورت عدم بروز التهاب یا هرگونه عوارض جانبی دیگر، می­توانید درمان را به صورت روزانه ادامه دهید.

نکات استفاده از درمارولر برای ریزش مو

 1. قبل از به کارگیری درمارولر روی پوست سر خود، موهای خود را مرطوب کنید. این کار کمک می­کند تا موهایتان در غلطک به هم نپیچند.
 2. مالش را از قسمت جلوی پوست سر یا نزدیک خط رویش مو شروع کرده و به طرف پشت سر در جهت پایین این کار را ادامه دهید (فقط نواحی که دچار ریزش مو شدند را مالش دهید).
 3. در هر لحظه تمرکزتان فقط روی یک بخش از پوست سر باشد؛ هر منطقه را ۱۵-۱۰ دقیقه با درمارولر مالش دهید. مالش باید به صورت افقی، عمودی و مورب ۳ یا ۴ مرتبه در هر جهت انجام شود.
 4. وقتی سوزن­ها در تماس با پوست سر هستند، مالش را فقط در یک جهت انجام دهید (حرکات رفت و برگشتی و عقب و جلو انجام ندهید) و سعی کنید از ریشه­ی مو به طرف نوک مو مالش دهید. با این روش هیچ مویی در سوزن­ها گیر نمی­کند.
 5. این فرآیند را ادامه دهید تا همه­ ی مناطقی که نیاز به درمان دارند بدین ترتیب مالش داده شوند.
 6. کوکتل را روی مناطق مالش داده شده بمالید و به آرامی پوست سر را ماساژ دهید.

در زمان ماساژ، فشار ملایم کافی است؛ ماساژ خیلی شدید نتایج بهتری نخواهد داشت و می­تواند باعث التهاب پوست، خارش و/یا زخم­های سوزنی شود.

چه سایز درمارولر برای ریزش مو مناسب است؟

طول سوزن مورد استفاده بستگی به این دارد که شما کدام روش، روش ۱ (درمارولر به همراه کوکتل) یا روش ۲ (فقط درمارولر) را انتخاب کنید.

روش ۱٫ از سوزن به طول mm0.2-0.5 استفاده کنید (هرگز از سوزن بلندتر از mm0.5 به همراه کوکتل یا سایر سرم های تقویت مو مثل ماینوکسیدیل استفاده نکنید؛ چون ترکیبات فعال موجود در آنها می­توانند به صورت خیلی عمیق جذب پوست شده و باعث عوارض جانبی شوند.

روش ۲. از سوزن به طول mm0.5-1 استفاده کنید.

برای ریزش مو، هر چند وقت یکبار ازدرمارولر استفاده شود؟

درمارولر mm0.2-0.3می­تواند به همراه کوکتل به صورت روزانه یا یک روز در میان به کار رود (برای شروع یک روز در میان این کار را انجام دهید و ببینید عکس العمل پوست شما چگونه است؛ اگر عوارض جانبی مشاهده نشد می­توانید هر روز این کار را انجام دهید).

درمارولر mm0.5 می­تواند به همراه کوکتل یا بدون آن، ۳-۲ بار در هفته به کار رود.

درمارولر mm1می­تواند بدون کوکتل، یکبار در هفته تا هر دو هفته یکبار به کار رود.

مطالب آموزشی مرتبط:

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

چگونگی انتخاب غلطک مناسب برای دستیابی به نتایج مورد نظر خود: در اینجا همه چیز در مورد فر کردن مو می باشد. و در مورد موهای مجعد همه نوع غلتک مو وجود دارد که به شما کمک می کند تا موهای خود را برای روزها مناسب نگه دارید، انواع م....

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

بیش از چند راه برای به ثمر رساندن موهای مجعد وجود دارد. یکی از راه های مورد علاقه ما برای دستیابی به قفل های فنری استفاده از غلتک های گرم است. یک وسیله مدل موی کلاسیک ، غلتک های گرم به دلیل توانایی در ارائه فرهای طولانی ، بزر....

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه فرکننده مو

   محصولات مشابه