مقالات لیدی مد
فروشگاه

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

غلطک مو برای کمک به شما در دستیابی به موهای تند و تیز و بدون نیاز به تکیه دادن بر روی تارهای مویی و آیرونهای مسطح مناسب است. آنها فقط برای خانم های دارای موی صاف عالی نیستند. این یک تصور غلط رایج است که خانمهایی که از قبل نعمت زیبایی دارند ، نیازی به استفاده از غلطک ندارند. در حقیقت ، دختران با موهای طبیعی مجعد دقیقاً به همین دلایل از آنها استفاده می کنند: برای ایجاد موج های یکنواخت و ماندگار!

بنابراین ، اگر به دنبال پیدا کردن غلطک های مناسب برای نیازهای خود هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید. در اینجا راهنمای مفیدی در مورد نحوه انتخاب غلطک های مناسب برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما آورده شده است. در ادامه بخوانید تا در مورد انواع مختلف غلتک مو که فرم مناسب موهای شما را به شما می دهد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

راهنمای مفید ما در مورد چگونگی انتخاب غلطک مناسب برای دستیابی به نتایج مورد نظر خود را بررسی کنید.

1. غلطک های گرم

1. غلطک های گرم

غلطک های گرم

غلطک های داغ یکی از انواع مورد علاقه همه برای فرهای خیلی سریع است. آنها بسیار عالی هستند زیرا بسته به اندازه غلطک ها و اینکه چگونه موهای خود را می چرخانید می توانید ظاهری کاملاً متفاوت ایجاد کنید. مجموعه ای از غلتک های گرم معمولاً با غلطک هایی با اندازه های مختلف در یک ظرف قرار می گیرند که هم غلطک های شما را ذخیره کرده و هم آنها را گرم می کند. شما فقط غلتک های کوچک برقی را می چرخانید ، آنها را در جای خود گیره می کنید و اجازه می دهید تا برای ظاهرهای فرفری خنک شوند که تمام روز و شب شما را به طول می انجامد و احتمالاً روز بعد نیز. اگر می خواهید یک حلقه شل تر و واضح تر ایجاد کنید می توانید غلتک های داغ جامبو را نیز در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید در یک مجموعه دوم از غلتک های گرم سفر برای یک ظاهر طراحی شده مو سرمایه گذاری کنید.

 

در مورد پیدا کردن موهای گرم برای موهای بلند استرس ندارید که به شما امکان می دهد طول موهای خود را دور هر غلتک بپیچید. انواع استاندارد غلتک مو سطح و استحکام کافی برای نگه داشتن موهای پیچیده شده در اطراف و اطراف پایه دارد.

2. فرهای فوم

غلطک های کف که به عنوان غلطک اسفنجی نیز شناخته می شوند ، ممکن است کمی قدیمی به نظر برسند اما بسیار مفید هستند. این تنها راه برای گرفتن حلقه های تعریف شده زرق و برق دار بدون ایجاد گرما در موهای شما است. از قسمت های کوچک تا انتهای ریشه موهای که کمی مرطوب دارد را بپیچانید و از کلیپ متصل شونده برای نگه داشتن آن در هنگام خواب استفاده کنید. در هنگام صبح ، همه غلطک ها را بردارید و می توانید به خوبی آن طور که می خواهید شکل دهید.

2. فرهای فوم

فرهای فوم

اسپری درخشش TONI & GUY

نکته ویراستاران: برای درخشش بیشتر و کمی تعریف ، سعی کنید از اسپری Tine & Guy Finishing Shine Spray استفاده کنید.

10 نوع رولر مو برای همه نوع مو در سال 2020

غلطک های Velcro

3. غلطک های Velcro

غلطک های Velcro غلطک های موی پلاستیکی با یک پد velcro هستند که به قسمت بالا وصل شده اند. این ساختار امکان ایجاد فرهای محکم را فراهم می کند که ساعت ها دست نخورده باقی می مانند. غلطک های Velcro بهترین حالت چنگ زدن را روی موهای شما ایجاد می کنند. ادامه دهید تا وقتی که تمام سر و کل موهای خود را پوشانده اید. وقتی موهای شما خنک شد ، بر روی بهترین موهای زندگی خود دست بکشید.

4- غلطک مو بخار

غلطک های بخار بسیار شبیه به غلطک های گرم هستند اما از مزایای اضافه شده بخار برای کمک به تنظیم فرهای شما در محل استفاده می کنند. استفاده از بخار یک حالت واقعا قوی به موهای شما می بخشد بنابراین فرهای شما حتی بیشتر طول می کشد. وقتی فرهای شما خنک است ، فقط بگذارید گشاد شود!

5. فلکسی راد

میله های فلکسی یا غلتک های خمیده همیشه و به دلایل خوبی وجود داشته اند ، زیرا هنوز هم برای ایجاد فرهای مارپیچ بدون نیاز به تکیه بر پین یا کلیپ ها، بسیار کارآمد هستند. این میله های بلند و انعطاف پذیر ، قابل تشخیص است که به شما این امکان را می دهد تا به حلقه های پر زرق و برق و پر فشار که در حسادت حلزونی نهایی هستند برسید.

فلکسی راد

فلکسی راد

این میله های مارپیچ باید روی قفل های خنک و خاموش استفاده شوند ، به خصوص اگر به دنبال دستیابی به فرهای تنگ و پیچیده هستید. مطمئن شوید که موهای شما بدون چروک است ، از قبل، از دستگاه ضدعفونی کننده استفاده کنید. سپس موهای خود را به قسمتهای کوچک تقسیم کنید (تقریباً یک اینچ ضخامت) ، سپس هر یک را قبل از غلتیدن به سمت پوست سر خود ، قبل از آنکه در جای خود قرار دهید ، دور یک میله فلکسی بپیچانید. این میله ها همه کاره و مناسب برای موهای طبیعی هستند ، میله های فلکسی در هر شکل و اندازه در دسترس هستند!

6. غلطک مو گرم

غلتک های سریع و گرم و غلطک های مو بخار، فرهای طولانی مدت را به سرعت با حداقل یخ زدن ایجاد کنید.

اسپری شیشه ای TRESemmé Defense Heat Defense

اسپری شیشه ای TRESemmé Defense Heat Defense

با پاشیدن مقداری ماده محافظ گرما بر روی موهای خود مانند اسپری TRESemmé Heat Defence Styling شروع کنید. سپس ، غلطک ها را یک بار گرم کنید و به محض خنک شدن آنها را جدا کنید (که باید حدود 30 دقیقه طول بکشد). به یاد داشته باشید ، انتخاب غلطکهای گرم مناسب کاملاً به اندازه فرهای شما بستگی خواهد داشته.

7. فرهای روبان

فرهای روبان نوعی از فرکننده های قدیمی  با تکنیک جدید است. این غلتک های خاردار بسیار نرم و راحت برای خواب هستند. این امکان را به شما می دهد تا با موهای مرطوب به رختخواب بروید و با فرهای زیبا و طبیعی بیدار شوید. نسخه های خاص فرهای روبان با فرهای مختلفیوجود دارد، که نتایج بسیار خوب و طبیعی دربردارد.

8- غلطک مغناطیسی

غلتک مو مغناطیسی گزینه خوبی برای کسانی است که در بخش غلتک مو تجربه کمتری دارند. این غلتک ها دقیقاً آنچه را که اسمشان پیداست ارائه می دهد: بسته شدن آسان مغناطیسی که هماهنگی زیادی را برای شما دربردارد. شما فقط هنگامی که موهای شما مرطوب است ، اثر مغناطیسی می گیرید: موهای مرطوب چیزی است که روی غلتک ها می خورد.

9. غلطک مو را برس بزنید

اگر آرزو داشتید که بتوانید هر هفته بازوها را در اواسط استراحت خشک کنید و یا به راحتی فشار سالن را تحمل کنید ، غلطک مو ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. این موها شامل موهای روی سطح هستند تا به شما کمک کند موهای خود را در آن قفل کنید و صاف کنید. چند ساعت در این غلتک ها شما را با فرهای ابریشمی زیبا و ابریشمی مواجه خواهد کرد.

10. غلطک موهای اسفنجی

غلطک های اسفنجی خوابیدن با غلطک ها را بسیار راحت تر می کنند. اگر می خواهید شکل و ظاهر خود را یک شبه و بدون هیچ گونه درد حفظ کنید ، سعی کنید از این ابزار استفاده کنید ما عاشق استفاده از این نوع غلتک ها برای رسیدن به فرهای نرم بالش هستیم.

غلطک موهای اسفنجی

کات فر کردن مو با بیگودی

درست است که این روزها انواع متفاوتی از دستگاه های الکتریکی برای فر کردن و حالت دادن موها وجود دارد؛ اما استفاده مکرر از هرکدام از این دستگاه ها به موها به شدت آسیب می زند؛ اگر به فکر سلامت موهای خود هستید استفاده از حالت دهنده های داغ را کنار بگذارید به روش های بی خطر روی بیاورید.

کات فر کردن مو با بیگودی

آموزش فر کردن مو با بیگودی

نکته های حرفه ای برای فر کردن مو با بیگودی

حتما تا به حال اصطلاح میزانپلی را زیاد از مادربزرگ ها شنیده اید اما می دانید واقعا چه معنایی می دهد؟ میزانپلی به عمل پیچیدن مو با بیگودی گفته می شود. موها با انجام میزانپلی به صورت حلقه های بسیار زیبا درمی آید و زیباتر جلوه می کند همچنین انجام یکسری شینیون ها بسیار راحت تر می شود؛ علاوه بر اینها چون بدون سشوار و دیگر وسایل حالت دهنده الکتریکی موهای تان را حالت می دهید، موها آسیب کمتری می بینند بنابراین نه شکننده می شوند و نه رنگ شان خیلی زود کدر و بی حالت می شود بنابراین اگر می خواهید با کمترین هزینه چه به لحاظ سلامت و چه به لحاظ مادی موهای تان حالت بگیرد پیچیدن با بیگودی را یاد بگیرد البته اگر برای حالت دادن موها خیلی عجول نیستید.

کدام بیگودی را انتخاب کنید

انتخاب بیگودی های فر وابسته به حالتی است که می خواهید به موهای تان بدهید، یعنی می خواهید فر ریز بدهید یا درشت یا متوسط. این بیگودی ها را می توانید از بیرون تهیه کنید یا اینکه با هزینه کمتری در منزل درست کنید، به این ترتیب که کاغذهایی به ابعاد 9 در 9 یکدست و هم اندازه بسته به حجم مو به تعداد 30 تا 50 عدد درست کرده (می توانید از کاغذهای یادداشت مربع شکل استفاده کنید) و آنها را لوله ای شکل کنید که مثل بیگودی های ریز شود.

البته انتخاب بیگودی بستگی به جنس مو هم دارد، مثلا اگر موها بسیار لخت بود، حتما از بیگودی ریز استفاده کنید و البته می توانید بسته به حجم مو یک تا 2 قاشق ژل در آب حل کرده و با آبپاش روی موها هنگام پیچیدن بپاشید یا از اسپری های مخصوص همین کار یا موس استفاده کنید. بهترین سایز برای بیگودی سایز متوسط است که بهترین نتیجه را ایجاد می کند. یادتان باشد برای موهای فر هرگز از ژل استفاده نکنید.

اولین قدم برای فر کردن مو با بیگودی

برای پیچیدن موها، سر باید تمیز و شسته شده باشد. پوست سر خشک ولی ساقه های مو باید مرطوب باشد بنابراین پس از حمام آب موها را با حوله تا جایی که ممکن است بگیرید و بعد در حالی که هنوز نمدار هستند، آنها را به دو طرف سر شانه کنید. باید به دقت گره ها را باز کنید تا بتوانید به راحتی آنها را از هم جدا کنید؛ البته می توانید فقط به اندازه ای موها را از هم جدا کنید که برای پیچیدن بیگودی لازم است. اگر می خواهید کل موهای سر را بپیچید باید با باز کردن فرق آنها را به 9 قسمت تقسیم کنید. یادتان باشد اگر موهای تان کاملا خشک شده، می توانید با اسپری آب آنها را مرطوب کنید.

فر کردن مو

فر کردن مو با بیگودی

 برای فر کردن مو با بیگودی از کجای سر شروع کنید

برای شروع پیچیدن از قسمت جلو یعنی مستطیل جلو شروع کنید و همین طور پیچیدن را تا انتهای پس گردن در امتداد مستطیل جلو ادامه دهید. باید نخست موها را مستقیم نگه داشته و بعد بیگودی را جلو یا پشت دسته مو نگه دارید و شروع به پیچیدن کنید و مواظب باشید که سر موها کاملا صاف بسته شود و سپس بیگودی را ببندید. در مرحله بعد از دو طرف سر شروع به پیچیدن کنید و در نهایت 2 مثلث طرفین و بنا گوش را بپیچید. همیشه بهتر است پیچیدن به زیر باشد. برای پیچیدن جلوی سر دو یا سه تا بیگودی اول را به طرف جلو می پیچیم. اگر موها چتری بلند بود، بسته به فرق خودتان می توانید به سمت چپ یا راست بیگودی ها را بپیچید.

اگر موهای تان فر است...

اگر موهایی فر دارید و می خواهید با بیگودی حالت بهتری به آنها بدهید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید؛ اول اینکه بعد از شستن موهای خود حتما از نرم کننده استفاده کنید؛ همچنین از شانه با دندانه های ریز اصلا استفاده نکنید چون موجب وز و فر شدن موها می شود. توصیه می کنیم برای استفاده روزانه از برس سیمی استفاده کنید؛ البته شانه های دندانه درشت هم می تواند برای شما انتخاب خوبی باشد. هنگـام سشـوار کشـیدن حتمــا از برس های گرد چوبی استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم موها را با فر بودن شان زیبا جلوه بدهید و دائم آنها را چه با سشوار یا هر وسیله دیگری صاف نکنید چون موهای شما بیشتر مستعد موخوره می شود. برای اینکه موها بهتر حالت بگیرند آنها را هر یک یا 2 ماه یک بار نیم سانت کوتاه کنید؛ البته نباید موهای تان را به شیوه خرد کوتاه کنید چون مدل دادن به آنها سخت می شود.

برای فر کردن مو با بیگودی تافت یا ژل فراموش نشود

از جلو با لایه های خیلی کم کار خود را شروع کنید، کمی تافت یا مواد نگهدارنده به موها بزنید، البته اگر موهای تان کمی حالت دارند و به راحتی به هر فرمی که می خواهید درمی آیند، استفاده از مواد حالت دهنده توصیه نمی شود و تنها نم داشتن موها کافی است. برای موهای فر هم هرگز از ژل استفاده نکنید. همچنین می توانید برای براق شدن و گرفته شدن خرده موها قبل از استفاده از بیگودی کمی کرم مو یا کریستال مو لابه لا و روی موها بزنید.

زاویه 90 درجه را رعایت کنید

هنگام پیچیدن حواس تان باشد که باید از جلو تا پس سر موها با زاویه 90 درجه پیچیده شوند، پس سر به بالا یا با زاویه 90 به بالا یا 180 درجه تکه های مو را بپیچید، بغل ها را هم با زاویه 90 درجه بپیچید. در 2 مثلث طرفین اگر بیگودی جا نشد، می توانید آنها را به طور اریب بپیچید.

در فر کردن مو با بیگودی، بیگودی ها را یکجا باز نکنید

بعد از اینکه تمام بیگودی ها را پیچیدید، بین یک تا 2 ساعت به موها اجازه دهید که فر شوند و حالت بگیرند البته برای بهتر حالت گرفتن می توانید حدود 20 دقیقه سشوار روی موها بگیرید، البته این مدت در افراد مختلف متغیر است. بعد از زمان سپری شده همه موها را باز نکنید. ابتدا از زیر موها یک بیگودی باز کنید، اگر مو حالت فر گرفته بود، بقیه را باز کنید و در غیر این صورت بیگودی را سر جای خودش بپیچید و اجازه دهید موها خشک شود و حالت بگیرد.

ژل انتهایی را فراموش نکنید

وقتی موها آماده شد، بیگودی ها را تک تک باز کنید و از ژل یا کرم مو و... برای بهتر مشخص تر شدن فرها و همچنین ماندگاری بیشتر آنها استفاده کنید و بعد بیگودی بعدی و زدن مواد و همین طور تا آخر. مواد مختلفی برای فرم دادن به موهای فر وجود دارد، انتخاب مواد درست، بستگی به هدف نهایی ما دارد. برای تثبیت کردن موها در آخر می توان از تافت استفاده کرد؛ اگر می خواهید از تافت استفاده نکنید بعد از آنکه موها را به ترتیب از جلو به سمت پشت سر به آرامی باز کردید، می توانید با انگشتان تان آنها را از هم جدا کرده و فر را طبیعی تر نشان دهید و در این هنگام برای براق شدن موها از کمی روغن زیتون یا کریستال یا کرم مو استفاده کنید.

درشت یا ریز؟

برای جلوی موها از بیگودی های درشت استفاده کنید و برای قسمت داخلی موها را به جلو و نزدیک به صورت برس زده و بعد بیگودی بپیچید. همچنین برای آنکه موها پوش داشته باشند، بیگودی ها را در فاصله ای دورتر از هم بپیچید تا وقتی که آنها را باز می کنید، بتوانید موها را پوش دهید. اگر فر ریز می خواهید لایه ها را نازک و از بیگودی های ریزتر استفاده کنید و اگر فر درشت تر و بابلیس شده می خواهید از بیگودی های درشت تر برداشته و لایه ها را ضخیم تر بردارید.

چند فوت کوزه گری در فر کردن مو با بیگودی، که فقط آرایشگرها می دانند

1 - دو عدد بیگودی را در جهت مخالف هم بپیچید، حسن این کار در آن است که برای بستن آنها فقط از یک سنجاق استفاده می کنید. به این طریق اگر سنجاق کم داشته باشید، مشکلی پیش نمی آید.

2- موهای فر کنار گونه را می توان به راحتی درست کرد. حلقه ای از مو را دور انگشت سبابه بپیچید و بعد آن را طوری نگه دارید که وسط آن خالی بماند و سپس سنجاق (کلیپس) را روی آن بزنید.

3- وقتی می خواهید دالبرهای نرمی به موهای تان ببخشید از سنجاق های بلند استفاده کنید. موها را دور انگشت پیچیده و بعد حلقه مو را تا نزدیکی سر بپیچید و فر را کاملا صاف و تخت نگه دارید و به کمک یک سنجاق محکم ببندید به طوری که حلقه مو راست بایستد.

4- موهای فر پشت گردن برای مواقعی که موی سر کوتاه است به وسیله سنجاق زده می شوند. برای پیچیدن این فرها، شانه دسته داری را برداشته و به کمک آن دسته ای از موها را در دسته شانه بپیچید و سنجاق بزنید.

موهای فر شده دچارتخریب ساختمانی شده اند. به هم خوردن لایه خارجی مو (کوتیکول) که خاصیت انعکاسی زیادی دارد، یکی از این تغییرات است. شدت این به هم خوردگی با شدت واکنش شیمیایی متناسب است. مو، زبر به نظر آمده و از درخشندگی آن کاسته می گردد و در مقایسه با موهای دست نخورده به سختی آرایش ومرتب می گردد. سلول های کوتیکول مو از جا کنده یا بلند می شوند که این امر باعث گیرکردن و گره خوردن موها می گردد. توان مو کم شده و نیروی الکترواستاتیک آن افزایش می یابد و باعث می شود که مرتب نمودن آن مشکل گردد. در نقاط مرطوب، موهای منفذدار، آب بیشتری جذب می نمایند. که موقتا مو را سنگین تر نموده و آن را بد حالت می کند. چنین موهایی باید با شامپوهای نسبتا اسیدی شسته شوند. این شامپوها موقعی که موها خیس هستند کمتر از شامپوهای قلیایی مو را متورم می کنند و با خواباندن موقتی کوتیکول برآمده، منافذ سطح مو را کمتر می کنند. استفاده از نرم کننده برای آب کشی مو را صاف می کند و مو راحت تر شانه می گردد و تجمع بارالکتریکی را که باعث پف کردن مو می گردد، کم می کند.

مدل موهای پرطرفدار سال 2020

با همه ی این حرف ها خواندن راجع به مدل های پرطرفدار جدید و دیدن عکس هایی از آن ها خالی لطف نیست و حتی گاهی می تواند برای یک انتخاب بهتر، الهام بخش ما باشد. از این رو در ادامه برخی از مدل موهای محبوب سال 2020 به نقل از سایت ladymodkala را بررسی می کنیم.

1. مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه، یکی از مدل موهای محبوب در سال 2020 است و برای افرادی که از موهای بلند خود خسته شده اند، گزینه مناسبی می باشد. همچنین انواع مختلفی از مدل موهای کوتاه زنانه و دخترانه وجود دارد که هر شخص با توجه به شکل هندسی صورت خود می تواند انتخاب کند.

2. مدل موی باب

مدل موی باب

مدل موی باب

مدل موهای باب در دهه 60 میلادی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و افراد مشهور زیادی از آن استفاده کردند. با این حال، این مدل مو هیچ وقت از مد نمی افتد و در سال 2020 هم دوباره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و به خاطر شستشو و نگهداری آسان آن، به یکی از ترند های سال 2020 تبدیل شده است.

3. مدل مو با حفظ بافت طبیعی موها

مدل موی طبیعی

مدل موی طبیعی

موهای صاف و اتوکشیده یا موهایی که به زیبایی و به صورت منظم، فر شده است، احتمالا حاصل چند ساعت وقت و استفاده از اتوی مو، ماسک های مو و ... است. با این حال نمایش موها با حالت طبیعی خود، یکی از ترندهای سال 2020 می باشد. یعنی اگر شما موهای مجعد، فر، صاف و ... دارید، آن ها را همانطور که هستند دوست داشته و به نمایش بگذارید.

4. مدل موی موج دار

مدل موی موج دار

مدل موی موج دار

موهای موج داری که یادآور امواج ساحل است، هیچ وقت قدیمی نمی شود. این مدل مو بسیار ساده و در عین حال زیبا به نظر می رسد و مناسب هر سلیقه ای می باشد. همچنین مدل موی موج دار را، به علت شیک و ساده بودن می توان در مناسب های مختلف اعم از یک دورهمی دوستانه کوچک و یا یک مهمانی پرزرق و برق و شلوغ نیز استفاده کرد.

5. چتری پرده ای

چتری پرده ای

چتری پرده ای

چتری انواع مختلفی دارد. چتری پرده ای، شکلی از چتری است که در آن چتری ها از وسط نصف شده و اطراف صورت را قاب می گیرند. چتری پرده ای یکی از مدل های پرطرفدار سال 1970 بوده است که اکنون نیز رواج یافته و به راحتی می تواند، مدل موهای قدیمی شما را تغییر بدهد. اکثر افرادی که می خواهند چتری بزنند نگران این هستند که آیا چتری به چهره ی آن ها می آید یا خیر؟ اما در مورد چتری پرده ای، این نگرانی وجود ندارد و می توان گفت، این مدل مو به اکثر صورت ها می آید.

رنگ موهای ترند شده در سال 2020

به گفته ی سایت Cosmopolitan برخی از رنگ موهای محبوب و پرطرفدار در سال 2020 عبارتند از:

1. موهای تیره عسلی-بلوند

تیره عسلی

تیره عسلی

این رنگ مو در عین زیبایی، رنگ مویی مناسب برای انواع پوست هاست و نگهداری آن راحت می باشد.

2. موهای براق و قهوه ای

قهوه ای تیره

قهوه ای تیره

این رنگ مو فقط کمی از سیاه، روشن تر است و علاوه بر حالت طبیعی خود، فوق العاده زیبا و براق به نظر می رسد.

3. هایلایت طلایی

هایلایت طلایی

هایلایت طلایی

هایلایت طلایی یکی دیگر از رنگ های پرطرفدار است که بسیار شیک و رویاگونه به نظر می رسد و اگر به درستی انجام شود، ظاهر فوق العاده ای به مو ها می دهد.

4. موهای نقره ای و بلوند

نقره ای بلوند

نقره ای بلوند

منظور از موهای نقره ای و بلوند، موهای کاملا نقره ای نیست بلکه در سال 2020 موهای بلوندی با ته رنگی از نقره ای بسیار محبوب است و جلوه زیبایی به موها می بخشد.

5. هایلایت کاراملی

هایلایت کاراملی

هایلایت کاراملی

ترکیب رنگ موی پایه ی قهوه ای شکلاتی با هایلایت های کاراملی، یکی دیگر از ترند های محبوب رنگ موی سال 2020 می باشد که چهره را گرم تر نشان داده و ظاهر جذابی به شما می بخشد.

6. موهای قهوه ای-شکلاتی

قهوه ای شکلاتی

قهوه ای شکلاتی

رنگ موهای قهوه ای در سال 2020 بسیار محبوب است اما اگر آن را با سایه های قهوه ای شکلاتی ترکیب کنید، جلوه ی فوق العاده زیبایی خواهد داشت.

7. موهای قرمز

قرمز

قرمز

رنگ موی قرمز گرچه ممکن است یک تغییر بزرگ به حساب بیاید اما همچنان به عنوان یک ترند برتر رنگ مو در سال 2020 ادامه دارد و چهره را شاداب تر نشان می دهد.

مطالب آموزشی مرتبط:

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

غلطک مو نوعی فرکننده است که شما قسمتی از موها را دور آن می چرخانید تا از آن برای مجعد کردن موهای خود استفاده کنید. استفاده از غلتک مو برای فر ها یک روش آرایش مو برای قرن ها بوده است ، در حالی که اولین فرهای مو گرم در سال 1930 اخ....

10 تا از بهترین رولر مو برای انواع مو در سال 2019

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

بیش از چند راه برای به ثمر رساندن موهای مجعد وجود دارد. یکی از راه های مورد علاقه ما برای دستیابی به قفل های فنری استفاده از غلتک های گرم است. یک وسیله مدل موی کلاسیک ، غلتک های گرم به دلیل توانایی در ارائه فرهای طولانی ، بزر....

غلطک های گرم برای استفاده روزمره موهای خود

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه فرکننده مو

   محصولات مشابه