مقالات لیدی مد
فروشگاه

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

بسیاری از افراد برای فر کردن مژه ها فقط از فرمژه استفاده میکنند ما در این قسمت از لیدی مد میخواهیم شما را با روش های جالب فر کردن مژه مثل فر کردن با قاشق و یا مسواک آشنا کنیم . پس با ما همراه باشید.

فر کردن مژه ها یکی از بخش های آرایش است که هیچ وقت اعتبار زیادی کسب نمی کند اما می تواند در صورت انجام صحیح نتایج قابل توجهی به همراه آورد. با استفاده از یک فرش مناسب ، مژه ها طولانی تر ، ضخیم تر ، پر رنگ تر به نظر می رسند و خود چشم ها بزرگتر و بیدار تر به نظر می رسند.

هر هنرمند روش خاص خود را دارد ، اما در اینجا تکنیک من این است که چگونه می توانید ضربه بزنید تا مژه بسازید .

قیچی را به روشی که معمولاً یک جفت قیچی نگه می دارید ، نگه دارید. اگر از مشتری موقت استفاده می کنید ، حتماً کل ابزار ، نوار گنجانده شده را ضدعفونی کنید.

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

فر را به طور کامل باز کنید و آن را به سمت مژگان فوقانی بکشید ، مطمئن شوید که نوار را به سمت ریشه مژه ها بگیرید. بررسی کنید که همه ضربه شلاق داخل فر را داشته باشید. ابزار را به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین منحنی رو به بیرون قرار دارد.

فر را با دقت روی مژه ها ببندید و به آرامی و با یک دستگیره نرم و ضربان فشار دهید.

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

حالا پیچ و مهره را به سمت بالا بچرخانید تا منحنی موهای فر با خط منحنی پلکهای شما بلند شود. این راز طرفدار است. آن را به شما می دهد فر ، به جای یک اثر خرچنگ.

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

دستگیره های چرخ دار را با فشار سبک در پالس های کوچک فشار دهید و ابزار را برای چند ثانیه بدون چشمک زدن در محل نگه دارید.

فر را از ریشه شلاق تا انتهای نوک بالا بکشید و با همان فشار روی مژه فشار دهید و پالس کنید ، تا به انتها برسید.

فر مژه را باز کنید و فر موی مناسب را بررسی کنید. در صورت لزوم تکرار کنید تا شلاق خود را قبل از استفاده از آرایش تعریف کنید. سپس ، البته ، چشم دیگر را انجام دهید!

بسیاری از هنرمندان ، موهای خود را علاقه مندی دارند. احتمالاً Shiseido و Shu Uemura دو نفر از متخصصین حرفه ای هستند. من آنها را دوست دارم ، اما به نظر می رسد که آنها برای شکل های چشم تند و کمتری خمیده بهتر عمل می کنند.

برای چشمان گردتر (شکل رایج تر و جهانی) ، دو مورد علاقه شخصی من Billy B Eyelash Curler و The Eyelash Curler از Kevyn Aucoin است. Billy B شکل و اندازه ایده آل برای هر چشم است و فشار بسیار خوبی را برای استفاده از حلقه های کامل فراهم می کند. این هنرمند آرایشی فقیر Kevyn Aucoin مدل موهای Shu Uemura را طراحی کرد و احساس کرد که آن طور که می خواست نباشد جهانی است. بنابراین او خودش را خلق کرد ، که وسیع تر است و یکی از نزدیکترین ، دقیق ترین فرهای من تا به حال را دیده ام.

حالا اسرار من را می دانید که چگونه مژه ها را فرش دهید. از چنگ زدن نترسید. فقط وارد شوید و آن شلاقهای زرق و برق دار را به هم بزنید.

فرکردن مژه ها با استفاده از فرمژه

1.فر مژه را باز کنید و روی پایه مژه ها نگه دارید :قبل از استفاده فرمژه حتما مژه هایتان را کاملا تمیز کنید عادت غلطی که بعضی افراد دارند این است که ابتدا ریمل میزنند سپس از فرمژه استفاده میکنند و باعث میشوند که پد فر مژه غیر قابل استفاده میشود.

بعد از تمیز کردن مژه ها ،فر مژه را در دست غالب خود بگیرید یعنی اگر راست دست هستید فر مژه را دست راست و برعکس . فرمژه را طوری بگیرید که قسمت منحنی فرمژه سمت خارج باشد و پایه مژه های شما کاملا در لبه آن بین دو پد بالایی و پایینی قرار بگیرد دقت کنید که همه ی مژه ها داخل فرمژه باشد.

2.فرمژه را بسته و به آرامی فشار دهید:در این قسمت باید فرمژه را ببندید و پنج الی ده ثانیه نگه داشته و به حالت نبضی فشار دهید . بعضی افراد در این قسمت دقت لازم را بکار نمیبرند و پوست پلک را زیر فرمژه قرار میدهند و باعث زخم و کنده شدن مژه هایتان میشوند پس حتما دقت کنید که فقط مژه هایتان داخل فرمژه باشد .

3.فرمژه را باز نموده و تا نیمه مژه ها بالا بیاورید : بعد از فر کردن پایه مژه ها ،فرمژه را باز نموده مقداری به سمت بالا بیاورید تا به قسمت میانی مژه برسد سپس فرمژه را بسته 5الی 10ثانیه این کار را تکرار کنید و به حالت نبضی حرکت دهید تا مژه هایتان فر شود.

4.فرمژه را باز کرده و روی نوک مژه ها قرار دهید:فرمژه را تا نوک مژه ها بالا ببرید و فرمژه را ببندید و 5الی 10ثانیه تکرار کنید تا مژه هایی فر با حالت طبیعی داشته باشید.

5.استفاده از ریمل بلند کننده:پس از فر نمودن مژه ها از ریمل بلند کننده استفاده کنید و روی مژه ها بزنید تا مرتب و حجیم شوند.

هنگام استفاده از ژلهای حالت دهنده ابرو دقت لازم را بکار ببرید چون حاوی آب هستند و حالت مژه ها را نابود میکنند.

فروش انواع فر موژه

روش فر کردن مژه

آموزش فرکردن مژه ها با مسواک

1.استفاده از یک مسواک تمیز: ابتدا یک مسواک تمیز را که استفاده نشده است زیر آب گرم بگیرید تا گرم شود و سپس مسواک را تکان داده تا آب آن گرفته شود و سپس با یک دستمال تمیز مسواک را خشک نمایید.

2.شانه کردن مژه ها به سمت بالا:با مسواکی که گرم است آرام مژه هارا شانه کنید و برای بهتر حالت دادن مژه ها وقتی مسواک به نوک مژه رسید ده ثانیه آن را فشار دهید و نگه دارید چنانچه از نتیجه کار راضی نبودید مجددا مسواک را گرم کرده و اینکار را تکرار کنید.

3.استفاده از ریمل:در این مرحله برای تثبیت حالت مژه ها از ریمل استفاده کنید . استفاده از چندین لایه ریمل ضد آب برای بهتر تثبیت شدن مژه ها مفید است و مژه های شما را در بلندترین و حجم ترین حالت خود حفظ میکند.

4.گرم کردن انگشت:در این مرحله برای فر کردن مژه ها انگشت شست و اشاره خود را به هم بمالید تا گرم شوند.

5.با انگشت مژه ها را به سمت عقب حالت دهید: در این مرحله با نوک انگشتان که گرم هستند مژه هایتان را به سمت پلک فشار دهید تا به ابروها برسند و به مدت ده الی پانزده ثانیه نگه دارید.

فر کردن مژه ها با قاشق

۱. قاشق فلزی را برای چند دقیقه در ماگ آب گرم قرار دهید:

ماگ یا لیوانی را با آب گرم پر کنید. قاشق فلزی را در آن قرار دهید. اجازه دهید قاشق برای سه الی پنج دقیقه در آن بماند تا قاشق گرم شود.

از قاشقی که بسیار بزرگ است یا نگه داشتن آن در برابر چشم دشوار است استفاده نکنید. قاشق قهوه یا چای معمولا بهترین اندازه برای فر کردن مژه هاست.
۲. بخش منحنی شکل قاشق را روی پلک قرار دهید:

قاشق را از آب خارج کنید و با حوله کمی خشک کنید. قاشق را بالای چشم بیاورید و بخش منحنی شکل آن را به گونه ای نگه دارید که به سمت خارج باشد.

بهتر است قاشق را قبل از قرار دادن روی چشم تست کنید تا مطمئن شوید زیاد داغ نیست.

۳. به کمک انگشت مژه ها را به سمت منحنی دار قاشق ببرید و نگه دارید:

خوب حالا که قاشق را روی چشم قرار داده اید، مژه ها را با انگشت دست به سمت قسمت منحنی شکل قاشق هدایت کنید. مژه ها را برای ۱۰ ثانیه در این حالت قرار دهید تا فر شود.

این رو هم بخون:

5 اشتباه رایج در استفاده از فرمژه

در صورتی که می خواهید مدت زمان بیشتری فرمژه دائم داشته باشید می توانید روش لیفت و لمینت مژه را امتحان کنید اما این عمل را خودتان نمی توانید در خانه انجام دهید و حتما نیاز به گذراندن دوره آموزش لیفت و لمینت مژه خواهید داشت مگر این که با مراجعه به آرایشگاه از یک آرایشگر متبحر بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.
۴. به کمک ریمل فر شدن مژه ها را بهبود ببخشید:

بعد از اینکه مژه های خود را فر کردید، ریمل ضد آب بر روی آن بزنید تا مطمئن شوید این فرها کل روز روی مژه ها باقی می ماند. زدن چندین لایه از ریمل می تواند طول فرها را بیشتر کند و به آن ها حالت ضخیم تری ببخشد.

اگر بعد از ریمل زدن، مژه ها حالت بهم ریخته یا چسبیده داشتند، از برس برای شانه کردن مژه ها استفاده کنید.

استفاده از ریمل و انگشت برای فر کردن مژه ها

۱. لایه های متعددی از ریمل را بر روی مژه های خود بزنید:

برای اینکه بتوانید مژه های خود را فر کنید باید کار خود را با زدن ریمل آغاز نمایید. از ریمل مدنظر خود استفاده کنید اما مطمئن شوید که این ریمل ضد آب است زیرا کار شما را راحت تر می کند.

دو الی سه لایه از ریمل را بر روی مژه ها بزنید تا مطمئن شوید مژه ها به اندازه کافی دراز می شوند.

۲. انگشتان دست را به هم بمالید تا گرم شوند:

برای اینکه بتوانید به کمک انگشت مژه های خود را فر کنید باید آن ها را گرم نمایید. انگشتان را به هم بمالید و سپس آن ها را جلو و عقب ببرید تا گرم شوند.

۳. به کمک نوک انگشتان دست مژه ها را به عقب ببرید و نگه دارید:

بعد از اینکه نوک انگشتان دست گرم شد، چشمان خود را ببندید و از انگشتان خود برای عقب بردن مژه ها استفاده کنید. آن ها را فشار دهید تا به سمت بالا و ابرو بروند و برای ۱۰ الی ۱۵ ثانیه در همین حالت نگه دارید.

اگر مژه ها به اندازه کافی فر نشد، انگشت را دوباره گرم کنید و همین فرایند را تکرار نمایید تا به نتیجه دلخواه برسید.

فرمژه یکی از لوازم‌های آرایش محبوب به ویژه برای کسانی که می‌خواهند آرایش چشم زیبایی با مژه‌های طبیعی خودشان داشته باشند است که با حالت‌دهی به مژه‌ها زیبایی چشم را چند برابر می‌کند. فرمژه جزوه قدیمی ترین لوازم آرایشی محسوب می‌شود که به علت کاربردی بودن آن هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. امزوزه فرمژه‍‌ها در تنوع رنگ و مدل‌های بسیار در بازار وجود دارد که در ادامه با جذاب‌ترین آن‌ها آشنا می‌شوید.

جدیدترین مدل‌های فرمژه

فرمژه,انواع فرمژه,مدل جدید فرمژه

فرمژه با دسته های تخت

فرمژه,جدیدترین مدلهای فرمژه,مدل فرمژه

فرمژه فرم موچین

 

فرمژه,مدل جدید فرمژه,مدل فرمژه

فرمژه با دسته متناسب با حالت قرارگیری انگشت‌ها

 

فرمژه,انواع فرمژه,مدل فرمژه

فرمژه حرارتی دکمه‌ای

فرمژه,انواع فرمژه,مدل فرمژه

فرمژه برس دار و جداکننده مژه

فرمژه,انواع فرمژه,فرمژه جدید

فرمژه با یک دسته صاف و یک دسته حلقه‌ای

فرمژه,انواع فرمژه,مدل فرمژه

فرمژه مدل ناخن‌گیری

فرمژه,انواع فرمژه,فرمژه رنگی

فرمژه‌های شبرنگی

فرمژه,انواع فرمژه,جدیدترین مدل فرمژه

فرمژه کلاسیک با دسته‌ پلاستیکی

فرمژه,انواع فرمژه,مدل جدید فرمژه

فرمژه مدل موچین با دسته تخت

مطالب آموزشی مرتبط:

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

آیا تا به حال ساعت ها در جلوی آینه سعی کرده اید مژه های مصنوعی نصب کنید ، طوری آنها رابچسبانید که از زاویه های مختلف بیرون بیایند و یا بدتر از آن ، بعد از چند ساعت کاملاً از بین بروند؟ ....

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟: به عنوان راه حلی طبیعی ارزان تر ، کم مصرف تر ....

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

انواع سایه های چشم، راهنمای نهایی برای سایه های مختلف چشم

آشنایی با 5 سبک مختلف خط چشم

5 گام برای بدست آوردن چشمان بزرگتر

انواع مختلفی از ریمل برای مناسبت های مختلف

با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای آرایشی ابرو

   محصولات مشابه