مقالات لیدی مد
فروشگاه

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

بدون رژ لب ، آرایش شما هرگز احساس کامل شدن را نمی دهد. با گذشت سالها ، رژ لبهای مات از رژلبهای براق محبوب تر شده اند. شاید به این دلیل باشد که ظاهر طبیعی و لطیف محبوب تر شده است و یا اثر رژ لب مات بیشتر طول می کشد. اما در هر صورت ، آنها در هر مناسبتی بسیار محبوب تر شده اند. امروز ، ما ، در لیدی مد کالا، یکی از تولید کنندگان لوازم آرایش لب در ایران قصد داریم به شما بگوییم که چرا رژ لب مات بهتر از رژ لبهای براق است ، فواید استفاده از رژ لب مات و نوع محصولاتی که ما ارائه می دهیم بهترین است.

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود بسیاری از افراد مات را براق کنند. مات مدرن تر از براق است. دهه 70 را بخاطر بسپار که همه چیز براق بوده و با رنگهای روشن ساخته شده است. امروزه ، بیشتر افراد بیشتر به یک نگاه درجه یک گره می زنند. رژ لب مات برجسته می شود و بسیار خوب به نظر می رسد.

چرا رژلب مات را ترجیح ‌می‌دهیم؟

اکثر خانم‌ها به رژلب‌های براق یا نیمه براق علاقه دارند ولی بعضی از خاص‌پسندها رژلب مات را ترجیح می‌دهند. اما آیا تا به حال از آن‌ها پرسیده‌اید چرا رژلب مات را ترجیح می‌دهند؟

دلیل اول: ظاهری شیک

رژلب مات، ظاهری شیک و سنگین به ‌شما می‌دهد. همچنین این رژلب‌ها برای کسانی که لب‌های بزرگی دارند، اما احساس می‌کنند دلشان می‌خواهد کمی لب‌هایشان کوچک‌تر از آنچه که هست به چشم بیاید، کاربرد دارد.

انتخاب دوستداران زیبایی طبیعی

از دیگر مزایای رژلب مات این است که چهره‌ی شما را طبیعی‌تر می‌کند. بنابراین این آرایش محبوب دل خانم‌هاییست که ظاهر طبیعی را می‌پسندند و از آرایش‌های جیغ یا پررنگ خوششان نمی‌آید. حتی رژهای مات پررنگ هم آنقدری جلب توجه نمی‌کنند و می‌توان با خیال راحت و به همراه یک آرایش طبیعی از آن‌ها استفاده کرد.

برای وقتی که آرایش دیگری نداریم

خوبی رژلب مات این است که آن را می‌توان بدون هیچ‌ آرایش دیگری استفاده کرد، حتی بدون اینکه این موضوع جلب توجه کند.

ویژه تابستان است

رژلب مات مخصوص روزهای گرم سال است. رژلب‌های دیگر به‌خاطر چربی زیاد و موم بیش‌تری که دارند در روزهای گرم تابستان آب می‌شوند و احساس سنگینی خاصی را روی لب‌ها ایجاد می‌کنند. برخی از آن‌ها هم لب‌های شما را از شکل طبیعی خود خارج می‌کنند. اما با رژلب‌های مات به آسانی این مشکلات را پشت سر می‌گذارید.

برای آن‌هایی که از جای رنگ رژلب فراری‌اند

اکثر رژها به خصوص رژلب‌های براق، موقع غذا خوردن یا آب، روی ظروف ردی از خود باقی ‌می‌گذارند. اما رژلب‌های مات را با خیال راحت می‌توانید استفاده کنید. همین‌طور اگر لباس روشن می‌پوشید و دائم در اضطراب مالیده شدن رژتان به آن را دارید، حتماً از رژلب مات استفاده کنید. کاربرد رژلب‌های مات برای کسانی که از حالت چسبندگی رژ به موها یا رنگی شدن دندان‌ها حساسند هم ثابت شده است.

رژلب مات جلوه دهنده صورت است

رژلب مات همچنین به شما کمک می‌کند که به جز لب‌ها، روی برجسته کردن بیش‌تر قسمت‌‌های دیگر صورت مانور بدهید. مثلا رژ مات به شما کمک می‌کند آرایش چشم‌ها یا گونه‌ها بیش‌تر به چشم بیاید.

همه‌ی روز رژلب داشته باشید

خوبی رژلب‌های مات علاوه بر اینکه به جایی مالیده نمی‌شوند این است که ثابت می‌مانند و شما به راحتی می‌توانید در کل روز، رژلب خود را بدون اینکه دنبال آینه‌ای برای تمدید آرایش بگردید حفظ کنید.

برای زیباتر شدن یا تنوع دادن به رژلب‌های مات می‌توانید آن‌ها را با هایلایت رنگ‌های مختلف ترکیب کنید و به طور مثال نیمه داخلی لب‌ها را با تونالیته‌ی رنگی متفاوت با بیرون لب، رژ بزنید. همچنین می‌توانید از ترکیب رژلب مات و رژلب براق هم رنگ جدید بسازید و هم به حالت متوسطی از ماتی و براقی لب‌هایتان دست پیدا کنید.

اما برای استفاده از رژلب مات نکاتی هست که باید رعایتشان کنید.

پوسته‌های لب را بگیرید

رژلب مات بخاطر اینکه رنگدانه‌های بیش‌تر و مواد آبرسان کمتری در خود دارد، به راحتی داخل شیارهای لب و روی پوسته‌های لب می‌چسبد. بنابراین برای گرفتن پوسته‌های لب راه‌های آسانی وجود دارد. اول اینکه هفته‌ای دو الی سه بار با یک مسواک نرم، روی لب‌ها را پوسته‌زدایی کنید.

همچنین اگر اهل ترفندهای خانگی هستید می‌توانید یک اسکراب خانگی با مخلوطی از عسل یا روغن زیتون همراه با دانه‌های شکر و یک طعم دهنده مانند شکلات یا قهوه درست کنید و روی لب‌هایتان بمالید تا پوسته‌های اضافی را بگیرید.

علاوه بر آن هر روز می‌توانید با نرم‌کننده‌ی لب یا آبرسان‌ها و و ویتامین دی، سطح صافی برای لب‌های خود و بوم، رنگ خوبی برای یک رژلب مات درست کنید.

باید دقت داشته باشید که بهتر است آبرسانی و چرب کردن لب‌ها بهتر است فقط قبل و بعد از آرایش انجام نشود و این کار را هرشب قبل از خواب انجام دهید.

از پرایمر استفاده کنید

برای استفاده از رژلب‌های مات، زیرسازی هم روش خوبی است و به شما کمک می‌کند که سطح صاف و زیبایی برای رژلب خود بسازید. برای این منظور می‌توانید از انواع پرایمرهای لب استفاده کنید.

انگشت خود را به پرایمر آغشته کنید و به آهستگی روی لب‌ها بمالید تا سطح لب را کامل بپوشاند.

دقت داشته باشید که بهتر است از پرایمر مخصوص لب استفاده کنید. زیرا پرایمرهای مخصوص صورت ویژگی‌های متفاوتی با پرایمرهای لب دارند، از جمله اینکه پرایمرهای لب چسبندگی خوبی با رنگ رژلب ایجاد می‌کنند و علاوه بر آن مانع خشکی لب‌ها و ترک خوردن رژلب می‌شوند.

محدوده آرایش لب‌هایتان را مشخص کنید

برای رژلب‌های مات بهتر است ابتدا با خط لب محدوده‌ای که می‌خواهید رژ‌ بزنید را مشخص کنید. با این کار می‌توانید به طور حرفه‌ای‌تر آرایشتان را اجرا کنید. همچنین اگر به قدر کافی در زدن رژهای مایع مات حرفه‌ای نیستید، بعد از زدن رژ می‌توانید با یک قلم‌موی نازک با کرم پودر و یا کانسیلر، قسمت‌های بیرون زده‌ی رژلبتان را اصلاح کنید.

تجدید رژلب

رژلب‌های مات ماندگاری طولانی‌تری در طول روز روی لب‌های شما دارند. اما از آنجایی که هیچ چیز کاملا دائمی نیست بعد از چند ساعت ممکن است نیاز به تجدید آرایش داشته باشید. برای این کار درمورد رژلب‌های مات، باید اول یک نرم کننده لب روی رژ قبلی بزنید و لب‌ها را بهم بمالید. سپس یک دقیقه صبر کنید و در آخر لایه‌ی جدید رژ مات را به آن اضافه کنید.

برخی از مزایای رژ لب مات:

ظاهری درجه یک ، شسته و رفته و طبیعی: رژ لب مات ظاهری کاملا شسته و رفته ، طبیعی و شیک ارائه می دهد. برخلاف رژ لب براق ، هر سایه ای از مات تمایل و تناسب با هر نوع رنگ پوست  را دارد.

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

مزایای رژ لب مات

ماندگار:

رژ لب براق کمتر بر روی لب می ماند. اگر چیزی بخورید یا بنوشید ، اثر براق بلافاصله از بین می رود. شما تمایل دارید که دوباره و دوباره از آن استفاده کنید. از طرف دیگر ، تقریباً در طول روز مات باقی مانده است.

مناسب برای تمام فصول:

چه رژلبهای تابستانی ، یا مات زمستانی، برای همه فصول مناسب است. بخاطر وضعیت هوا کثیف نمی شود.

ظاهر مد بیشتری را امتحان کنید:

شما می توانید با رژ های مات خود مقدار زیادی آزمایش کنید. براقیت بسیار، همیشه زیبا به نظر نمی رسد ، اما با مات ، هر بار که استفاده می کنید جلوه دیگری می بخشد.

چندین نوع محصول وجود دارد که ما ارائه می دهیم:

رژ لب مات فلزی:

رژ لب مات فلزی:

رژ لب مات فلزی

در چهار سایه مختلف موجود است ، این جلوه جسورانه ای به لب شما می بخشد. چهار سایه مائو ، بنفش متوسط ، صورتی داغ و باله دمپایی است. اگر می خواهید به مهمانی بروید یا دور هم جمع شوید ، می توانید از این سایه های جسورانه برای برجسته کردن لب های خود استفاده کنید.

رژ لب مات:

رژ لب مات:

رژ لب مات:

این نه تنها به مدت طولانی ادامه می یابد بلکه باعث مرطوب شدن لب ها نیز می شود. می توانید هر روز یا به مناسبت های خاص از آنها استفاده کنید. 6 سایه در دسترس است که می توانید هر روز در روزهای هفته جایگزین کنید. از جمله "رمزی ریخته شده" ، "ادویه دارچین" ، "صورتی چشمک زن" ، "گل سرخ" ، "قرمز" و "بمب گیلاس" .

خرید انواع روژ لب از فرشگاه لیدی مد کالا

رژ لب ماتیا:

رژ لب ماتیا:

نوع دیگری از رژ لب های مات ساده اما لطیف که توسط لیدی مد کالا ارائه شده است همچنین دارای 6 سایه متفاوت است. اینها "شکلات قرمز" ، "قرمز مرجانی" ، "قرمز هلو" ، "قرمز عاشقانه" ، "گل سرخ" و "قرمز شراب" هستند. آنها درخشش خاصی به لب های شما می بخشند.

بنابراین ، دریغ نکنید و با کمک تهیه کننده لوازم آرایش لب خود ، روند رژ لب های مات را آزمایش کنید.

چگونه رژ لب مات بسازیم

این روزها اغلب خانم ها علاقه بیشتری به رزلب مات پیدا کردند چون در کنار مد روز بودن، زیبایی بیشتری هم دارد. ولی برای داشتن رژلب مات لازم نیست، حتما هزینه کنید. ما روش ساختن این مدل رژلب را به شما آموزش می دهیم.

چگونه رژ لب مات بسازیم

این روزها اغلب خانم ها علاقه بیشتری به رزلب مات پیدا کردند چون در کنار مد روز بودن، زیبایی بیشتری هم دارد. ولی برای داشتن رژلب مات لازم نیست، حتما هزینه کنید. ما روش ساختن این مدل رژلب را به شما آموزش می دهیم.

1. استفاده از مات کننده‌های رژ لب

با مات کننده‌های رژ لب، شما به سرعت و راحتی می‌توانید هر رژ لبی را به نوع مات آن تبدیل کنید. ابتدا رژ لب خود را بزنید و سپس مات کننده‌ی رژ را به صورت ضربه‌ای روی آن بزنید، خواهید دید که رژلبتان به سرعت به رژ لبی مات تبدیل می‌شود.

2. استفاده از کرم مات کننده‌ی پوست 

کرم مات کننده‌ی پوست برای لب هم کاربرد دارد. اما باید مطمئن شوید که عناصر تشکیل دهنده‌ی کرم، ماده‌ی دایمتیکون و سیلیکون باشد، تا برای لب ضرری نداشته باشند. پس از زدن رژ لب اصلی، کرم را روی لب خود بزنید.

رژ لب مات

3. استفاده از کاغذ خشک کن

احتمالا این تکنیک یکی از راحت‌ترین تکنیک‌های مات کردن رژ لب است. با استفاده از کاغذ خشک کن، رژ لب خود را مات کنید! این کاغذها به علت قابلیت بالایی که در جذب چربی و درخشانی دارند، برای مات کردن رژ لب، بسیار مناسب بوده، باعث پخش شدن رژ لب نمی‌شوند و تجزیه‌ پذیر هستند. استفاده از آن‌ها بسیار راحت است، ابتدا رژ لب اصلی خود را بزنید و کاغذ را روی لب‌های خود قرار دهید. به یاد داشته باشید که کاغذ را روی لب‌ها نکشید، این کار باعث پاک شدن رژ لب می‌شود.

4. استفاده از پودر مات کننده‌ی صورت

پودر مات کننده‌ی صورت یکی از بهترین مواد برای مات کردن رژ لب است و سال‌هاست که از آن در سالن‌های زیبایی استفاده می‌شود. ابتدا رژ لب اصلی خود را بزنید، سپس یک لایه از دستمال کاغذی را جدا کرده و به آرامی روی لب‌های خود بگذارید. با استفاده از برس سایه، پودر را به آرامی و با حرکات ضربه‌ای روی لب بزنید. دستمال قرار گرفته روی لب مانند فیلتر عمل کرده و از تماس کامل پودر با رژ لب جلوگیری می‌کند. پس از آن‌که از مات شدن رژ لب‌ اطمینان حاصل شد، دستمال را به آرامی از روی لب بردارید.

استفاده از پودر مات کننده‌ی صورت

5. استفاده از سایه‌ چشم

اگر می‌خواهید از رژ لب تیره استفاده کنید، استفاده از پودر مات کننده و سایر گزینه‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. در این شرایط مصرف سایه‌ی چشم مات بهترین گزینه برای شماست. رژ لب اصلی خود را زده و پس از آن سایه را با استفاده از برس، مستقیما روی لب‌ها بزنید. سایه چشم از پخش شدن رژ لب جلوگیری کرده و لب‌هایی خیره کننده برای شما می‌سازد. به یاد داشته باشید که این مورد را فقط در شرایطی که می‌خواهید رژ لب تیره بزنید، استفاده کنید.

استفاده از سایه‌ی چشم

مطالب آموزشی مرتبط:

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

رژ لب همیشه ظاهر شما را کامل می کند. اما همیشه ممکن است در حین استفاده از رژ لب اشتباه کنید و چهره شما را خراب کند. حتی پس از دریافت یک رژ لب مناسب از تأمین کننده لوازم آرایش لب ، ممکن است نتوانید ظاهر کاملی بدست بیاورید. در ا....

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب

انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب

آرایش شما تا زمانی که مقداری رژلب بمالید ، کامل نخواهد بود. رژلب شما با تمام لباس هایی که می پوشید ، آرایش و تن پوست شما تطبیق می یابد ، باید لبخندی و ظرافت و زیبایی را به وجود آورد. اما 5 سایه بسیار محبوب وجود دارد که می توان....

انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب

آرایش انواع لب

   محصولات مشابه