مقالات لیدی مد

فروشگاه

روال ساده آرایش برای شب در کنار دوستان

در زندگی بسیار شلوغ ما ، گاهی اوقات حتی  وقت لازم برای انجام آرایش را نداریم. امروزه اکثر افراد دوست دارند چیزهای ساده را حفظ کنند. از این گذشته ، نگاه طبیعی بزرگترین روند در حال حاضر است. بنابراین ، در اینجا نکاتی توسط تهیه کننده لوازم آرایشی  لیدی مد کالا برای شما ارائه شده است که به شما کمک می کند آرایش خود را ساده و در عین حال جسورانه برای شبانه روز خود نگه دارید.

آرایش خود را خردمندانه انتخاب کنید

آرایش خود را خردمندانه انتخاب کنید

آرایش خود را خردمندانه انتخاب کنید

اول از همه ، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع لباسی را می پوشید. شما باید بر این اساس آرایش خود را انتخاب کنید. درمورد این نیست که شما باید آرایش خود را ساده یا سنگین نگه دارید ، بلکه در مورد سبک یا جسورانه است. این بستگی به مناسبت و نوع افرادی دارد که می خواهید شب را با آنها بگذرانید. می تواند آرایش ساده یا جسورانه باشد.

از یک شروع کننده خوب برای آرایش استفاده کنید

آرایش خود را خردمندانه انتخاب کنید

از آنجا که زمان جشن است ، شما ممکن است بخواهید با آرایش بیرون بروید. تهیه کننده لوازم آرایش شما می تواند در این زمینه کمکتان کند. به خصوص اگر در حال مهمانی هستید ، این به معنای جلسات سرگرم کننده ، رقصیدن و سرگرمی های شبانه است. برای اینکه آرایش خود را در تمام طول شب حفظ کنید و اجازه ندهید که آرایشتان به هم بخورد ، به یک آغازگر خوب چهره نیاز دارید که به ایجاد یک بافت صاف کمک می کند و همچنین زمان ماندگاری آرایش شما را به حداکثر می رساند. بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم که با آن شروع کنید.

صورت بی عیب و نقص

صورت بی عیب و نقص

صورت بی عیب و نقص

چهره بی عیب و نقص را با حداقل مقدار آرایش به دست آورید. پس از آغازگر همیشه پایه و اساس می آید. مقدار کمی مصرف کنید و آن را به صورت یکنواخت در سراسر صورت خود پخش کنید. این به شما کمک می کند تا هر لکه و لایه ناقصی از پوست را پنهان کنید ، به این ترتیب پایه بی عیب و نقصی به شما می دهد.

بعضی نقات را برجسته تر نشان دهید

بعضی نقات را برجسته تر نشان دهید

یکی از اصلی ترین ویژگی های انجام آرایش ساده اما جسورانه ، انتخاب بهترین ویژگی و برجسته سازی آن است. این می تواند لب یا چشم شما باشد که ممکن است شما بخواهید برجسته کنید. بقیه ویژگی ها را باید کمی کمتر برجسته کنید. می توانید از رژ لب ماتیا میدا به رنگ جسورانه استفاده کنید و یا می توانید برای چشم ها از رنگ دودی استفاده کنید. همچنین ، مطمئن شوید که محلی را که می خواهید عصر خود را در آن بگذرانید ، می دانید. اگر یک باشگاه است چشم شما را برجسته کنید و اگر یک رستوران است با لب های جسورانه بروید.

آن درخشش را بدست آور

آن درخشش را بدست آور

وقتی آرایشتان تمام شد آخرین کاری که باید انجام شود این است که کمی درخشش به چهره خود وارد کنید. این بیشتر آرایش ساده شما را برجسته می کند. وقتی درخشش طبیعی ندارید همیشه می توانید آن درخشش را ایجاد کنید. فقط در مناطق مناسب  از صورتتان مقداری از هایلایت پودر بمالید. بیشتر آنها را روی گونه ها و کمان Cupid خود بمالید. این حالت ظاهری کاملاً متفاوت به چهره شما می بخشد.

این تنها کاری است که شما باید انجام دهید. ما می گفتیم این روال آرایش نمی تواند ساده تر از این باشد. تمام آنچه شما نیاز دارید محصولات مناسبی از تهیه کننده لوازم آرایش لیدی مد کالا شماست و دفعه بعد که بیرون می آیید ، همه افراد را از شما دور می کند.

فرق آرایش صورت ملایم ، شب و روز

فرق آرایش صورت ملایم ، شب و روز

تفاوت انواع آرایش ها

ما برای ارایش صورت مدلهای خاصی داریم از ملایم گرفته تا مدلهای آرایش شب و روز در ادامه میتوانید تالاب را دنبال نمایید .

به گزارش تالاب تفاوت این دو سوال جدای از رنگ آمیزی و نوع آرایش بطور اساسی و کلی در براق و مات بودن آرایش می باشد که ما در مورد آرایش شب و تفاوت اساسی آن با آرایش روز و نحوه ي چگونگی این آرایش
در تفاوت آرایش شب و آرایش روز!« آرایش شب» نکاتی را یاد کردیم ودر این جا به نحوه ي چگونگی آرایش روز و نوع آن در قیاس با آرایش شب می‌پردازیم:

 

1- در مرحله ي اول این آرایش بهتر هست تمام لوازم آرایشی که بهرهگیری می‌شود از نوع مات و بدون اکلیل باشد که هر قدر این خصوصیت را داشته باشند به شیک شدن ودر عین حال زیبایی آرایش
شما افزوده خواهد شد. برای میک آپ چشمها بهتر هست

پس از آماده سازی پوست بوسیله ي کرم پودر هاي مایعی که به هیچ عنوان پوست را براق نشان نمی دهندو بهرهگیری ي پنکیک همرنگ پوست بر روی آن جهت یکدست و صاف شدن چهره، ابتدا چشمها را کمی ریمل زده تا حالتی ازآن برای خط چشم کشیدن در دست بیاید و آنگاه یک خط چشم ظریف و کاملا مماس با مژه ها در پشت چشم بکشید که اینکار را بهتر هست با خط چشمهای مدادی انجام داده و با بهرهگیری از همان مداد گوشه ي انتهایی چشم را پهن تر و مانند سایه زدن باز کنید و آنگاه دوباره ریمل بزنید.

فرق آرایش صورت ملایم ، شب و روز

مدل آرایش روز غلیظ

فرق آرایش صورت ملایم ، شب و روز

 

مدل آرایش روز ملایم

مدل آرایش روز ملایم

 

مدل آرایش شب عروس

مدل آرایش شب عروس

 

مدل آرایش شب چشم

مدل آرایش شب چشم

فروش انواع لوازم آرایش

مدل آرایش شب ملایم

تفاوت آرایش شب و روز چیست

2- در زیر چشمها با بهرهگیری از مداد دودی، خاکستری هاله ي باریکی برای جذابیت بیشتر چشمها بکشید.تفاوت هاي آرایش شب و آرایش روز 

3- سایه را نیز بر حسب رنگ چشم گزینه کرده و بهتر هست آن را نیز از گروه رنگ هاي دودی، خاکستری مات گزینه کنید.تفاوت هاي آرایش شب و آرایش روز

 

آرایش وزیبایی

4- اگر آرایش پر رنگ وغلیظ تر را می پسندید می‌توانید در ادامه ي کار بر روی سایه ي خاکستری از رنگ هاي گرم مانند زرشکی یا نارنجی زده و نوع آرایش رابه تیره تر تغییر دهید.

 

تفاوت آرایش شب و روز چیست

5- با این زیر تولید آرایش، بهتر هست رژلب نیز از از هر رنگی که هست مات و بدون برق لب باشد که بسیار هماهنگ تر و زیباتر خواهد بود اما از آنجایی که رژ لبهای براق و مایع در حال حاضر بیشتر 
مورد دقت دختران جوان میباشند میتوان در کنار آرایش چشم و پوست مات گاهی هم با بهرهگیری از رژلبهای براق و یا برق لب به تنهایی ، با ایجاد تضاد بین اجزای آرایش آن را تغییر داد و متمایز تولید.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

آرایش برای روز و شب های بهار


آرایش برای روز و شب های بهار   

آرایش روز و شب بهاری: با استفاده از رنگهای تازه و درخشان به عنوان نقطه پرش ، ما دو ظاهر زیبا ایجاد کردیم - یک نگاه روز آسان ، و دیگری نسخه پیشرفته تر که مناسب برای شب های بهاری است. ادامه مطلب

آرایش برای روز و شب های بهار

  

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد


چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد   

آیا راه (های) مناسبی برای استفاده از عطر خود می دانید؟ چگونه از آن استفاده کنیم تا بتوانید در تمام طول روز از رایحه آن لذت ببرید؟ معلوم است که بیشتر مردم با گوش دادن به افسانه های منسوخ (و اشتباه) ، آنها از اثر و قدرت آن استفاده نمی کنند. ادامه مطلب

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید

5 نکته برای به دست آوردن درخشش طبیعی به پوست شما در هر روز صبح

چگونه شانس تبدیل شدن به ملکه Maskara را افزایش دهید

چگونه می توان به چهره ای با آرایش اما بدون آرایش کردن دست پیدا کرد

نکاتی درباره نحوه انتخاب آرایش و محصولات آرایشی مناسب

5 محصول آرایشی صورت که باید برای هر مناسبتی داشته باشید

پوست درخشان با محصولات آرایش صورت ایران

راهنمای انتخاب لوازم آرایش صورت

 

   محصولات مشابه