مقالات لیدی مد

فروشگاه

5 نکته برای به دست آوردن درخشش طبیعی به پوست شما در هر روز صبح

همه ما عاشق این نگاه باشکوه هستیم که افراد مشهور تمایل به داشتن آن دارند و در عین حال قادر به دستیابی به آن نگاه برای خودمان نیستند. با رسیدن به 30 یا 40 سالگی و درخشش پوست ، مشکل پیری نمایان تر می شود. شما همیشه می توانید از تهیه کننده محصولات زیبایی ارگانیک خود کمک بگیرید و از محصولات ارگانیک استفاده کنید. در اینجا پنج نکته وجود دارد که هر روز صبح امکان درخشش طبیعی آن وجود دارد.

براق کننده لب بمالید

براق کننده لب بمالید

براق کننده لب بمالید

رژ لب ، به ویژه یکی با رنگ های بلند و روشن ، اگر به دنبال ظاهر طبیعی باشید ، چیز بزرگی نیست. اگر می خواهید از سن خود جوان تر به نظر برسید ، از انتخاب رنگ هایی که فقط نوجوانان می پوشند ، خودداری کنید. درعوض ، از براق کننده لب استفاده کنید که درخشندگی طبیعی به لب شما می بخشد. این باعث می شود ظاهر لب های شما به ظریف ترین شکل ممکن تقویت شود.

از کانسیلر استفاده کنید

از کانسیلر استفاده کنید

کانسیلر را اعمال کنید

ممکن است فکر کنید نیازی به کانسیلر ندارید اما با افزایش سن ، باید استفاده از کانسیلر را شروع کنید. به محض اینکه 30 ساله شوید ، توصیه می شود یک کانسیلر مایع را انتخاب کنید تا بتواند هیدراتاسیون مورد نیاز پوست شما را نیز تأمین کند. به علاوه ، استفاده از پودر بسیار ساده تر است. کانسیلر را روی صورت خود بمالید و به آرامی و مالش ندهید. مقداری از پرایمر را در کنار آن قرار دهید تا کانسیلر را در جای خود تنظیم کنید.

از پودر استفاده نکنید

از پودر استفاده نکنید

از پودر استفاده نکنید

اگر می خواهید پوستتان خوب به نظر برسد ، بنابراین باید پوست را از پودرها پاک کنید زیرا می تواند پوست را مات جلوه دهد. در صورت تمایل به استفاده از آن ، پودرها و پایه های جمع و جور خود را پشت سر بگذارید و در عوض پودرهای سست بگیرید. پس از ریختن پایه مایع ، از پودر سست در حالت اعتدال استفاده کنید تا پایه و اساس در جای خود قرار گیرد. پوست زیبایی به شما می بخشد.

خرید انواع کرم پودر از لیدی مد کالا

مقداری سرخ شوید

مقداری سرخ شوید

از محصولاتی که دارای سایه قرمز بیش از حد هستند ، استفاده نکنید. استفاده از یک سایه گلگون باعث می شود پوست شما به طور طبیعی سالم تر و جذاب تر به نظر برسد. این کار را در روی گونه های خود بمالید تا بتوانید آن سرخ شدن طبیعی را داشته باشید.

بنیاد پوشش متوسط را انتخاب کنید

بنیاد پوشش متوسط را انتخاب کنید

از آنجایی که کارهای بسیار زیادی برای پنهان کردن دارید (به عنوان مثال چین و چروک و خط) ، ممکن است فکر کنید که بهترین نوع پایه برای شما آنهایی است که دارای پایه و اساس پوشش بالایی هستند. در عوض ، بهتر است با یک بنیاد پوشش متوسط بروید. نه تنها قادر به پنهان کردن رگها خواهد بود ، بلکه این نوع پایه باعث تقویت آب و هوای پوست شما نیز خواهد شد. Dewiness نوع دقیقی از درخشش طبیعی را که به دنبال آن هستید می دهد.

 

مطمئن شوید که تمام این محصولات را از تهیه کننده محصولات زیبایی ارگانیک خود دریافت کرده و قادر خواهید بود هر روز صبح به درخشش طبیعی پوست خود برسید.

چه موقع ماسک صورت بزنیم

بهترین زمان گذاشتن و مدت ماندن انواع ماسک صورت + ماسک سیاه

بهترین زمان برای گذاشتن ماسک صورت

بهترین زمان برای گذاشتن ماسک صورت

فروش انواع ماسک صورت

انواع ماسک صورت را چه زمانی بگذاریم بهتر است؟

قبل از اینکه از ماسک صورت استفاده کنید باید بدانید که یک ماسک صورت چیست؟ از چه موادی تشکیل شده است؟ چه کاری بر روی صورت انجام می دهد؟ بهترین زمان گذاشتن ماسک صورت چه زمانی است؟ هر ماسک چه مدت باید بر روی پوست صورت بماند؟

ماسک صورت، یک مخلوط حاوی مواد معدنی، ویتامین ها و عصاره های میوه ها و سبزیجات است که بیشتر برای درمان آکنه و جوش صورت، پاک سازی، نرم کردن، جوان سازی و بستن منافذ باز پوست صورت استفاده می شود.

در ادامه همراه ما باشید تا با بهترین زمان گذاشتن انواع ماسک روی پوست صورت و نحوه استفاده از آنها بیشتر آشنا شوید؛

بهترین زمان گذاشتن ماسک روی صورت

توجه : پیش از گذاشتن هرگونه ماسک بر روی صورت و نواحی حساس بدن، با مالیدن مقداری کمی از آن بر روی پوست دست خود به مدت حداقل 20 دقیقه، از نداشتن حساسیت نسبت به آن اطمینان حاصل نمایید.

1. ماسک پاک سازی صورت

ماسک پاک کننده صورت برای پاک سازی و لایه برداری عمیق پوست صورت استفاده می شود. یک ماسک صورت خوب می تواند به پاک سازی کامل پوست کمک کند و حتی برخی ماسک های پاک کننده می توانند باعث سم زدایی پوست صورت شوند.

اگر پوست خشک دارید به شما توصیه می کنیم که از این نوع ماسک ها استفاده نکنید.

بهترین زمان گذاشتن ماسک پاک کننده صورت، شب قبل از خواب می باشد. در طول روز پوست شما آلوده شده، منافذ پوست باز هستند و هنوز آثار آرایش بر روی صورت باقی مانده است، شب ها قبل از رفت به رختخواب از یک ماسک پاک کننده صورت استفاده کنید.

2. ماسک آب رسان پوست صورت

ماسک آب رسان صورت، باعث افزایش هیدراتاسیون پوست شده، خستگی پوست را از بین می برد، باعث روشن تر و درخشان تر شدن پوست شده و به پرتر شدن صورت های لاغر کمک می کند. (توجه داشته باشید که عملکرد این نوع ماسک ها با ماسک مرطوب کننده صورت متفاوت می باشد.)

این نوع ماسک ها برای همه ی انواع پوست مناسب هستند.

بهترین زمان گذاشتن ماسک آبرسان پوست صورت، شب قبل از خواب می باشد.

3. ماسک مرطوب کننده صورت

ماسک مرطوب کننده صورت، باعث افزایش رطوبت در پوست شده و به نرم شدن پوست صورت کمک می کند. این نوع ماسک ها برای پوست های مختلط و پوست خشک مناسب هستند. اما افرادی که پوست چرب دارند، بهتر است از این نوع ماسک استفاده نکنند.

بهترین زمان گذاشتن ماسک مرطوب کننده صورت، شب قبل از خواب می باشد. اما اگر پوست خشک دارید می توانید صبح بعد از بیدار شدن از خواب، از این ماسک استفاده کنید.

4. ماسک روشن کننده پوست

ماسک روشن کننده پوست، چین و چروک را رفع کرده و به جوان سازی پوست صورت کمک می کند، علاوه بر این با پاک سازی و از بین بردن لکه های پوست به روشن تر شدن پوست صورت کمک می کند. این نوع ماسک برای همه انواع پوست مناسب هستند.

هر روز می توانید از این نوع ماسک ها استفاده کنید. بهترین زمان گذاشتن ماسک روشن کننده پوست، شب قبل از خواب می باشد.

5. ماسک آرامش دهنده صورت

پس از یک روز پر از تنش و استرس، استفاده از یک ماسک آرامش دهنده صورت می تواند آثار خستگی و التهاب پوست صورت را از بین ببرد.

بهترین زمان گذاشتن ماسک آرامش دهنده صورت، شب قبل از خواب می باشد.

6. ماسک دور چشم

ماسک دور چشم یکی از بهترین روش های درمان پف و سیاهی و همچنین رفع چروک دور چشم می باشد. توصیه می شود که ماسک دور چشم را حداکثر تا 20 دقیقه دور چشم نگه دارید و بعد بشویید.

بهترین زمان گذاشتن ماسک دور چشم، شب قبل از خواب و هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب می باشد.

مدت زمان ماندن انواع ماسک ها بر روی صورت

مدت زمان ماندن ماسک بر روی صورت بسته به نوع ماسک، می تواند از 3 دقیقه تا 30 دقیقه متفاوت باشد. متخصصان می گویند که اگر از ماسک های اسیدی استفاده می کنید، نباید بگذارید 10 تا 15 دقیقه بیشتر بر روی صورت بمانند، چون پوست را تحریک می کنند.

به عنوان مثال ماسک مرطوب کننده پوست شامل اسید گلیکولیک و اسید هیالورونیک هستند که اگر بیشتر از 30 دقیقه بر روی پوست بمانند، آن را تحریک می کنند.

همچنین ماسک خاک رس اگر زیاد بر روی پوست بماند، می تواند باعث خشکی پوست صورت شود.

اما اگر از ماسک های خانگی میوه ای استفاده می کنید، مدت زمان ماندن آن ها بر روی پوست می تواند بین 30 تا 60 دقیقه باشد.

خرید انواع لوازم مراقبت پوست

1. مدت زمان ماندن ماسک سیاه (بلک ماسک) روی صورت

مدت زمان استفاده از ماسک سیاه

مدت زمان استفاده از ماسک سیاه

ماسک سیاه یکی از بهترین ماسک ها برای پاک سازی پوست صورت بوده و می تواند به روشن تر شدن و درخشان تر شدن پوست صورت کمک کند.

صورت خود را تمیز بشویید و یک لایه ماسک سیاه را بر روی پوست صورت (پیشانی، گونه ها، بینی و چانه) بمالید، بگذارید تا خشک شود. به آرامی ماسک را از روی پوست صورت بردارید و با آب گرم خوب بشویید.

این ماسک را یک بار در هفته استفاده کنید تا نتیجه بگیرید. بهتر است ماسک سیاه 15 تا 30 دقیقه بر روی پوست صورت بماند تا کاملا خشک شود.

2. مدت زمان ماندن ماسک عسل روی صورت

ماسک عسل یکی از بهترین ماسک های خانگی برای درمان آکنه و جوش صورت محسوب می شود. عسل دارای خواص ضد میکروبی و ضد التهابی قوی است که قرمزی پوست را رفع کرده و آکنه و جوش صورت را درمان می کند.

توصیه می شود که هر شب قبل از خواب از ماسک عسل طبیعی بر روی پوست صورت استفاده کنید، پس از استفاده از ماسک عسل، بهتر است یک ماسک کاغذی بر روی آن بگذارید تا بر روی صورت بماند.

متخصصان می گویند که بهتر است ماسک عسل بین 30 تا 60 دقیقه بر روی پوست صورت بماند.

چگونه از ماسک صورت استفاده کنیم؟

طریقه استفاده از ماسک صورت :

  • دوش بگیرید تا پوست صورت شما کاملا تمیز شود.
  • هر ماسک را حداقل باید 10 تا 15 دقیقه بر روی پوست صورت نگه دارید تا کاملا خشک شود.
  • پس از اینکه ماسک خشک شد، صورت خود را با آب گرم بشویید، این کمک می کند تا ماسک به راحتی از پوست شسته شود.
  • بر روی پوست صورت خود یک تونر یا مرطوب کننده بزنید.

بعد از ماسک صورت چه کنیم؟

بعد از شستشوی ماسک، پوست صورت را خوب خشک کنید و با یک پد پنبه ای مقداری تونر بر روی پوست صورت و گردن بمالید (تونر منافذ باز پوست صورت را کوچک تر می کند)، پس از آن هم مقدار بسیار کمی کرم مرطوب کننده بر روی پوست صورت بمالید تا از خشک شدن پوست جلوگیری کند.

 

  مطالب آموزشی مرتبط

  

آرایش برای روز و شب های بهار


آرایش برای روز و شب های بهار   

آرایش روز و شب بهاری: با استفاده از رنگهای تازه و درخشان به عنوان نقطه پرش ، ما دو ظاهر زیبا ایجاد کردیم - یک نگاه روز آسان ، و دیگری نسخه پیشرفته تر که مناسب برای شب های بهاری است. ادامه مطلب

آرایش برای روز و شب های بهار

  

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد


چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد   

آیا راه (های) مناسبی برای استفاده از عطر خود می دانید؟ چگونه از آن استفاده کنیم تا بتوانید در تمام طول روز از رایحه آن لذت ببرید؟ معلوم است که بیشتر مردم با گوش دادن به افسانه های منسوخ (و اشتباه) ، آنها از اثر و قدرت آن استفاده نمی کنند. ادامه مطلب

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید

روال ساده آرایش برای شب در کنار دوستان

چگونه شانس تبدیل شدن به ملکه Maskara را افزایش دهید

چگونه می توان به چهره ای با آرایش اما بدون آرایش کردن دست پیدا کرد

نکاتی درباره نحوه انتخاب آرایش و محصولات آرایشی مناسب

5 محصول آرایشی صورت که باید برای هر مناسبتی داشته باشید

پوست درخشان با محصولات آرایش صورت ایران

راهنمای انتخاب لوازم آرایش صورت

 

   محصولات مشابه