مقالات لیدی مد
فروشگاه

راهنمای انتخاب و خرید بهترین سرهمی های زنانه ارزان

در دنیای متغیر مد یکی از لباسهای دوست داشتنی که مجدد وارد مد شده است سرهمی‌های کوتاه و بلند و شیک است. البته انواع سرهمی ها قبل از اینکه وارد مد و لباسهای عمومی مردم شوند بر تن خلبانها، کارگران، چتربازان، تعمیرکاران، فضانوردان و ... دیده شده است. سرهمی‌ها لباسهایی هستند که به صورت یک تکه از بالا تا پایین هستند. در کل پوشیدن سرهمی‌ها موجب می‌شود فرد استایل خاصی پیدا کند.  

از این سرهمی‌ها می‌توان برای مهمانی‌ها، مراسم رسمی و غیررسمی از مدلهای گشاد و نخی آن برای ساحل استفاده نمود و در فصلهای سرد سال نیز می‌توان از سرهمی‌هایی با جنس‌های ضخیم‌تر استفاده نمود و یا اینکه بر روی این سرهمی‌ها کت هایی از جنس پشم، جین، کشمیر و یا فوتر استفاده کرد.

در استفاده‌های روزانه از سرهمی ها بهتر است از سرهمی‌های کژوال خوش دوخت استفاده نمایید. همانهایی که در کمرشان کش و یا جای بند دارند. برای اینکه لاغرتر به نظر بیایید می‌توانید از سرهمی‌هایی با طرح هایی خطوط عمودی استفاده کنید. حتی می‌توانید با کفشهای پاشنه بلند این سرهمی ها را ست کنید.

سرهمی هایی که دو بند در قسمت سرشانه دارند و فاقد آستین هستند، موجب می‌شوند پوشش کامل نباشد در زیر این سرهمی ها می‌توانید از انواع تیشرتها استفاده نمایید. این پوشش استایل شما را اسپرت نشان می دهد.

البته با توجه به قد افراد، باید در خرید سرهمی دقتهای لازم را داشته باشند. اگر فرد قد بلندی هستید سرهمی هایی که شلوارشان راسته و کمی گشادتر باشد، شیک‌تر و خاص‌تر است. اما اگر فردی با قدی کوتاه تر و یا متوسط هستید سرهمی های تنگ‌تر و جذب‌تر مناسب‌تر هستند.

برای کامل‌تر شدن و زیباتر شدن سرهمی‌ها می‌توانید از اکسسوریهایی نظیر کمربندها و گردنبندها بر روی سرهمی ها استفاده نمایید.

مخصوصا اگر قصد دارید از لباسهای سرهمی در مراسم رسمی استفاده کنید بهتر سرهمی را انتخاب کنید که بر روی آن کمی کار شده باشد. 

پوشیدن سرهمی و ایجاد یک استایل خاص و شیک را از دست ندهید. 

سرهمی زنانه امریکن ایگل اوت فیترز کد 36

سرهمی زنانه امریکن ایگل اوت فیترز کد 36

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

 سرهمی زنانه امریکن ایگل اوت فیترز با جنس نخ و فرم راسته است. این سرهمی نخی و راحت با طرح پارچه‌دار مورد استفاده روزمره است. قد این لباس تا بالای مچ و اندازه فاق آن متوسط است. این لباس نخی راحتی دارای سایز بندی است.

 شلوار پیش بندی جین زنانه - سوپردرای

شلوار پیش بندی جین زنانه - سوپردرای

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

شلوار پیش بندی جین زنانه – سوپردرای با فرم راسته و تکه دوزی های زیبایی بر روی جیب روی سینه دارد. این سرهمی با دارای بند قابل تنظیم در قسمت سرشانه‌ها است و دم پای شلوار ریش ریش است.  

در روزمره می‌توان از آن استفاده کرد و هنگام شستشو بیشتر از دمای 30 درجه سانتی گراد استفاده نشود. 

 سرهمی زنانه سیتا کد 1380 

 سرهمی زنانه سیتا کد 1380

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

 

سرهمی زنانه سیتا با جنس نخ و پلی استر است. قد و فاق آن بلند است. به راحتی می توان از این سرهمی زیبا برای مهمانی ها و یا روزمره استفاده کرد. پارچه آن طرح دار و مجلسی است. 

 سرهمی یقه هفت زنانه - مانگو 

 سرهمی یقه هفت زنانه - مانگو

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

 سرهمی یقه هفت زنانه از برند مانگو از جنس پلی استر و ویسکوز با قدی در حدود زیر زانو است. نوع فاق آن بلند و پارچه آن حالت دوخته های پولکی دارد. 

مورد استفاده آن بیشتر مجلسی است و با یک زیپ از کنار بسته می شود. در زمان شستشوی آن بهتر است با دست شستشو شود و با یک دمای متوسط اتو کشی انجام گردد بهتر است خشکشویی نیز نشود. 

سرهمی زنانه مدل  Sebl

سرهمی زنانه مدل  Sebl

 سرهمی زنانه مدل  Seblبا جنس پلی استر و فرم جذبی دارد. قد آن بلند است و فاق آن حالت متوسط دارد. پارچه آن ساده است و برای استفاده های روزمره می توان استفاده کرد.

شلوار پیش بندی جین زنانه - سوپردرای

شلوار پیش بندی جین زنانه - سوپردرای

شلوار پیش بندی جین زنانه - سوپردرای فرم راسته دارد . بر روی جیب آن تکه دوزی نیز دوخته شده است. در قسمت سرشانه ها بندهای قابل تنظیم دوخته شده است. و دم پای شلوار ریش ریش و حالت اسپرت دارد. 

این شلوار مناسب برای استفاده روزمره است و بهتر از در دمای 30 درجه سانتیگراد شستشو شود.
 

سرهمی زنانه کد 8988

سرهمی زنانه کد 8988

سرهمی زنانه با استفاده روزمره با جنس ریون است. مورد استفاده آن بیشتر در بین بانوان و دختران جوان است. از مهمترین ویژگیهای این سرهمی این است که با شست و شو تغییر سایز نمی دهد و قابلیت جذب رطوبت پایینی دارد.

بهتر است شست و شوی این محصول در دمای 30 درجه سانتی گراد صورت گیرد.

سرهمی یقه برگردان زنانه - فیز ایت

سرهمی یقه برگردان زنانه - فیز ایت

سرهمی یقه برگردان زنانه - فیز ایت با قد شلوار 80 سانتیمتر مناسب برای سایز 38 است. این سرهمی زیبا مناسب برای مجلس است. پارچه بالاتنه و آستین  آن از جنس دانته است همچنین دارای بند قابل تنظیم روی کمر است و سر آستینهای آن با دکمه بسته می شود.

این سرهمی مجلسی را در دمای حداکثر 30 درجه سانتیگراد شستشو نمایید.

سرهمی یقه برگردان زنانه - مانگو

سرهمی یقه برگردان زنانه - مانگو

 سرهمی یقه برگردان زنانه  برند مانگو را برای روزمره و مهمانی ها می توان استفاده کرد. شلوارک آن قدش کوتاه است و در قسمت کمر کمی باریک می شود. در پشت شلوارک همانند جلو دو جیب طراحی شده است. 

در هنگام شستشو حداکثر دمای لباسشویی 30 درجه سانتیگراد و با دمای کم اتو کشی شود.

سرهمی یقه هفت زنانه - مانگو

سرهمی یقه هفت زنانه - مانگو

سرهمی یقه هفت زنانه – مانگو، دو رنگ سفید و مشکی بسیار شیک و قابل استفاده برای مهمانی ها و روزه مره است. این سرهمی از کنار به وسیله زیپ باز و بسته می شود. 

در اتصال بالا و پایین تنه به هم جای کمربند نیز طراحی شده است. آستین های بالا تنه آن  وتاه و تا آرنج آزاد است. این سرهمی دارای سایز بندی است. بیشترین دما در زمان شستشو برای این لباس 30 درجه سانتی گراد و چرخش آرام برای خشک شدن استفاده شود از مواد شوینده نرم کننده استفاده و در اتوکشی نیز دقت شود.

سرهمی زنانه کد 3000-1047

سرهمی زنانه کد 3000-1047

سرهمی زنانه کد 3000-1047 زیبا و دارای جنس ویسکوز است. حالت و فرم آن جذب است و قد آن تا بالای زانو و فاق آن متوسط است. 

مورد استفاده این سرهمی زنانه مجلسی است و تولید کشور چین است. 

سرهمی یقه هفت زنانه - مانگو

سرهمی یقه هفت زنانه - مانگو

سرهمی یقه هفت زنانه برند مانگو، در قسمت بالا تنه دارای فرم چپ و راستی و در قسمت کمر نیز دارای بند پهن است. در قسمت شلوار، چاکی کوتاه در طرفین دارد. در پشت این سرهمی از زیپ و دکمه برای بستن لباس استفاده شده است.

این سرهمی مناسب برای استفاده در مهمانی هاست. با دمای متوسط اتوکشی شود. در هنگام شستشو حداکثر دمای لباسشویی 30 درجه سانتیگراد باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای انتخاب و پوشش شلوار مناسب شما

راهنمای انتخاب و پوشش شلوار مناسب شما

پرو شلوار کار پردردسر و سختی است ولی باید با آن کنار بیایید. من نه تنها با این موضوع کنار آمده ام، بلکه همیشه به دوستانم توصیه می کنم که برای پرو شلوار این قدر حساس نباشند. متاسفانه هیچ راهکار جادویی برای کنار آمدن با موقعی....

راهنمای انتخاب و پوشش شلوار مناسب شما

   محصولات مشابه