مقالات لیدی مد
فروشگاه

راهنمای انتخاب کیف برای خانم ها + مدل کیف زنانه

نکاتی که برای انتخاب کیف باید به آن ها دقت کنید:

• شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند.

• اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می خواهید با همه لباس های شما صرف نظر از رنگشان هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

• با مانتو بلند چه کیفی برداریم ؟

برای انتخاب کیف مناسب مانتو بلند، بستگی به مدل و نوع مانتو دارد. اکثر کیف ها با مانتو بلند ست می شود اگر ریز اندام یا چاق هستید و مانتو بلند می پوشید بهتر است از کیف های خیلی بزرگ استفاده نکنید.

 

• اگر مانتو بلند مجلسی پوشیده اید بهتر است از کیف دستی های کوچک مجلسی استفاده کنید تا ظاهری شیک و آراسته پیدا کنید.

 

راهنمای انتخاب کیف,نکاتی برای انتخاب کیف

با مانتو بلند چه کیفی برداریم ؟

 

• اگر ران های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.

 

• اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.

• اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد. می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک‌ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، سایز کیف بستگی دارد که چه مقدار چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید.

 

راهنمای انتخاب کیف,نکاتی برای انتخاب کیف

راهنمای انتخاب کیف,نکاتی برای انتخاب کیف

کیف مناسب مانتو بلند

جدیدترین مدل کیف,شیک ترین مدل کیف

مدل کیف دستی زنانه,مدل کیف زنانه

مدل کیف دستی زنانه

 

جدیدترین مدل کیف,راهنمای انتخاب کیف

شیک ترین مدل کیف,با مانتو بلند چه کیفی برداریم

مدل های کیف دستی

مدل کیف دستی,راهنمای انتخاب کیف دستی

کیف دستی زنانه,مدل کیف دستی زنانه

مدل کیف دستی

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان این یکی خوب است. آن یکی چطور؟! این مدل جادارتر است، این یکی کاربردی‌تر است، ولی رنگ آن یکی مناسب‌تر است...» اینها جملاتی است که هنگام خرید دست‌کم یک‌بار از ذهن همه ما گذشته، فرقی هم نمی‌کند....

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان

   محصولات مشابه