مقالات لیدی مد
فروشگاه

5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید

آیا شما عروس این فصل هستید؟ پس شما باید با تمام آمادگی ها و خرید ها دیوانه شوید. آیا هنوز تصمیم گرفته اید که در روز عروسی خود چه نوع ظاهری می خواهید؟ ما در در اینجا قصد داریم 5 نوع ایده آرایش را به شما ارائه دهیم که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام ظاهر را می خواهید.

آرایش ایربرو

آرایش ایربرو

آرایش ایربرو

امروزه ، به جای آرایش سنتی ، عروس ها آرایش براش را در جایی که از برس هوا به جای برس و اسفنج استفاده می شود ، امتحان می کنند. با استفاده از برس هوا لایه ای از آرایش ایجاد می شود که به آن صافی می دهد و باعث می شود بی عیب و نقص به نظر برسید. بهترین مزیت این نوع آرایش، صرفه جویی در ساعت ها است که قطعاً در روز عروسی شما لازم دارید. این بدون هیچ گونه نگاه غیر طبیعی و یا کیک به نظر می رسد ، تمام لکه ها ، لکه های تیره یا اختلاف چهره را به طور کامل پوشش می دهد.

آرایش مات

آرایش مات

آرایش مات

آرایش مات احتمالاً محبوب ترین آرایش در حال حاضر است. اگر کاملاً عادت کرده اید با آرایش مات ، مطمئناً می توانید آن را در روز عروسی کمی نمایشی تر کنید. در عین حال جسورانه و ظریف است و برای انواع آب و هوا نیز مناسب است.

آرایش براق

آرایش براق

آرایش براق

آرایش براق: تکنیک های آرایش براق می تواند در تمام قسمت های صورت ، گردن ، شانه ها و استخوان های یقه اعمال شود تا ویژگی های شما برجسته شود. این یک طرح جادویی برای لباس عروسی و مناسبت خود ایجاد می کند.

نگاه نرم

نگاه نرم

نگاه نرم

یک ظاهر زیبا همیشه در مورد آرایش عروسی همیشه برنده است. اگر لباس شما یک رنگ پاستیل نرم است یکی از بهترین مواردی است که باید در نظر بگیرید. این عروس ظاهر کاملی برای لباس خود انتخاب کرده است. بی نقص و نرم ، این ظاهر با سایه های روشن و لب های براق شکل میگیرد.

نگاه طبیعی

نگاه طبیعی

نگاه طبیعی

همه افراد آرایش دراماتیک ، جسورانه و بلند را دوست ندارند ، به خصوص اگر عروسی شما صبح باشد (در یک ساحل). این جایی است که ظاهر آرایش طبیعی به آن وارد می شود. از یک پایه نور استفاده می کند تا یک لحن یکنواخت و با رنگ های ظریف برای برجسته کردن ویژگی ها به شما بدهد. این باعث می شود شما مانند یک هلو به نظر برسید.

دستیابی به همه این نماها بسیار آسان است و برای روز بزرگ شما مناسب است. از آرایش جسورانه خودداری کنید. پس از همه ، این تنها روزی است که همه چیز در مورد شما خواهد بود. شما می توانید با کمک تهیه کننده آنلاین مجموعه لوازم آرایش خود از لیدی مد کالا، این ظاهرها را حتی در خانه امتحان کنید. امیدواریم که روز عروسی شما دقیقاً مثل رؤیاهای شما باشد!

قبل از عروسی باید این کارها را انجام دهید

اگر قرار است در یک ماه آینده به خانه بخت بروید احتمالا اکنون مجبورید کارهای زیادی انجام دهید؛ از لیست تهیه مهمان‌ها گرفته تا تهیه غذا و لباس همه و همه ممکن است استرس زیادی به شما وارد کند.

مجله سیب سبز: اگر قرار است در یک ماه آینده به خانه بخت بروید  احتمالا اکنون مجبورید کارهای زیادی انجام دهید؛ از لیست تهیه مهمان‌ها گرفته تا تهیه غذا و لباس همه و همه ممکن است استرس زیادی به شما وارد کند. درست است که برگزار شدن بی‌عیب و نقص مراسم بسیار مهم است اما داشتن چهره‌ای جذاب و زیبا در شب عروسی آرزوی بسیاری از دخترخانم‌هاست. قدم به قدم همراه ما باشید و با خواندن این مطلب برنامه‌ریزی دقیقی از انتخاب آرایشگاه گرفته تا استفاده از ماسک‌ها را برای شما بگوییم.

کافی است با برنامه ریزی پیش بروید و به موقع کارهای خود را انجام دهید و کارهای خود را برای دقایق آخر نگذارید که استرس چهره شما را زشت می کند. در این فرصت باقی مانده مدل خود را انتخاب کنید.
 

رازهای زیبایی در شب عروسی

شما هم می‌توانید در شب رویایی خود مانند ستاره بدرخشید و سال‌ها با دیدن عکس‌های‌تان از چهره خود لذت ببرید.

چه آرایشگاهی را انتخاب کنید؟

حالا دیگر وقت انتخاب است. با انتخاب آرایشگاه یک ماه پیش از تاریخ عروسی و قرارداد بستن، می‌توانید یکی از کارهای اساسی را انجام شده فرض کنید. در ضمن، این فرصت را هم دارید که در طول این مدت با نظر آرایشگرتان، کمی به خودتان برسید. یادتان باشد یکی از مسائل مهم در مورد انتخاب آرایشگاه، مهارت اخلاق حرفه‌ای آرایشگران یک سالن است.

فقط کار مهم نیست؛ شما در شب عروسی تان به اندازه کافی استرس دارید. پس بهتر است در انتخاب آرایشگاه این نکته مهم را هم به خاطر بسپارید. پرسنل یک سالن، هر قدرخوش اخلاق تر باشند، شما بیشتر می‌توانید احساس آرامش کنید و برای شب عروسی آماده شوید. همچنین حتماً از سالن بپرسید که از چه موادی برای زیرسازی پوست استفاده می‌کند. استفاده از مارک‌های مرغوب، خودش تضمین کننده بخشی از زیبایی و دوام آن در شب عروسی است.

 با آرايشگر خود دوست باشید

بهتر است هرچه زودتر، پيش آرايشگرتان برويد چون او با ديدن پوست و موي شما مطمئنا پيشنهاد‌هايي براي زيباتر شدن آنها دارد و شما بايد وقت داشته باشيد توصيه‌هاي او را عملي كنيد. يادتان باشد در شب عروسي، شما بايد همچون يك ستاره درخشان باشيد. پوست و موي شما در اين زيبايي بسيار موثر است، پس از چند ماه قبل از عروسي مراقبت‌هاي ويژه و استفاده از محصولات زيبايي را شروع كنيد.در روز عروسي بهتر است از مواد آرايشي ضدآب و غير چرب استفاده كنيد تا هم دوام بيشتري داشته باشد و هم باعث لك‌شدن لباس زيباي شما نشود، همچنين بهتر است هنگامي كه براي عكس‌گرفتن به آتليه مي‌رويد، حداقل يك ساعت از آرايش شما گذشته باشد.
 

رازهای زیبایی در شب عروسی


تا می‌توانید مدل موی عروس ببینید

بعد از اين‌كه لباس عروس‌تان را انتخاب كرديد، مدل‌موهاي مختلف را تجربه كنيد. اگر خودتان موهاي‌تان را به مدل‌هاي مختلف آرايش در مي‌آوريد، حواس‌تان باشد كه مدل موي شما بايد با توجه به لباس عروس شما باشد. با مشورت با يك آرايشگر حرفه‌اي مو، بهتر مي‌توانيد بهترين آرايش مو را براي روز عروسي‌تان انتخاب كنيد. اگر قصد داريد براي روز عروسي به موهاي‌تان گل بزنيد يا تاج بگذاريد يا غيره حتما همه اينها را قبل از روز موعود روي موهاي‌تان امتحان كنيد.

حتي مي‌توانيد عكس‌هاي مختلف آرايش مو را ببينيد و با نشان‌دادن عكس مدل موي دلخواه‌تان به آرايشگر، تا حدي دلخواه‌ترين آرايش مو را به دست آوريد. بهتر است‌آرايشگري را انتخاب كنيد كه با او راحت باشيد، وقتي آرايشگر بد اخلاق باشد، شما نمي‌توانيد به راحتي خواسته‌هاي خود را از او بخواهيد، مسلما شما دوست داريد آرايش صورت و موي شما در روز عروسي مورد علاقه خودتان باشد، نه مورد علاقه آرايشگر! بهتر است روز عروسي نيز شبيه خودتان باشيد تا هميشه تصوير عالي از آن روز بزرگ براي‌تان باقي بماند. بهتر است دو ساعت قبل از رفتن به آتليه عكاسي، آرايش موهاي‌تان تمام شده باشد.

کوتاهی را برای روز آخر نگذارید

يك عروس، حتما بايد حدود يك‌ماه‌و‌نيم قبل از مراسم عروسي، موهاي‌ خود را به صورت دلخواه كوتاه كند. با گذشت اين مدت مي‌توانيد كاملا مطمئن باشيد كه اثر قيچي روي موهاي شما از بين مي‌رود و موهاي شما به اصطلاح كاملا جا مي‌افتد.

 به هيچ‌وجه قبل از عروسي براي كوتاه‌كردن موهاي‌تان پيش يك آرايشگر جديد نرويد چون ممكن است كاملا به دردسر بيفتيد.همچنین اگر کمتر از يك ماه به جشن عروسی زمان دارید بهتر است دیگر موهایتان را کوتاه نکنید چراکه ممکن است رد قیچی روی موها باقی بماند و می‌تواند آرایش موها را تحت تاثیر قرار دهد.

ریسک نکنید

اگر قصد داريد براي مراسم عروسي بوتاكس تزريق كنيد، حداقل يك ماه قبل از مراسم اين كار را بكنيد، چون گاهي اوقات بوتاكس باعث كبودي يا بعضي عوارض جانبي مي‌شود و مسلما شما نمي‌خواهيد در روز عروسي، پلكي پژمرده داشته باشيد.
 به ياد داشته باشيد بوتاكس در يك شب نمي‌تواند چهره شما را زيبا كند، اثرات مثبت بوتاكس از 3 روز تا 2 هفته بعد از تزريق ،خودش را نشان مي‌دهد، اگر شما جزو افرادي هستيد كه معمولا پوست‌شان خيلي زود دچار كبودي مي‌شود بعد از بوتاكس حداقل 6 هفته صبر كنيد تا اثرات مثبت بوتاكس را ببينيد.

بايد به ماهيچه‌هاي‌تان وقت بدهيد تا در اين درمان پاسخ بدهند. مطمئنا شما مي‌خواهيد در آن روز بزرگ، كاملا طبيعي به نظر بياييد و بتوانيد احساسات واقعي خود را نشان دهيد.

فروش انواع لوازم آرایش صورت

دندان‌ها فراموش نشوند

حدود 2 تا 3 هفته قبل از عروسي،‌ بهتر است پيش يك دندانپزشك برويد تا دندان‌هاي‌تان را با روش‌هاي كاملا حرفه‌اي سفيد كند، ولي اگر با روش‌هاي خانگي، دندان‌هاي‌تان را سفيد كنيد، بهتر است 5 هفته تا يك ماه قبل از عروسي، استفاده از اين روش‌ها را شروع كنيد.

اگر يك تا 2 هفته به عروسي شما باقي مانده است و با استفاده از روش‌هاي خانگي هنوز دندان‌هاي شما به اندازه كافي سفيد نشده حتما پيش يك دندانپزشك برويد تا او با روش‌هاي بهتر دندان‌هاي شما را سفيد كند. هرگونه تغيير و درماني در دندان‌هاي شما بايد حداقل يك هفته قبل از عروسي انجام شود.
 

رازهای زیبایی در شب عروسی


ماسک‌های خانگی بسازید

اين شب، بزرگ‌ترين شب زندگي شماست ولي لازم نيست وحشت زده شوید و در استفاده از محصولات زيبايي افراط كنيد و با آرايش‌هاي عجيب و غريب، خود را به گونه‌اي كاملا متفاوت در آوريد. هر گونه درمان پوستي را حداقل 2 هفته قبل از عروسي انجام دهيد.  البته مي‌توانيد يك هفته قبل از عروسي از ماسك‌هاي خانگي ساده براي صورت‌تان استفاده كنيد.

 همچنين براي درخشان‌شدن بيشتر پوست صورت‌تان يك ماه تا 2 هفته قبل از مراسم عروسي از پوست‌تان لايه‌برداري كنيد تا در اين روز بزرگ، صورت شما همچون ستاره‌اي بدرخشد.  بدترين اتفاقي كه ممكن است براي شما پيش آيد اين است كه يكي‌دو روز قبل از مراسم عروسي، صبح از خواب بيدار شويد و ببينيد روي صورت شما يك جوش بزرگ به‌وجود آمده است! بنابراين حتما قبل از مراسم زير نظر يك متخصص پوست باشيد.

نگذارید موهای‌تان آسیب ببیند
اگر قصد داريد براي مراسم عروسي‌تان موهاي‌تان را صاف يا تقويت كنيد، حتما اين كار را يك تا 2 هفته قبل از عروسي انجام دهيد چون يك هفته بعد به اصطلاح موهاي شما جا مي‌افتد و كاملا طبيعي به نظر مي‌آيد.  اگر قصد داريد قبل از عروسي موهاي‌تان را رنگ كنيد، اول موها را صاف يا تقويت‌ و يك تا 2 هفته بعد، موها را رنگ كنيد تا موهاي‌تان را از هرگونه آسيب احتمالي محافظت كنيد.

خوشبو ترین عروس باشید
عطری را که می‌خواهید در روز عروسی‌تان استفاده کنید، تهیه کنید و چندین بار آن را روی پوست‌تان امتحان کنید. حواستان باشد که یکی دو روز مانده به عروسی برای انجام چنین تغییراتی خیلی دیر است و ممکن است آرامشتان را به هم بزند.
به راحتی اعتماد نکنید
بعضي از سالن‌ها و مراكز زيبايي به شما پيشنهاد مي‌كنند براي پاكسازي پوست،درمان جوش‌هاي احتمالي و...يكي، دو روز قبل از مراسم به آنجا مراجعه كنيد. پيشنهاد ما اين است كه قبل از اين كار، خوب فكر كنيد.
درمان توسط يك متخصص پوست معقول‌تر است يا شخصي كه فقط تجربه كاري دارد و پشتوانه علمي مطمئني ندارد؟ در هر صورت تصميم با خودتان است.
اگر احساس مي‌كنيد و دوست داريد كار ويژه‌اي روي صورت‌تان انجام شود بهتر است به متخصص مراجعه كنيد.
هنگام مراجعه به آرايشگاه توجه كنيد وسايلي كه استفاده مي‌كنند چگونه نگهداري مي‌شوند و مطمئن باشيد براي شما از چه وسايلي استفاده مي‌كنند.
 

رازهای زیبایی در شب عروسی

فروش انواع ماسک صورت
دستور سنتی برای زیبا شدن

اگر تا تاریخ عروسی حداقل چهار هفته وقت دارید توصیه می‌کنیم هفته ای یک بار این ماسک ها را بین 10 تا 20 دقیقه روی پوست‌تان بگذارید.
1- مقداری انگور را در روغن زیتون بجوشانید و آن را صاف کنید و روی پوست بمالید. به این ترتیب پوست‌تان شفاف و لطیف می‌شود.
2- اگر به هلو حساسیت ندارید، می‌توانید مقداری هلو را رنده کنید و روی پوست‌تان بگذارید.
3- موز سالم و رسیده را خوب له کنید و به آن نصف قاشق مرباخوری عسل اضافه کنید؛ خوب آنها را به هم بزنید و روی پوست صورت‌تان بمالید.
4- دو قاشق عسل را با نصف قاشق آبلیمو مخلوط کنید و برای مدت 15 دقیقه آن را روی صورت بگذارید و بعد با آب ولرم بشویید.


منافذ پوست خود را مسدودکنید
1- زردآلوی رسیده را قطعه قطعه و له کنید؛ چند قطره روغن بادام روی آن بچکانید و بگذارید تا 20 دقیقه روی پوستتان بماند وبعد آن را با آب نیمه گرم بشویید.
2- ماساژ پوست با گلاب هم موثر است


پوست را پاک‌سازی کنید

* پوست های خشک: در این فاصله یک ماهه تا عروسی، برای آرایش صورت بهتر است مدام از کرم‌های مرطوب‌کننده پوست استفاده کنید.
* پوست‌های چرب: برای آرایش،  استفاده از کرم‌های فاقد چربی را پیشنهاد می‌دهم.
* پوست‌های خیلی چرب: بهتر است از کرم‌های ضد آفتاب فاقد چربی و دارنده کرم پودر استفاده کنید.   هر چند بهتر است کرم ضد آفتاب را پزشک برای‌تان تجویز کند.

c

آرایش لایت عروس

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین کارهایی که برای روز عروسی باید انجام دهید، انتخاب آرایش عروس است. حتما شما نیز در این روز دوست دارید با زیبایی خود، تمامی چشم ها را به سمت خود خیره کنید. بعد از انتخاب آرایشگاه، نوبت به انتخاب سبک و مدل آرایش عروس می رسد. انواع مختلفی از آرایش عروس در آرایشگاه ها اجرا می شوند که یکی از پرطرفدارترین آن ها امروز، آرایش لایت عروس است. اما این آرایش به چه سبکی اجرا می شود؟ با ما همراه شده و در چند گام زیر با این سبک از آرایش آشنا شوید.

آرایش عروس در روز عروسی

روز عروسی یکی از مهمترین روزهای زندگی شماست. این روز همان روزی است که شما تا زمانی که زندگی می کنید و عمر دارید، آن را به یاد خواهید آورد. در این روز شما به طور رسمی با عشق زندگی خود متحد می شوید و زندگی مشترکتان را آغاز می کنید. درست به همین دلیل است که می خواهید همه چیز در روز عروسی به بهترین شکل ممکن باشد. برای این روز از مدت ها برنامه ریزی هایی صورت می گیرد تا هیچ چیز از قلم نیفتد، از برنامه ریزی برای رزرو تالار و فیلمبردار، تا خرید لباس عروس و رزرو آرایشگاه و بسیاری موارد دیگر. در روز عروسی همه نگاه ها به شما و همسرتان خواهد بود، پس حتما دوست دارید به زیباترین شکل ممکن به نظر برسید. انتخاب مدل لباس عروس زیبا، سبک آرایش و مدل مو به شما کمک می کند تا همچون نگینی در مراسم بدرخشید.
این روزها انتخاب سبک آرایش به همان اندازه خرید لباس عروس سخت شده است، چرا که انواع مدل آرایش عروس به دست آرایشگران اجرا می شود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. اما به تازگی سبکی جدید، طرفداران زیادی پیدا کرده که به آن آرایش لایت عروس می گویند. اما آرایش لایت عروس به چه صورت است؟

آرایش لایت عروس

به جرات می توانیم یکی از زیباترین آرایش هایی که روی صورت عروس اجرا می شود، را آرایش لایت عروس معرفی کنیم. این آرایش در عین زیبایی، به هیچ عنوان غلیظ محسوب نمی شود و از طرفی در آن از رنگ های روشن برای آرایش استفاده می کنند.
به آرایش لایت عروس، آرایش به سبک اروپایی هم می گویند. این آرایش بسیار ملایم است و این روزها به آرایش های غلیظ ترجیح داده می شود.

آرایش لایت عروس

لایت واژه ای انگلیسی است و روشن معنی می شود و از آن جایی که در این سبک از آرایش از رنگ های روشن استفاده می کنند، نام آرایش لایت برای این سبک در نظر گرفته شده است. آرایش لایت عروس، آرایشی بسیار تمیز و طبیعی روی صورت پیاده سازی می کند و ملاحت چهره فرد را حفظ می نماید.

در این سبک نچرال یا همان طبیعی آرایش، به هیچ عنوان از رژ لب های تیره با رنگ های تند، سایه های بسیار پر رنگ وآرایش چشم غلیظ استفاده نمی شود تا همه چیز به همان اندازه طبیعی خود زیبا بماند. همچنین به هیچ عنوان خط چشم های سیاه پهن و دنباله دار در آرایش لایت جایی ندارند.

در این سبک از آرایش، طرح های پیاده شده روی صورت بسیار ساده هستند و حداکثر از ترکیب سه رنگ مکمل در آرایش دیده می شود. در آرایش لایت عروس، همه رنگ های استفاده شده به شکل منطقی و هماهنگ با یکدیگر تناسب دارند و هیچ گونه ردپایی از خطوط برش دار، حلقوی و … در آن دیده نمی شود.

از آنجایی که آرایش لایت عروس، می تواند ویژگی های زیبای هر چهره را بیشتر کرده و به طور کامل تغییر چهره در فرد ایجاد نمی کند، در میان بسیاری از عروس ها محبوبیت دارد.

آرایش لایت عروس

در آرایش لایت عروس، برای طبیعی جلوه دادن لب ها، از رنگ های نزدیک به رنگ پوست، صورتی روشن، رنگ های گوشتی ملایم و … استفاده می کنند. این رنگ ها ضمن حفظ لطافت لب، زیبایی آن را دو چندان می کند.

همچنین لازم به ذکر است که برای آرایش چشم در این سبک از آرایش، از رنگ های بسیار ملایم و اسموکی استفاده می کنند که طیف رنگی آن ها اغلب از رنگ قهوه ای با درجه رنگ های متفاوت انتخاب می شود. خط چشم در این سبک از آرایش بسیار ظریف است و مژه ها کم ریمل خواهند بود.

همچنین رنگ کرم پودری که در این آرایش انتخاب می شود، نزدیک به رنگ پوست فرد است تا طبیعی بودن چهره وی حفظ شود. در کل باید بگوییم در آرایش لایت عروس، تمرکز بر جلوه بیشتر زیبایی های چهره و حفظ طبیعی بودن صورت دارد.

آرایش لایت عروس

نتیجه گیری

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید سبک آرایش شما پس از گذشت سال ها قدیمی نشود، می توانید برای روز عروسی خود، آرایش لایت عروس را برگزینید. خوشبختانه از آن جایی که این روزها، این سبک از آرایش طرفداران زیادی پیدا کرده، آرایشگران بسیاری در اجرای آن تبحر لازم را دارند و شما می توانید با آسودگی کامل، کار را به دست آن ها بسپارید.

مطالب آموزشی مرتبط:

آرایش برای روز و شب های بهار

آرایش برای روز و شب های بهار

آرایش روز و شب بهاری: با استفاده از رنگهای تازه و درخشان به عنوان نقطه پرش ، ما دو ظاهر زیبا ایجاد کردیم - یک نگاه روز آسان ، و دیگری نسخه پیشرفته تر که مناسب برای شب های بهاری است.....

آرایش برای روز و شب های بهار

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

آیا راه (های) مناسبی برای استفاده از عطر خود می دانید؟ چگونه از آن استفاده کنیم تا بتوانید در تمام طول روز از رایحه آن لذت ببرید؟ معلوم است که بیشتر مردم با گوش دادن به افسانه های منسوخ (و اشتباه) ، آنها از اثر و قدرت آن استفا....

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

5 نکته برای به دست آوردن درخشش طبیعی به پوست شما در هر روز صبح

روال ساده آرایش برای شب در کنار دوستان

چگونه شانس تبدیل شدن به ملکه Maskara را افزایش دهید

چگونه می توان به چهره ای با آرایش اما بدون آرایش کردن دست پیدا کرد

نکاتی درباره نحوه انتخاب آرایش و محصولات آرایشی مناسب

5 محصول آرایشی صورت که باید برای هر مناسبتی داشته باشید

پوست درخشان با محصولات آرایش صورت ایران

راهنمای انتخاب لوازم آرایش صورت

   محصولات مشابه