مقالات لیدی مد
فروشگاه

راهنمای خرید کمربند برای خانم‌ها

کمربند زنانه یک اکسسوری مهم است که تاثیر زیادی در خوش اندام به نظر رسیدن شما خواهد داشت. برخلاف آنچه تصور می شود کمربند فقط مخصوص آقایان نیست و خانم ها هم می توانند با استفاده از کمربندهای مناسب استایل خود را ارتقا ببخشند. اما چه کمربندهایی مناسب استایل و اندام شما هستند؟ حداقل به چند کمربند نیاز دارید؟ حداکثر چند کمربند برایتان کافی است؟ چه مدل ها و رنگ هایی بخرید؟ چگونه و با چه لباس هایی آن ها را استفاده کنید؟ این مطلب را با عنوان راهنمای خرید کمربند زنانه بخوانید تا پاسخ سوال های فوق را پیدا کنید.

ما به شما بهترین کمربندها با مناسب‌ترین قیمت‌ها را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما پیش از انتخاب بهتر است که راهنمای کامل ما را مطالعه کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید و از خریدتان راضی باشید.

راهنمای خرید کمربند زنانه

کمربند (Belt) روی مهم ترین بخش اندام یعنی تنه تاکید می کند. محلی که کمربند روی آن قرار می گیرد می تواند تاثیر شگرفی روی چگونه دیده شدن اندام شما دارد. پس انتخاب کمربند مناسب و استفاده درست آن یکی از راه های نجات شما است. از آنجایی که بسیاری از خانم‌ها از کمربند استفاده نمی‌کنند ممکن است در انتخاب و خرید مدل مناسب خود دچار اشتباه شوند. در هنگام خرید کمربند لازم است که جنس کمربند، سایز کمربند، استایل و مدل و رنگ کمربند را در نظر داشته باشید. کمربندهای پهن برای لباس‌های غیر رسمی مناسب هستند ولی کمربندهای باریک کلاسیک‌تر هستند. بهتر است یکی از این دو نوع کمربند را در رنگ‌های خنثی و مشکی تهیه کنید تا بتوانید با اکثر لباس‌های خود این کمربندها را ست کنید.

راهنمای خرید کمربند برای خانم ها

خرید کمربند زنانه بر اساس فرم اندام. چه کمربندی بخرم؟

چه بخواهید مد روز به نظر برسید چه هدفتان فقط تغییر دادن یک استایل ساده است یک کمربند به تنهایی می تواند آن را برایتان انجام دهد و به چیز دیگری نیاز ندارید. اگر فقط دو کمربند لازم داشته باشید یکی کمربند پهن و دیگری کمربند باریک است. کمربند پهن با تقسیم کردن کمر یک سیلوئت زیباتر برای اندام شما می سازد. کمربند باریک بهترین انتخاب برای تبدیل یک استایل ساده مثل کت و شلوار به یک استایل خاص و هوشمندانه است. این دو نوع کمربند بیش از انواع دیگر استفاده می شوند چون ساده و کلاسیک هستند و مثل بیشتر کمربندها خیلی توی چشم نمی زنند. برای انتخاب یک کمربند مناسب بهتر است فرم اندام خود را نیز در نظر بگیرید، زیرا هر نوع کمربند برای یک فرم اندام خاص طراحی شده است. هدف اصلی ما از به کاربردن کمربند در استایل معمولا باریک نشان دادن کمر و ایجاد تناسب اندام است. اگر بالاتنه بلندی دارید می‌توانید از هر دو مدل کمربندها چه باریک و چه پهن استفاده کنید ولی اگر بالاتنه شما کوتاه است بهتر است فقط از کمربندهای باریک استفاده کنید. اگر اضافه وزن دارید و میخواهید شکم شما کوچکتر به نظر برسد از کمربندهای رنگ تیره استفاده کنید.

راهنمای خرید کمربند برای خانم ها

راهنمای خرید کمربند زنانه : سادگی برابر است با تازگی و خلاقیت

کمربندهای ساده و بدون طرح و با رنگ های خنثی به کمربندهایی با طرح های شلوغ ارجحیت دارند چون زمان ندارند و در هر شرایطی می توان از آن ها استفاده کرد پس اگر محدودیت بودجه دارید به یک یا دو کمربند ساده با رنگ های سالید مثل مشکی، آبی تیره، قهوه ای و … اکتفا کنید.

راهنمای خرید کمربند زنانه : سایزبندی کمربند زنانه 

سایز کمربندهای زنانه به طول کمربند بستگی دارد و بر اساس اینچ و سانتی متر دسته بندی می‌شود. خانم‌هایی که در نظر دارند کمربند مورد علاقه خود را اینترنتی بخرند باید با نحوه سایزبندی کمربندها آشنایی لازم را داشته باشند. به طور مثال برای سایز خیلی کوچک معمولا طول کمربند بین ۲۴ تا ۲۶ اینچ است، کمربندهای ۳۲ تا ۳۴ اینچ برای سایز مدیوم مناسب است. سایز بزرگ کمربندها ۳۶ تا ۳۸ اینچ هستند. حتما قبل از خرید کمربند زنانه، دور کمر را ۵ سانتیمتر بزرگ‌تر بگیرید تا از اندازه بودن کمربند خود اطمینان داشته باشید.

راهنمای خرید کمربند برای خانم ها

راهنمای خرید کمربند زنانه : به شکل اندام خود توجه کنید

راهنمای خرید کمربند زنانه

راهنمای خرید کمربند زنانه : ارتفاع کمر

اگر بالاتنه کوتاهی دارید از کمربندهای باریک تر و همرنگ لباستان استفاده کنید. اگر کلا قد کوتاهی هم دارید باریک ترین کمربند با رنگ مشابه لباس برای شما گزینه خوبی است. اگر بالاتنه بلندی دارید از کمربندهای عریض تر با رنگ متضاد لباس استفاده کنید.

راهنمای خرید کمربند زنانه

راهنمای خرید کمربند زنانه : چطور بپوشیم؟

راه های مختلفی برای استفاده از کمربند وجود دارد که بستگی به استایل و شکلی دارد که می خواهید داشته باشید. اگر می خواهید یک استایل مد روز بسازید یک لباس مجلسی ساده بپوشید و با بستن کمربندی که زیبا و زینت دار است توجه ها را به کمر خود جلب کنید. اگر می خواهید ساده و شیک باشید بهترین راه هماهنگ کردن رنگ ککمربند با رنگ کفش ها یا کیف یا جواهرات است. از هماهنگی رنگی زیاد پرهیز کنید، دو گزینه کافی است.

راهنمای خرید کمربند زنانه

راهنمای خرید کمربند زنانه : جنس و مدل کمربند زنانه 

بعد از اینکه توضیحات ما درمورد اصول انتخاب کمربند زنانه را خواندید و با سایزبندی کمربندهای زنانه آشنا شدید، بهتر است مدل و نوع کمربند خود را نیز انتخاب کنید. انواع کمربند زنانه را در زیر شرح می‌دهیم:

کمربند زنانه چرم: کلاسیک‌ترین و قدیمی‌ترین مدل‌های کمربند زنانه، کمربندهای چرم هستند. چرم این مدل کمربندها می‌تواند طبیعی یا مصنوعی باشد. بهتر است رنگ‌های تیره این کمربندها را انتخاب کنید و دقت داشته باشید که سگک کمربند چرم باید ظریف و ساده باشد.

کمربند زنانه جیر: این کمربندها نسبت به کمربندهای چرم غیررسمی‎تر هستند و برای ست شدن با استایل روزمره و اسپرت مناسب هستند.

کمربندهای فانتزی و فلزی: این کمربندها بیشتر برای استفاده همراه لباس‌های مجلسی و شب کاربرد دارند.

راهنمای خرید کمربند زنانه

 

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید کمربند زنانه یک اکسسوری مهم در استایل زنانه

راهنمای خرید کمربند زنانه یک اکسسوری مهم در استایل زنانه

کمربند زنانه یکی از اکسسوری‌های مهم و تاثیرگذار است که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد و اهمیت آن در استایل زنانه معمولا نادیده گرفته می‌شود. این کمربندها را می‌توان همراه با شلوار، مانتو، دامن و لباس مجلسی می‌توان استفاد....

راهنمای خرید کمربند زنانه یک اکسسوری مهم در استایل زنانه

   محصولات مشابه