مقالات لیدی مد
فروشگاه

5 نکته مهم در هنگام استفاده از آرایش ایربرو برای تازه کاران

با گذشت سالها ، روش جدیدی برای استفاده از آرایش پدیدار شده و بسیار محبوب شده است. این روش جدید به عنوان آرایش ایربرو شناخته می شود. اگر میهمانی ، عروسی یا هر اتفاق ویژه دیگری در پیش است ، می توانید از آرایش ایربرا استفاده کنید تا به خود زیبایی بی نظیری دهید. تأمین کننده لوازم آرایش شما قادر خواهد بود در انتخاب نوع آرایش موردنظر به شما کمک کند. در اینجا 5 نکته وجود دارد که به شما در استفاده از آرایش براش کمک می کند ، مخصوصاً اگر مبتدی باشید.

اول تمرین کنید

5 نکته مهم در هنگام استفاده از آرایش ایربرو برای تازه کاران

تمرین  آرایش ایربرو 

این یک روش جدید برای استفاده از آرایش است که تمرین می کنید. بنابراین ، بهترین راه برای انجام این کار در ابتدا تمرین زیاد است. اما نگران نباشید، ما از شما نمی خواهیم که این کار را با آرایش انجام دهید و بخش زیادی از آن را هدر دهید. ابتدا می توانید از آب برای آزمایش دستگاه و تنظیمات آن استفاده کنید. استفاده از نازل را تمرین کنید. بعد از اطمینان از جریان نازل و دست خود ، از آرایش استفاده کرده و یک یا دو بار با آن تمرین کنید.

فروش انواع لوازم آرایش

مچ دست و صورت خود را آرام کنید

5 نکته مهم در هنگام استفاده از آرایش ایربرو برای تازه کاران

مچ دست و صورت خود را هنگام استفاده از  ایربرو آرام کنید

هنگام استفاده از اسلحه تنش نداشته باشید. هنگام نگه داشتن دست ، مچ دست خود را آرام کنید. هنگام تمرین سعی کنید دست خود را خم نکنید و یا این باعث می شود آرایش شکسته شود. در کنار آن ، صورت شما نیز باید آرام باشد. در حین مسواک زدن حتی اگر این غریزه شماست ، چشم خود را محکم و سفت نکنید.

مقدمات زیادی

5 نکته مهم در هنگام استفاده از آرایش ایربرو برای تازه کاران

هنگام استفاده از آرایش معمولی ، صورت خود را کاملاً تمیز کرده و آن را مرطوب می کنید. شما باید قبل از آرایش ایربرو نیز همین کار را انجام دهید. ابتدا دستورالعمل CTM را به درستی دنبال کنید. سپس صورت خود را با احتیاط پاک کنید. قبل از استفاده از هرگونه آرایش مطمئن شوید که پوست شما کاملاً خشک است.

همه چیز را تمیز نگه دارید

دستگاه  ایربرو 

دستگاه  ایربرو 

شما باید ماشین های خود را تمیز نگه دارید. آرایش را در آن ذخیره نکنید. قبل از درخواست سعی کنید حداکثر حد ممکن را مصرف کنید تا هیچکدام از آنها به هدر نرود. حتی اگر کمی مانده است بعد از استفاده آن را بشویید. همچنین اگر می خواهید سایه ها را تغییر دهید ، ابتدا اسلحه را با یک تمیز کننده تمیز کنید تا بتوانید به ظاهری بی عیب و نقص دست پیدا کنید.

از محصولات خود استفاده کنید

5 نکته مهم در هنگام استفاده از آرایش ایربرو برای تازه کاران

به تهیه کننده آرایش خود اعتماد کنید. فقط به این دلیل که از روش دیگری برای استفاده از لوازم آرایش استفاده می کنید ، به این معنی نیست که باید محصولاتی را که به آنها عادت کرده اید تغییر دهید.

یادتان باشد که از این نکات استفاده کنید و به محض استفاده از آرایش ، در رویدادی که می خواهید حضور داشته باشید خواهید درخشید.

5 نکته برای داشتن آرایش مقاوم در مقابل عرق کردن!

5 نکته برای داشتن آرایش مقاوم در مقابل عرق کردن!

یکی از مشکلات رایج خانم ها این است که آرایش آن ها به دلیل تعرق زیاد ریخته و یا زیبایی اولیه خود را از دست می دهد. تعرق بیش از حد نیز خود مشکل بزرگی بوده و علل مختلفی دارد.

استفاده از مواد آرایشی ضدآب به تنهایی آرایش شما را در مقابل رطوبت و عرق مقاوم نمی کند بلکه باید نکاتی را نیز هنگام آرایش کردن رعایت کنید که در این مقاله با نکات کلیدی برای داشتن آرایش ضدآب و مقاوم در برابر رطوبت آشنا می شوید.

1. پوست را آماده سازی کنید

آخرین وضعیت بحران کرونا در ایرانترجمه و چاپ کتب انگلیسی در کوتاه ترین زمان

برای داشتن آرایش بادوام و ضدآب لازم است که قبل از شروع آرایش پوست خود را آماده کنید، این کار را با پرایمر آرایشی مناسب انجام دهید. هرچیزی که بعد از زدن پرایمر روی پوست استفاده شود دوام بیشتری خواهد داشت، در مقابل رطوبت و عرق مقاومت خواهد کرد و به سادگی بر اثر گرما ذوب نخواهد شد. فقط لازم است که پرایمر را حتما چند دقیقه قبل از شروع آرایش روی پوست استفاده کنید و پس از آن که پرایمر رو پوستتان جذب شد آرایش را شروع کنید. اگر زمانی که تازه مرطوب کننده زده اید و هنوز روی پوستتان جذب نشده است از پرایمر آرایشی استفاده کنید پرایمر و مرطوب کننده اثر همدیگر را خنثی خواهند کرد پس لازم است که زمان کافی بین مراحل استفاده از مرطوب کننده و پرایمر و کرم پودر خود در نظر بگیرید. استفاده از پرایمر را روی پشت چشم و ابرو نیز فراموش نکنید چون دوام سایه و آرایش چشم شما را نیز افزایش خواهد داد.

2. از محصولات خشک استفاده نکنید

شاید به نظر درست نرسد اما محصولات پودری آرایشی مثل پنکیک و سایه پودری در مقابل رطوبت و عرق مقاومت کمی دارند و با کمترین تماس رطوبت ذوب شده و سنگین می شوند و آرایش شما زودتر خراب خواهد شد. برای داشتن آرایش ضدآب و مقاوم در برابر رطوبت چه برای آرایش صورت و گونه محصولات کرمی و ژلی را بیشتر استفاده کنید مثلا به جای رژگونه پودری از نوع مایع و کرمی و به جای پنکیک از کرم پودر استفاده کنید چون انواع مایع (اگر کیفیت مناسبی هم داشته باشند) دوام بیشتری در مقابل حرارت بالا دارند و رطوبت پوست را جذب نخواهند کرد.

تصویر

3. آرایش سبک داشته باشید

هرچه آرایش شما کمتر و سبک تر باشد احتمال ذوب شدن آرایش روی صورت نیز کمتر است. آرایش خود را با استفاده از محصولات مراقبت از پوست شروع کنید، مرطوب کننده بزنید اما از مرطوب کننده های قوی استفاده نکنید، سرم های مرطوب کنده بدون چربی که سریع در پوست جذب شوند انتخاب بهتری هستند. هرچه لایه آرایشی شما نازک تر باشد احتمال عرق کردن نیز کمتر می شود. برای پوشش پوست می توانید از ضدآفتاب و مرطوب کننده رنگی و یا کرم پودرهای با پوشش کم استفاده کنید سپس روی آن از لایه نازکی کانسیلر برای پوشش دادن نقاط قرمزی یا جای جوش یا سیاهی زیر چشم استفاده کنید. اگر برای زدن کرم پودر و کانسیلر خود از برس مناسب استفاده کنید دوام آرایش شما بیشتر خواهد شد چون زدن کرم پودر و کانسیلر با انگشت به دلیل چربی روی پوست آن را رقیق تر و کم دوام تر خواهد کرد.

4. از آرایش ضدآب برای چشم استفاده کنید

خراب شدن آرایش بر اثر گرما و عرق بیش از هر قسمت دیگری آرایش چشمان شما را خراب خواهد کرد، تصور کنید ریختن ریمل زیر چشم و پاک شدن خط چشم چقدر می تواند ظاهر شما را در یک روز گرم تابستانی خراب کند. برای جلوگیری از این اتفاق باید برای آرایش چشم تا حد ممکن از مواد آرایشی ضدآب استفاده کنید. ریمل ضدآب چیزی است که هر خانمی به آن احتیاج دارد اما خیلی از خانم ها ممکن است به ریمل ضدآب علاقه ای نداشته باشند چون پاک کردن آن دشوار است و حس خوبی ندارد. اما با چندلایه کردن آرایش چشم و مژه می توان هم آن را ضدآب کرد و هم آرایش بهتری داشت. برای این کار شما به پرایمر مژه نیاز دارید، نوعی ریمل بی رنگ یا سفید که مژه های شما را برای زدن ریمل آماده می کند، سپس روی آن ریمل مورد نظر خود را که می تواند معمولی یا ضدآب باشد استفاده کنید. با این روش آرایش چشم شما دوام بیشتری خواهد داشت. خط چشم خود را تا حد ممکن نازک و نزدیک به چشم بزنید و این نکته را مد نظر داشته باشید که آرایش چشم در مورد قانون استفاده از محصولات پودری استثنا است و تا حد ممکن بهتر است برای آرایش چشم از محصولات پودری سبک مثل سایه پودری استفاده کنید.

5. مقاومت نکنید

ممکن است شما همه تلاش خود را بکنید و همه نکات را برای داشتن آرایش ضدآب و مقاوم در برابر رطوبت به کار ببندید و خود را خنک نگه دارید اما همیشه مقداری از آرایش بر اثر تعریق و گرما خراب می شود. نگران نباشید، شما همیشه می توانید از کاغذهای مخصوص جذب کننده رطوبت برای صورت استفاده کنید و عرق خود را پاک کنید و در مواقع لازم آرایش خود را تجدید کنید. فراموش نکنید که استفاده از تثبیت کننده آرایش می تواند به دوام بیشتر آرایش شما کمک کند البته شاید ساده ترین راه برای مقابله با این مشکل به حداقل رساندن آرایش در روزهای گرم سال باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

6 محصول که شما باید از تهیه کننده محصولات زیبایی ارگانیک خود خریداری کنید

6 محصول که شما باید از تهیه کننده محصولات زیبایی ارگانیک خود خریداری کنید

استفاده هر روز از محصولات شیمیایی بر روی پوست شما کار درستی نیست. برخی از محصولات آرایش وجود دارند که همه ما حتی اگر بخواهیم از آرایش بسیار کم استفاده کنیم ، باید از آنها استفاده کنیم. در اینجا شش محصول وجود دارد که می توان....

6 محصول که شما باید از تهیه کننده محصولات زیبایی ارگانیک خود خریداری کنید

6 تا از مراحلی که باید در نظر بگیرید تا پوست کاملی داشته باشید

6 تا از مراحلی که باید در نظر بگیرید تا پوست کاملی داشته باشید

آرایش بخشی بسیار عادی از زندگی روزمره ما است. اما بسیاری از خانمها روش صحیح استفاده از آرایش را نمی دانند. این چیزی است که شما باید گام به گام آن را دنبال کنید. چه پایه و اساس ، آغازگر یا پنهانکار باشد ، همه آنها مزایای خود ر....

6 تا از مراحلی که باید در نظر بگیرید تا پوست کاملی داشته باشید

انتخاب بهترین قیچی آرایشگاه

11 نکته مهم در خرید لوازم آرایشی

راهنمای خرید لوازم آرایشی

   محصولات مشابه