مقالات لیدی مد
فروشگاه

انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب

اضافه کردن رنگ به لب ها می تواند تفاوت زیادی در ویژگی های صورت شما ایجاد کند؛ بنابراین انتخاب رنگ مناسب می تواند آرایش صورت شما را کامل کند و برعکس، زدن رژلبی که مناسب رنگ پوست و موهای شما نباشد می تواند زحمتی که برای کل آرایش صورتتان انجام داده اید، را هدر دهد. بنابراین انتخاب رنگ رژلب مناسب برای آرایشتان بسیار مهم است. ما در این مقاله نکات ظریف انتخاب رژلب مناسب پوست و مو را با شما مرور می کنیم تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید. با ما همراه باشید.

آرایش شما تا زمانی که مقداری رژلب بمالید ، کامل نخواهد بود. رژلب شما با تمام لباس هایی که می پوشید ، آرایش و تن پوست شما تطبیق می یابد ، باید لبخندی و ظرافت و زیبایی را به وجود آورد. اما 5 سایه بسیار محبوب وجود دارد که می توانید از طریق تهیه کننده لوازم آرایش لب خود خریداری کنید که همیشه با لباس و رنگ پوست شما مطابقت دارد.

رژ لب برهنه

رژ لب برهنه

رژ لب برهنه

یک رنگ برهنه گاه به گاه درجه یک ، براق ، محبوب ترین گزینه برو به هر نوع مناسبت است ، چه برای اوقات رسمی و چه غیر رسمی ، در نور روز یا عصر. شما فقط باید سایه برهنه مطابق با پوست خود را انتخاب کنید که می تواند کمی مشکل باشد. شما باید یکی را انتخاب کنید که دقیقاً مطابق با رنگ لب شما باشد.

رژ لب صورتی

رژ لب صورتی

رژ لب صورتی

یک مزیت بزرگ رژلب صورتی این است که شما نیازی به سایه پیدا کردن متناسب با لب ندارید. چهره شما هر طوری باشد می توانید بدون هیچ مشکلی به رنگ بیاید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اگر چهره شما بسیار کم رنگ است ، می توانید به دنبال سایه روشن تر صورتی باشید. شما همچنین می توانید آن را با رنگ مات یا براق کمی متفاوت کنید ، هر کدام که شما ترجیح می دهید استفاده کنید. در زمستان هم می تواند خوب باشد. می توانید از رژلب مات متالیک با رنگ صورتی داغ استفاده کنید.

رژ لب قهوه ای

رژ لب قهوه ای

رژ لب قهوه ای

این رنگی است که هرگز از مد خارج نمی شود و تعریف ظریف است. اما یک نقطه ضعف اساسی آن این است که شما باید لباس خود را با دقت انتخاب کنید زیرا رژ لب قهوه ای با تمام لباس ها مطابقت ندارد. اما اگر کاملاً مطابقت داشته باشد ، در هر مناسبت قادر خواهید بود از آن استفاده کنید.

رژلب قرمز

رژلب قرمز

رژلب قرمز

آیا می خواهید صورتی جسورانه داشته باشید؟ پس رنگ قرمز برای شما رنگ مناسبی است. همچنین مناسب برای هر فصل ، چه زمستان باشد و چه تابستان. سایه های مختلف قرمز هر دو مات و براق عالی هستند اگرچه مات به مناسبت خاص ، به خصوص برای مهمانی یا عرسی محبوب تر است. بسته به لباس و مدل موهای شما ، رژ لب قرمز ظاهری یکپارچه سازی یا مدرن به شما می بخشد.

رژ لب مرجانی

رژ لب مرجانی

رژ لب مرجانی

سایه مرجانی برای بیشتر خانمهای 20 سالگی مناسب است. بسیار چشم نواز و در عین حال ظریف است. همچنین ، رژ لب مرجانی برای هر نوع پوست مناسب است و از نظر شما خوب می رسد. رژ لب مرجانی برای هر فصل مناسب است.

این پنج رنگ برای اکثر خانمها مناسب است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سایه ای بی نقص و مناسب را پیدا کنید و امروزه آنها را از تهیه کننده لوازم آرایش لب خریداری کنید.

رژلب مناسب پوست گندمی

رنگ مناسب رژلب برای پوست های گندمی

انتخاب رنگ رژلب پوست های گندمی

انتخاب رنگ رژلب پوست های گندمی

رژلب

امروزه که بسیاری از میکاپ آرتیست ها به اهمیت توناژ پوست و رنگ آرایش متناسب با آن پی برده اند، رنگ کرم پودر رنگ سایه، رنگ رژلب  و هر انتخاب رنگ دیگری با توجه به زیرتوناژ پوست انجام می شود. یکی از زیرتوناژهای رایج در بین خانم ها رنگ گندمی است که به خصوص در خانم های آسیایی دیده شده و یک رنگ زیبا و گرم است. این رنگ پوست نه سبزه و نه سفید است و مانند این است که یک پوست خیلی سفید به اندازه مناسبی زیر نور خورشید قرار گرفته و ته رنگ زیبایی گرفته است. زیرتوناژ پوست گندمی یک رنگ بسیار زیبا و خاص بوده و معمولا در درجه های مختلف برنز، دارچینی و مسی قرار دارد.

رژلب به رنگ برنز

رژلب برنز

رژلب برنز

رژلب های به رنگ برنز روی پوست های گندمی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رژلب ها از رنگ پوست کمی تیره تر بوده و هماهنگی زیبایی با پوست به وجود می آورند.

رژلب نارنجی مایل به قهوه ای

رژلب نارنجی مایل به قهوه ای

رژلب قهوه ای
از آن جایی که نارنجی یک رنگ همه جانبه است و روی هر رنگ پوستی زیبا به نظر می رسد، روی پوست های گندمی هم زیبا به نظر رسیده و به خصوص اگر این رنگ نارنجی کمی توناژ قهوه ای هم داشته باشد زیبایی بی نظیری روی پوست های گندمی  به وجود می آورد.

رژلب صورتی مات

رژلب صورتی مات

رژلب صورتی مات

یک رژلب صورتی مات روی پوست های گندمی بسیار زیبایی به وجود آورده و چهره خانم ها را ملیح تر و جذاب تر نشان می دهد. به علاوه این رنگ رژلب روی پوست های گندمی حالت چهره را باوقارتر نشان داده و بهتر است از آن برای محل کار و یا موقعیت های مشابه استفاده شود.

رژلب قرمز

رژلب

رژلب قرمز

کسانی که پوست های گندمگونی داشته و درعین حال زیرتوناژ سردی دارند می توانند از هر رنگ رژلب قرمزی با خیال آسوده استفاده کرده و به زیبایی چهره خود بیفزایند. به علاوه رنگ های قرمز مایل به قهوه ای و قرمز هایی که توناژ گرم تری دارند چهره را خونگرم و در عین حال جذاب نشان می دهند.

رژلب صورتی

رژلب صورتی

رژلب صورتی

مشابه انواع رنگ قرمز، صورتی هم برای هر رنگ پوستی و به خصوص پوست هایی که توناژ گندمگون دارند، مناسب است. صورتی چهره را دخترانه و زیبا نشان داده و همچنین به ملاحت آن می افزاید. به علاوه رنگ صورتی که کمی توناژ گرم تری داشته باشد نیز می تواند چهره را زیباتر نشان دهد. به خصوص رژلب هایی که حاوی اکلیل بوده و اکلیل طلایی داشته باشند. این رنگ رژلب پوست را براق تر و روشن تر نشان داده و چهره را زیباتر و بدون نقص نشان می دهد. 

رژلب جگری

رژلب تیره

رژلب جگری

به طور کلی رنگ های تیره روی پوست های سبزه و گندمگون بسیار زیبا دیده می شوند. به خصوص رنگ جگری که یک رنگ بسیار خاص بوده و لب ها را برجسته ترین نقطه چهره می کند. این رنگ برخلاف تصور عموم صورت را روشن تر کرده و جذاب تر نشان می دهد.

رژلب قرمز مایل به قهوه ای

رژلب

رژلب تیره
یکی دیگر از رنگ های تیره که برای لب ها مناسب است، رنگ قرمز مایل به قهوه ای است که برای پوست های گندمی بسیار مناسب بوده و به جذابیت آن ها می افزاید.

رژلب زرشکی

رژلب مهمانی

رژلب زرشکی

در بین رنگ های تیره، رنگ زرشکی بدون شک یک انتخاب مناسب برای همه خانم ها بوده و به خصوص خانم هایی که پوست گندمی  دارند می توانند از این رنگ رژ لب برای زیباتر نشان دادن چهره خود استفاده کنند. این رنگ چهره را سرزنده و جذاب نشان داده و در صورتی که از انواع مات آن استفاده شود، جذابیت بیشتری هم دارد.

رژلب بنفش مایل به ارغوانی

رژلب 

رژلب بنفش
این رنگ رژلب نیز روی پوست های گندمی بسیار زیبا به نظر رسیده و به خصوص توناژهای تیره تر آن برای این رنگ پوست ها مناسب است.

رژلب مسی

رژلب خوشرنگ

رژلب مسی

رژلب رنگ مسی، یک رنگ زیبا برای پوست گندمی  و روشن است و به خصوص این رنگ پوست های گندمگون را روشن تر و جذاب تر نشان می دهد. به علاوه این رنگ برای کسانی مناسب است که زیرتوناژ گرمی دارند.

رنگ رژ لب برای پوست سبزه را ازین رنگ ها انتخاب کنید

اگر پوست سبزه ای داری و برایت سوال است که رنگ رژ لب برای پوست سبزه چی بهتره در این مقاله پیشنهاداتی برای پوست های سبزه و برنزه ارائه می دهم تا بهترین رنگ رژ لب را برای پوستت انتخاب کنی .

یک قانون کلی درمورد انتخاب رنگ رژ لب مناسب وجود دارد که باید با توجه به تناژ رنگی پوستت که می تواند گرم ، میانه و سرد باشد از رنگ های رژ لب هماهنگ آن استفاده کنی و این موضوع در مورد انتخاب رنگ رژ لب برای پوست سبزه نیز صدق می کند .

حال اگر میخواهی بدانی چه رنگ رژ لبی به پوست سبزه می آید در ادامه همراه من باش .

چه رنگ رژ لبی به پوست سبزه میاد ؟

پوست سبزه از دسته پوست های با تناژ رنگی گرم است پس می بایست از رنگ های رژ لبی در کنار آن استفاده کنی که با رنگ های گرم هماهنگی داشته باشد .
از جمله رنگ هایی که با پوست های تناژ گرم هماهنگی دارند قرمز ، نارنجی ، صورتی ، بنفش و طلایی هست .
نکته ای که در انتخاب رنگ رژ لب برای پوست سبزه باید به آن دقت کنی آن است که به هیچ عنوان از رنگ هایی که از پوستت تیره تر هستند استفاده نکن چرا که چهره ات تیره تر به نظر می رسد و درخشش و زیبایی را از آرایش لب می گیرد .

بطور کلی اگر بخواهم یک رنگ رژ لب را به عنوان بهترین رنگ رژلب برای پوست های سبزه معرفی کنم رژ لب نارنجی یا همان مرجانی را انتخاب می کنم چرا که در کنار پوست تیره به شدت باعث زیبایی و جوان به نظر رسیدن شما با آرایش می شود.

پیشنهادات رنگ رژ لب برای پوست سبزه

باتوجه به اینکه پوست سبزه ممکن است از رنگ پوست متوسط تا برنزه و یا تیره را شامل شود پس می خواهم به تفکیک تناژ پوست های سبزه ، رنگ رژ لب برای پوست سبزه را معرفی کنم .

پوست سبزه متوسط

رنگ رژ لب برای پوست سبزه متوسط می تواند از رنگ های بنفش ، قرمز و نارنجی باشد . همچنین اگر پوست سبزه ای داری که کمی به رنگ زیتونی مایل می شود نیز این رنگ رژ لب ها بسیار جذابت می کند.

پوست سبزه تیره

رنگ رژ لب برای پوست سبزه تیره باید از رنگ های قرمز، صورتی و بنفش انتخاب شود .
مخصوصا رنگ رژ لب صورتی برای پوست های سبزه تیره بهترین گزینه است و با هاله ای از برق لب طلایی بر روی آرایش لب صورتی بی نظیر می شوی.

پوست سبزه برنزه

رنگ رژ لب برای پوست سبزه برنزه را از رنگ های هلویی تیره و نارنجی مرجانی ملایم یا متوسط انتخاب کنید .
درخشش آرایش لب با این رنگ رژ لب ها در کنار رگه های طلایی پوستتان جلوه ای فوق العاده ایجاد کند .

پوست سبزه با موهای مشکی

رنگ رژ لب برای پوست سبزه که موهایی مشکی و یا چشمانی مشکی دارند از رنگ های قرمز هست .
این رژ لب قرمز می تواند از رنگ های قرمز روشن ، متوسط و یا قرمز تیره ای که از رنگ پوستت تیره تر نباشد انتخاب شود .

پوست سبزه با موهای بلوند

رنگ رژ لب برای پوست سبزه که موهایی بلوند دارند ، صورتی و هلویی است .
البته هر چقدر رنگ بلوند موهایتان روشن تر باشد می بایست کمی رنگ دارچینی نیز در رژ لبتان داشته باشید . همچنین استفاده از برق لب بی رنگ بر روی رژ لبتان جلوه آرایش لب را زیباتر می کند .

در ضمن اگر دوست داری با پوست سبزه ، چشمانی رنگی داشته باشی و برای انتخاب رنگ لنز مردد هستی باید بدانی رنگ های آبی بهترین انتخاب در کنار پوست سبزه هستند .

انتخاب رژلب مناسب رنگ پوست

اولین قدم در انتخاب رنگ رژ لب مناسب، تعیین رنگ پوست است. رنگ پوست به 5 نوع مختلف تقسیم می شود. 1. رنگ پوست روشن و بور 2. رنگ پوست سفید 3. گندمی یا خرمایی 4. برنز 5. تیره. در ادامه مقاله می توانید با رژ لب مناسب برای انواع رنگ پوست آشنا شوید.

رژ لب مناسب برای رنگ پوست (روشن و بور) و رنگ پوست (سفید)

رژلب مناسب رنگ پوست روشن

رژ لب هایی که معمولاً با پوست های روشن بسیار عالی به نظر می رسند، صورتی روشن، مرجانی، هلویی، نود و قرمز جگری هستند.

رژ لب مناسب برای پوست سبزه، گندمی یا خرمایی

رژ لب مناسب رنگ پوست سبزه

رژ لب هایی با رنگ صورتی گل رز، قرمز توت فرنگی و نارنجی رنگ های مناسب برای پوست های سبزه هستند و می توانند زیبایی فوق العاده ای به این رنگ پوست دهند.

رژ لب مناسب برای پوست برنزه

رژ لب مناسب رنگ پوست برنزه

خانم هایی که رنگ پوستشان برنزه است، رژلب های مرجانی، صورتی تیره و قرمز روشن مناسب ترین گزینه ها برای انتخاب رنگ رژلب شان است.

این رو هم بخون:

کامل ترین راهنمای تکنیک آرایش برای انواع فرم صورت

رژ لب مناسب برای پوست تیره

انتخاب رژلب مناسب پوست تیره

رژلب های قهوه ای و بنفش مثل رژ لب شرابی یا کاراملی برای خانم هایی که پوست کاملا تیره ای دارند بهترین گزینه است.

انتخاب رژلب مناسب تن رنگی پوست

انتخاب رژلب مناسب تن رنگی پوست

شناخت تن رنگی پوست، کمک زیادی به انتخاب شما می کند. به طور کلی 3 نوع تن رنگی پوست وجود دارد: گرم، سرد و خنثی.

تن رنگی سرد

برای پوست بور و روشن و سفید: قهوه ای یا نود

برای پوست سبزه: صورتی یا قرمز تیره زغال اخته ای

برای پوست برنزه یا تیره: یاقوتی یا شرابی

تن رنگی گرم

برای پوست بور و روشن و سفید: صورتی کم رنگ یا نود هلویی

برای پوست سبزه، برنزه یا تیره: رژلب هایی به رنگ مسی یا برنز

تن رنگی خنثی

برای پوست با تن رنگی خنثی، طیف گسترده ای از رنگ ها هم شامل رژهای مناسب برای پوست با تن رنگی سرد و هم تن رنگی گرم مناسب است.

انتخاب رژلب مناسب رنگ مو

انتخاب رژ لب مناسب رنگ موها

موهای تیره + پوست روشن

رنگ های صورتی روشن و قرمز به رنگ آلویی و گیلاسی بهترین گزینه هستند.

موهای بلوند + پوست روشن

صورتی روشن، صورتی مایل به بنفش و رنگ های قرمز و سرخابی گزینه های مناسبی هستند.

موهای تیره + پوست برنزه و تیره

بژ طلایی ، قرمز مایل به قهوه ای و رنگ های برنز بهترین گزینه می باشند.

موهای بلوند + پوست برنزه و تیره

کاراملی، صورتی های گرم و سرخابی گزینه های مناسبی هستند.

موهای قهوه ای + پوست تیره

بژ، مرجانی و صورتی های گرم بهترین گزینه می باشند.

این رو هم بخون:

مراحل آرایش نارنجی پاییزی [تصویری]

موهای قرمز + پوست روشن

صورتی های گرم، مرجانی و قرمز مایل به قهوه ای گزینه های مناسبی هستند.

مطالب آموزشی مرتبط:

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

رژ لب همیشه ظاهر شما را کامل می کند. اما همیشه ممکن است در حین استفاده از رژ لب اشتباه کنید و چهره شما را خراب کند. حتی پس از دریافت یک رژ لب مناسب از تأمین کننده لوازم آرایش لب ، ممکن است نتوانید ظاهر کاملی بدست بیاورید. در ا....

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

بدون رژ لب ، آرایش شما هرگز احساس کامل شدن را نمی دهد. با گذشت سالها ، رژ لبهای مات از رژلبهای براق محبوب تر شده اند. شاید به این دلیل باشد که ظاهر طبیعی و لطیف محبوب تر شده است و یا اثر رژ لب مات بیشتر طول می کشد. اما در هر صور....

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

آرایش انواع لب

   محصولات مشابه