مقالات لیدی مد


انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب

آرایش شما تا زمانی که مقداری رژلب بمالید ، کامل نخواهد بود. رژلب شما با تمام لباس هایی که می پوشید ، آرایش و تن پوست شما تطبیق می یابد ، باید لبخندی و ظرافت و زیبایی را به وجود آورد. اما 5 سایه بسیار محبوب وجود دارد که می توانید از طریق تهیه کننده لوازم آرایش لب خود خریداری کنید که همیشه با لباس و رنگ پوست شما مطابقت دارد.

رژ لب برهنه

رژ لب برهنه

رژ لب برهنه

یک رنگ برهنه گاه به گاه درجه یک ، براق ، محبوب ترین گزینه برو به هر نوع مناسبت است ، چه برای اوقات رسمی و چه غیر رسمی ، در نور روز یا عصر. شما فقط باید سایه برهنه مطابق با پوست خود را انتخاب کنید که می تواند کمی مشکل باشد. شما باید یکی را انتخاب کنید که دقیقاً مطابق با رنگ لب شما باشد.

رژ لب صورتی

رژ لب صورتی

رژ لب صورتی

یک مزیت بزرگ رژلب صورتی این است که شما نیازی به سایه پیدا کردن متناسب با لب ندارید. چهره شما هر طوری باشد می توانید بدون هیچ مشکلی به رنگ بیاید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اگر چهره شما بسیار کم رنگ است ، می توانید به دنبال سایه روشن تر صورتی باشید. شما همچنین می توانید آن را با رنگ مات یا براق کمی متفاوت کنید ، هر کدام که شما ترجیح می دهید استفاده کنید. در زمستان هم می تواند خوب باشد. می توانید از رژلب مات متالیک با رنگ صورتی داغ استفاده کنید.

رژ لب قهوه ای

رژ لب قهوه ای

رژ لب قهوه ای

این رنگی است که هرگز از مد خارج نمی شود و تعریف ظریف است. اما یک نقطه ضعف اساسی آن این است که شما باید لباس خود را با دقت انتخاب کنید زیرا رژ لب قهوه ای با تمام لباس ها مطابقت ندارد. اما اگر کاملاً مطابقت داشته باشد ، در هر مناسبت قادر خواهید بود از آن استفاده کنید.

رژلب قرمز

رژلب قرمز

رژلب قرمز

آیا می خواهید صورتی جسورانه داشته باشید؟ پس رنگ قرمز برای شما رنگ مناسبی است. همچنین مناسب برای هر فصل ، چه زمستان باشد و چه تابستان. سایه های مختلف قرمز هر دو مات و براق عالی هستند اگرچه مات به مناسبت خاص ، به خصوص برای مهمانی یا عرسی محبوب تر است. بسته به لباس و مدل موهای شما ، رژ لب قرمز ظاهری یکپارچه سازی یا مدرن به شما می بخشد.

رژ لب مرجانی

رژ لب مرجانی

رژ لب مرجانی

سایه مرجانی برای بیشتر خانمهای 20 سالگی مناسب است. بسیار چشم نواز و در عین حال ظریف است. همچنین ، رژ لب مرجانی برای هر نوع پوست مناسب است و از نظر شما خوب می رسد. رژ لب مرجانی برای هر فصل مناسب است.

این پنج رنگ برای اکثر خانمها مناسب است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سایه ای بی نقص و مناسب را پیدا کنید و امروزه آنها را از تهیه کننده لوازم آرایش لب خریداری کنید.

رژلب مناسب پوست گندمی

رنگ مناسب رژلب برای پوست های گندمی

انتخاب رنگ رژلب پوست های گندمی

انتخاب رنگ رژلب پوست های گندمی

رژلب


امروزه که بسیاری از میکاپ آرتیست ها به اهمیت توناژ پوست و رنگ آرایش متناسب با آن پی برده اند، رنگ کرم پودر رنگ سایه، رنگ رژلب  و هر انتخاب رنگ دیگری با توجه به زیرتوناژ پوست انجام می شود. یکی از زیرتوناژهای رایج در بین خانم ها رنگ گندمی است که به خصوص در خانم های آسیایی دیده شده و یک رنگ زیبا و گرم است. این رنگ پوست نه سبزه و نه سفید است و مانند این است که یک پوست خیلی سفید به اندازه مناسبی زیر نور خورشید قرار گرفته و ته رنگ زیبایی گرفته است. زیرتوناژ پوست گندمی یک رنگ بسیار زیبا و خاص بوده و معمولا در درجه های مختلف برنز، دارچینی و مسی قرار دارد.

رژلب به رنگ برنز

رژلب برنز

رژلب برنز


رژلب های به رنگ برنز روی پوست های گندمی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رژلب ها از رنگ پوست کمی تیره تر بوده و هماهنگی زیبایی با پوست به وجود می آورند.

 

رژلب نارنجی مایل به قهوه ای

رژلب نارنجی مایل به قهوه ای

رژلب قهوه ای
از آن جایی که نارنجی یک رنگ همه جانبه است و روی هر رنگ پوستی زیبا به نظر می رسد، روی پوست های گندمی هم زیبا به نظر رسیده و به خصوص اگر این رنگ نارنجی کمی توناژ قهوه ای هم داشته باشد زیبایی بی نظیری روی پوست های گندمی  به وجود می آورد.

رژلب صورتی مات

رژلب صورتی مات

رژلب صورتی مات

یک رژلب صورتی مات روی پوست های گندمی بسیار زیبایی به وجود آورده و چهره خانم ها را ملیح تر و جذاب تر نشان می دهد. به علاوه این رنگ رژلب روی پوست های گندمی حالت چهره را باوقارتر نشان داده و بهتر است از آن برای محل کار و یا موقعیت های مشابه استفاده شود.

رژلب قرمز

رژلب

رژلب قرمز

کسانی که پوست های گندمگونی داشته و درعین حال زیرتوناژ سردی دارند می توانند از هر رنگ رژلب قرمزی با خیال آسوده استفاده کرده و به زیبایی چهره خود بیفزایند. به علاوه رنگ های قرمز مایل به قهوه ای و قرمز هایی که توناژ گرم تری دارند چهره را خونگرم و در عین حال جذاب نشان می دهند.

رژلب صورتی

رژلب صورتی

رژلب صورتی

مشابه انواع رنگ قرمز، صورتی هم برای هر رنگ پوستی و به خصوص پوست هایی که توناژ گندمگون دارند، مناسب است. صورتی چهره را دخترانه و زیبا نشان داده و همچنین به ملاحت آن می افزاید. به علاوه رنگ صورتی که کمی توناژ گرم تری داشته باشد نیز می تواند چهره را زیباتر نشان دهد. به خصوص رژلب هایی که حاوی اکلیل بوده و اکلیل طلایی داشته باشند. این رنگ رژلب پوست را براق تر و روشن تر نشان داده و چهره را زیباتر و بدون نقص نشان می دهد. 

رژلب جگری

رژلب تیره

رژلب جگری



به طور کلی رنگ های تیره روی پوست های سبزه و گندمگون بسیار زیبا دیده می شوند. به خصوص رنگ جگری که یک رنگ بسیار خاص بوده و لب ها را برجسته ترین نقطه چهره می کند. این رنگ برخلاف تصور عموم صورت را روشن تر کرده و جذاب تر نشان می دهد.

رژلب قرمز مایل به قهوه ای

رژلب

رژلب تیره
یکی دیگر از رنگ های تیره که برای لب ها مناسب است، رنگ قرمز مایل به قهوه ای است که برای پوست های گندمی بسیار مناسب بوده و به جذابیت آن ها می افزاید.

رژلب زرشکی

رژلب مهمانی

رژلب زرشکی

در بین رنگ های تیره، رنگ زرشکی بدون شک یک انتخاب مناسب برای همه خانم ها بوده و به خصوص خانم هایی که پوست گندمی  دارند می توانند از این رنگ رژ لب برای زیباتر نشان دادن چهره خود استفاده کنند. این رنگ چهره را سرزنده و جذاب نشان داده و در صورتی که از انواع مات آن استفاده شود، جذابیت بیشتری هم دارد.

رژلب بنفش مایل به ارغوانی

رژلب 

رژلب بنفش
این رنگ رژلب نیز روی پوست های گندمی بسیار زیبا به نظر رسیده و به خصوص توناژهای تیره تر آن برای این رنگ پوست ها مناسب است.

رژلب مسی

رژلب خوشرنگ

رژلب مسی

رژلب رنگ مسی، یک رنگ زیبا برای پوست گندمی  و روشن است و به خصوص این رنگ پوست های گندمگون را روشن تر و جذاب تر نشان می دهد. به علاوه این رنگ برای کسانی مناسب است که زیرتوناژ گرمی دارند.

رنگ رژ لب برای پوست سبزه را ازین رنگ ها انتخاب کنید

اگر پوست سبزه ای داری و برایت سوال است که رنگ رژ لب برای پوست سبزه چی بهتره در این مقاله پیشنهاداتی برای پوست های سبزه و برنزه ارائه می دهم تا بهترین رنگ رژ لب را برای پوستت انتخاب کنی .

یک قانون کلی درمورد انتخاب رنگ رژ لب مناسب وجود دارد که باید با توجه به تناژ رنگی پوستت که می تواند گرم ، میانه و سرد باشد از رنگ های رژ لب هماهنگ آن استفاده کنی و این موضوع در مورد انتخاب رنگ رژ لب برای پوست سبزه نیز صدق می کند .

رنگ رژ لب برای پوست گندمی

حال اگر میخواهی بدانی چه رنگ رژ لبی به پوست سبزه می آید در ادامه همراه من باش .

چه رنگ رژ لبی به پوست سبزه میاد ؟

پوست سبزه از دسته پوست های با تناژ رنگی گرم است پس می بایست از رنگ های رژ لبی در کنار آن استفاده کنی که با رنگ های گرم هماهنگی داشته باشد .
از جمله رنگ هایی که با پوست های تناژ گرم هماهنگی دارند قرمز ، نارنجی ، صورتی ، بنفش و طلایی هست .
نکته ای که در انتخاب رنگ رژ لب برای پوست سبزه باید به آن دقت کنی آن است که به هیچ عنوان از رنگ هایی که از پوستت تیره تر هستند استفاده نکن چرا که چهره ات تیره تر به نظر می رسد و درخشش و زیبایی را از آرایش لب می گیرد .

چه رنگ رژ لبی به پوست سبزه میاد ؟

 

بطور کلی اگر بخواهم یک رنگ رژ لب را به عنوان بهترین رنگ رژلب برای پوست های سبزه معرفی کنم رژ لب نارنجی یا همان مرجانی را انتخاب می کنم چرا که در کنار پوست تیره به شدت باعث زیبایی و جوان به نظر رسیدن شما با آرایش می شود.

 

پیشنهادات رنگ رژ لب برای پوست سبزه

باتوجه به اینکه پوست سبزه ممکن است از رنگ پوست متوسط تا برنزه و یا تیره را شامل شود پس می خواهم به تفکیک تناژ پوست های سبزه ، رنگ رژ لب برای پوست سبزه را معرفی کنم .

پوست سبزه متوسط

رنگ رژ لب برای پوست سبزه متوسط می تواند از رنگ های بنفش ، قرمز و نارنجی باشد . همچنین اگر پوست سبزه ای داری که کمی به رنگ زیتونی مایل می شود نیز این رنگ رژ لب ها بسیار جذابت می کند.

پیشنهادات رنگ رژ لب برای پوست سبزه

پوست سبزه تیره

رنگ رژ لب برای پوست سبزه تیره باید از رنگ های قرمز، صورتی و بنفش انتخاب شود .
مخصوصا رنگ رژ لب صورتی برای پوست های سبزه تیره بهترین گزینه است و با هاله ای از برق لب طلایی بر روی آرایش لب صورتی بی نظیر می شوی.

پوست سبزه برنزه

رنگ رژ لب برای پوست سبزه برنزه را از رنگ های هلویی تیره و نارنجی مرجانی ملایم یا متوسط انتخاب کنید .
درخشش آرایش لب با این رنگ رژ لب ها در کنار رگه های طلایی پوستتان جلوه ای فوق العاده ایجاد کند .

رژ لب مرجانی

پوست سبزه با موهای مشکی

رنگ رژ لب برای پوست سبزه که موهایی مشکی و یا چشمانی مشکی دارند از رنگ های قرمز هست .
این رژ لب قرمز می تواند از رنگ های قرمز روشن ، متوسط و یا قرمز تیره ای که از رنگ پوستت تیره تر نباشد انتخاب شود .

رنگ رژ لب برای پوست برنزه

پوست سبزه با موهای بلوند

رنگ رژ لب برای پوست سبزه که موهایی بلوند دارند ، صورتی و هلویی است .
البته هر چقدر رنگ بلوند موهایتان روشن تر باشد می بایست کمی رنگ دارچینی نیز در رژ لبتان داشته باشید . همچنین استفاده از برق لب بی رنگ بر روی رژ لبتان جلوه آرایش لب را زیباتر می کند .

آرایش با لنز چشم آبی

در ضمن اگر دوست داری با پوست سبزه ، چشمانی رنگی داشته باشی و برای انتخاب رنگ لنز مردد هستی باید بدانی رنگ های آبی بهترین انتخاب در کنار پوست سبزه هستند .

  مطالب آموزشی مرتبط

  

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد


6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد   

رژ لب همیشه ظاهر شما را کامل می کند. اما همیشه ممکن است در حین استفاده از رژ لب اشتباه کنید و چهره شما را خراب کند. حتی پس از دریافت یک رژ لب مناسب از تأمین کننده لوازم آرایش لب ، ممکن است نتوانید ظاهر کاملی بدست بیاورید. در اینجا شش مرحله آرایش لب را بیان می کنیم که استفاده از آرایش لب را آسانتر می کند. ادامه مطلب

6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

  

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات


مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات   

بدون رژ لب ، آرایش شما هرگز احساس کامل شدن را نمی دهد. با گذشت سالها ، رژ لبهای مات از رژلبهای براق محبوب تر شده اند. شاید به این دلیل باشد که ظاهر طبیعی و لطیف محبوب تر شده است و یا اثر رژ لب مات بیشتر طول می کشد. اما در هر صورت ، آنها در هر مناسبتی بسیار محبوب تر شده اند. امروز ، ما ، در لیدی مد کالا، یکی از تولید کنندگان لوازم آرایش لب در ایران قصد داریم به شما بگوییم که چرا رژ لب مات بهتر از رژ لبهای براق است ، فواید استفاده از رژ لب مات و نوع محص ادامه مطلب

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

آرایش انواع لب

 

   محصولات مشابه