مقالات لیدی مد


6 مرحله از بهترین آرایش لب که هر زن باید از آن آگاهی داشته باشد

رژ لب همیشه ظاهر شما را کامل می کند. اما همیشه ممکن است در حین استفاده از رژ لب اشتباه کنید و چهره شما را خراب کند. حتی پس از دریافت یک رژ لب مناسب از تأمین کننده لوازم آرایش لب ، ممکن است نتوانید ظاهر کاملی بدست بیاورید. در اینجا شش مرحله آرایش لب را بیان می کنیم که استفاده از آرایش لب را آسانتر می کند.

لب های خود را لایه برداری کنید

لب های خود را لایه برداری کنید

لب های خود را لایه برداری کنید

در صورتی که ابتدا از لب های خود را لایه برداری کنید ، برای شما خیلی آسان است که رژ لب را بزنید. براق لب را بزنید تا لزج شود. سپس می توانید از یک چوب ریمل یکبار مصرف استفاده کنید تا پوسته پوسته شده از بین برود. با این کار تمام سلول های مرده پوست نیز از بین می رود و می توانید از رژ لب نرم و صاف استفاده کنید.

خرید لوازم آرایش لب از فروشگاه لیدی مد کالا

از Primer استفاده کنید

از Primer استفاده کنید

از Primer استفاده کنید

خرید انواع رژ لب

ما از پرایمر روی صورت استفاده می کنیم اما تمایل به پرش از لب داریم. درعوض ، باید آن را روی لب ها بمالیم. اگر لبهای رنگی دارید حتی سایه مناسب ممکن است نادرست به نظر برسد. بنابراین ، با استفاده از پرایمر، این مسئله برطرف شده و همچنین ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

از برس استفاده کنید

از برس استفاده کنید

از برس استفاده کنید

اگر استفاده از رژ لب به طور مستقیم و امکان پوشاندن چین ها و گوشه ها دشوار است ، می توانید از برس استفاده کنید. می توانید از برس لب استفاده کنید. همچنین ، اگر شما یک برس لب ندارید ، می توانید از برس کانسیلر یا یک برس سایه چشم استفاده کنید. بکارگیری کامل ، مخصوصاً در لبه ها ، برای شما ساده تر خواهد بود.

لب های خود را بزرگتر نشان دهید

لب های خود را بزرگتر نشان دهید

لب های خود را بزرگتر نشان دهید

برخی دوست دارند لبهای بزرگترداشته باشند. شما می توانید با استفاده از برخی از هایلایت در مرکز لب خود این کار را انجام دهید. سپس آن را با بقیه مخلوط کنید. از تهیه کننده آرایش لب خود اطمینان حاصل کنید که برخی از برجسته ها را به همراه رژ لب خود دریافت کنید.

از پودر استفاده کنید

از پودر استفاده کنید

از پودر استفاده کنید

خسته شده اید از اینکه لبهای شما لکه دار شود؟ با تنظیم رژ لب خود به کمک مقداری پودر می توانید از بروز آن جلوگیری کنید. درست مانند آرایش ، شما می توانیم همین کار را با رژ لب انجام دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که لبهای خود را با پودر بسیار ملایم بعد از استفاده از رژ لب یک بار خیس کنید. پس از آن دوباره یک لایه دیگر برای تنظیم آن اعمال کنید.

از لک شدن رژ لب بر روی دندان خود جلوگیری کنید

از لک شدن رژ لب بر روی دندان خود جلوگیری کنید

از برخورد رژ لب بر روی دندان خود جلوگیری کنید

افتادن رژ لب روی دندان هایتان واقعا آزار دهنده است. اما می توانید خیلی راحت از این امر جلوگیری کنید. بعد از اتمام استفاده از رژ لب ، انگشت تمیز را در دهان خود بچسبانید. لب های خود را به آرامی در اطراف آن ببندید. شما می توانید هنگام بیرون کشیدن ، تمام رژ لب اضافی را روی انگشت خود بکشید.

این راه های آرایش لب بسیار آسان است و باعث می شود لب های شما زیبا به نظر برسد. بنابراین ، دفعه دیگر که سایه جدید رژلب خودتان را از تأمین کننده لوازم آرایش لب دریافت می کنید ، فراموش نکنید که این موارد را امتحان کنید.

خرید انواع لوازم آرایش لب

نکاتی برای آرایش لب ها

هماهنگ کردن اندازه لب و یا فرم دادن به آنها به وسیله آرایش :

۱ – هنگامی که لب پایین نازک است، خط لب را پایینتر از خط معمولی لب می کشیم و آن را با رژ لب پر می کنیم. همچنین کمی وازلین یا برق لب به وسط لب پایین بمالید تا آن را برجسته تر جلوه دهد.

۲ – وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب می کشیم تا پهتر جلوه کند و با لب پایین تناسب داشته باشد.

۳ – هنگامی که لبهای پایین و بالا نازک هستند، اندازه لبها را در بالا و پایین با مداد لب زیاد می کنیم و داخل خط را با رژ لب پر می کنیم که لبها پرتر به نظر آیند.

۴ – برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر کننده استفاده کرد. رژ لب مات برای این لبها بهتر از رژ لب براق است.

۵ – دهان و لبهای کوچک را می توان با کشیدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد.آرایش لب ها

۶ – در فرم دهانی که گوشه های افتاده دارد م یتوان خط لب را رو به بالا کشید و فرم دهان را اصلاح کرد.

۷ – لبهای نامساوی را نیز می توان با کشیدن خطوط در جاهای لازم یکنواخت نمود.آرایش لب ها

برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها می توان از روش زیر استفاده کرد:

انگشت اشاره خود را در دهانتان قرار دهید و لبهایتان را ببندید. سپس انگشت خود را بیرون بکشید. به این ترتیب رنگ اضافه رژ لب از داخل لبهایتان پاک شده و از مالیده شدن آن به دندانهایتان جلوگیری می کند.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب


انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب   

آرایش شما تا زمانی که مقداری رژلب بمالید ، کامل نخواهد بود. رژلب شما با تمام لباس هایی که می پوشید ، آرایش و تن پوست شما تطبیق می یابد ، باید لبخندی و ظرافت و زیبایی را به وجود آورد. اما 5 سایه بسیار محبوب وجود دارد که می توانید از طریق تهیه کننده لوازم آرایش لب خود خریداری کنید که همیشه با لباس و رنگ پوست شما مطابقت دارد. ادامه مطلب

انتخاب 5 رنگ مناسب برای رژ لب

  

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات


مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات   

بدون رژ لب ، آرایش شما هرگز احساس کامل شدن را نمی دهد. با گذشت سالها ، رژ لبهای مات از رژلبهای براق محبوب تر شده اند. شاید به این دلیل باشد که ظاهر طبیعی و لطیف محبوب تر شده است و یا اثر رژ لب مات بیشتر طول می کشد. اما در هر صورت ، آنها در هر مناسبتی بسیار محبوب تر شده اند. امروز ، ما ، در لیدی مد کالا، یکی از تولید کنندگان لوازم آرایش لب در ایران قصد داریم به شما بگوییم که چرا رژ لب مات بهتر از رژ لبهای براق است ، فواید استفاده از رژ لب مات و نوع محص ادامه مطلب

مزایای استفاده از محصولات آرایش لب مات

آرایش انواع لب

 

   محصولات مشابه