مقالات لیدی مد
فروشگاه

چطور زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

زیورآلات با اندازه ی کوچک مورد توجه بسیاری از افراد قرار نمی گیرد، اما همین اکسسوری های کوچک می توانند نقش بزرگی در ایجاد تنوع و تغییر استایل شما داشت باشند. زیورآلات بیشتر در میان خانم ها استفاده می شود و آقایان به این محصولات کم لطفی نشان می دهند همین امر نیز سبب شده تا اکسسوری های زنانه در بازار فراوان تر یافت شود. در ادامه قصد داریم تا با بررسی زیورآلات به پاسخ مناسبی برای ” سوال چطور زیورآلات مناسب را انتخاب کنیم؟ ” برسیم.

انتخاب جنس زیورآلات بر حسب رنگ پوست

از عواملی که در انتخاب زیورآلات باید به آن دقت کنید جنس اکسسوری هایی است که تهیه می کنید. در هنگام انتخاب زیورآلات مورد نظر حتما رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید. به طور عمده رنگ پوست را در سه دسته ی گرم، سرد و خنثی می شناسند.

پوست های سرد تنالیته ای از رنگ های صورتی، قرمز و آبی دارند و پوست های گرم از تنالیته ی رنگ های زرد، هلویی و طلایی ایجاد شده است. پوست های با تناژ خنثی ترکیبی از رنگ های سرد و گرم را در بر می گیرد.

اگر رنگ پوستی با تناژ گرم دارید زیورآلاتی با رنگ طلایی و یا طلا با رنگ زرد می تواند انتخاب مناسبی باشد.اما اگر تناژ پوست شما سرد است می توانید از زیورآلات با رنگ روشن و یا طلا سفید و همچنین جنس نقره استفاده کنید. در شرایطی که تناژ پوست شما خنثی می باشد شما فرد خوش شانسی هستید و می توانید از هر دو گروه استفاده کنید.

چطور زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

هماهنگ کردن لباس با طلا و جواهرات

اگر بتوانید بین لباس ها و زیورآلات خود هماهنگی خوبی ایجاد کنید از این طریق نگاه های زیادی را به خود جذب می کنید. اگر یک پیراهن شلوغ با طرح های بزرگ و برجسته بر تن دارید بهتر است از اکسسوری ساده ای برای تزیین آن استفاده کنید.

یک گوشواره ی کوچک می تواند برای لباس های شلوغ انتخاب خوبی باشد. به یاد داشته باشید که معمولا از زیورآلات برای تکمیل کردن استایل استفاده می شود پس سعی کنید این مورد را به لباس های خود ترجیح ندهید.

ترکیب جنس های مختلف

برخی از افراد بر این باورند که استفاده از یک انگشتر طلا در کنار یک انگشتر نقره انتخاب خوبی نمی باشد. اما امروزه عکس آن ثابت شده است و ترکیب اکسسوری هایی با جنس و مدل های مختلف می تواند تکمیل کننده ی استایلی زیبا برای شما باشد.

البته همیشه مد از سادگی پی روی می کند و ما هم به شما سادگی را پیشنهاد می کنید اما گاهی اوقات می توانید با ایجاد ترکیب های مختلف تفاوت در سبک خودتان ایجاد کنید. در ادامه به بررسی اکسسوری های پرکاربرد می پردازیم.

انتخاب گردنبند بر اساس یقه ی لباس

یکی از اکسسوری های که در میان خانم ها و آقایان طرفداران زیادی دارد، گردنبند می باشد که معمولا می تواند تنوع زیادی ایجاد کند. هنگام استفاده از گردنبند باید به یقه ی لباس خود توجه زیادی داشت باشید تا بتوانید ترکیب خوبی را ایجاد کنید.

گردنبند مناسب باید با یقه ی لباس تناسب داشته باشد نه در حال رقابت با آن باشد، که این حالت باعث به وجود آمدن تناقض میان این دو می شود و سوژه ی جالبی را برای استایل شما به وجود نمی آورد.

چطور زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

البته اندازه ی یقه نیز از اصل های مهم می باشد. اگر یقه به صورت خطی صاف بالای ترقوه قرار داد بهتر است تا از گردنبند استفاده نکنید یا از یک گردنبند با اندازه ی متوسط استفاده کنید. همچنین برای لباس هایی که دارای یقه ی باز می باشند استفاده از گردنبند های بلند پیشنهاد می شود. همچنین یقه ی لباس هایی که دارای تزیینات زیاد می باشد برای استفاده از گردنبند مناسب نیست. اما اگر یقه خیلی باز باشد می توان از یک گردنبند کوتاه که فاصله ی زیادی با یقه داشته باشد استفاده کنید.

انتخاب انگشتر طلا مناسب

در هنگام انتخاب انگشتر نیز باید به یک سری از نکات توجه کنید. مثلا برای افرادی که انگشتان کوچکی دارند نباید از انگشتر هایی با قطر زیاد استفاده کنند. همچنین افرادی که انگشتان تو پری دارند نباید از انگشتر هایی با قطر زیاد استفاده کنند.

افرادی که دستان لاغر و کشیده ای دارند نیز نباید از انگشتر هایی با قطر کم استفاده کنند. همچنین اگر انگشتر شما دارای نگین یا سنگ های رنگی میباشد بهتر است تا آن را با رنگ لباس خود هماهنگ کنید تا زیبایی آن دو چندان شود.

در هنگام انتخاب دستبند یا النگو نیز می توانید از قوانین ذکر شده برای ایجاد ارتباط بهتر استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که داشتن یک النگو پهن بهتر است داشتن چند النگوی نازک و هم شکل می باشد. اگر می خواهید از النگوی نازک استفاده کنید از مدل های مختلف که با یکدیگر در تناسب باشند استفاده کنید.

سراج زر تولید کننده زیورآلات با اسم

اگر به دنبال یک پلاک خاص برای گردنبند خود هستید پلاک های اسم می تواند یک گزینه ی عالی به شمار بیاید. این محصولات به صورت اختصاصی برای هر فرد طراحی و تولید می شوند و می توان جلوه ی خاصی را برای استایل تمامی افراد با تیپ های متفاوت ایجاد کنید.

پلاک های اسم برای گردنبند می تواند انتخاب مناسبی باشد. شما سفارش پلاک اسم طلا را به صورت آنلاین به مجموعه سراج بسپارید و در کوتاهترین زمان آن را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین محصولاتی که با اسم به صورت اختصاصی تولید می شوند تنها در پلاک های گردنبند خلاصه نشده اند شما می توانید حتی دستبند ، گوشواره یا انگشتر با طرح اسم خود را از گالری طلا سراج زر خریداری کنید تا بتوانید این محصولات را با سبک های مختلف پوشش به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب جواهرات روزمره: 6 نکته شگفت انگیز برای تکمیل لباس های خود

نحوه انتخاب جواهرات روزمره: 6 نکته شگفت انگیز برای تکمیل لباس های خود

انتخاب جواهرات برای خودتان کار بسیار دشواری است - بعضی اوقات ما منتظر می مانیم تا یک دوست برای خرید جواهرات با ما بیاید. این به این دلیل نیست که نمی توانیم هزینه آن را بپردازیم بلکه فقط به این دلیل که نمی توانیم تصمیم بگیری....

نحوه انتخاب جواهرات روزمره: 6 نکته شگفت انگیز برای تکمیل لباس های خود

زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید

زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید

قبل از انتخاب زیورآلات باید رنگ پوست خود را تشخیص دهید و با توجه به آن بهترین و جذاب ترین جواهرات را بر اساس رنگ پوستتان بخرید.....

زیورآلات متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید

۵ مورد از بهترین زیورآلات مردانه و نکاتی درباره ی نگهداری از آنها

قوانین اصلی برای انتخاب زیورآلات

انواع زیورآلات دخترانه و زنانه (۱۰ها نکته برای ست کردن با لباس)

   محصولات مشابه