مقالات لیدی مد
فروشگاه

فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست

خرید بهترین کفش پیاده‌ روی یا همان کفش رانینگ از میان گزینه‌های زیادی که پیش رو داریم همیشه آسان نیست. برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده ‌روی طولانی و دویدن باید به موارد زیادی در انتخاب کفش اهمیت دهیم. البته باید به این نکته بسیار توجه داشت که انتخاب هر وسیله‌ای به معیارهای زیادی بستگی دارد. و قطعا سلیقه شخصی نیز در انتخاب وسیله مرد نظر دخیل میباشد. مسلما خانم ها برای خرید کفش به ظرافت و رنگ بندی آن توجه زیادی میکنند. گرچه امروزه آقایان نیزبرای خرید کفش از رنگ بندی های شاد استقبال میکنند. در واقع هنگام خرید، نکاتی زیادی از ویژگی‌های کیفی نظیر مواد اولیه‌ی استفاده شده در ساخت کفش تا طراحی و رنگ‌بندی، می‌توانند در انتخاب ما نقش بسیار زیاد و مهمی داشته باشند. به همین دلیل باید توجه داشته باشیم که برای انتخاب بهترین کفش پیاده ‌روی زنانه یا مردانه از میان سایر کفش‌ها باید به این ویژگی‌ها توجه زیادی داشته باشیم.

اگر بخواهیم یک کفش را با توجه به نوع طراحی و زنانه یا مردانه بودن آن به بخش‌های مختلفی تقسیم کنیم می‌توانیم به رویه، زیره، لایه میانی و تودوزی اشاره کنیم. هر کفش بسته به نوع کاربردی که دارد، در هر یک از قسمت‌های نامبرده شده، ویژگی‌های خاصی خواهد داشت. کفش‌های مخصوص پیاده‌روی و دویدن با توجه به کاربردشان، ویژگی‌هایی دارند که با توجه بیشتر به آن‌ها می‌توان کفشی مناسب را انتخاب کرد. در این بین نکاتی که در زیر برای شما گردآوری شده است بین خانم ها و آقایان مشترک میباشد. امروزه در صنعت مد تنوع بسیار بالایی وجود دارد که انتخاب را برای همه گسترده کرده است.

 

فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست

فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست؟

ویژگی های کفش پیاده روی

_ وزن

_ قابلیت تنفس

_ انعطاف پذیری

­­_ زیره و لایه میانی

_طراحی کفش

یک نکته بسیار مهم را مد نظر داشته باشید که در خرید کفش اولویت راحتی و استاندارد بودن کفش میباشد. برای مثال خریدن کفش تنگ برای ظاهر زیباتر یکی از بزرگترین اشتباهات در خرید کفش است زیرا نه تنها در گوشیدن آن راحت نخواهید بود بلکه کفشی که برای پای شما تنگ باشد خیلی زود ظاهر خود را از دست میدهد و اصطلاحا دِ فرمه خواهد شد. نکته بسیار مهم دیگر این که از یک سایز برای برندهای مختلف نمیتوانید استفاده کنید. اگر در برند های مختلف سایز پای شما تغییر کرد متعجب نشوید که این مورد کاملا معمول است.

شما نیز اگر در حرفه فروش یا تولید کفش یا کتانی هستید میتوانید در سایت ما اضافه شوید کافی است با ما تماس بگیرید تا محصولات و فعالیت شما نیز در این سایت اضافه شود.

مطالب آموزشی مرتبط:

نکاتی برای انتخاب کفش ورزشی زنانه مناسب ورزش دو

نکاتی برای انتخاب کفش ورزشی زنانه مناسب ورزش دو

کفش ورزشی که برای حرکت رو به جلوی خاص دویدن طراحی می‌شود، برای محافظت از پا در برابر جاده و کنترل نیروهای موثر وزن بدن بر روی اندام تحتانی مهندسی شده‌اند. برخی برای ثابت نگه‌داشتن پا در محدوده‌ی ایده‌آلی از حرکت و افزا....

نکاتی برای انتخاب کفش ورزشی زنانه مناسب ورزش دو

نکات انتخاب کفش ورزشی زنانه مناسب دویدن

نکات انتخاب کفش ورزشی زنانه مناسب دویدن

آیا در جستجوی بهترین کفش ورزشی زنانه و بهترین نکات برای خرید یک کفش مناسب هستید؟ بهتر است با ما همراه باشید تا با مطالعه این مقاله به تصمیم درستی برای خرید یک کفش مناسب دویدن و پیاده روی برسید.....

نکات انتخاب کفش ورزشی زنانه مناسب دویدن

نحوه انتخاب کفش ورزشی مناسب

چگونه کفش ورزشی مناسب انتخاب کنیم

   محصولات مشابه