مقالات لیدی مد
فروشگاه

انتخاب کفش برای خانم های سخت پسند

آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که چگونه می توانید یک مدل کفش مد روز انتخاب کنید که بهترین هماهنگی را با استایل شخصی شما داشته باشد.

بعضی از خانم ها برای انتخاب کفش وسواس زیادی دارند. با وجود تمام سبک ها و مدل های مختلف کفش اما همیشه برای انتخاب و پوشیدن آن دچار مشکل هستند. در این جا به شما کمک می کنیم تا با توجه به رنگ لباس و موقعت و سایر موارد بتوانید کفش مناسب خود را انتخاب کنید.

انتخاب کفش

انتخاب کفش زنانه مناسب

انتخاب رنگ
رنگ کفش را مطابق با لباس خود انتخاب کنید. از رنگ هایی استفاده کنید که با لباس شما در تضاد نباشند. اگر لباسی با رنگ روشن و ساده دارید از کفش های ساده با رنگ های خنثی استفاده کنید. با پوشیدن کفش های روشن یا با رنگ گرم از همان طیف چیزی مثل کمربند یا دستمال گردن یا.. به لباس خود اضافه کنید.
اگر لباسی با الگوی مثلا بنفش و صورتی دارید می توانید کفش بنفش بپوشید در این موارد از رنگ تیره تر برای کفش استفاده کنید.
از پوشیدن یک رنگ خاص برای همه لباس ها و کفش خود داری کنید. مثلا اگر بلوز و دامن آبی دارید پوشیدن کفش آبی اشتباه است.
موقعیت خود را در نظر بگیرید. معمولا کفش قهوه ای یا سیاه یا خاکستری برای محل کار یا مکان های رسمی مناسب هستند.

کفش مناسب فصل
در فصل بهار انعطاف پذیر باشید می توانید هم کفش زمستانی بپوشید هم تابستانی. تابستان فصل صندل ها و کفش های راحتی است. فقط از آن ها بدون پوشیدن جوراب لذت ببرید.
در فصل پاییز هم می توانید انعطاف پذیر باشید تا زمانی که هوا سرد نشده اما از پوشیدن صندل ها و دمپایی ها اجتناب کنید چرا که آنها با لباس های تقریبا ضخیم پاییزی همخوانی ندارند.
در زمستان کفش های راحتی و سبک انتخاب کنید. اگر از پوتین استفاده می کنید در نظر داشته باشید که پاشته آن به اندازه کافی پهن باشد. برای جلوگیری از لغزش.

انتخاب کفش راحتی
اگر پیراهن بلند یا دامن بلند می پوشید کفش تخت و راحتی مناسب نیست. معملا این نوع کفش ها را با شلوار یا دامن کوتاه هماهنگ می کنند.
سعی کنید یک جفت کفش راحتی ساده داشته باشید برای مکان های عمومی و یک جفت فانتزی برای مهمانی و… اگر کفش راحتی را برای محل کار می خواهید یک سبک رسمی چرم سیاه یا قهوه ای انتخاب کنید.

مطالب آموزشی مرتبط:

دنیای مد کیف و کفش قانونی که حتما باید هنگام خرید کفش رعایت کنید

 دنیای مد کیف و کفش قانونی که حتما باید هنگام خرید کفش رعایت کنید

حتما این جمله معروف را شنیده اید که پا قلب دوم ماست و مراقبت از آن بسیار پر اهمیت است. خرید کفش مناسب یکی از راه های مراقبت از این عضو مهم بدن است و مطمئنا برایتان پیش آمده است که راه رفتن با کفش نامناسب موجب درد و کوفتگی پای ....

 دنیای مد کیف و کفش قانونی که حتما باید هنگام خرید کفش رعایت کنید

راهنمای انتخاب کفش پاشنه بلند مجلسی و شیک زنانه

راهنمای انتخاب کفش پاشنه بلند مجلسی و شیک زنانه

حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوان....

راهنمای انتخاب کفش پاشنه بلند مجلسی و شیک زنانه

نکات مهم در انتخاب کفش مجلسی زنانه

تمام نکاتی که برای انتخاب کفش زنانه باید بدانید

راهنمای خرید کفش زنانه

   محصولات مشابه