مقالات لیدی مد
فروشگاه

بهترین عطرهای جیبی که هر فردی در کیفش دارد

  بهترین عطر جیبی و استفاده از آن به تاریخچه‌ای چند صدساله منتهی می‌شود. درست زمانی که مصریان برای مراسم‌های مذهبی خود از رایحه‌ای خوش برای اختصاصی‌تر شدن تشریفات بهره می‌گرفتند استفاده از یک ماده خوش بو کننده پا به عرصه ظهور گذاشت. این امر تا جایی دنبال شد که کشور فرانسه پیش از هر کشور دیگری در حیطه تولید عطر به صنعت عطرسازی روی آورد. این روزها از گیاهان معطری مثل رز ماری، نارنج و لیمو و صدها عصاره طبیعی دیگر برای خوش‌بو کردن سرویس بهداشتی، منزل و یا حتی مصارف شخصی در صنعت تولید عطر و اودکلن استفاده می‌شود.

اسانس‌های برگرفته‌شده از گل، برگ، میوه، ریشه گیاهان، شکوفه‌های نارنج، هسته بادام، برگ آویشن، پوست دارچین، چوب صندل، سرو یا جوز هندی در پرسه ساخت صنعت عطر و اودکلن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شمارا با ترفندهای که برای خرید عطر به آن نیاز است و معرفی برندهای معتبر عطر مردانه و زنانه پیش‌تر از قبل آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

همه‌چیز در مورد بهترین عطر جیبی

همه‌چیز در مورد بهترین عطر جیبی

بهترین عطر جیبی عطری است که رایحه دلپذیری داشته باشد و اطرافیان شما از بوی خوش آن لذت ببرند. عطری که این روزها به‌وفور اقشار مختلف جامعه از آن استفاده می‌کنند، عطر جیبی است. عطرهای که با حجم پایین چیزی در حدود ۲۵ میلی‌لیتر با اسم‌های عطر جیبی خودکاری یا کتابی در دسترس شما قرار داده می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از این محصول اندازه کوچک و وزن سبک آن است که به همراه داشتن آن را برای افراد به امری ساده بدل کرده است. همچنین شما می‌توانید عطر محبوب خود را در نسخه جیبی تهیه کنید و در موقعیت‌های مهم از آن استفاده کنید.

بهترین عطر جیبی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که پیش از خرید یک عطر یا اودکلن گران‌قیمت آن‌هم با حجم و اندازه بزرگ دست به انتخاب بزنید و رایحه موردعلاقه خود را انتخاب کنید.

مشخصه‌های بارز بهترین عطر جیبی چیست؟

مشخصه‌های بارز بهترین عطر جیبی چیست؟

بهترین عطر جیبی بر اساس احوالات روحی شما است که تعین می‌شود؛ اما اینکه شما عطرتان را ازچه کسی تهیه می‌کنید هم در کیفیت و تضمین ضمانت کالا بی‌تأثیر نیست. این امر که دست‌فروش‌ها عطرهای اصل و اورجیبنال به فروش نمی‌رسانند بر هیچ‌کسی پوشیده نیست. یک عطر استاندارد و باکیفیت عموماً بوی ماندگار دارد و با یک‌بار اسپری کردن تا چند روز می‌توانید بوی آن را حس کنید. عطر در تمام دنیا به‌عنوان یک کالای لوکس شناخته می‌شود پس بسته‌بندی مجلل و آنتیک آن خود دلیلی بر مرغوبیت دارد.

شرکت‌های تولیدکننده عطر ازآنجایی‌که به این پارامتر مهم اهمیت می‌دهند از روکش‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند که با استفاده از نوعی چسب حرارتی مخصوص پوشانده می‌شود تا مشخصه‌های عطر به‌خوبی از روی کارتن مقوایی قابل‌خواندن باشد.

بهترین عطر جیبی مردانه را بشناسیم

بهترین عطر جیبی مردانه را بشناسیم

بهترین عطر جیبی مردانه عموماً رایحه‌ای تلخ یا تند دارند که باشخصیت آقایان متناسب‌تر است. هیچ‌گاه برای تولید عطرهای مردانه ازگل‌ها و میوه‌ها استفاده نمی‌کنند، زیرا موردپسند آقایان نیست. حتی تم‌های رنگی عطرهای مردانه نسبت به عطرهای زنانه تیره‌تر است و طرح‌های عموماً نازیبا دارد. رایحه موردپسند آقایان قوی‌تر، غنی‌تر، خاکی‌تر و تقریباً عصاره‌ای چوب را با خود به همراه دارد. بسته‌بندی‌های که برای عطرهای مردانه در نظر گرفته می‌شود چرمی یا فلزی است.

عبارت for man برای عطرهای مردانه و خرید ساده‌تر شما در نظر گرفته می‌شود. غلیظ‌تر بودن عطر و داشتن درصد بیشتری از اسانس بخشی از مزیت‌های بارز یک رایحه مردانه محسوب می‌شود.

بهترین عطر جیبی عطر دولچه‌اند گابانا

برندی ایتالیایی که در سال ۲۰۱۵ به‌عنوان یک عطر کلاسیک وارد بازار شد تا شب‌های سرد زمستانی و پاییز با رایحه تند و گرم آن عاشقانه‌تر سپری شود. بوی گرم و شیرین این عطر عطری کلاسیک مردانه‌ای را اعتمادبه‌نفس بیشتر آقایان فراهم آورده است. عطر گریپ‌فروت، گشنیز، ریحان، ترکیب زنجبیل، پرتغال شکوفه‌های نارنج و عنبر از این عطر خوش به مشام می‌رسد.

 عطر جیبی بلک افغانو

 عطر جیبی بلک افغانو

رایحه‌ای تشکیل‌دهنده عطر بلک افغانو شاهدانه، رزین، نت‌های چوبی، قهوه، بخور، تنباکو است که یک عطر تلخ با چوب‌های معطر را برای شما فراهم می‌کنند.

عطر لابانته مدل Creed Silver Mountain

ماندگاری و رایحه خوش این عطر مردانه زبان زد خاص و عام است. کافی است با اسپری روی پوست دست خود عطر نارنج، پرتغال ماندارین و میوه‌ها و مرکبات شیرین را حس کنید. همچنین رایحه چای سبز، انگور سیاه، مشک، چوب‌های صندل، صمغ درختان و گیاه باریجه هوش و حواس شمارا بازمی‌گرداند و سبب بالا رفتن اعتمادبه‌نفستان می‌شود.

بهترین عطر جیبی عطر جیبی مردانه Bic No.۱۰

بهترین عطر جیبی عطر جیبی مردانه Bic No.۱۰

اگر می‌خواهید یک عطر جیبی اسپرت با رایحه میوه‌ها و مرکبات با خود داشته باشید توصیه ما به شما این عطر مردانه بی‌نظیر است. رایحه‌ای متشکل شده از آناناس، هل، نت‌های سبزرنگ، ماندارین، ترنج، گل رز، ریشه زنبق، سوسن، چوب صندل، مشک، سدر، بلوط، گل یاس، جوز، لیمو، پایاپا و ریشه زنبق زرد برای این عطر مردانه در نظر گرفته‌شده است.

 

بهترین عطر جیبی عطر اسمال بوگارت

اسمال بوگارت از ترنج، شکوفه پرتغال، زنبق زرد، نعناع هندی، مشک، سرو، رز، خزه و تونکا تشکیل‌شده است که رایج‌های تند شبیه به ادویه‌جات را برای شما فراهم می‌کند.

 گابی ین مدل Dunhill Desire Blue

اگر عطر تلخ و خنک موردپسند شما است می‌توانید روی این عطر خوش رایحه حساب بازکنید. به‌محض اسپری نت آغازین این عطر با ترنج؛ ماندارین، سرخالو، نارنگی، اقاقیای برزیلی، پرتغال و تونکا و لوبا به مشام شما می‌رسد.

عطر دولچه‌اند گابانا، عطر جیبی بک افغانو، عطر لابانته مدل Creed SILVER Mountain، عطر جیبی مردانه Bic No.۱۰، عطر اسمال بوگارت و گابی ین مدل Dunhill Desire Blue برای مردهای خوش‌سلیقه و سخت پسند ایده ال ترین انتخاب به شمار می‌آید.

 

بهترین عطر جیبی زنانه کدام است؟

بهترین عطر جیبی زنانه کدام است؟

بهترین عطر جیبی زنانه عموماً به عطری گفته می‌شود که رایحه‌ای ملایم و لطیف داشته باشد. طعم‌های که برای عطرهای زنانه استفاده می‌شود عموماً شیرین است. در صنعت عطرسازی از رایحه گل رز، رایحه میوه و رایحه‌های شرقی برای ساخت عطرهای طناز زنانه استفاده می‌شود. عطرهای زنانه شیرین‌تر، سبک‌تر و میوه‌ای تر در نظر گرفته می‌شود. رنگ‌های روشن و تقریباً ملایم‌تر از مؤلفه‌های بارز عطر زنانه محسوب می‌شود. عبارت for women عموماً برای عطرهای زنانه در نظر گرفته می‌شود تا راه تشخیص آسانی برای شما فراهم شود.

عطرهای زنانه در یک دسته‌بندی کلی با عنوان عطرهای شرقی، عطر چوب، عطر گل و عطرهای ملایم قرای می‌گیرد.

عطر زنانه chance chanel

این عطر از رایحه‌های گل‌های سوسن سفید، وانی، خس‌خس، یاس، لیموشیرین، اسطوخودوس، نعناع هندی و یاس بهره گرفته است تا نماد عشق و دوست داشتن را از سمت شما به جهان پیرامونتان هدیه دهد.

عطر جیبی امپر مدل Urban

عطر جیبی امپر مدل Urban

این عطر برای کشور امارت است و وقتی آن را روی لباس خود اسپری می‌کند تا ساعت‌ها بوی نارنج به مشام شما می‌رسد. عطری که از گل رز، چوب صندل، مشک، تمشک سیاه و اربن تشکیل‌شده است و دوگانگی و تضاد خوشی را در هرلحظه برای شما فراهم می‌کند. شاید برایتان جالب باشد که عطری را خریداری کنید که سه رایحه در سه مرحله زمانی را برای شما فراهم سازد.

بهترین عطر جیبی عطر ۲۱۲

بهترین عطر جیبی از شکوفه‌های پرتغال، پرتغال ماندارین، نارنج، زنبق، فریزیا، یاسمین، زنبق دره، صدتومانی، گل کاکتوس و چوب صندل بهره گرفته است و عموماً برای خانم‌های شیک که رایحه‌های شیرین و خنک را می‌پسندند گزینه‌ای ایده ال به شمار می‌آید.

عطر زنانه لابانته

بهترین عطر جیبی لابانته یکی از اعضای خانواده برند آمریکایی دونا کاران که به نام دی کی ان وای شناخته می‌شود در بازار به فروش می‌رسد. رایحه عطر بوهای گل رز، گل بنفشه، گل سوسن، سیب سبز، گل مریم، چوب‌های جنگلی، کهربا، صندل از این عطر بی‌نظیر به مشام شما می‌رسد. شما با خرید این عطر بی‌نظیر می‌توانید حس و حال جنگل‌های بارانی را تجربه کنید.

بهترین عطر جیبی عطر ژک ساف

بهترین عطر جیبی عطر ژک ساف

عطری تند، گرم و شیرینی برای خانم‌های که تمایل دارند رایحه‌ای شبیه به عطرهای مردانه با خود به همراه داشته باشند و در روزهای سرد سال از آن بهره بگیرند. این عطر از ماندارین، نارنج، نت‌های سبز، فلفل سیاه، هل، چوب وانیل، چوب گایاک، مشک و عنبر تشکیل‌شده است تا تندی و گرمی آن به‌راحتی به مشام شما برسد.

 عطر اسمارت مدل ورساچ

این عطر ویژه را حتماً در لیست خرید خود قرار دهید زیرا یکی از پرطرفدارترین عطرهای جهان به شمار می‌آید. وجود ماگنولیا، نیلوفر آبی، کهربا، ماهون، چوب، مالکتولیا، صدتومانی سبب شده است عطر از بهشت روی زمین احساس شود.

عطر زنانه chance chanel، عطر جیبی امپر مدل Urban، عطر ۲۱۲، عطر زنامه لابانته، عطر ژک ساف و عطر اسمارت مدل ورساچ تنها بخشی از صدها عطر زنانه‌ای است که در دنیای مدرن امروز در پیش روی شما قرار داده‌شده است.

 

بهترین برند عطر جیبی

بهترین عطر جیبی بر اساس برندهای معتبری که در صنعت فشن نیز فعالیت می‌کنند نام‌گذاری شده‌اند. اگر تاکنون به‌صورت تخصصی پیرامون برترین عطرهای جهان و برندهای معروف آن چیزی به گوش شما نخورده است با ما همراه باشید تا تخصصی‌ترین عطرهای روز دنیا را به شما معرفی کنیم.

برند سیره ترودون Cire Trudon

برند سیره ترودون Cire Trudon

این برند معتبر با سبک شمع‌های معطر ژاپنی در قرن هفدهم در فرانسه دست به ساخت عطرهای خوش‌بویی زد که علاقه‌مندان بسیاری را به سمت خود کشاند.

برند عطر دیپ تیک Diptique

رایحه‌های غیرمعمول این برند معتبر سبب شهرت جهانی آن شده است. شکوهی از قدرت و وقار را می‌توانید از رایحه خوش این عطر استشمام کنید. اگر بخواهیم در یک‌کلام به معرفی آن بپردازیم می‌توانیم بگویم در رده پرفروش‌ترین برندهای عطر اختصاصی جهان قرار دارد.

 برند شنل کوکو نویر

بهترین عطر جیبی شانل و محصولات این شرکت معتبر بر همگان آشنا و شناخته‌شده است و دلیل این امر خلق عطرهای با رایحه خارق‌العاده است که هرکسی را به سمت خود جذب می‌کند. این برند معتبر با زحمات خود هرسال تمامی اهداف برندهای مطرح عطرسازی جهان را خنثی می‌کند و باقدرت به‌عنوان بهترین عطر در جهان خودنمایی می‌کند.

برند عطر جو مالون Jo Malone

برند عطر جو مالون Jo Malone

استفاده چندلایه از عطر تخصصی‌ترین روشی است که این برند انگلیسی برای ساخت عطرهای خود مورد استفاده قرار می‌دهد. اصلاح لایه‌لایه زدن عطر خود نشان از این برند معتبر و شناخته‌شده دارد که طرفدار بسیاری را نیز به سمت خود این سبک از خلاقیت جذب کرده است.

برند عطر آنتیک گوتال Annick Goutal

آنتیک گوتال یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای فرانسوی است که متخصصین مخصوص به خود را در کارخانه‌های تولیدی عطرسازی به کار گرفته است. باید بگویم این برند عضو انجمن خانه‌های عطر سطح بالای فرانسوی است که کیفیت و اصالت را می‌توانید از روی رایحه خوش این عطر استشمام کنید.

برند سیره ترودون Cire Trudon، عطر دیپ تیک Diptique، شنل کوکو نویر، جو مالون Jo Malone و آنتیک گوتال Annick Goutal در رده معتبرترین برندهای زنانه قرار دارند که پیرامون هر یک از آن‌ها مطالبی را در طی این مقاله با شما عزیزان به اشتراک گذاشته‌ایم.

 فوت‌وفن‌های برای خرید بهترین عطر جیبی

 فوت‌وفن‌های برای خرید بهترین عطر جیبی

بهترین عطر جیبی و خرید آن نیاز به‌دقت نظر و هوش شما دارد پس برای خرید یک عطر باکیفیت عجله کنید.

مرحله اول

در زمان اسپری کردن بهترین عطر جیبی سه درجه بو به مشام شما می‌رسد. اولین رایحه به‌محض زدن عطر دومین مرحله که یک ساعت بعد است و در مرحله سوم بوی اسپری عطر بعد از ۲۴ ساعت به مشام شما می‌رسد. پس اگر با زدن عطری بعد از یک ساعت بوی حس نکردید بدانید که آن عطر قلابی است

برای خرید عطر توصیه می‌کنیم یک روز آن را تست کنید و فردای آن روز در صورت نشست عطر روی لباس شما آن را خریداری کنید. پس عجله کردن برای خرید یک عطر خوش رایحه را به دست فراموشی بسپارید.

 مرحله دوم

رایحه‌ای که برای عطرهای ارزان‌قیمت در نظر گرفته می‌شود گذری است و یک عطروطعم مصنوعی را برای شما به همراه دارد و این امر در حالی است که عطرهای پرفروش دنیا ترکیبی از اسانس‌های طبیعی و مصنوعی را با خود به همراه دارند و شما به‌راحتی می‌توانید با نشست عطر روی لباس خود به عطر خوش پایانی آن کمتر از یک ساعت دست پیدا کنید.

اگر می‌خواهید بهترین عطر جیبی با رایحه ماندگار از آن شما باشد توصیه می‌کنیم به اسانس‌ها که بعد از اسپری عطر به مشام شما می‌رسد دقت کنید زیرا عطرهای که شمارا ناراحت نمی‌کنند و بوی مصنوعی ندارند به‌عنوان عطر طبیعی و اورجینال شناخته می‌شود.

مرحله سوم

بهترین عطرهای جیبی که هر فردی در کیفش دارد

عطرها عموماً در چند دسته‌بندی با عنوان‌های عطر کلاسیک، مدرن، عطر گرم، عطر سرد، عطر تلخ، عطر شیرین و صدها خصوصیات دیگر در بازار عرضه می‌شود. اگر شمارا عطرهای تند آزرده می‌کند باید عطر سرد و شیرین را مدنظر قرار دهید و اگر عطرهای سرد شمارا دل‌زده و ناراحت می‌کند نیاز به یک عطر تلخ و تند دارید. به‌راحتی با شناختی که از خود و روحی‌تان دارید می‌توانید دست به انتخاب بزنید و یک عطر ایده ال را برای خود تهیه کنید.

بهترین عطر جیبی کلاسیک شمارا به دهه‌های قبل می‌برند و این امر را می‌توانید از طعم‌های بسیار خاصی که برای ساخت عطر استفاده می‌شود استشمام کنید اما عطرهای مدرن بسیار رایحه‌ای تازه و جدید دارند.

مرحله چهارم

صبح بهترین بازه زمانی برای خرید عطر به شمار می‌آید؛ زیرا حس بویایی در این تایم از روز قوی‌تر است. به شما توصیه می‌کنیم عطری را خریداری کنید که با آن به آرامش می‌رسید. در هنگام خرید عطرهای زیادی را امتحان نکنید زیرا عطر لایه‌لایه هیچ‌گاه بوی عطر اصلی را برای شما آشکار نمی‌کند. در انتها باید بگویم پوست بهترین بخش است برای تست کردن رایحه عطر زیرا گرمای پوست بدن شما عطر واقعی را به مشام شما می‌رساند.

بهترین عطر جیبی شرقی بسیار سنگین و قوی هستند و برای خانم‌های اسرار پشت پرده‌ای را در دل دارند. اگر می‌خواهید در مهمانی‌های شبانه خود خودنمایی کنید و ظرافت و لوکس بودن را به‌طور همزمان به رخ بکشید به شما توصیه می‌کنیم استفاده از عطرهای شرقی را در لیست علاقه‌مندی‌های خود قرار دهید.

 

کلام آخر پیرامون عطر جیبی

عطر جیبی

عطر جیبی یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی است که در دنیای مدرن امروز که آراستگی و نظافت اصلی‌ترین مؤلفه یک فرد موفق به شمار می‌آید برای شما در نظر گرفته‌شده است.
شما می‌توانید بر اساس علاقه‌مندی‌های خود برندی محبوب را مدنظر قرار دهید و پس از خرید اودکلن و عطرهای رومیزی از عطرهای جیبی که وزن زیادی ندارد و همه‌جا همراه شما است بهره بگیرید. انتخاب رایحه عطر امری است که به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد و شما بر اساس سبک زندگی که از آن پیروی می‌کنید می‌توانید از میان عطرهای معرفی‌شده عطر ایده ال خود را انتخاب کنید.

بهترین عطر جیبی همیشه و همه‌جا همراه شما هستند و شما می‌توانید در بین رقبای کاری و در محیط کار خود در هر زمان که تمایل دارید از این محصول استفاده کنید و پاکیزگی و پرستیژ کاری خود را به رخ بکشید.  

مطالب آموزشی مرتبط:

چک لیستی برای انتخاب بهترین عطر جیبی

چک لیستی برای انتخاب بهترین عطر جیبی

عطر هم مانند لباس، کیف، کفش و برخی لوازم ضروری دیگر برای هر فردی اهمیت دارد و انتخاب عطر مناسب کار بسیار سختی است. هر شخصی باید عطری را انتخاب کند که مناسب شخصیت، فصل و موقعیتی یا مکانی باشد که در آن زندگی می­کند. عطرها مدت­....

چک لیستی برای انتخاب بهترین عطر جیبی

معرفی و خرید ۱۹ نمونه عطر جیبی ماندگار و ارزان+ قیمت روز

معرفی و خرید ۱۹ نمونه عطر جیبی ماندگار و ارزان+ قیمت روز

خانم ها و آقایان همیشه علاوه بر اهمیت دادن به ظاهر خود، تمایل دارند که همواره بدنشان بوی خوشی بدهد. البته باید این نکته را‌ مدنظر قرار دهید که عطرهایی که در منزل وجود دارند، دارای جعبه ای هستند که فضای زیادی را اشغال می کن....

معرفی و خرید ۱۹ نمونه عطر جیبی ماندگار و ارزان+ قیمت روز

۸ عطر جیبی زنانه که باید همیشه در کیف دستی داشته باشید

چرا باید عطر جیبی بخریم؟ /مزایا و معایب

۹ انتخاب برای عطر جیبی مناسب آقایان

   محصولات مشابه