مقالات لیدی مد
فروشگاه

راهنمای انتخاب عینک بر اساس شکل چهره اشخاص

عینک از آن دسته اکسسوری هاییست که می‌تواند ظاهر استایل شما را کاملا تغییر دهد و یک استایل معمولی را به استایلی شیک و خاص تبدیل کند و یا برعکس ظاهر استایل شما را خراب کند.
به همین دلیل انتخاب عینک متناسب با فرم صورت از اهمیت زیادی برخوردار است.
اگر به دنبال یک راه راحت و کم هزینه برای داشتن استایلی زیبا هستید؛ با انتخاب عینک مناسب فرم صورتتان می‌توانید این کار را انجام دهید.
ما در این مقاله شما را راهنمایی می‌کنیم که با تشخیص و شناخت فرم صورت خود بتوانید مناسب ترین فریم عینک را انتخاب کنید.
در ابتدا شما را با انواع فرم‌های صورت و ویژگی‌های آن‌های آشنا می‌کنیم و در ادامه عینک مناسب هر فرم صورت را به شما معرفی می‌کنیم همچنین یک راه سریع و راحت برای تشخیص فرم صورت به شما پیشنهاد می‌دهیم .

راهنمای انتخاب عینک بر اساس شکل چهره شما

آیا به دنبال یک جفت عینک مناسب برای شکل چهره خود هستید؟ چه چهره ای گرد ، بیضی شکل یا مربعی داشته باشید ، یک جفت در آنجا وجود دارد که دقیقاً برای شما ساخته شده است! در اینجا راهنمایی برای کمک به شما در یافتن قاب مناسب با توجه به شکل صورت شما وجود دارد.

شکل صورت من چگونه است؟

آیا می دانید بیشتر افراد عینک خود را تقریباً هر 3 سال تغییر می دهند؟ وقتی زمان گرفتن عینک جدید رسیده است ، می خواهید مطمئن شوید که شکل را به درستی می گیرید! با انتخاب عینک بسیار زیادی ، دانستن اینکه چه چیزی مناسب شماست در واقع می تواند به بیرون کشیدن قسمتهای منحصر به فرد صورت شما کمک کند.

بسیاری از افراد به دلیل هزینه مورد انتظار در بسیاری از مناطق خرده فروشی ، عینک خود را به ندرت تغییر می دهند. و محصولات سازنده لنزها بعضی اوقات می توانند هزاران دلار مانع را بشکنند - جای تعجبی نیست که بیشتر مردم سعی می کنند بیشتر از هر جفت عینکی که خریداری می کنند بیشترین لباس را بپوشانند!

این همچنین می تواند به این معنی باشد که ممکن است یک انتخاب گرانقیمتی باشد که کمی از "منطقه راحتی" شما خارج شود. با استفاده از Try On View ، می توانید ببینید که چگونه قاب می تواند هنگام ورود به شما نگاه کند و بدون در نظر گرفتن ، سیاست 14 روزه مبادله / بازگشت ما به شما آرامش می دهد در صورت رسیدن عینک و نه همه چیزهایی که شما امیدوارید باشید.

شکل صورت من چگونه است؟

برای انتخاب صحیح ، ابتدا باید ویژگی های صورت خود را مشخص کنید. 5 دسته اصلی شکل صورت وجود دارد:

برای ارزیابی ساختار صورت خود ، خواندن را ادامه دهید اما به یاد داشته باشید که این راهنماست ، نه یک آیین نامه - اگر دوست دارید یک قاب روی خودتان دوست داشته باشید ، خودتان آن را بخرید! ایجاد قوانین سبک خود می تواند روشی سرگرم کننده و بیانگر برای نشان دادن شخصیت و روحیه فردی شما باشد.

اگر به دنبال کمک برای دستیابی به یک جفت کلاسیک خوب برای شکل چهره خود هستید ، در ادامه نکات ما در مورد ارزیابی چهره خود و انتخاب یک قاب که مزایای شما با شما به وجود آمده را بخوانید!

عینک برای انواع اشکال

در اینجا حقیقت در مورد شکل های چهره وجود دارد: تقریبا هیچ کس یک قلب کامل ، دایره ، مربع یا هر گروه کاملاً تعریف شده ای نیست. بیشتر صورت ها ترکیبی از چند شکل مختلف است: چانه های گرد و پیشانی های بلند ، ویژگی های زاویه ای و فک های خمیده و غیره.

تلاش برای انتخاب فقط یک تصویر سهام از یک ترکیب می تواند غیرممکن باشد. آنچه شما می خواهید ، شکلی است که بیشتر به نظر می رسد مانند شما - حتی اگر چانه شما کمی بزرگتر از بیضی "معمولی" باشد ، یا پیشانی شما کمی گسترده تر از مثلث معکوس "معمول" باشد. اینها فقط دستورالعملهایی برای کمک به شما در تعیین چگونگی توازن و تکمیل ویژگیهای شما هستند ، نه قوانین ناگسستنی.

پس از تشخیص چهره ، می توانید ببینید که کدام شکل فریم ، تعادل طبیعی به چهره شما می بخشد. این راهنما در شناسایی نوع شیشه های عینکی که هنگام مرور آنلاین و یا فروشگاه باید به آنها نگاه کنید کمک خواهد کرد.

برای ارزیابی یک حقیقت استخوان لخت ، خط فک خود را در آینه نگاه کنید. آیا خط فک شما خمیده تر است یا به سمت زاویه ای تر چیزها گرایش دارد؟ برای ساده ترین ارزیابی صورت خود ، تصمیم بگیرید که خط فک شما "گرد" یا "مربع" تر باشد. برای بررسی دقیق تر ساختار صورت خود ، در زیر مشاهده کنید.

برای شناخت عینک مناسب برای شکل های صورت از طریق راهنمای ما حرکت کنید:

عینک برای شکل چهره مربع

شکل چهره مربع

صورت های مربعی اغلب دارای ویژگی های جسورانه و زاویه ای هستند و یک خط تمیز و مستقیم از پیشانی تا فک بریده می شوند. قاب های گرد و نازک تر که از طرف آن کمی پهن تر است ، از چهره های مربعی ظاهری هماهنگ و طبیعی خواهند داشت.

چهره های مربع شکل می خواهند شکل متفاوتی را برای عینک هایی مانند:

قاب هایی را می خواهید متناسب با طول و عرض صورت خود داشته باشید. فریم های گرد و بیضی شکل زوایای سخت را در صورت مربع شکل نرم کرده و تعادل را به آن اضافه می کنند. آنها همچنین از چهره های الماسی استفاده می کنند.

توجه خود را از زاویه ها جلب کنید: بهترین راه برای چاپ کردن ویژگی های چهره یک مربع ، جلب توجه از شکل مربع با قاب های رنگی است.

عینک آفتابی برای شکل مربع صورت

اگر در حال خرید عینک آفتابی برای یک چهره مربع هستید ، طرح های عینک آفتابی منحنی گسترده تر را انتخاب کنید - این به نرم شدن زاویه های تیز و متعادل کردن گونه های شما کمک می کند. و برای یک بیان جسورانه ، سعی کنید سایه چشم گربه را امتحان کنید.

فروش انواع عینک آفتابی

عینک مخصوص چهره گرد

شکل صورت گرد

صورت های گرد همه دارای منحنی های نرم و خطوط صاف با صورت هستند که تقریباً از همان عرض از فک تا بالای ابرو به عرض یکسان است. با صورت های گرد ، گونه ها معمولاً پر و چانه با زاویه های بسیار کمی گرد شده است. برخلاف برخی از اشکال صورت دیگر ، یک صورت گرد اغلب بسیار متمایز است زیرا همه چیز در مورد منحنی ها است.

نکات مناسب

مهمترین چیزی که باید هنگام انتخاب عینک برای صورت های دور صورت به یاد داشته باشید ، انتخاب قاب هایی است که برای اضافه کردن زوایا کار می کنند. آنها در عینک های جسورانه و زاویه دار با خطوط تمیز عالی به نظر می رسند.

در زیر چند نکته برای یادآوری هنگام جستجو وجود دارد.

و اگر به دنبال عینک آفتابی برای صورت های گرد هستید ، به پیشنهادات ما از سنی های مستطیلی ، قاب D یا مربع چشم گربه ای نگاهی بیندازید.

عینک مخصوص شکل قلب

صورتهای قلب به صورت وسیع در قسمت ابرو وجود دارد که با گونه های بلند و باریک به سمت چانه باریک می شود. این شکل صورت می تواند طولانی یا گرد باشد و اغلب ظاهری شیرین و شاد به صاحب می بخشد.

این به طور معمول از همه اشکال صورت به عنوان متنوع ترین تصور می شود. آنها در قاب های بالدار که کمی گسترده تر از پیشانی و پایه های گرد آنها هستند ، عالی ظاهر می شوند تا تعادل و تکمیل ویژگی های آنها از قبیل:

خرید عینک آفتابی که مناسب قلب شما باشد؟

با جستجوی سبک هایی که دارای پایه عمیق و نوک بال های ظریف و کمی گسترده تر از پیشانی شما باشد ، فریمی را متناسب با چهره خود پیدا کنید. Aviators و عینک آفتابی D-frame گزینه های بسیار خوبی هستند.

عینک برای شکل صورت مثلث

صورت های مثلثی در پایین ، باریکترین در قسمت بالا هستند. بنابراین می خواهید یک قاب مقابل آینه را پیدا کنید: جسورانه در بالا ، نور در قسمت پایین. با ترکیبی از اشکال گرد و زاویه ای مانند موارد زیر ، به خصوص چهره های مثلثی متناسب خواهد بود:

و اگر می خواهید بیانیه ای جسورانه تری داشته باشید ، یک سبک دور یک ترکیب جالب را به ویژگی های زاویه ای ارائه می دهد.

آیا در جستجوی عینک آفتابی برای شکل مثلث چهره هستید؟

ویژگی های خود را با یک جفت اهل سنت که برعکس ساختار آن است ، متعادل کنید. به دنبال طرح هایی باشید که در قسمت بالا و باریک ترین آنها در پایین قرار داشته باشد ، مانند عینک آفتابی چشم گربه یا شکل D-frame. عینک آفتابی با روبرو گسترده تر یا جسورانه تر ، توجه شما را از خط فک شما جلب می کند و پیشانی شما را دراز می کند.

عینک برای فرم بیضی شکل

افرادی که صورت بیضی دارند با اکثر اشکال قاب متناسب هستند. با داشتن پیشانی باریک و چانه کمی باریک ، بیضی به عنوان جهانی ترین شکل صورت در نظر گرفته می شود - بنابراین با آخرین روندها سرگرم شوید زیرا بیشتر کارها برای شما است.

این بدان معنا نیست که می توانید هر قاب را از قفسه بلند کنید. یک فریم باید روی نقاط قوت تأکید کند و نقاط ضعف صورت خود را مورد توجه قرار دهد تا صورت شما کاملاً متعادل به نظر برسد. برای صورت بیضی به معنای تأکید بر تعادل طبیعی صورت و افزودن زاویه هایی به منحنی های نرم آن است.

به دنبال یک قاب به اندازه وسیع ترین قسمت صورت خود ، یعنی ناحیه اطراف چشم باشید. از این نظر مناسب ترین قاب های عینک مخصوص صورت بیضی عبارتند از:

5 عامل موثر در انتخاب قاب عینک

هنگام خرید عینک عواملی در انتخاب قاب عینک دخیل هستند که اگر رعایت شوند، ظاهر زیباتری برایتان به ارمغان می آورند. از رنگ پوست گرفته تا عواملی دیگر همگی در انتخاب قاب عینک موثرند. شما با آگاهی بیشتر می توانید انتخاب درست تری داشته باشید. در زیر 5 عاملی که در انتخاب قاب عینک موثر هستند را با هم می خوانیم.

5 عامل موثر در انتخاب قاب عینک

1. رنگ پوست

پیش از انتخاب قاب عینک باید بدانید که تن پوست شما گرم است یا سرد؟ اگر گرم باشید رنگ های گرم تر مثل طلایی، سبز زیتونی و نارنجی بسیار برای شما مناسب هستند.

اگر سرد باشید نقره ای، خاکستری، آبی، صورتی و مشکی با پوست تان هماهنگ است.

5 عامل موثر در انتخاب قاب عینک

قاب های روشن بیشتر مناسب شما هستند یا قاب های تیره؟

اگر موهای روشن و پوستی سفید دارید از خرید قاب های زیادی تیره پرهیز کنید. اگر موهایی تیره و پوستی سبزه دارید از قاب های تیره تر استفاده کنید.

اگر تمایل به پوشیدن لباس های روشن دارید از قاب های پلاستیکی متالیک براق استفاده کنید و اگر اکثرا لباس های تیره به تن می کنید، عینکی با قاب فلزی انتخاب نمایید.

انتخاب قاب عینک

فروش انواع عینک طب

2. شکل صورت

صورت های پهن و صورت های باریک

به دنبال عینکی باشید که دسته آن مناسب صورت تان باشد. اگر صورت پهنی دارید دسته عینک می تواند کشیده و باریک باشد و اگر صورت کوچکی دارید، ضخیم باشد. قاب های گوناگونی برای تمامی اشکال صورت وجود دارد پس بهتر است یکی که با عرض صورت تان همخوانی دارد انتخاب کنید. صورت های پهن از عینک های سبک تر و صورت های باریک از عینک های سنگین تر استفاده کنند.

انتخاب قاب عینک صورت های پهن و صورت های باریک

صورت های کشیده با قاب های پهن تناسب دارد و صورت های گرد باید از فریم های باریک استفاده کنند. برای صورت های گرد، عینک های بدون فریم و نیم فریم نیز بسیار مناسب است.

3. استخوان بندی صورت

انتخاب قاب عینک استخوان بندی صورت

صورت های زاویه دار یا منحنی

آیا ویژگی های صورت خود را به خوبی می شناسید؟

چهره های زاویه دار با قاب هایی که با خطوط راست و تیز ساخته شده اند بسیار هماهنگ است و  چهره های منحنی با فریم های نرم و منحنی، زیبایی دو چندان می یابد.

4. چشم و بینی

طول بینی: شما بینی کشیده و بلندی دارید یا بینی تان کوتاه است؟ ممکن است شما عینکی بزرگ انتخاب کنید که این باعث می شود بینی تان بزرگ تر نشان دهد. این ممکن است چندان زیبا به نظر نرسد. عینک های کوچک می توانند از لحاظ بصری بینی شما را کوچک تر نشان دهند.

انتخاب قاب عینک چشم و بینی

عرض چشم: آیا شما چشمان درشتی دارید یا اینکه چشمانتان ریز است؟ هرچه عینک شما عریض تر باشد باعث می شود چشمتان درست در مرکز شیشه عینک قرار بگیرد و این برای کسانی که چشمانی باریک و کوچک دارند مناسب است. اگر چشمانی ریز دارید سعی کنید از عینک هایی با قاب باریک و سبک و شیشه های بزرگ استفاده نمایید. از نظر بصری چشم ها باید از هم فاصله داشته باشند.

5. انتخاب قاب عینک بر اساس شخصیت

انتخاب قاب عینک بر اساس شخصیت

البته شخصیت شما مهمترین اصل برای انتخاب قاب عینک است. قاب عینک باید با شخصیت شما سازگار باشد. باید بتواند شما را به نوعی معرفی کند. شما می خواهید با عینک تان احساس خوبی داشته باشید بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنید تا شخصیت شما را کامل کند. یک عینک خوب و مناسب می تواند ویژگی های شخصیتی شما را نشان دهد. عینک شما می تواند نه تنها معرف شخصیت شما باشد بلکه در واقع تبدیل به امضای شما شود. پس به یاد داشته باشید که قاب عینک در انتخاب آن بسیار مهم است و می تواند به ویژگی شما تبدیل شود.

تاثیرگذاری در طول صورت

در انتخاب فریم اندازه عمومی و افقی فریم، میزان گردی و یا مربع بودن شکل فریم و رنگ قسمت قدامی فریم اهمیت دارند. بمنظور سادگی بیشتر در بحث شکل‌های مختلف فریم، می‌توان آن را در دو مقوله مورد بررسی قرار داد:

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورت تان

۱. ابعاد فریم و اینکه آیا تاکید بیشتری بر قسمت بالا یا پایین فریم صورت گرفته است مثل فریم‌های با رنگ گرادیان عمودی و یا در تمامی قسمت‌های فریم تاکید یکسانی وجود دارد مثل فریم‌های با رنگ یکنواخت. این ملاحظات در ارتباط با درازا و پهنای صورت قرار می‌گیرد.

۲. چگونگی زاویه دار بودن و میزان گردی شکل فریم که در ارتباط با زاویه‌ها و میزان گردی صورت و چگونگی خط ابرو قرار می‌گیرد.

پهنای مناسب برای فریم برابر با پهن‌ترین قسمت ساختار استخوانی صورت است.

۳. به عنوان یک قاعده عمومی، هرچه صورت کشیده‌تر باشد، عمق فریم نیز باید بیشتر باشد. در این حالت فریم قسمتی از صورت را می‌پوشاند و به نظر می‌رسد که کشیدگی صورت کاهش پیدا کرده است.

۴. فریم‌های تیره‌تر که دارای رنگ یکنواخت هستند نسبت به فریم‌های گرادیان عمودی به کوتاه نمودن صورت‌های کشیده بیشتر کمک می‌کنند. لازم به تذکر است که هر فریمی که توجه شخص نظاره گر را به قسمت بالایی آن جلب نماید، جزء فریم‌های گرادیان عمودی محسوب می‌شود، نظیر فریم نخ نایلونی که قسمت بالای آن مشکی رنگ است. این فریم‌ها در کشیده نمودن صورت‌های پهن مفید هستند. در این حالت نواحی مرجع در تعیین ارتفاع صورت قسمت تیره بالای فریم و خط چانه صورت خواهند بود و بنابراین این فریم‌ها صورت را کشیده‌تر به نظر می‌رسانند.

هرچه دسته فریم بالاتر قرار گرفته باشد صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهد و بالعکس. پس برای صورت‌های کشیده فریم عینکی که بخش انتهایی آن پایین‌تر قرار گرفته است مفید خواهدبود.

۵. در صورت‌های چاق و فربه، علاوه بر رعایت نکاتی که برای صورت‌های پهن رعایت می‌شود بهتر است از فریمی استفاده شود که حضور آن بر روی صورت کمتر نمایان باشد، نظیر فریم‌های ریملس، نخ نایلونی و یا فلزی نازک. همچنین به اندازه عمودی فریم نیز باید توجه داشت.

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورت تان

تاثیرگذاری بر بالانس صورت

در صورت‌هایی که قسمتی از آن پهن‌تر از سایر نواحی است می‌توان با انتخاب فریم مناسب تعادل صورت را دوباره برقرار نمود. مثلا در صورت‌های مثلثی با قاعده پایین که ناحیه فک پهن‌تر از پیشنی است ملاحظات زیر را بایستی مدنظر داشت:

صرف استفاده کردن از عینک به دلیل جلب توجه به قسمت بالای صورت بر تعادل صورت می‌افزاید.

پهنای فریم طبق قاعده کلی بایستی تقریبا برابر با پهنای ناحیه فک باشد.

بهتر است از فریم‌های بیضی و یا فریم‌هایی که قسمت پایین آن شیب دار است استفاده گردد، چرا که فریمی که مستطیلی است خط صاف چانه را بیشتر تاکید می‌کند.

بهتر است فریم، رنگ تیره تری داشته باشد. اگر صورت کشیده است رنگ یکنواخت داشته باشد و اگر صورت کوتاه است در بالای فریم، رنگ تیره تری وجود داشته باشد.

از طرف دیگر در صورت‌های مثلثی با قاعده بالا فیت فریم مشکل‌تر است چرا که حضور فریم، توجه را به سمت قسمت پهن صورت متوجه می‌کند. به منظور کاهش توجه، فریم باید حداقل جلب توجه را داشته باشد. بایستی حداقل پهنا را داشتهب اشد چرا که اگر پهنای آن از پهنای سر بیشتر باشد توجه بیشتری به ناحیه بالای صورت جلب می‌گردد.

بهتر است ظریف باشد و رنگ ملایمی داشته باشد. فریم‌های ریملس و یا فلزی نازک با رنگ ملایم گزینه‌های خوبی می‌توانند باشند. فریم با شکل گرد می‌تواند حالت مثلثی صورت را خراب کند. این نوع صورت ظرافت جذابی به صورت ناتوان می‌دهد و بهتر است فریم انتخابی نیز ظرافت ویژه‌ای داشته باشد.

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورت تان

خطوط فریم

تکرار کردن خطوط صورت بوسیله خطوط فریم، باعث تاکید بر خطوط صورت می‌شود که می‌تواند تاثیر مثبت یا منفی بر زیبایی صورت فرد داشته باشد.

قسمت بالایی فریم بایستی شکلی مشابه حالت ابرو‌های فرد داشته باشد و قسمت پایینی آن پیروی کننده خطوط گونه و فک باشد در غیر اینصورت هارمونی صورت از بین می‌رود.

بهترین فریم برای مردان طاس فریمی است که ریم بالایی آن در ناحیه ابرو مستقیم باشد، به این دلیل که ریم بالایی قسمتی از ناحیه پیشانی را می‌پوشاند و بنابراین کمی از ارتفاع زیاد پیشانی می‌کاهد.

مهمترین کاری که قسمت پایینی فریم می‌تواند انجام دهد اثر بالابرندگی صورت در اشخاص پیری است که صورت افتاده‌ای دارند. در صورتی که فریم پایینی نسبت به فریم بالایی توجه بیشتری جلب نماید چین‌های پایین رونده موجود در صورت‌های پیر را کمتر بنظر می‌رساند. اثر مهم دیگر فریم پایینی پوشاندن چین‌های زیر پلک در بعضی افراد است که در این حالت می‌توان از طریق انتخاب فریمی با فریم پایینی ضخیم و تیره این ناحیه را پوشاند.

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورت تان

عواملی که در انتخاب رنگ فریم می‌توانند مدنظر قرار بگیرند

رنگ مو:

۱. برای مو‌های سفید، فریم‌های با رنگ آبی و قرمز کم رنگ مناسب می‌باشد.

۲. افراد با مو‌های ضخیم و تیره می‌توانند از فریم‌های تیره‌تر و جذاب‌تر استفادهنمایند، ولی افراد با مو‌های نازک و روشن بهتر است از فریم‌های ظریف و با رنگ روشن استفاده کنند چرا که یک عینک تیره و جذاب بر روی صورت فردی با مو‌های روشن و نازک جلب توجه بسیار بیشتری نسبت به صورت شخصی که دارای مو‌های تیره و ضخیم است می‌نماید.

۳. در ارائه فریم‌های فلزی، افراد با مو‌های بلوند، قهوه‌ای روشن و قرمز می‌توانند از فریم طلایی رنگ استفاده کنند و افراد با مو‌های سفید از فریم نقره‌ای رنگ. افرادی که دارای رنگ موی تیره یا مشکی هستند از هرکدام از این رنگ‌ها می‌توانند استفاده نمایند. برای شخصی که دارای مو‌های سفید کمی در اوایل میانسالی است، استفاده از فریم نقره‌ای رنگ تاکید بیشتری بر مو‌های سفید فرد کرده و وی را مسن‌تر جلوه می‌دهد بنابراین در اینگونه افراد استفاده از فریم با رنگ تیره‌تر توصیه می‌شود.

چشمان دارای PD زیاد یا کم

در افرادی که چشم‌های آن‌ها نسبت به پهنای صورت بسیار نزدیکتر به یکدیگر هستند بایستی از فریمی استفاده کنند که توجه کمتری را به قسمت مرکزی فریم جلب نماید پس بهتر است فریمی با پل بی رنگ و نواحی تمپورال مشخص استفاده گردد تا توجه شخص نظاره گر به نواحی تمپورال صورت جلب گردد. بالعکس برای شخصی که چشمانش نسبت به یکدیگر فاصله زیادی دارند، بهترین فریم، فریمی است که دارای پل بینی تیره رنگ و ضخیم می‌باشد که کمی پایین‌تر نیز قرار می‌گیرد.

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورت تان

ضخامت فریم

هرچه صورت ظریف‌تر و کوچک‌تر باشد، می‌توان رنگ روشن تری برای فریم انتخاب کرد و بالعکس. همانند رنگ فریم، ضخامت‌های درشت و بیشتر (heavy) فریم برای صورت‌های با خصوصیات جدی‌تر و فریم‌های با ضخامت کم و نازک (light) برای صورت‌های لطیف و ظریف‌تر مناسب است.

مخصوصا کودکان و بانوان دارای صورت‌های ظریف را می‌توان با فیت کردن فریم‌های نازک و ظریف زیباتر جلوه داد، اما در صورت فیت فرمی با رنگ تیره و ظاهری درشت تر، در صورت این افراد بسیار کوچک و ضعیف‌تر به نظر خواهدرسید. هنگامیکه در انتخاب فریم درشت‌تر یا ظریف‌تر برای بیمار مردد هستید، همیشه فریم ظریف‌تر را به وی پیشنهاد دهید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه پیدا کردن عینک های مناسب برای شما ، صورت و نسخه شما.

نحوه پیدا کردن عینک های مناسب برای شما ، صورت و نسخه شما.

اگر می خواهید عینک مناسبی برای چهره خودتان انتخاب کنید که بتواند شما را به زیبایی که دوست دارید برساند این مقاله را تا آخر بخوانید تا با همه مراحل انتخاب اینک آشنا شوید....

نحوه پیدا کردن عینک های مناسب برای شما ، صورت و نسخه شما.

چگونه می توان اندازه عینک های خود را پیدا کنیم

چگونه می توان اندازه عینک های خود را پیدا کنیم

مطمئن نیستید که اندازه گیری عینک شما چیست یا چگونه می توانید آنها را پیدا کنید؟ خواندن را ادامه دهید ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد! هرچه قاب های شما مناسب تر باشد ، چهره شما را بهتر نشان می دهد. در نظر بگیر....

چگونه می توان اندازه عینک های خود را پیدا کنیم

تمام آنچه لازم است هنگام انتخاب عینک آفتابی بدانید

راهنمای انتخاب عینک آفتابی : چگونه فرم مناسب صورت خود را پیدا کنیم؟

راهنمای کامل انتخاب عینک آفتابی – معرفی تمام معیارهای انتخاب صحیح

انتخاب عینک آفتابی متناسب با فرم صورت با ساده ترین راه

چطور بهترین عینک مناسب چهره‌تان را انتخاب کنید؟‌

جدیدترین مدل عینک آفتابی زنانه و تناسب فریم با فرم صورت

نحوه خرید بهترین نوع عینک آفتابی + نکاتی برای انتخاب عینک مناسب با فرم صورت

   محصولات مشابه