مقالات لیدی مد
فروشگاه

راهنمای انتخاب بهترین اسپری مو با توجه به جنس موها

حتما سوال خیلی از شماها است، چه اسپری مویی برای موهایمان مناسب است؟ در گذشته تنها یک اسپری نگهدارنده مو وجود داشت اما امروزه شاهد طیف گسترده ای از اسپری های مو در بازار هستیم که انتخاب را برایمان مشکل می سازد. در این مقاله نکات خوبی برای انتخاب یک اسپری موی مناسب با توجه به جنس مو آمده است.

قدم اول تعین جنس موهایتان است. ممکن است جنس موهایتان نازک باشد و تحمل اسپری مو را نداشته باشد. یا اینکه موهایتان ضخیم و چرب است و اسپری مو به اندازه کافی قوی نیست تا موهایتان را نگه دارد.

بهترین اسپری مو برای موهای نازک

بهترین اسپری مو برای موهای نازک

جنس موی شما: تار موی نازک، مستعدد شکنندگی، دارای ظاهری کم پشت و بی تحرک

چیزی که احتیاج دارید: اسپری مو سبک و بافت دهنده

دلیل استفاده از این اسپری مو: این اسپری ها حجم موهایتان را افزایش می دهد، موها را به بهم نمی چسباند و به علت سبک بودن از افتادگی آنها جلوگیری می کند.

بهترین اسپری مو برای موهای فر

بهترین اسپری مو برای موهای فر

جنس موی شما: فردار، سرکش و مقاوم به صاف شدن یا حالت دادن

چیزی که احتیاج دارید: اسپری موی منعطف که از تبادل رطوبت مو با هوا جلوگیری می کند.

دلیل استفاده از این اسپری مو: موی فر طبیعی یک نعمت برای زیبایی است. خیلی مهم است که با این موها به ملایمت برخورد کنید. از اسپری موهایی که دارای مواد ضد جذب رطوبت هستند، استفاده کنید. این ماده باعث می شود تا مو وارد تبادل رطوبتی با اتمسفر هوا نشود مانند هوای شرجی کنار دریا.

بهترین اسپری مو برای موهای خشک

جنس موی شما : خشک، شکننده، فاقد رطوبت و درخشندگی

چیزی که احتیاج دارید: اسپری آبرسان که موهایتان را تحت فشار قرار ندهد.

دلیل استفاده از این اسپری مو: وقتی صحبت از موهای خشک می شود در مورد انتخاب اسپری مو بایستی دقت بیشتری به خرج داد زیرا مقدار بالای الکل در اسپری های مو باعث خروج رطوبت از مو، وز و مستعد شدن برای آسیب دیدگی می شود. به همین دلیل بایستی از اسپری موهای آبرسان استفاده کنید.

بهترین اسپری مو برای موهای ضخیم

جنس موی شما : ضخیم، مقاوم به حالت پذیری

چیزی که احتیاج دارید: اسپری نگه دارنده قوی مو

دلیل استفاده از این اسپری مو: موهای خود را به هزار زحمت فر کرده اید و به آن اسپری مو می زنید اما پنج دقیقه بعد فر موهایتان باز می شود؟ یک اسپری قوی نگه دارنده مو از خارج شدن مو از حالتی که گرفته است جلوگیری می کند بنابراین نیازی به سشوارهای کلاهی نیست.

بهترین اسپری مو برای موهای رنگ شده

جنس موی شما: رنگ شده، مستعد بی رنگ شدن

چیزی که احتیاج دارید: اسپری مویی که رنگ موهایتان را حفظ کند.

دلیل استفاده از این اسپری مو: برای رنگ کردن موهایتان هزینه زیادی را صرف کرده اید و دلتان نمی خواهد به این زودی رنگ موهایتان با محصولات مو از بین برود؟ پس از اسپری مویی استفاده کنید که ضمن نگهداری مو، رنگ مو را نیز از بین نبرد.

بهترین اسپری مو برای موهای چرب

جنس موی شما: چرب، چسبناک و بدون حجم

چیزی که احتیاج دارید: اسپری مو حجم دهنده

دلیل استفاده از این اسپری مو: داشتن موهای چرب درد بزرگی است. موهایتان را شسته اید و کاملا تمیز است اما در یک چشم بر هم زدن، چرب و سنگین می شود. پس از اسپری مویی استفاده کنید که حجم موهایتان را افزایش دهد، زندگی را قطره قطره به موهایتان تزریق کند تا موهای سر زنده و حالت دار داشته باشید.

مطالب آموزشی مرتبط:

7 راه حل بسیار ساده برای بهتر کردن مدل موهای خود

7 راه حل بسیار ساده برای بهتر کردن مدل موهای خود

اگر دوست دارید موهای شما خیلی زیبا باشد که مردم شما را به دنبال ایجاد برش پارچه برای پیراهن کشیدن سر خود بکشند ، به جای مناسب رسیده اید. این که آیا موهای تیز ، موهای مجعد ، موهای صاف یا موهای خیلی کمی دارید ، شما را پوشانده ....

7 راه حل بسیار ساده برای بهتر کردن مدل موهای خود

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست و رنگ چشمتان

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست و رنگ چشمتان

پیدا کردن رنگ موی مناسب و تطابق داشتن آن با صورت شما ممکنه کمی دشوار باشه. بعضیها فکر میکنند رنگ کردن مو کار خیلی ساده ایست و تنها انتخاب یک رنگ مو کافیست و یک رنگ را انتخاب میکنند و موهایشان را رنگ میکنند. اما در انتخاب رنگ ....

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست و رنگ چشمتان

چگونه اسپری مو مناسب انتخاب کنیم؟

   محصولات مشابه