مقالات لیدی مد
فروشگاه

عطرهای مردانه که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

اکثر آقایان برای جلوگیری از بوی بد بدن از دئودورانت ها استفاده می کنند اما برای خوشبویی چه باید کرد؟ برای این که عطر تن مان دیگران را مست کند باید چه کنیم؟ در تحقیقات انجام شده از تعدادی خانم خواستند تا ترجیح شان را برای شریک زندگی از میان تعدادی مرد بیان کنند. در واقع خانم ها بایستی از روی عطر بدن آقایان آنها را انتخاب می کردند. در میان آنها برخی از عطرها بودند که خانم ها را از خود راندند در حالی که برخی دیگر در لیست محبوب ترین ها قرار گرفتند که در این مطلب آنها را به شما معرفی می کنیم.

عطرهای مردانه‌ای که خانم‌ها را تحریک می‌کند بهترین عطر برای جذب زنان

عطر تلخ در بین رایحه‌های مردانه و شیک، طرفداران زیادی دارد و می‌توان گفت که بهترین عطر برای جذب زنان است. این رایحه می‌تواند حس ابهت و شیک پوشی هر مردی را بیشتر دهد. معمولا عطرهایی با طعم تلخ، دارای یک طبع نیز هستند. عطرهای تلخ می‌توانند طبع خنکی داشته باشند یا اینکه جزء عطرهایی با طبع گرم باشند. بنابراین رایحه جذاب و تحریک کننده هر عطر مردانه، به ترکیبات رایحه‌ای، گروه بویایی و طبع و طعم آن بستگی دارد. 

مثلا عطرهای مردانه تند، معمولا مخصوص آقایان بسیار موفق و تاثیرگذار است. این دسته از مردان ضریب هوشی بالایی دارند و این مدل عطر به آن‌ها قدرت و تمرکز بالایی القا می‌کند. مردان علاقمند به عطرهای تند،‌ معمولا تصمیم گیری‌های سریعی دارند و به راحتی کوتاه نمی‌آیند. آن‌ها از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و به راحتی می‌توانند تاثیرگذار باشند.

در مقابل عطرهای ملایم مردانه، برای آقایان کم حرف توصیه تولید می‌شوند. کسانی که عطرهای مردانه ملایم را دوست دارند، اغلب برای مدت زمان زیادی ساکت می‌مانند و رازهایشان را با کسی درمیان نمی‌گذارند. مقبولیت این دسته از آقایان، به آن‌ها کمک می‌کند که کمتر درگیر ارتباط گرفتن با آدم‌ها بشوند و معمولا آدم‌ها به سراغ آن‌ها می‌آیند. ناراحتی در این دسته از افراد هیچ وقت فراموش نمی‌شود. این آقایان همچنین بسیار احساساتی هستند.

عطر گرم و تند مردانه نیز نشان دهنده افراد هدفمند هستند. آقایانی که به عطرهای گرم علاقه دارند، معمولا قدرت زیادی در پذیرش مسئولیت‌های مهم و مختلف از خود نشان می‌دهند و به سرعت خودشان را با شرایط وفق می‌دهند. این دسته از آقایان برای دیگران اهمیت خاصی قائل هستند و در ارتباطات اجتماعی قوی عمل می‌کنند.

عطر‌های سرد و خنک مردانه نیز برای رهبران طراحی شده‌اند. مردانی که عاشق عطرهای خنک و سرد هستند، اغلب برای زندگی‌شان برنامه محکمی دارند. آن‌ها غرور و حس برتری مثبتی دارند و دیگران را با غرورشان تحت تاثیر قرار می‌دهند.

عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

درباره عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنید ، بیشتر بدانید

رایحه شگفت انگیز عطرها در زندگی روزمره مردم از زمان های قدیم است. اولین عطرها توسط مردم بین النهرین و مصر بوجود آمده و سالها پس از آن - ایرانیان و رومی ها آنها را کامل کردند. در گذشته ، این عطرها فقط از فراعنه و امپراتور بزرگ برخوردار بودند. برای آنها عطرها نشانه ای از غنای عظیم بود ، اما امروزه برای همه در دسترس است. فقط یک چیز از گذشته نجات یافته است - این عطر هنوز هم نشانگر طعم ، موقعیت مالی و سبک صاحب آن است.

به خودی خود ، عطر تبدیل به لوازم جانبی دید ما شده است. در حالی که لباس و سبک ما فقط بصری را نشان می دهد که نوع شخصیت ما چیست ، اما رایحه می تواند حس دیگری را به خود جلب کند. هرکدام از ما فردی در یک شخص زیبا و جذاب را در جاده دیده ایم ، اما گاهی اوقات فقط عطر عطر او باعث می شود تا یک بار دیگر به آنها نگاه کنیم. دید ما فقط بسته بندی آنچه هستیم ، اما عطر ما آشکار کننده بخش کوچکی از آنچه در داخل است قرار دارد. متأسفانه ، بسیاری از افراد زیبا وجود دارند که عطرهای خود را به خوبی انتخاب نمی کنند و یا بوی بد دهان را نادیده می گیرند. در بسیاری از موارد ، به همین دلیل است که افراد دیگر احساس نمی کنند از آنها جذب می شوند.

وقتی می آید کدام عطر را باید برای خود انتخاب کنیم یا چرا احساس می کنیم خاص خود را به خود جلب کرده ایم - می توانیم یک جواب آسان به شما بدهیم عطرها به دو عطر اصلی - زن و مرد تقسیم می شوند. طی 10 سال گذشته ، یک ستون سوم جدید وارد شده و برای رایحه های "یونیکس" باز می شود. آنها برای هر دو جنس مناسب هستند زیرا در وسط بین این دو عطر متعادل هستند. مردم عطرهای خود را با توجه به ویژگی های شخصی که دارند اما با رایحه هایی جذب می شوند که می توانند کیفیت زندگی مورد نیاز خود را بیان کنند اما شخصاً متعلق به آنها نیست ، را انتخاب می کنند. این به همین دلیل است که بیشتر مردان نسبت به عطرهای زنانه و زنان نسبت به نرها احساس جذب می کنند. تصویر معمولی و سنتی مرد از خصوصیات واضحی مانند قدرت ، وزن ، شلیک درست در هدف ، سرعت و غیره برخوردار است. همچنین می توان عطرهای مردانه را مانند اینها توصیف کرد. خصوصیاتی که این مرد از ضعف ، لطافت ، سبکی ، لطف و غیره برخوردار نیست ، کاملاً سنتی زن است. البته او ترجیح می دهد عطر مردانه ای را انتخاب کند که به وضوح شخصیت وی را بیان می کند ، اما احساس جلب توجه عطر و طعم مخالف خواهد کرد. به همین دلیل است که بیشتر مردان احساس نمی کنند که زنانی که از عطرهای مردانه استفاده می کنند و به همین دلیل بیشتر زنان (تقریباً همه) نسبت به مردان با استفاده از عطرهای زنانه احساس جذب نمی کنند.

از دیدگاه خارج از حوزه صمیمی ، امور کمی متفاوت است. در گذشته ، بخش تجارت توسط مردان اداره می شد ، اما امروز این ماندگار نیست. زن امروز به مقام های شغلی بالا صعود کرده است و آن را با لطافت انجام نداده است. او نه تنها جنس ماده را مجبور به شکست مخالفان مختلف کرد بلکه در حرفه خود برخی از خصوصیات مردانه معمولی را برای رسیدن به موفقیت به وجود آورد. در این مرحله ، او شروع به دوست داشتن عطرهای مردانه برای خودش ، و ما یک نظرسنجی انجام دادیم که زنان مستقل ، قوی و بدون ترس را بیشتر دوست دارند.

Paco Rabanne UltraViolet یکی از محبوب ترین هست،که خانم ها دوست دارند که به عطرهای مردانه روی آورند.

این عطر و بوی چوبی عمیق و غنی است که به سرعت قلب زنان را مجذوب خود می کند. بسیاری از خانمهایی که جدایی عطرها را به بردگی نمی گیرند آن را انتخاب می کنند. برای این عشق معطر خانمها ، تقریباً مطمئن هستیم که رایحه لطیف و پیچیده مشک حسی ، تن بسیار مورد علاقه فینال وانیل شیرین ، به شما کمک کرده است.

عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

مقام دوم - Armani Acqua Di Gio همچنین یک عطر مردانه است که نمی توانیم در این مقاله نیاوریم.

این عطر مسموم کننده و مسحور کننده است که شما را به فرار از روال کسل کننده دعوت می کند و در حال حاضر ماجراجویی رویایی خود را تجربه می کنید. به نظر می رسد این عطر آرمانی شما را به سواحل دریا فرا می خواند و از شما استقبال می کند تا با آغوش باز و لبخندی گسترده به سمت آن پرتاب کنید. این عطر ترکیبی از رایحه های پر زرق و برق آهک ، ماندارین و ترنج است و پایه ای الهام بخش از سرو ، کهربا و بلوط قهوه به همه این طراوت اضافه می شود.

عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

وقتی در مورد عطرهای برند اصلی با عطر لوکس صحبت می کنیم ، باید به Bvlgari Aqva Pour Homme نیز اشاره کنیم.

این عطر مردانه تازه و دلربا باعث می شود صدها هزار زن در سرتاسر جهان به سراغ آقایانی که بوی آن را می دهند. خانمهای شجاع منتظر طعم ماندگار بولگاری آقوا پور هومه در نیمه خود نیستند ، اما سریع خودشان را می گیرند. این عطر دارای رایحه ای شگفت انگیز و تازه است که عطر جوانی ، طراوت ، قدرت و انرژی را به ارمغان می آورد.

وقتی در مورد عطرهای مردانه صحبت می کنیم که خشمگینانه زنان را به خود جلب می کند ، می توانیم از آنتونیو باندراس راز (Secret) یاد کنیم.

رایحه گرم متعلق به دسته معطر است و عطر ادویه ها را ترکیب می کند. این عطر شیک ، تحریک آمیز و نامرئی برای خانم ها است. و همانطور که می دانیم ، زنان به سختی در برابر آنچه می خواهند و دوست دارند مقاومت می کنند ...

عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

آخرین عطر موجود در لیست ما بولگاری پور هوم سیر است.

این ثروتمندترین ، سرسبز و خیره‌کننده رایحه برند Pour Homme است. عطر یک عطر کلاسیک لوکس است ، به خصوص برای مراسم های عصرانه مناسب است. رایحه شگفت انگیز شما را با عطرهای غنی که چای ، ترنج ، کهربا و مشک را در هم می آمیزند مجذوب خود خواهد کرد. یک یا دو خانم نیستند که قادر به تحمل عطر و طعم غیرقابل مقاومت عطر نیستند و آغوش معطر خود را کاملاً وقف می کنند. عطر ترکیبی از طراوت ، ظرافت و سبک است - خصوصیاتی که بدون شک از یک عطر مردانه ، یک خانم واقعی با عزت نفس ذاتی است.

کالوین کلین ایفوریا گلد

آیا خانمی وجود دارد که عاشق عطرهای مارک با کیفیت بالا است و از Euphoria نشنیده است ؟! تقریباً متقاعد شده ایم که چنین نیست. خوب ، معلوم است که جنس آرام بوی مردانه کالوین کلین ایفوریا گلد را به رسمیت می شناسد. این رایحه ای باورنکردنی و خیره کننده است که آنچه را که شایسته شماست ، یعنی - لوکس - به شما می دهد. گل سرخدار و جسورانه ، Euphoria Gold for Men رایحه ای بسیار ترجیحی از خانمهایی است که ترجیح می دهند پوستشان رایحه های محکم تری ایجاد کند. این عطر بخشی از یک سری محدود است که خط عطرهای معروف Euphoria را ادامه می دهد. عطر با نت های تازه لیمو و زنجبیل که به طرز محسوسی در شیرینی دارچین و عسل می آمیزد ، با رایحه ما درگیر می شود. نت های معطر عنبر کهربا ، پاتولی و وانیل به آنها اضافه می شود تا یک ماده معطر واقعی خیره کننده داشته باشد.

وقت آن است که کمی راجع به راز  Paco Rabanne Black XS فاش کنیم.

اگرچه این سری از رایحه مردانه و خانمها برخوردار است ، اما بسیاری از خانمها ترجیح می دهند عطر مردانه را بدست آورند. فرض کنید آنها را به عنوان هدیه به همسر خود خریداری کرده اید. Black XS آنقدر خانمها را دوست داشت که حتی موجودات ملایمی که عطر و بوی مردانه ای روی پوستشان نمی گذارد می خواهند به عطر لوکس نزدیک باشند. به همین دلیل است که عطر اغلب هدیه مورد علاقه آقایان است و خانم ها به سادگی از مسافتی کوتاه لذت می برند.

عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

پرادا لونا روسا.

بسیاری از خانمها آن را هم در نیمه خود و هم از خود دوست دارند. این عطر خانه مد پرادا احساس آزادی و طراوت به روح می بخشد. آنها ذاتی افراد آزاد و روان هستند و مردان را از زنان متمایز نمی کنند. عطر تعبیر عجیب و غریب از رایحه کلاسیک است که به مرور زمان منتقل می شود و با رایحه تسکین دهنده اسطوخودوس کامل می شود.

 

عطرهای مردانه ، که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

اینها برخی از رایحه های خوشبو و پوشیده ترین عطر مردانه است. بسیاری از خانمها عطرهایی را انتخاب می کنند که برای جنس مخالف انتخاب شده اند. این سالهاست که یک روند بوده و بیشتر و ملموس تر می شود. اگر می خواهید با رایحه ای مسموم کننده جدید آزمایش کنید ، از تست یکی از این عطرهای لوکس دریغ نکنید.

 عطرهای مردانه ای که خانم ها می پسندند

اکثر آقایان برای جلوگیری از بوی بد بدن از دئودورانت ها استفاده می کنند اما برای خوشبویی چه باید کرد؟ برای این که عطر تن مان دیگران را مست کند باید چه کنیم؟ در تحقیقات انجام شده از تعدادی خانم خواستند تا ترجیح شان را برای شریک زندگی از میان تعدادی مرد بیان کنند. در واقع خانم ها بایستی از روی عطر بدن آقایان آنها را انتخاب می کردند. در میان آنها برخی از عطرها بودند که خانم ها را از خود راندند در حالی که برخی دیگر در لیست محبوب ترین ها قرار گرفتند که در این مطلب آنها را به شما معرفی می کنیم.

خرید انواع عطر و ادوکلن از فروشگاه لیدی مد

بیشتر بدانید : 10 عطر برتر برند دیور Dior برای خانم های مشکل پسند و شیک پوش!!

در ابتدا جدولی از طبقه بندی عطرها، میزان اسانس و ماندگاری آنها را برایتان آورده ایم.  همان طور که می دانید عطرها از ترکیبات اسانس مواد خام (گیاهان، مشک و…) و آب و الکل تشکیل شده اند. تفاوت عطر و ادکلن در میزان اسانس به کار رفته در آب و الکل درون آنها است. هر قدر میزان اسانس به کار رفته در عطر بیشتر باشد این عطر دوام و ماندگاری بالاتری دارد به طوری که عطرها بیشترین ماندگاری را، حدود 8 ساعت، دارند.
 
عطرها از نظر ماندگاری، دوام و میزان اسانس به کار رفته در آنها، به 6 دسته تقسیم می شوند:
 
Perfume : میزان اسانس به کار رفته 15 تا 25 درصد
 
Soie de Perfume: اسانس حدود 15 تا 18 درصد
 
Eau de Perfume: اسانس حدود 8 تا 15 درصد
 
Eau de Toilette: اسانس 4 تا 10 درصد
 
Eau de Cologne: اسانس 2 تا 5 درصد
 
Eau de fraiche یا Deodorant: اسانس کمتر از 3 درصد که همان اسپری ها هستند.

حال نوبت به معرفی محبوب ترین عطرها از نظر خانم ها می شود:
 

عطر Creed Aventus / Eau De Parfum
عطر Creed Aventus / Eau De Parfum

اولین انتخاب اکثر خانم ها برای عطر مردانه، عطر کرید اونتوس بوده است. این عطر برای تمام فصول سال، و مصرف روزانه و شبانه، مناسب می باشد. غالب ترین اسانس این عطر ترکیب رایحه های شیرین و چوبی از جمله آناناس، درخت توس و مشک است که ماندگاری فوق العاده ای را نیز به همراه دارد.
 

عطر Paco Rabanne – 1 Million / Eau De Toilette


عطر Paco Rabanne – 1 Million / Eau De Toilette

عطر پاکو رابانا، وان میلیون، نه تنها در میان خانم ها محبوبیت زیادی دارد بلکه به سادگی نیز در فضا پخش و احساس می شود. این عطر ترکیبی از اسانس های دارچین، گریپ فروت، پرتقال خونی، نعناع، نعناع هندی و چرم است که تاثیر زیادی بر دیگران می گذارد. آن را برای میهمانی های شبانه، به خصوص اگر در فضایی باز برگزار می شود، مصرف کنید.
 

عطر La Nuit De L’Homme- Yves Saint Laurent / Eau De Toilette


عطر La Nuit De L’Homme- Yves Saint Laurent / Eau De Toilette

ترکیب اسانس های متضادی چون ترنج، اسطوخودوس، سرو و زیره رایحه ای ساخته که دیگران را وادار می کند بیشتر این عطر را استشمام کنند. پیشنهاد می شود که این عطر را برای میهمانی های عصرانه مصرف کنید. از آنجا که این عطر به خوبی دیگر عطرها در فضا پخش نمی شود، بهتر است که هر چند ساعت یک بار آن را تمدید کنید.
 

عطر Salvatore Ferragamo- F by Ferragamo Black / Eau De Toilette


عطر Salvatore Ferragamo- F by Ferragamo Black / Eau De Toilette

عطر سالواتوره فراگامو نه تنها یکی از بهترین بلکه از مقرون به صرفه ترین عطرهای مردانه می باشد. اسانس اسطوخدوس و تونکا از اصلی ترین اسانس های این عطر هستند که تاثیر فوق العاده ای بر دیگران می گذارند. ماندگاری این عطر 5 تا 6 ساعت است، به همین دلیل می توانید با خیال راحت آن را برای میهمانی هایتان مصرف کنید.
 

عطر Versace Pour Homme - Versace / Eau De Toilette


عطر Versace Pour Homme- Versace / Eau De Toilette

اگر به اسانس های خنک بیش از شیرین علاقه دارید، این عطر با رایحه مرکبات برای روزهای بهار و تابستان شما بسیار مناسب است. از ترکیبات اصلی آن می توان به لیمو، شکوفه پرتقال، ترنج، سنبل، گل مریم، دانه تونکا، مشک، عنبر ، سدر و گل شمعدانی اشاره کرد. اگر به دنبال عطری برای محیط کار یا فعالیت های بیرون از خانه می گردید، ما این عطر را به شما پیشنهاد می دهیم.
 

عطر Bleu De Chanel - Chanel /  Eau De Toilette


عطر Bleu De Chanel - Chanel /  Eau De Toilette

اسانس چوب این عطر در کنار اسانس مرکبات رایحه ای تولید کرده که فوق العاده لوکس و فریب دهنده است. هر چه از مدت زمان این عطر روی بدن تان بگذرد، رایحه ای تیز و تندتر به خود می گیرد که خود یکی از دلایل تاثیرگذاری این عطر می باشد. این محصول را می توانید برای مصرف روزانه خود به خصوص در محیط کار بکار گیرید.
 

عطر Thierry Mugler - A*Men Pure Malt - Eau De Toilette


عطر Thierry Mugler- A*Men Pure Malt - Eau De Toilette

رایحه این عطر را هیچ کجای دیگر پیدا نمی کنید از این رو که ترکیبات پیچیده ای دارد. برای ساخت این عطر از روش های سنتی استفاده کرده اند و با ترکیب اسانس هایی چون بلوط، مالت، ادویه های تند و شیرین و چوب عطری تولید کرده اند که نه تنها تند و زننده نیست بلکه بسیار هم تاثیرگذار است. با زدن این عطر خودتان را از دیگران کاملا جدا خواهید کرد و در جمع خواهید درخشید. اگر چه این عطر برای موقعیت های مختلف مناسب است اما پیشنهاد می کنیم که آن را برای زمستان و پاییز، به خصوص برای مراسم شبانه، مصرف کنید.
 

عطر Versace Eros – Versace / Eau De Toilette


عطر Versace Eros – Versace / Eau De Toilette

اروس، الهه عشق است و همانطور که از نام این عطر پیداست، با عشق و علاقه در ارتباط است. اصلی ترین اسانس های آن وانیل، نعنا و دانه تونکا است که رایحه ای شیرین و مردانه به آن داده است. این رایحه یکی از پیچیده ترین ترکیبات را دارد که برای 4 فصل سال و هم مصرف روزانه و شبانه مناسب است. از نظر ماندگاری نیز این عطر بالاترین ماندگاری را دارد، به همین دلیل اگر می خواهید به مدت چند ساعت با عطر خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، آن را به شما پیشنهاد می دهیم.
 

عطر Dior Sauvage / Eau De Toiletteعطر Dior Sauvage / Eau De Toilette

برند لوکس دیور هیچگاه در خلق محصولات خود به اشتباه نمی رود. این عطر نیز از آن دسته عطرهایی است که خانم های بسیاری به آن رای داده و آن را جزو یکی از جذاب ترین عطرها خوانده اند. اسانس های عنبر، فلفل و ترنج از قوی ترین رایحه های موجود در این عطرند که شما را در تمام روز خوشبو و شاداب نگه می دارند.
 

عطر Aqua Di Gio Profumo – Giorgio Armani / Eau De Toilette


عطر Aqua Di Gio Profumo – Giorgio Armani / Eau De Toilette

این عطر برای فصل های بهار و تابستان و حتی پاییز جان می دهد. به دلیل ترکیب اسانس هایی چون ادویه جات، مرکبات، شمعدانی، گل مریم، رزماری و نعناع هندی، شما می توانید هم در طول روز و هم در مراسم شبانه خود از این عطر استفاده کنید. یکی از ماندگارترین عطرهای مردانه، همین عطر است. با زدن آن به خود رایحه مدیترانه ای را به اطرافیان تان انتقال می دهید.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

نحوه انتخاب یک عطر


نحوه انتخاب یک عطر   

انتخاب عطر مناسب می تواند یک کار سخت و دلهره آور باشد. با داشتن انواع مختلف و رایحه های مختلف ، به راحتی می توانید دستان خود را بالا برده و بدون فکر بسیار یکی را انتخاب کنید. با این وجود انجام کارهای خانه قبل از خرید به شما كمك می كند تا گزینه های خود را كمتر كنید. هنگام خرید ، در کار خود بمانید و عطرها را با هم مقایسه کنید تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید که پشیمان نخواهید شد! ادامه مطلب

نحوه انتخاب یک عطر

  

نحوه انتخاب عطر مناسب


نحوه انتخاب عطر مناسب   

آیا می دانید که بوی قدرتمندترین محرک حافظه است؟ یک توضیح کاملاً منطقی برای آن وجود دارد - عصب بویایی بسیار نزدیک به ناحیه مغز متصل به حافظه عاطفی واقع شده است. به عبارت دیگر - هر وقت بوی عطر دوست پسر / دوست دختر سابق خود را که هنگام ملاقات با یک غریبه کامل در بازار می زند، خاطرات قدیمی به ناچار به ذهن شما خطور می کند. ادامه مطلب

نحوه انتخاب عطر مناسب

10 عطر برتر برای بهار 2019

عطرهای مورد علاقه ستارگان

راهنمای خرید عطر مناسب سن و فصل

روانشانسی عطرها و هر آنچه باید در این زمینه بدانید

راهنمای انتخاب ادکلن مناسب

راهنمای کامل انتخاب و خرید عطر و ادکلن مردانه و زنانه

چگونه عطر مناسب خودمان را انتخاب کنیم ؟

راهنمای انتخاب عطر مناسب فصل بهار

چگونه عطر مناسب انتخاب کنیم ؟ (نکات مهم به هنگام انتخاب و خرید عطر)

نکات انتخاب عطر مناسب چیست؟

 

   محصولات مشابه