مقالات لیدی مد
فروشگاه

آشنایی با طرز کار صندلی ماساژور برای عملکردی بهینه و لذتی بیشتر

صندلی ماساژور وسیله ای کاربردی برای آرامش جسمی و روانی است. آشنایی با انواع عملکرد صندلی ماساژور می تواند این لذت و آرامش را دو چندان کند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با طرز کار صندلی ماساژور آشنا کنیم تا بتوانید علاوه بر لذت مضاعف، دستگاهی با طول عمر بیشتر داشته باشید.

چگونه می توانم به صورت بهینه از صندلی ماساژور خود در خانه استفاده کنم؟

صندلی های ماساژور خانگی به گونه ای طراحی شده اند تا شبیه سازی کاملی داشته باشند از لذت بخش ترین حرکت های ماساژ. به همین دلیل آنها قابل برنامه ریزی و مدیریت می باشند. در صورتی که شما با عملکرد صندلی ماساژور خود آشنا باشید، و یا به صورت کلی نحوه­زی استفاده از منوها و طرز کار صندلی ماساژور را بدانید، می توانید همان گونه که ایده آل تان است، از آن ماساژ دریافت کنید. در نقطه مقابل نیز اگر به این عملکردها آشنایی نداشته باشید، پس از مدتی از خرید آن پشیمان شده و یا برایتان تکراری می گردد، پس به این چند نکته ­ی پایه به خوبی توجه کنید :

آشنایی با طرز کار صندلی ماساژور برای عملکردی بهینه و لذتی بیشتر 1

صندلی ماساژ

1- برای برنامه ریزی صحیح صندلی ماساژور، با دردها و مشکلات فیزیکی بدنتان آشنا باشید

اگر در برخی از نقاط بدنتان دردهایی مرسوم همچون کمر درد، گرفتگی عضلات شانه و گردن و یا حتی سردردهای مزمن دارید، صندلی ماساژور می تواند بسیاری را از این مشکلات را برطرف نماید. 3 تا 4 جلسه ماساژ در هفته می تواند گام به گام این مشکلات را برطرف نماید. به وسیله شبیه ساز حرکت انگشت های ماساژور بر روی کمر، صندلی ماساژور می تواند نقاط دردناک را بهبود بخشد. پس اولین گام در راهنمای طرز کار صندلی ماساژور ، آگاهی به دردهای عضلانی یا گرفتگی بدنتان جهت برنامه ریزی صحیح دستگاه است.

 

2- توجه کنید که صندلی ماساژور به تمامی نقاط بدن شما دسترسی داشته باشد

این یکی از چالش های مرسوم انواع صندلی ماساژور به ویژه برای افراد خیلی کوتاه قد و یا خیلی بلند قد است. البته یکی از جالب ترین عملکرد صندلی ماساژور امروزی، امکان تغییر ابعاد به معنای کشیده تر و یا جمع تر شدن است. این ویژگی به شما کمک می کند که با هر سایز بدنی بتوانید بهترین نتیجه را از صندلی ماساژور خود دریافت کنید. بنابراین در هنگام خرید صندلی ماساژور به این نکته توجه کنید که دستگاه ی تهیه کنید که مناسب با اندام شما باشد تا عملکرد صندلی ماساژور بهینه گردد. به ویژه اگر کشیدگی و گرفتگی عضلات پا، ساق و یا سردرد دارید، صندلی ماساژور باید تمام بخش های بدن شما را فرا گرفته باشد.

3- به احساسات و ندای بدنتان توجه کنید

در ابتدای خرید صندلی ماساژور شاید زمانبندی برای استفاده از آن کمی دشوار باشد و یا شما حتی ندانید که بدنتان چه هنگامی به ماساژ نیاز دارد. بهترین راه برای این موضوع، چک کردن احساس بدنتان است. فارغ از سردرد و یا دردهای مرسوم عضلانی، استفاده از صندلی ماساژور می تواند احساس و حال و هوای شما را تغییر دهد. حتی پس از ایجاد یک استرس شدید، به شما توصیه می کنیم از صندلی ماساژور استفاده کنید. استفاده از صندلی ماساژور می تواند جسم و ذهن شما را آرامش بخشیده و به سطح استاندارد نزدیک نماید.

آشنایی با طرز کار صندلی ماساژور برای عملکردی بهینه و لذتی بیشتر 2

استفده از صندلی ماساژور در خانه

این گونه بر روی صندلی ماساژور خود قرار بگیرید

صندلی ماساژور آی ریلکس iRelax iBody 101 0

 

صندلی ماساژور زنیت مد Zenithmed ZTH802e 1

 

صندلی ماساژور بن کر Boncare k18

 

آشنایی با تنظیمات اتوماتیک مرسوم صندلی ماساژور و عملکرد فوق العاده آسان آنها

آشنایی با طرز کار صندلی ماساژور برای عملکردی بهینه و لذتی بیشتر 3

مبل ماساژور در خانه

مرسوم ترین مودهای ماساژ اتوماتیک و عملکرد صندلی ماساژور در حالت اتوماتیک

آشنایی با طرز کار صندلی ماساژور برای عملکردی بهینه و لذتی بیشتر 4

طرز نشستن در صندلی ماساژور

تنظیمات صندلی ماساژ و طرز کار صندلی ماساژور

مطالب آموزشی مرتبط:

خرید ماساژور برقی؛ محبوب‌ترین مدل‌های بازار ایران را بشناسید

خرید ماساژور برقی؛ محبوب‌ترین مدل‌های بازار ایران را بشناسید

ماساژور برقی از آن وسیله‌هایی است که می‌تواند به تن خسته‌تان، آرامشی اساسی بدهد. مثلا بعد از یک روز کاری سنگین، استفاده از ماساژور برقی حسابی می‌چسبد. ماساژورها انواع مختلفی دارند و برای بخش‌های مختلف بدن طراحی می‌شو....

خرید ماساژور برقی؛ محبوب‌ترین مدل‌های بازار ایران را بشناسید

یک ماساژور حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک ماساژور حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

ماساژورها اغلب به مهربان‌بودن، محتاط و مراقب‌بودن، و اجتماعی‌بودن شناخته می‌شوند؛ چراکه اصلی‌ترین ویژگی شغل آنها ارتباط برقرار‌کردن با مشتریان مختلف و درمان ایشان به‌صورت هرروزه است. ممکن است کلمه ماسور هم بارها ب....

یک ماساژور حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

چگونه مناسب‌ترین دستگاه ماساژور را انتخاب کنیم؟

راهنمای خرید دستگاه ماساژور پا

طریقه استفاده از ماساژور پا با آب

نحوه صحیح استفاده از صندلی ماساژور

نحوه استفاده از صندلی ماساژور

نحوه‌ی استفاده از صندلی ماساژور | آی ریلکس | نحوه تنظیمات انواع صندلی ماساژور

   محصولات مشابه