مقالات لیدی مد
فروشگاه

آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

اصلاح ابرو ها یک امر ضروری برای تمیزی و البته زیبایی صورت به شمار می رود. ابرو ها نقشی تعیین کننده در زیبایی چهره دارند و رسیدگی به آن ها می تواند چهره شما را با تغییرات زیادی رو به رو کند؛ به خصوص اگر چندان اهل آرایش نباشید می توانید با دقت و توجه به اصلاح ابرو و زیبایی آن، چهره ای جذاب و دلنشین داشته باشید. بنابراین اگر به دنبال آن هستید که حتی بدون آرایش هم زیبا به نظر برسید باید ابرو های خود را به طور مرتب اصلاح کنید.

مد روز مدل ابرو ها بار ها دستخوش تغییرات زیادی شد و اگر چه در دوره ای ابروهای نازک و کمانی مد بود، اما امروز ابرو های پر و کلفت مد روز هستند و طرفداران بیش تری در میان زنان دارند.

 آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

اما موضوع مهم این است که شما باید دقت کنید و ببینید چه مدل ابرو هایی به صورت شما می آید زیرا چهره افراد مختلف، متفاوت است و طبیعی است که یک مدل ابرو به چهره همه نمی آید و برای مثال مدل کلفت و تو پر باعث زیبایی چهره همه افراد نخواهد شد؛ بنابراین لازم است مدل های مختلف ابرو ها را بشناسید و بهترین مدلی را که خود دوست دارید و البته به چهره شما نیز زیبایی می بخشد را انتخاب نمایید.

ابزار های پیشرفته مورد نیاز برای اصلاح ابرو ها

پیش از این در خصوص مدل ابرو ها و مد روز توضیح داده ایم؛ اما به هر حال در هر صورت چه ابروهای نازک داشته باشید و چه ابروهای پهن، باید با اصلاح ابرو به زیبایی و  مرتب شدن آن ها کمک کنید. برای افزایش زیبایی چهره و اصلاح ابرو لازم است تا مو های اضافی ابرو های خود را به درستی بردارید، مو های بلند و ناهماهنگ باید قیچی شود و همه مو ها باید در جهت درست و مناسبی حالت بگیرند. برای انجام همه این کار ها شما به ابزار هایی نیاز دارید که در ادامه با آن‌ ها آشنا خواهید شد.

خرید این عطر

در ادامه مطلب به موضوعات زیر در خصوص ابزار های مورد نیاز برای اصلاح ابرو ها اشاره خواهیم داشت:

موزن وسیله ای کاربردی برای اصلاح ابرو ها

موزن ابرو یک وسیله کاربردی برای اصلاح ابرو می باشد که تقریبا مانند ریش تراش عمل می‌کند و یک وسیله دقیق و عالی برای کوتاه کردن موهای بلند و اضافی ابرو است. موزن ابرو یک وسیله برقی است که با باتری یا با جریان برق شهری کار می‌کند و سری‌های مختلفی دارد و هر سری کار مختلفی انجام می‌دهد که لازم است تا شما پیش از استفاده از این ابزار، روش کار با آن را به خوبی بدانید.

نکته جالب در خصوص موزن این است که موزن ابرو می تواند مورد استفاده همگان قرار گیرد، حتی آقایان هم می‌توانند از آن استفاده کنند و بدون آن که مشخص شود پیرایش ابرو انجام داده‌اند آن‌ها را مرتب‌تر و یکدست‌تر کنند. البته این ابزار بیشتر برای خانم‌هایی مناسب است که موهای ابروهای آن‌ها پرپشت و بلند است و می‌خواهند بدون دردسر و با دقت زیاد در کمترین زمان همه موها را کوتاه و مرتب کنند. یک موزن ابروی مناسب باید قدرت کافی داشته باشد، سری‌های متعددی برای استفاده‌های مختلف داشته باشد و خوش دست باشد تا به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

 آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

آشنایی با قیچی ظریف اصلاح ابرو

برای اصلاح ابرو اگر چه موزن می تواند خوب و کاربردی باشد اما به هر حال قیمت گرانی دارد و ممکن است که همه افراد از پس تهیه آن بر نیایند، ضمن آن که همان طور که پیش از این نیز ذکر شد، بیش ترین کاربرد موزن برای افرادی است که دارای ابروهایی پر مو و پر پشت هستند و آن دسته از زنانی که ابرو هایی نازک و کم پشت دارند، برای اصلاح ابرو می توانند به جای استفاده از موزن از قیچی ابرو ها بهره مند گردند.

خرید این عطر

البته در این میان گفتنی است که اگر موزن ابرو دارید نیز نمی توانید از داشتن قیچی اصلاح ابرو صرف نظر کنید چرا که قیچی برای اصلاح ابرو کاربرد زیادی دارد و اگر تنها یک موی بلند اضافی در میان موهای ابروهای شما دیده شود و هیچ روشی به جز قیچی زدن نتواند این مشکل را حل کند، چاره ای ندارید جز آن که از قیچی ابرو استفاده نمایید.

هنگام خرید قیچی اصلاح ابرو  دقت کنید که خوش دست باشد و شما بتوانید به راحتی آن را در دست بگیرید، زیرا تنها در این صورت اس که می توانید به خوبی و آن طور که مایل هستید ابرو های خود را اصلاح کنید همچنین به تیغه‌های قیچی که باید به راحتی باز و بسته شود و به اندازه کافی باریگ و ظریف باشد توجه نمایید تا بتوانید موهای کوتاه و کوچک ابرو را نیز با آن اصلاح کنید.

 آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

تیغ های پیشرفته و تخصصی برای اصلاح ابرو

استفاده از تیغ برای اصلاح ابرو یکی از روش های قدیمی بوده است و  از گذشته تا کنون جزو ابزار های محبوب به شمار می رود. با توجه به اینکه استفاده از تیغ برای اصلاح ابرو همیشه مورد توجه بانوان قرار داشته است، امروزه تیغ‌های ابرو پیشرفته‌ تر و تخصصی‌ تر از گذشته شده‌اند و همگام با تکنولوژی روز دنیا تیغ هایی متناسب و اختصاصی برای اصلاح ابرو ها تولید می گردند و با کمک آن‌ ها نه تنها می‌توان موهای ابروها را تیغ زد بلکه امکان اصلاح تمام موهای صورت هم با آن وجود دارد. به طور کلی تیغ ابرو وظیفه تراشیدن موهای ابرو را دارد و نمی‌توان از آن برای قیچی کردن ابرو استفاده کرد پس شما در کنار تیغ ابرو به موزن یا قیچی هم نیاز خواهید داشت.

خرید این عطر

تیغ اصلاح ابرو بیش ترین کاربرد را برای بانوانی خواهد داشت که موهای ابرو های آن‌ ها زیاد ضخیم و تیره رنگ نباشد، چرا که در این صورت ممکن است جای تیغ زدن روی ابروها باقی بماند که چندان خوشایند نخواهد بود.

ضمنا گفتنی است که اگر مو های شما رنگی بسیار تیره دارد، ترجیحا بهتر است تا از همان موچین کلاسیک خودتان استفاده کنید. توجه داشته باشید که تیغ‌های ابرو در دو نوع ساده و برقی موجود هستند که شما  می‌توانید بر حسب علاقه و البته نیاز خود یکی از آن‌ ها را برای اصلاح ابرو های خود انتخاب نمایید.

 آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

برس دوطرفه برای حفظ تقارن در اصلاح ابرو

زمانی که قصد اصلاح ابرو های خود را دارید ابتدا باید همه مو ها را در یک جهت حالت دهید تا عمل برداشتن مو ها و قیچی زدن  اضافی به درستی صورت گیرد در غیر این صورت ممکن است مو های اشتباهی را بردارید و یا قیچی زدن را در جهتی انجام دهید که باعث شود ابروهای شما خالی و نامتقارن به نظر برسد و دیگر نتوانید برای مدتی ابرو های تان را به فرمی شبیه به یکدیگر در بیاورید. برای این آن که به درستی مو های ابروی خود را آماده کنید، داشتن یک برس ابروی مناسب کاملا ضروری است، یک برس دو طرفه که یک طرف آن برس مویی و یک طرف آن شانه مخصوص ابرو است می تواند در اصلاح ابرو کمک شایانی به شما کند.

خرید این عطر

اگر می خواهید ابرو هایی متقارن و زیبا داشته باشید و از اصلاح ابرو های خود نیز راضی باشید لازم است تا یک عدد از این برس‌ های دو طرفه کاربردی را در میان برس‌های آرایشی خود داشته باشید. نکته مهم در خصوص برس کشیدن ابرو ها این است که برس کشیدن روزمره ابرو ها باعث افزایش جریان خون در زیر پوست شده و در نتیجه به مرور زمان ابروها را پر پشت و تقویت می‌کند.

 آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

موچین کاربردی ترین ابزار برای اصلاح ابرو

به جرات می توان گفت که موچین کاربردی ترین ابزار اصلاح ابرو ها می باشد و لازم به ذکر نیست که آرایش و اصلاح ابرو بدون استفاده از موچین امکان پذیر نیست. شکل دادن به ابروها بدون برداشتن مو های اضافی تقریبا غیر ممکن است و همیشه لازم است که قبل از آرایش ابرو مو های اضافی آن را به خوبی بردارید.

متاسفانه بعضی از بانوان برای اصلاح ابرو  از روش هایی همچون موم و یا بند انداختن استفاده می‌کنند که هرگز توصیه به استفاده از چنین راه هایی نمی‌شود چرا که این کار ها به مرور زمان باعث تضعیف موهای ابرو شده و باعث می‌شود که حتی ابرو های شما خالی و کم مو گردد.  البته گفتنی است که استفاده بیش از حد از موچین نیز توصیه نمی‌شود و اگر می‌خواهید همیشه ابروهای زیبایی داشته باشید سعی کنید تا حد ممکن شکل طبیعی آن‌ها را حفظ کنید و تنها مو هایی را بردارید که برداشتن آن‌ها برای مرتب و زیبا شدن ابرو ها لازم و ضروری باشد.

آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

استفاده از برس گرد برای تسهیل اصلاح ابرو ها

برای اصلاح ابرو شما می توانید علاوه بر استفاده از برس تخت ابرو که پیش از این نیز اشاره شد، یک برس گرد ابرو یا همان اسپولی (برسی شبیه به برس داخل ریمل) را هم تهیه نمایید که از ابزارهایی است که شما برای اصلاح و آرایش ابرو به آن نیاز دارید.

 

 

 

 آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

این برس‌ها معمولا در کنار سایه ابرو یا مداد ابرو وجود دارند اما جالب است بدانید یکی از کاربرد های آن نیز برس سدن عمیق ابرو ها می باشد تا ابروها برای اصلاح و قیچی زدن آماده و مرتب گردند.

مطالب آموزشی مرتبط:

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

طی بیش از یک قرن گذشته ژیلت در میان رهبران نوآوری در شیوه اصلاح و ارائه فناوری پیشرفته به مصرف کنندگان قرار داشته است. کینگ سی ژیلت شرکت خود را بر این باور بنیان نهاد که روش بهتری برای اصلاح وجود دارد و ما آن را پیدا خواهیم ....

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

موکن یک دستگاه کوچک برقی است که با حرکت چرخشی سر دستگاه و باز و بسته شدن انبرک‌های سر آن، موهای زاید را از ریشه جدا می‌کند. دستگاه موکن توسط باتری یا جریان برق کار می‌کند. موکن‌های جدید حتی می‌توانند موهای صورت را هم برد....

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

از صاف تا ابریشمی صاف: نکاتی ساده برای کندن مو

بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

همه چیز درباره رفع موهای زائد زنان

   محصولات مشابه