مقالات لیدی مد
فروشگاه

از صاف تا ابریشمی صاف: نکاتی ساده برای کندن مو

با مو و ته‌ ريش‌ خداحافظی کنید

روش‌های کندن مو: کدام بهتر است؟

اصلاح و شیوینگ - کندن سریع و آنی مو

Shaving Legs

تراشیدن یکی از رایج ترین روش‌های کندن موست. نکته ما: زیردوش مو بتراشید، زیرا مو‌ها وقتی خیس و نرم باشد سریعتر و بهتر کنده می شود. علاوه بر این، باید مرتب تیغ‌های خود را عوض کنید تا پوست شما دچار سوزش یا آسیب نشود.

کندن مو با موم - برای چند هفته داشتن موی بی‌مو

موم انداختن

کندن مو با موم، مو را از ریشه می‌کند. این روش برای تمام اعضای بدن مناسب است و با استریپ‌های موم سرد یا موم گرم در خانه نیز قابل اجراست - برای حدود 4% زنان، کندن مو با استفاده از مو روش بسیار محبوبی است.

اپیلاتور - کندن مو با روش چرخشی

مراقبت از پا

اپیلاتورهای برقی با موچین یا دیسک‌های چرخان کوچک موی بدن را می‌کنند. کمی درد دارد، اما موها از ریشه کنده می‌شود و برای 2 تا 4 هفته دیگر رشد نمی‌کند.

Next

کدام روش کندن مو برای شما مناسب است؟

کوتاه و خوشایند: روش‌های بیشتر کندن مو

هرگز بدون فوم یا ژل اصلاح نکنید

مهم نیست چقدر عجله دارید – هرگز موقع اجرای اصلاح خیس، بدون استفاده از فوم یا ژل اصلاح کاری نکنید. این محصولات باعث می‌شود لایه‌ای روی پوست ایجاد شده و بدین صورت حرکت آرام و ملایم تیغ را تضمین می‎کنند. همچنین دارای عناصری هستند که پوست را قبل از اصلاح تسکین می دهد. اگر موقع کندن مو از چنین محصولاتی استفاده کنید، از زخم شدن، قرمزی یا ایجاد لکه های کوچک پوستی پیشگیری می کنید و قادر خواهید بود از داشتن پوستی بسیار نرم و ابریشمی شادمان شوید.

نکته ما برای اپیلاسیون و موم انداختن: وقتی پوست خشک و بدون چربی باشد، این‌ها بهترین نتیجه را می‌دهند. بنابراین 24 ساعت قبل از اپیلاسیون کردن نیاز نیست کرم روی نواحی مدنظر بمالید.

اما لطفاً مراقب باشید: نکته ضروری به ذهن بسپارید

هر کدام از روشهای موکندن باعث التهاب و کشش پوست می‌شود. در نتیجه، باید پوست را قبل از موکندن بخوبی آماده کرد و با مراقبت دلسوزانه بیشتری با آن برخورد کرد.

قبل: برای کسب بهترین نتیجه، پوست باید خشک و بدون چربی باشد

تیغ زیربغل

اگر برای موکندن از موم استفاده می کنید، کرم را در روز اصلاح روی نواحی مدنظر نمالید. موم به پوست خشک و بدون جربی بهتر می چسبد. حتی با کرم ها و ژل های موبر، بهتر است از مالیدن کرم خودداری کنید، زیرا ممکن است عناصر متقابلاً واکنش نشان دهند

 

 

بعد: پوست به مراقبت نیاز دارد

مراقبت از پا

بلافاصله بعد از موکندن نباید پوست خود را در معرض آفتاب سوزان قرار دهید. این کار از ایجاد سوزش تحت تأثیر عرق زیاد پیشگیری می کند.

 

 

نکاتی جزئی برای موکندن

مطالب آموزشی مرتبط:

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

طی بیش از یک قرن گذشته ژیلت در میان رهبران نوآوری در شیوه اصلاح و ارائه فناوری پیشرفته به مصرف کنندگان قرار داشته است. کینگ سی ژیلت شرکت خود را بر این باور بنیان نهاد که روش بهتری برای اصلاح وجود دارد و ما آن را پیدا خواهیم ....

معرفی برندهای مطرح جهان؛ ژیلت، بهترین خودتراش‌های زنانه

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

موکن یک دستگاه کوچک برقی است که با حرکت چرخشی سر دستگاه و باز و بسته شدن انبرک‌های سر آن، موهای زاید را از ریشه جدا می‌کند. دستگاه موکن توسط باتری یا جریان برق کار می‌کند. موکن‌های جدید حتی می‌توانند موهای صورت را هم برد....

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

آشنایی با کاربردی ترین ابزار های اصلاح ابرو

بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

همه چیز درباره رفع موهای زائد زنان

   محصولات مشابه