مقالات لیدی مد


چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

چگونه و کدام نقطه عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

چگونه و کجا عطر بزنیم تا بیشتر ماندگاری داشته باشد

آیا راه (های) مناسبی برای استفاده از عطر خود می دانید؟ چگونه از آن استفاده کنیم تا بتوانید در تمام طول روز از رایحه آن لذت ببرید؟ معلوم است که بیشتر مردم با گوش دادن به افسانه های منسوخ (و اشتباه) ، آنها از اثر و قدرت آن استفاده نمی کنند.

اگر مطمئن نیستید که بخشی از آنها هستید ، نگران نباشید. این جایی است که ما به آن وارد می شویم. در این مقاله ، مفیدترین تکنیک ها و نکاتی را که به روش قابل دستیابی بیان شده است ، خواهید یافت. از طریق آنها اسرار جالبی را از دنیای عطرها خواهید آموخت ، اما مهمتر از آن شما عمر عطر خود را گسترش خواهید داد. اگر می خواهید دریابید که چگونه از بهترین عطر مورد علاقه خود و چگونگی پوشیدن به بهترین شکل استفاده کنید ، در ادامه بخوانید:

چه موقع عطر استفاده کنیم؟

وقتی صحبت از عطرها می شود ، زمان مناسب با انتخاب عطر مناسب بسیار مهم است. مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که همیشه عطر مورد علاقه خود را بعد از حمام گرفتن / حمام و قبل از پوشیدن هر نوع لباس بمالید. هنگامی که پوست شما تمیز است ، می تواند به راحتی عطر را با حداکثر نتیجه در نگه داشتن رایحه در طول روز جذب کند. علاوه بر این ، رطوبت روی پوست شما عطر و بوی عطر را بر روی پوست شما "قفل" می کند و دیگر نیازی به نگرانی از لکه های عطر روی لباسهایتان نیست.

همچنین می توانید وازلین را از قبل بمالید و سپس عطر را روی پوست خود بمالید. در این روش وازلین مانند فیلمی عمل می کند که از ورود عطر به طور مستقیم در منافذ پوست جلوگیری می کند و در نتیجه رایحه ای طولانی تر به وجود می آید.

پس از رعایت مراحل فوق ، عطر را دوش بگیرید و بمالید ، باید مدتی صبر کنید تا خشک شود و پوست آن خشک شود. اگر بلافاصله بعد از استفاده از عطر خود لباس پوشیدید ، احتمال حفظ عطر بسیار کم است.

چه مقدار عطر باید استفاده کنید؟

هرگز عطر زیاد مصرف نکنید. ممکن است تخمین بزنید که چه مقدار کافی است دشوار است و این ممکن است به راحتی منجر به پاشیدن خود شود و به جای جذب افراد ، نتیجه مخالف را بدست آورید. اگر مقدار مناسبی را به کار برده اید ، عطر شما توسط کسی که با او صحبت می کنید بو داده (یا در کنار آن نشسته است) بو می دهد اما شخصی از سراسر اتاق نباید قادر به بو کردن آن باشد.

چگونه عطر را به درستی بکار ببریم؟

چگونه عطر را به درستی بکار ببریم؟

چگونه عطر را به درستی بکار ببریم

در اینجا بهترین توصیه ها در مورد چگونگی استفاده از عطر خود آورده شده است. یكی از بهترین راهها ، پاشیدن عطر در مقابل شما و سپس قدم گذاشتن به "ابر عطر" است. روش دیگر ترجیحا اسپری مستقیم عطر روی پوست خود و ترجیحا روی لکه های نبض است. چنین لکه هایی مچ ، گردن ، قفسه سینه ، آرنج و پشت زانو است. بسیاری از رگهای خونی در این نقاط به پوست نزدیکتر هستند و گرما و حرکت خون باعث می شود که این عطر در تمام بدن شما گسترش یابد. گرمی که بدن از شما ساطع می شود عطر و بوی عطر شما را به همراه خواهد داشت.

شما همچنین می توانید رایحه را به موهای خود بچسبانید. این ترفند به شما کمک می کند تا لمس زنانگی را به جذابیت خود اضافه کنید ، و تأثیر رایحه بر شما و سایر اطرافیان را تقویت کنید. مهم است بدانید که باید منتظر بمانید تا الکل تبخیر شود و سپس از شانه استفاده کنید. این امر اثرات مخرب الکل را بر روی موهای شما از بین می برد!

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که مقداری از عطر مورد علاقه خود را در لوسیون بدن بدون لایه قرار دهید. به این ترتیب نه تنها لوسیون را با چند قطره از رایحه دلخواه خود غنی خواهید کرد (مهم است که بدون سلیقه باشید تا عطرها مخلوط نشوند) بلکه یک لوسیون با رایحه زیبا نیز خواهید داشت که عطر را "قفل" نگه می دارد. پوست خود را برای ساعت ها اساسا به صورت رایگان.

هنگامی که عطر و بوی خود را اسپری می کنید ، همیشه باید از پایین به بالای بدن خود شروع کنید زیرا این همان جهت است که در آن گرما افزایش می یابد و باعث ماندگاری بیشتر رایحه می شود.

فروش انواع عطر و ادوکلن زنانه و مردانه در فروشگاه لیدی مد

رایج ترین اشتباهات در استفاده از عطرها کدامند؟

رایج ترین اشتباهات در استفاده از عطرها کدامند؟

رایج ترین عطرها در استفاده از اشتباهات کدامند

چندین اشتباه وجود دارد که می توانید هنگام استفاده از عطر حتی در هنگام رعایت نکات فوق مرتکب شوید:

  • بخاطر داشته باشید که هرگز نباید یک بار مچ دست خود را بمالید زیرا عطر را به کار می برید ، زیرا این امر به طرز منفی بر روی عطر تأثیر می گذارد ؛
  • به هیچ وجه عطر را روی همه نواحی ذکر شده نبض نکنید ، زیرا از مقدار قابل توجهی عطر فراتر خواهید رفت.
  • اگر می خواهید موهای خود را مستقیماً با عطر اسپری کنید ، حتماً بین بطری عطر و موهای خود فاصله چند اینچ داشته باشید ، زیرا الکل موجود در عطر رشته های مو را خشک می کند.

عطرها و سایر محصولات آرایشی

یک عطر احتمالاً تنها کالای آرایشی نیست که شما از آن استفاده می کنید. علاوه بر محصولات استاندارد مانند شامپو و تهویه مطبوع ، اکثر خانمها از لوسیون بدن ، ماسک های مختلف و غیره استفاده می کنند که هر کدام رایحه خاص خود را دارند. در صورت غیرممکن است که مردم بتوانند آن را از بین همه رایحه های دیگر محصولات آرایشی تشخیص دهند ، کاربرد عطر مورد علاقه شما چیست؟

با انتخاب دقیق رایحه هایی که روی بدن می توانید به راحتی از این کار جلوگیری کنید. شامپو و نرم کننده هایی را انتخاب کنید که با رایحه مشابه عطر شما باشند. همچنین می توانید محصولاتی را انتخاب کنید که از یک برند مشابه هستند تا مطمئن شوید که عطرها یکدیگر را کامل می کنند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، گزینه دیگر انتخاب محصولات آرایشی بدون سرکه و اضافه کردن چند قطره عطر مورد علاقه خود در آنها است. این علاوه بر این باعث افزایش ماندگاری رایحه شما می شود!

عطر و لباس

هرگز عطر را به طور مستقیم بر روی لباس خود بمالید بسیاری از افراد با این فکر که این عطر ماندگاری بیشتری پیدا می کند ، این اشتباه را مرتکب می شوند. دلایل مختلفی وجود دارد که نباید این کار را انجام دهید. به عنوان مثال ، برخی از عطرها لکه ها را روی لباس می گذارند. علاوه بر این ، رایحه ای که یک بار روی لباس شما بمالد ، یک بار دیگر از درب بیرون نمی روید. اگر روی لباس شما بمالد ، نمی تواند خود را به پوست خود قفل کند. با این وجود می توانید کمد لباس خود را عطر بزنید! کافی است مقداری عطر مورد علاقه خود را روی کاغذ پارچه ای اسپری کنید ، آن را تا کنید و بگذارید در کمد لباس خود استراحت کند. نتیجه - لباس های خوشبو و بی بو که لکه های عطر ندارند و شما را خوشحال تر می کنند!

عطرها و فصول

هر فصل در مورد مقدار عطر مناسب برای استفاده ، نیازهای خاص خود را دارد. به عبارت دیگر ، میزان عطر مورد استفاده شما بستگی به فصل دارد. به عنوان مثال روزهای گرم تابستان به ماندگاری این عطر به پوست شما کمک می کند. در ماه های گرم سال رایحه بیشتر ادامه پیدا می کند ، به این دلیل که پوست شما در این مدت آبرسان تر است. این بدان معناست که حتی اگر در تابستان عطر سبک تری بپوشید ، کم و زیاد استفاده کنید ، ساعاتی از رایحه الهی به شما می دهد. از طرف دیگر ، روزهای سرد زمستان تأثیر متضادی دارد. در طول زمستان ، شما باید عطرهای متراکم تر را با نت های عطر غنی تر و ترکیبات عطر سخاوتمندانه تر انتخاب کنید. تصادفی نیست که عطرهای تابستانی سبک تر هستند در حالی که عطرهای زمستانی رایحه های قوی تر و غنی تری دارند.

بهار همه چیز در مورد طراوت ، بی گناهی ، بیداری و خوشبختی است. نت های عطر که در این فصل به بهترین وجه می روند ، ترد ، سبک و تازه هستند - مانند نعنا ، ریحان ، شکوفه نارنجی و غیره.

تابستان فصل ماجراهای ، هوای گرم ، میوه های رسیده است. به منظور تضاد با هوای گرم می توانید عطرهای تازه و خنک تری را انتخاب کنید. نت های تابستانی مناسب ترنج ، گل رز ، یاس ، میموز و غیره است.

پاییز آرامش ، آرامش ، درونگرایی را با خودش به ارمغان می آورد. نت هایی که با روحیه پاییز ما به بهترین شکل پیش می روند ، گرم و مشکی هستند ، مانند پاتوولی ، وتیور ، چوب صندل ، کهربا و غیره.

زمستان فصل مورد علاقه عطرها است. میدونی چرا؟ زیرا درجه حرارت سرد به تمام آن نت های ظریف و پیچیده زمان لازم را برای بیان کامل خود می دهد. بهترین نت های عطر زمستانی وانیل ، دارچین ، بخور دادن ، ادویه جات و غیره است.

عطرها و هورمون ها / دارو

اگر بعد از مدتی عطر و بوی شما عطر و بویی متفاوت دارد ، وحشت نکنید. علت احتمالی این امر ممکن است مصرف برخی داروهای خاص یا تغییرات هورمونی مختلف در بدن شما باشد. عطرها نسبت به تغییرات هورمونی بسیار حساس هستند و به همین دلیل است که همین عطر بوی متفاوت افراد مختلف را حس می کند. در چنین مواردی ، اگر از یک داروی موقتی استفاده می کنید ، می توانید صبر کنید تا درمان تمام شود و دوباره استفاده از عطر خود را شروع کنید.

یک توصیه مفید دیگر:

اگر می خواهید عطر مورد علاقه خود را با خود داشته باشید تا بتوانید به راحتی عطر و بوی خود را تازه کنید و لمس کنید ، لازم نیست که تمام بطری ها را همیشه با خود بیاورید. سنگین است ، فضای زیادی را می گیرد و باعث کثیف شدن می شود. راه حل آسان است - عطر مورد علاقه خود را روی یک تکه پنبه (یا دو) اسپری کنید و آن را درون کیسه قفل فشرده قرار دهید. شما آماده رفتن هستید!

چگونه ماندگاری عطر را زیاد کنیم

عطر را به کدام قسمت‌های بدن بزنیم؟

هنگام عطر زدن، باید بدانید که آن را به کدام قسمت بدن تان بزنید. بهترین مکان‌ها برای عطر، نبض‌ها هستند، از این رو که گرم‌ترین نقاط بدن اند و به خوبی آن را پخش می‌کنند؛ بنابراین گردن، سینه، شانه و مچ دست بهترین نقاط برای این منظور شناخته شده اند. البته لازم نیست که به تمام این نقاط عطر بزنید، بهترین راه این است که دو نقطه از بدن تان، به عنوان مثال گردن و مچ دست، را انتخاب و عطرتان را تنها به این نقاط اسپری کنید.

چگونه عطر بزنیم؟

*پس از استحمام، به این علت که پوست بدن شما تمیز است، بهترین زمان برای عطر زدن است.

*عطر را در هوا اسپری نکنید.

*هنگام اسپری کردن، شیشه عطر را در فاصله ۷ تا ۱۵ سانتی متر از بدن تان نگه دارید.

*در عطر زدن زیاده روی نکنید، ۳ تا ۴ اسپری کافی است.

*پس از زدن عطر، پوست تان را بهم نمالید.

عطر‌ها چند دسته اند؟

قبل از انتخاب عطر مورد علاقه تان، باید بدانید که عطر‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند. در واقع با شناخت آنها، بهتر می‌توانید در مورد آنچه مورد نیازتان است، تصمیم بگیرید.

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا برخی عطر‌ها ارزان و برخی دیگر گران هستند. به طور کلی، تفاوت قیمت عطر‌ها به درصد اسانس‌های موجود در آن که موجب دوام و ماندگاری عطر می‌شوند، بستگی دارد.

معیار‌هایی که برای توصیف غِلظت تقریبی یک عطر با استفاده از درصد یا حجم روغن معطر در آن، مورد استفاده قرار گیرد، به شرح زیر می‌باشد:

*پرفیوم ها: پرفیوم‌ها بهترین و با دوام‌ترین نوع رایحه‌ها با ۲۲ تا ۳۰ درصد اسانس روغنی هستند که ۶ تا ۸ ساعت ماندگاری دارند.

*ادو پرفیوم ها: بعد از پرفیوم ها، ادو پرفیوم‌ها قرار می‌گیرند. این گروه با داشتن ۱۵ الی ۲۰ درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می‌آورند که دوام آن‌ها ۴ تا ۵ ساعت است.

*ادوتویلت ها: این دسته ۲ تا ۱۵ درصد اسانس روغنی دارند که ۲ تا ۳ ساعت هم زمان ماندگاری شان است.

*ادکلن ها: که برای مردان استفاده می‌شود تنها حدود ۲ تا ۴ درصد روغن دارند که ماندگاری شان تا ۲ ساعت است.

چگونه یک عطر خوب انتخاب کنیم؟

اگر می‌خواهید که با عطر خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، باید چگونگی انتخاب یک عطر خوب را نیز بدانید. برای این منظور، عطر را از فاصله روی سمپل‌های کاغذی اسپری کنید و پس از چند ثانیه آن را بو کنید و ببینید کدامیک با سلیقه شما بیشتر جور در می‌آید. فقط قبل از انتخاب یادتان باشد که عطر‌های خنک برای روز‌های گرم بهار و تابستان و عطر‌های گرم و تند برای روز‌های سرد پاییز و زمستان مناسب می‌باشد.

اگر می‌خواهید در مورد ماندگاری عطر اطمینان یابید، آن را به مچ دست تان بزنید و بگذارید تا یک روز کامل روی دست تان بماند. از آنجا که پوست هر فردی با دیگری فرق دارد، از ترکیب عطر با روغن‌های طبیعی پوست نیز عکس العمل‌های متفاوتی نشان می‌دهد. به همین دلیل، با زدن عطر روی مچ دست تان، نه تنها ماندگاری عطر را بلکه رایحه آن را روی پوست بدن تان بهتر تشخیص می‌دهید.

هر عطری شامل ۳ ترکیب مختلف است:

رایحه پایه (TOP NOTE): رایحه پایه، رایحه‌ای است که پس از چند دقیقه از استعمال عطر احساس می‌گردد. رایحه اولیه همان احساس اولیه از بوی عطر می‌باشد، به همین خاطر در فروش عطر تاثیر بسزایی دارد. ترکیباتی که در این مرحله دخیل هستند بوی تند و تازه‌ای داشته و شدیدا فرار می‌باشند و به سرعت تبخیر می‌گردند. مدت زمان ماندگاری این عطر ۱۵ تا ۱۲۰ دقیقه است.

رایحه ثانویه (MIDDLE NOTE): رایحه ثانویه زمانی که رایحه ابتدایی از میان می‌رود آشکار می‌گردد. رایحه ثانوی بدنه اصلی عطر را تشکیل می‌دهد و بعنوان ملایم کننده بوی تند اولیه بکار می‌رود. رایحه این مرحله چیزی حدود ۳۰ دقیقه تا ۵ ساعت بعد از استعمال عطر احساس می‌گردد.

رایحه پایانی (BASE NOTE): رایحه پایانی عطر زمانی که رایحه پایه و ثانویه از میان می‌روند، آشکار می‌شود. ترکیبات این گروه معمولا ثابت کننده می‌باشند. رایحه این مرحله قبل از ۳۰ دقیقه از استعمال عطر احساس نخواهد شد و همان بویی است که در نهایت برای شما از عطر می‌ماند. این رایحه ۲ تا بیش از ۸ ساعت ماندگاری دارد.

هر عطری شامل ۳ ترکیب مختلف است

عطر‌ها روی بدن‌های مختلف، تاثیرات متفاوتی را بر جای خواهند گذاشت. این که عطری روی بدن اطرافیان تان بوی خوبی دارد، دلیل بر این نیست که روی بدن شما هم همان تاثیر را می‌گذارد؛ بنابراین بهتر است که هنگام خرید عطر، خودتان آن را تست کنید.

عطر‌ها را کجا نگه داریم؟

مکانی که عطرتان را در آنجا نگهداری می‌کنید، می‌تواند روی بوی آن تاثیر زیادی بگذارد، بنابراین باید در مورد جای نگهداری آن احتیاط لازم را به خرج دهید. به عنوان مثال نگهداری عطر در مکان‌هایی که تغییر ناگهانی دما دارند، می‌تواند آن را به سرعت تجزیه کند. نور خورشید نیز همین تاثیر را می‌گذارد؛ بنابراین از قرار دادن شیشه عطرتان در مکان‌هایی با دمای متغیر و در مقابل نور مستقیم خورشید، خودداری کنید.

اگر می‌خواهید که عطرتان دوام بالایی داشته باشد، آن را در مکانی سرد، خشک و تاریک قرار دهید، به عنوان مثال کمد لباس هایتان می‌تواند مکان مناسبی برای این کار باشد.

عطر را در مکانی سرد، خشک و تاریک قرار دهید تا دوام بیشتری پیدا کند

چه مقدار از عطر استفاده کنیم؟

پس از این که عطر مورد علاقه خود را پیدا کردید، باید روش استفاده درست از آن را بدانید. بعضی‌ها در مصرف عطر صرفه جویی می‌کنند و تنها به یک اسپری راضی می‌شوند، در حالی که این مقدار آنقدر کم است که هیچکس متوجه آن نخواهد شد.

افراط در این کار هم درست نیست، زیرا ممکن است که رایحه شدید عطرتان، توی ذوق دیگران بزند. به همین دلیل باید مقدار درست استفاده از آن را بدانید. در واقع میزان استفاده از آن به نوع عطرتان بستگی دارد. به عنوان مثال برای عطر‌های سبک باید مقدار بیشتری (حدود ۴ تا ۶ اسپری) نسبت به عطر‌های سنگین و تند (۲ تا ۳ اسپری)، مصرف نمود.

۱۵ نکته برای ماندگاری بیشتر عطر روی لباس

قبل از عطر زدن، حمام کنید. پوست اگر مرطوب باشد عطر بیشتری جذب می‌کند. پس اگر شب حمام می‌کنید بدانید که اگر عطر بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. چون صبح، پوست تان خشک می‌شود.

۱۵ نکته برای ماندگاری بیشتر عطر روی لباس

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، استفاده از بوی خوش، سنت رسول مهربانی‌هاست و از طرفی در دنیای مدرن امروزی، یکی از نیازهای روزمره است.

 
 ادکلن، اسپری و انواع محصولات خوشبو کننده، در سبد خرید هر ایرانی خوش ذوق وجود دارد، اما با توجه به قیمت زیاد هر بطری اصل آن، راه کارهایی برای استفاده‌ی بیشتر و بهینه‌ی این محصول وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.
 
 ۱. هنگام امتحان کردن عطر برای خرید، آن را روی پوست یا لباس خود زده و ده دقیقه صبر کنید سپس آن را استشمام کنید تا بوی واقعی و رایحه اصلی عطر را حس کنید.
 
 ۲. شیشه عطر را در محل گرم و همچنین زیر نور آفتاب قرار ندهید. چون تابش آفتاب و گرم شدن باعث تغییر رایحه می‌شود. بهتر است آن را در جعبه و در محلی خنک و تاریک نگهداری کنید.
 
 ۳. بهترین عطر‌ها هم تمام روز را دوام نمی‌آورند و باید هر سه تا چهار ساعت یکبار تجدید شوند.
 
 ۴. بهتر است عطری که در روز استفاده می‌کنید با عطری که در شب استفاده می‌کنید متفاوت باشد.
 
 ۵. پوست چرب مدت بیشتری عطر را نگه می‌دارد، قبل از اسپری کردن عطر روی قسمت‌های نبض دارتان وازلین بمالید.
 
 ۶. اگر می‌خواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود. آن‌ها را در حمام یا دستشویی یا جای گرم نگهداری نکنید. گرما، رطوبت و نور موجب شکسته شدن مولکول‌های عطر و کم شدن کیفیت و ماندگاری آن می‌شود. در عوض آن‌ها را در جای خنک و خشک مثل میز آرایش خود نگهداری کنید.
 
 ۷. بعد از اسپری کردن عطر روی مچتان آن را‌تر نکنید. اگر مچ‌ها را بهم بمالید موجب از بین رفتن سریع‌تر عطر و تبخیر آن می‌شود.
 
 ۸. قسمت‌های نبض دار و گرم بدنتان را مورد هدف اسپری قرار دهید. قسمت‌های مهم شامل مچ دست، روی گردن، آرنج، پشت زانو و روی قوزک پاست.
 
 ۹. روی سطح کمد دراور لباس‌هایتان را با دستمال کاغذی پر کرده و سپس روی آن را معطر کنید. اینگونه لباس‌های شما همیشه خوشبو خواهند بود و یا یک صابون خوشبو را در دستمال کاغذی پیچیده و به همراه لباس‌ها درون کمد لباس هایتان قرار دهید تا همیشه خوشبو باشند.
خرید انواع عطر 
 ۱۰. قبل از عطر زدن، حمام کنید. پوست اگر مرطوب باشد عطر بیشتری جذب می‌کند. پس اگر شب حمام می‌کنید بدانید که اگر عطر بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. چون صبح، پوست تان خشک می‌شود.
 
 ۱۱. به عطر خود اعتماد داشته باشید. با شیشه عطر یا ادکلن را خالی نکنید. تن‌ها یکی دو پاف از عطر کافی ست. به مقدار کمی از آن مصرف کنید. اما به یاد داشته باشید که پس از استعمال، قرار گرفتن در معرض آفتاب، منجر به کاهش رایحه می‌شود.
 
 ۱۲. عطرهای روغنی را به پشت آویز گوشتان بزنید. ذره‌ای از عطر را به پشت هر گوشتان بمالید و اجازه دهید تا خشک شود.
 
قابل توجه آقایان
 
 ۱۳. عطرتان را یک یا دو بار بر روی استخوان ترقوه‌ی خود زیر گردنتان اسپری کنید. شیشه‌ی عطرتان را از ۱۸ سانتی‌متر دورتر نکنید.
 
 ۱۴. عطر را به ران خود اسپری کنید. یک اسپری سریع به جلوی هر ران کافی است. رایحه‌ی آن در طول روز افزایش پیدا میکند.
 
 ۱۵. عطرتان را به مچ دست خود اسپری کنید. شیشه‌ی آن را به فاصله‌ی ۱۰ سانتی متر از مچ هر دستتان نگاه داشته و یک بار اسپری کنید.
 
خیلی‌ها فقط از یک نوع عطر استفاده می‌کنند، این افراد باید بدانند با گذشت زمان، بدن آن‌ها به بوی عطر عادت کرده و دیگر آن جذابیت و شفافیت عطر خالص را ندارد، پیشنهاد می‌شود از عطر‌های مختلف و رایحه‌های خنک و گرم به تناوب استفاده کنند تا هم بدنشان به یک نوع رایحه خو نگیرد و هم جذابیت عطرهای مختلف را تجربه کنند. البته عطرهای سنتی را هم می‌توان در برنامه گذاشت، تنوع جالبیست.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

آرایش برای روز و شب های بهار


آرایش برای روز و شب های بهار   

آرایش روز و شب بهاری: با استفاده از رنگهای تازه و درخشان به عنوان نقطه پرش ، ما دو ظاهر زیبا ایجاد کردیم - یک نگاه روز آسان ، و دیگری نسخه پیشرفته تر که مناسب برای شب های بهاری است. ادامه مطلب

آرایش برای روز و شب های بهار

  

5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید


5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید   

آیا هنوز تصمیم گرفته اید که در روز عروسی خود چه نوع ظاهری می خواهید؟ ما در در اینجا قصد داریم 5 نوع ایده آرایش را به شما ارائه دهیم که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام ظاهر را می خواهید. ادامه مطلب

5 نوع آرایش می توانید انجام دهید تا در روز عروسی خود بدرخشید

5 نکته برای به دست آوردن درخشش طبیعی به پوست شما در هر روز صبح

روال ساده آرایش برای شب در کنار دوستان

چگونه شانس تبدیل شدن به ملکه Maskara را افزایش دهید

چگونه می توان به چهره ای با آرایش اما بدون آرایش کردن دست پیدا کرد

نکاتی درباره نحوه انتخاب آرایش و محصولات آرایشی مناسب

5 محصول آرایشی صورت که باید برای هر مناسبتی داشته باشید

پوست درخشان با محصولات آرایش صورت ایران

راهنمای انتخاب لوازم آرایش صورت

 

   محصولات مشابه