مقالات لیدی مد
فروشگاه

نحوه انتخاب یک عطر

دنیای عطرها دنیای پیچیده و بزرگی است. رایحه‌های مختلف و بسیاری در تولید عطر به کار می‌رود. در دنیای مد، عطر و ادکلن هم مانند لباس، کفش، کلاه و … سال به سال، نو می‌شود اما هر عطری برای هر سن و هر موقعیتی مناسب نیست.

هر عطری برای هر سن و هر موقعیتی مناسب نیست برای انتخاب درست یک عطر دانستن برخی از ویژگی‌های عطرها کمک زیادی به شما خواهد کرد.

راز ماندگاري عطرها

انتخاب عطر يکي از پيچيده ترين خريدهاي ممکن است. ديدن تعداد زيادي عطر يکجا و بوييدن انواع آن هنگام خريد، واقعا فرد را گمراه مي کند. شايد شما هم با اين مشکل مواجه شده باشيد.

گاهي اوقات پيش مي آيد که بعد از خريد عطر متوجه مي شويد اين، آن چيزي که مي خواستيد نيست يا ممکن است از پخش بوي بالايي برخوردار نباشد و ماندگاري آن کم باشد اما فراموش نکنيد هرکاري فوت و فن خاص خودش را دارد. هنگام انتخاب عطر بايد توجه داشته باشيد که مارک عطر دليل بر خوشبو بودنش نيست.

قسمت 1: کارهای خانه خود را انجام مدهید

نحوه انتخاب یک عطر

در مورد قیمت تصمیم بگیرید. 

 عطر یک کالای لوکس است و هزینه آن می تواند بین محصولات متفاوت باشد. برخی از عطرهای زیر 20 دلار و برخی دیگر صدها یا حتی هزاران دلار قیمت دارند. قبل از خرید ، تصمیم بگیرید که چقدر پول برای یک عطر خرج کنید.

نحوه انتخاب یک عطر

 

غلظت عطر را انتخاب کنید. 

عطرها بسته به قدرت ماندگار خود دارای نامهای مختلفی هستند. به طور معمول ، گرانترین عطرها از ماندگاری طولانی ترین عطرها هستند ، در حالی که عطرهای ارزان قیمت به اندازه لازم قدرت ماندگاری ندارند. معمولاً می توانید نوع یا غلظت عطر را تحت عنوان آن در قسمت جلوی بطری مشاهده کنید. 

نحوه انتخاب یک عطر

 

باریک یک خانواده معطر.

 در نظر بگیرید که از شما و یا گیرنده عطر لذت می برید. عطرها به طور کلی به چهار دسته رایحه تقسیم می شوند ، اگرچه بسیاری از عطرها حاوی ترکیبی لطیف از رایحه هستند. اگر در حال خرید عطر برای شخص دیگری هستید ، ببینید که از چه نوع عطری استفاده می کند. اگر نمی دانید چه نوع عطرهایی را دوست دارید ، نگران نباشید: می توانید وقتی در حال امتحان کردن عطرهای فروشگاه هستید ، خانواده عطر را ترجیح دهید.

نحوه انتخاب یک عطر

 

از دیگران بپرسید که از چه عطر استفاده می کنند.

 از رایحه هایی که پیرامون شما می پوشند آگاه باشید بدون توجه به اینکه در محل کار هستید ، در قطار یا کلاس هستید. اگر چیزی را که دوست دارید طرف را  صدا بزنید ، از شخص استفاده کننده عطر بپرسید که این عطر چیست. شما هرگز نمی دانید ، می توانید عطر و بوی جدید خود را حتی بدون ورود به فروشگاه پیدا کنید. 

قسمت 2: خرید عطر

نحوه انتخاب عطر

 

خرید خود را گسترش دهید.

 سعی نکنید در یک سفر خرید عطر و بوی مناسب را انتخاب کنید. هرچه عطرهای بوی بیشتری پیدا کنید ، بینی شما از بوی عطر حساس تر می شود و امتحان کردن چندین عطر کار را سخت می کند. از آنجا که می خواهید برای تصمیم گیری بوی طیف عطر و بوی بدهید ، سعی کنید طی چند روز از سفرهای خود استفاده کنید.

نحوه انتخاب عطر

 

هنگام خرید ، عطر را بو نکنید. 

هنگام خرید عطر خود ، هیچ محصول پوستی معطر مانند لوسیون بدن ، اسپری های بدن و یا حتی دئودورانت به شدت معطر نپوشید. این عطرها می توانند از عطر و بوی عطر منحرف شده و در آن دخالت کنند. 

نحوه انتخاب عطر

 

همراهی کنید در نظر بگیرید که دوست خود را برای کمک به تصمیم گیری خود همراه کنید. به خصوص اگر عطر یک هدیه باشد ، ورودی شخص دیگری که گیرنده را می شناسد می تواند بسیار مفید باشد. اگر عطر را برای خود انتخاب می کنید ، در نظر بگیرید که دعوت از دوستان مفید است یا اینکه این تصمیم شما را سخت تر می کند. 

نحوه انتخاب ادوکلن

درباره فروشگاه های خود تحقیق کنید

 فروشگاه هایی را که با دقت بازدید می کنید انتخاب کنید. اطمینان می دهد که فروشگاه ها با داشتن یک کاردان آگاه و معتبر ، و ارائه خدمات به مشتریان شخصی ارائه می شوند. همچنین اطمینان حاصل کنید که فروشگاه هایی که می خواهید در محدوده قیمت شما باشند.

فروشگاه های بزرگ مانند لیدی مد خدماته خوبی به مشتریان دارند ، گرچه محصولات آنها گران قیمت است.

بسته به اندازه ممکن است بوتیک های کوچک گران قیمت باشند و از تنوع کمتری برخوردار باشند اما محصولات و خدمات مشتری آنها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

سعی کنید در فروشگاهی خریداری کنید که عطر یکی از عمده محصولات فروخته شده باشد. اگر به یک فروشگاه پوشاک بروید که چند عطر نیز به شما بفروشد ، گزینه های زیادی وجود نخواهد داشت و ممکن است کارکنان آنها به اندازه کارمندان فروشگاه های تخصصی آگاهی نداشته باشند.

نحوه انتخاب ادوکلن

 

از یک فروشنده برای کمک بخواهید.

 در حال حاضر شما باید از قبل ایده خوبی داشته باشید که به دنبال چه عطر و بویی هستید. به یک فروشنده موجود نزدیک شوید و سؤال کنید که آیا آنها می توانند به شما در یافتن عطر مناسب کمک کنند. آنها از کمک کردن خوشحال خواهند شد و دانش آنها در مورد محصولات جستجو را آسانتر می کند.

شما می توانید مانند چیزی بگویید ، "من تعجب می کردم که آیا می توانید به من کمک کنید تا عطر خودم را انتخاب کنم. من به دنبال یک عطر ماندگار نیمه طولانی با بوی تمیز و مرکبات-y هستم. دامنه قیمت من 70-120 دلار است. "

اگر هیچ ایده ای ندارید که چه چیزی را دوست دارید ، از فروشنده بخواهید که به شما اجازه دهد یکی از محبوب ترین عطرها را از هر چهار دسته رایحه بو کند.

اگر به عنوان هدیه عطر را هدیه می کنید و تصوری ندارید که گیرنده چه چیزی را دوست دارد ، از فروشنده بخواهید که محبوب ترین عطرها ، به خصوص عطرهای گل را به شما نشان دهد ، زیرا این دسته از محصولات رایج ترین عطر هستند. 

قسمت 3: تست و چیدن عطر

نحوه انتخاب عطر و ادوکلن

فقط شش عطر را هر سفر امتحان کنید. 

بیش از حد روی عطرها اضافه نکنید. خود را در تلاش برای شش عطر سفر حداکثر محدود کنید. این به شما امکان می دهد تا از پیچیدگی های هر رایحه کاملاً قدردانی کنید و حس بویایی شما را بیش از حد بالا نبرد. از آنجا که قبلاً گزینه های خود را کاهش داده اید ، دیگر نیازی به بو کردن عطرهای خود را ندارید. 

نحوه انتخاب عطر و ادوکلن

ابتدا از بطری خراب کنید.

 وقتی مشغول آزمایش عطر هستید ، ابتدا یک ماسک را از بطری بیرون بیاورید. این نشان می دهد که آیا عطر را دوست دارید یا نه. اگر به پایان رسید که بوی آن را دوست ندارید ، خوشحال می شوید که خودتان آن را اسپری نکرده اید.

نحوه انتخاب عطر و ادوکلن

عطر را روی ورق های بلاتر اسپری کنید.

 اگر عطر را در بطری بویید و عطر را دوست دارید ، مقدار کمی عطر را روی یک ورقه بلستری اسپری کنید. بگذارید رایحه روی صفحه تنظیم شود ، حدود ده ثانیه ، سپس آن را بو کنید. اگر هنوز رایحه را دوست دارید ، ورق را برچسب زده و آن را درون کیف یا کیف خود قرار دهید. به این ترتیب می توانید بعداً آن را بو کنید و به یاد بیاورید که کدام عطر است. 

نحوه انتخاب عطر و ادوکلن

عطرهای مورد علاقه را روی پوست خود اسپری کنید.

 اگر واقعاً عطری را دوست دارید و فکر می کنید ممکن است یکی باشد ، مقدار کمی روی مچ دست یا کج آرنج خود اسپری کنید. حدود 10 ثانیه رایحه را حل کنید تا الکل حل شود ، سپس عطر را به آرامی استنشاق کنید. عطر و بوی یک عطر به محض تماس با پوست شما کمی تغییر می کند ، بنابراین مهم است که بر روی پوست خود و همچنین از ورق های بلاتر تست کنید.

بیش از یک عطر را روی هر بازو بمالید ، یا عطرها شروع به مخلوط شدن می کنند.

بینی خود را تازه کنید. بین هر عطر ،

 با بو کردن چیزی خنثی ، مانند پوست یا پیراهن خود ، حواس خود را تازه کنید. رایحه خنثی باعث بو و بوی شما می شود تا بوی آخرین عطر ماندگار نشود و با عطر بعدی که بو می کنید تداخل پیدا کند. 

نحوه انتخاب عطر و ادوکلن

از نمونه ها بخواهید. اگر عطری را که دوست دارید ، امتحان کنید ،

 ورق بلاتر را که اسپری کرده اید ، نگه دارید و همچنین از این سوال بپرسید که آیا می توانید نمونه ای از عطر را تهیه کنید. به فروشنده بگویید که شما به فکر خرید عطر هستید اما می خواهید روی تصمیم خود بخوابید. اکثر شرکت های بزرگ حمل و نقل عطر نمونه هایی از محصولات خود را دارند که اگر بدانند مشتری علاقه جدی دارد ، خوشبختانه از آن استفاده می کند. 

عطرها را با هم مقایسه کنید. 

بعد از بازدید از همه فروشگاه های عطرهایی که برای آنها برنامه ریزی کرده اید و گزینه های مختلفی دارید ، تمام نمونه ها و برگه های بلوتوث را جمع کنید. برای آزمایش هر عطر از روشی مشابه فروشگاه استفاده کنید. گزینه های خود را تا زمان تصمیم گیری خود محدود کنید.

خرید یک مجموعه نمونه را در نظر بگیرید.

 اگر به نظر نمی رسد فقط با یک عطر کنار بیایید ، یک نمونه از فروشگاه هایی مانند Sephora یا Ulta خریداری کنید. مجموعه های نمونه شامل بطری های نمونه یا مسافرتی به اندازه عطرهای مختلف است.

 آزمون انتخاب عطر

چگونه عطر مخصوص خودمان را انتخاب کنیم؟

انتخاب عطر، نشانه و نماد وضعیت کلی شخصیت آدم هاست. عطر افرادی که اصول عطرزدن را بلد هستند، به نوعی مثل امضای آنهاست. اگر شما هم چنین تمایلی دارید، باید مراحلی را بگذرانید تا عطر مناسبی انتخاب کنید.
اولین گام، درک و شناخت نوع عطرهایی است که با شخصیت شما تناسبی ندارند و اصلا با موقعیت و مشخصات ظاهری تان، هماهنگ نیستند. با این شناخت می توانید عطرهایی انتخاب کنید که شخصیت شما را کامل تر کنند نه اینکه با خصوصیات شخصی تان منافات داشته باشند. مثلا اگر شخصیتی آرام و ملایم دارید، استفاده از عطرهای تند با بوهای ماندگار، اصلا با روحیاتتان سازگار نیست و اطرافیان را در برخورد با شما گیج و سردرگم می کند!

خرید انواع عطر و ادوکلن از فروشگاه لید مد
مرحله اساسی دیگر این است که عطرها و رایحه هایی که دوست ندارید، کنار بگذارید و تحت هیچ شرایطی حاضر نشوید از آنها استفاده کنید. اگر واقعا عطری را دوست ندارید یا بهتر است بگوییم اگر از ته دل، عاشق عطری که انتخاب می کنید، نیستید، هیچ وقت نمی توانید عطر اصلی یا همان عطر امضایی خودتان را پیدا کنید. اگر عطری که انتخاب کرده اید هیچ تاثیر مثبتی روی خودتان ندارد، پس استفاده از آن اصلا توصیه نمی شود. عطر شما باید قبل از همه روی خودتان تاثیر عمیق و مثبت داشته باشد.
سومین مرحله که بسیار مهم و در انتخاب عطر امضایی قابل اهمیت است، این است که عطری انتخاب کنید که در زمره عطرها و مارک های شناخته شده در صنعت عطرسازی باشد، بنابراین از آزمون و خطا برای انتخاب عطر استفاده نکنید و به عطرهایی اعتماد کنید که معتبر باشند.
منظور از عطر امضایی و هویتی این نیست که تا آخر عمر فقط از یک یا دو عطر خاص استفاده کنید، بلکه باید در طول زندگی با توجه به شرایط و دوران خاص، عطر انتخاب کنید.
فراموش نکنید در انتخاب عطر، فرمول نهایی به شامه قوی شما و درک صحیح از شرایط و مد بستگی دارد و چون عطری که انتخاب می کنید در برقراری ارتباط با دیگران موثر است، باید در انتخاب آن دقت و توجه داشته باشید. اگر بوی عطرتان دیگران را آزار دهد، مطمئن باشید به مشکل برمی خورید.

عطری انتخاب کنید که با رایحه طبیعی پوست بدنتان هماهنگ باشد. عطر انتخابی شما هر چه باشد، باید آنقدر لطیف و نافذ باشد که به «حریم خصوصی» دیگران تجاوز نکند و در عین حال به قدر کافی دلنشین باشد که دیگران را در اطراف شما نگه دارد. عطر باید شخصیت شما را بالا ببرد و در کل بر آراستگی عمومی شما بیفزاید.
اگر پوست شما خشک است، باید بیشتر عطر بزنید زیرا چربی روی پوست یا خشک بودن آن می تواند رایحه عطر را افزایش یا کاهش دهد. وقتی هوا سرد است نیز باید بیشتر عطر بزنید. چون هوای سرد، رایحه عطر را تضعیف می کند. وقتی می خواهید عطر جدیدی بخرید به اینکه روی بدن دیگری چه بویی می دهد، اکتفا نکنید بلکه روی پوست خودتان آن را امتحان کنید. پوست هر فرد در مورد رایحه های مختلف، واکنش های مختلفی نشان می دهد و اثر عطر در همه یکسان نیست.
در طول یک سال، فقط از یک عطر استفاده نکنید. در فصل های مختلف، عطرهای متفاوتی بزنید تا ببینید کدام یک در هوای گرم و سرد، بهترین تاثیر را دارند. درجه حرارت هوا روی شدت رایحه عطر تاثیر دارد.

نکات انتخاب عطر مناسب

برای انتخاب یک عطر مناسب و خوشبو به نکات زیر باید توجه داشته باشید.

1- به اندازه عطر را تست کنید:

اولین قدم در خریداری یک عطر تست بوی آن است که اگر دقت کرده باشید بعد از تست دو یا سه نمونه انتخاب برایتان سخت می شود چرا که حس بویایی در این زمان به دلیل تحریکات پی در پی دچار یک ضعف موقت در تشخیص می شود پس بهتر است نام دقیق عطر را بدانید و یا بعد از تست دو یا سه نمونه مدتی را به بویایی خود استراحت داده و دوباره شروع به تست کنید. 

2- بعد از انتخاب عطر یک دور بزنید:

بعد از اینکه عطر دلخواهتان را انتخاب کردید از فروشگاه خارج شده و چند دقیقه در فروشگاه های اطراف دوری بزنید تا اینکه متوجه ماندگاری و کیفیت عطر بعد از گذشت مدتی بشوید.

نحوه تست عطر و انتخاب بهترین عطر

 3- عطر شخصیتتان را انتخاب کنید:

اگر شما فردی اجتماعی و خونگرم هستید بهترین عطر برای شما عطر های میوه ای است اما اگر شخصیتی خجالتی و منزوی دارید عطر دارچین ی بهترین انتخاب برای شماست.اگر شما فردی لاغر اندام هستید از عطر های خنک و ملایم استفاده کنید و در صورتی که شما کمی چاق هستید عطر های تلخ مناسب تر است. 

4- عطر را به هر جایی نزنید:

بهترین و مناسب ترین قسمت بدن که بایستی عطر را به آن زد پشت گوش و گردن و قسمت درونی مچ دست و یا همان بر روی نبض است.

بهترین قسمت بدن برای عطر زدن

5 - عطر مناسب با فصل:

بهتر است عطرتان را متناسب با فصل انتخاب کنید به این صورت که در فصول گرم سال از رایحه های خنک و تند استفاده کنید و در فصول سرد سال از رایحه های گرم و ملایم.

6 - عطر با ماندگاری بالا:

اگر دوست دارید عطری که میخرید ماندگاری بالایی داشته باشد بهتر است بدانید عطر های پرفیوم با ردصد ترکیب 20-30 درصد ماندگاری بسیار بالایی دارند.

نکات کاربردي:

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های شیرین

اغلب افرادی که رایحه های شیرین را می پسندند افرادی خونگرم با روحیه بسیار لطیف و ساده هستند. این دسته از افراد بسیار شوخ طبع، بشاش و پر انرژی هستند. اغلب شخصیتی رویا پرداز دارند و با محیط پیرامون خود به خوبی ارتباط برقرار می کنند. عطر هایی با رایحه های مرکبات، گل ها و دیگر رایحه هایی چون وانیل، جز عطر های شیرین محسوب می شود. عطر های شیرین تنها مخصوص خانم ها نیست بلکه در میان آقایان نیز عطرهای شیرین طرفداران خود را دارد. برندهای گوناگون مختلفی عطر های شیرین و ماندگار بسیاری ارائه کرده اند.

عطر عروسی : بهترین عطر برای عروسی مهم ترین شب زندگی شما

یکی از برند های بسیار معروف که عطرهای شیرین مردانه و زنانه بسیار خوشبو با رایحه ای دلنشین را ارئه می دهد برند شنل است. در میان عطرهای شیرین و بسیار پرطرفدار زنانه عطر های شنل مدل  کوکو شنل بسیار ملایم و شیرین است و با ترکیبی از رایحه هایی چون وانیل، پرتقال، گریپ فروت و … می باشد، که توانسته بسیاری از خانم ها را جذب خود کند. و اما درمیان عطرهای مردانه، عطر های شنل مانند مدل Allure Pour Homme با ترکیبی از رایحه های شیرین هل، سیب، اسطخودوس و …، گزینه مناسبی برای افرادی با شخصیت بسیار خوشرو و لطیف است.

عطر شیرین بهترین عطر شخصیت شناسی راهنمای انتخاب عطر

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های خنک

تیپ شخصیتی افرادی که طرفدار رایحه های خنک از عطرها هستند، اغلب جاه طلبانه است. این دسته از افراد دارای یک غرور مثبت هستند و خودشان را نسبت به دیگران کمی برتر می دانند. همین روحیه و غرور سبب شده این افراد بتوانند کارها را نسبت به افراد دیگر بهتر سازماندهی کنند و حس مدیریتی در این افراد موج می زند. بیشتر مواقع در فکر هستند و همیشه به دنبال حل مسائل مختلف می باشند.

بهترین نوع عطر با رایحه خنک برای آقایان عطر هایی مانند ورساچه مدلEros EDT می باشد، ترکیبی از خنک ترین رایحه هایی چون نعنا، لیمو، سیب سبز و سدر که حس خنکی بسیار زیادی را در فرد القا می کند و می توان به جرات این عطر را یکی از بهترین انواع عطرهای خنک دانست و اما خانم هایی که طرفدار عطرهای خنک هستند، می توانند از عطرهای خنک و بسیار معروفی چون عطر های برند بولگاری، مدل Omnia Crystalline EDT ، که ترکیبی از بهترین رایحه های خنک است و در بسته بندی بسیار زیبایی طراحی شده است،استفاده کنند.

سیلاژ چیست؟ سیلاژ یا دنباله عطر و ادکلن چیست

مشاهده

عطر خنک بهترین نوع عطر راهنمای انتخاب عطر

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های تلخ

اغلب افرادی که از عطر های تلخ استفاده می کنند، شخصیت بسیار قوی و با ثباتی دارند. این دسته از افراد هیچ گاه در مقابل مشکلات تسلیم نمی شوند و همیشه در کارهای خود مصمم هستند و بسیار افراد فعالی هستند. ناگفته نماند که بسیاری از ورزشکاران نیز طرفدار عطرهای تلخ هستند. این دسته از افراد دارای انگیزه بسیار زیادی هستند و اغلب اهل معاشرت چندانی نیستند و تنهایی و خلوت را بیشتر ترجیح می دهند.

اغلب عطرهای تلخ را می توان از روی شیشه مشکی و یا تیره عطر تشخیص داد. یکی از بهترین برندهایی که عطرهای تلخ بسیار خوشبو و ماندگار به بازار ارائه کرده است و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، برند جورجیو آرمانی می باشد. مدل هایی چون Attitude Extreme EDT و یا Code EDT با ترکیبی از بهترین رایحه های تلخ مانند قهوه، اسطخودوس، کهربا، تنباکو و چرم، به عنوان بهترین عطرهای تلخ شناخته شده است. و اما در میان اکثر خانم هایی که از عطرهای تلخ استفاده می کنند عطرهای تلخی مانند کام دی کارگونس مدل Wonderoud EDP با ترکیبی از رایحه های دودی و عود و همچنین عطر نارسیسو رود ریگز مدل For him bleu noir EDT با رایحه های تلخ و بسیار دلنشین، بسیار شناخته شده و مناسب است.

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های تلخ

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های ملایم

این دسته از عطرها با عطرهای شیرین متفاوت هستند. افرادی که عطرهای ملایم استفاده می کنند اغلب افراد مرموز و اسرار آمیزی هستند. به راحتی نمی توان خلق و خوی آن ها را تشخیص داد و هر روز به یک صورت متفاوت ظاهر می شوند. این دسته از افراد قابل اعتماد هستند و در میان دوستان خود بسیار محبوب هستند. زود عصبی می شوند ولی با این حال خیلی زود مسائل را فراموش می کنند.

10 تا از خوشبوترین عطرهای 2016

در میان عطر های مردانه، برند کلوین کلاین، عطرهای بسیار دلنشین و ملایمی را ارئه داده است که ماندگاری و رایحه خوب آن ها زبان زد بسیاری از افراد می باشد، یکی از بهترین مدل های این برند در زمینه عطرهای ملایم، مدل Obsession می باشدو علاوه بر این عطر بسیار خوشبو و معروف امپر مدل Legend  نیز جز بهترین عطرها با رایحه ملایم شناخته شده است. عطرهای زنانه ملایم با تریکیبی از گل ها و میوه های ملایم که در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارد عطر هایی مانند کلوین کلاین مدل Deep Euphoria و لانکوم مدل La vie Est Belle می باشد.

عطرهای ملایم بهترین نوع عطر راهنمای انتخاب عطر

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های تند

طبق روانشناسی های انجام شده افرادی عطرهای تند را می پسندند که اغلب افراد بسیار باهوشی هستند. همه چیز باید مطابق میل آن ها انجام شود. احساساتی نیستند، در انجام کارها بسیار صبور هستند. اعتماد به نفس بالایی دارند و همیشه در زندگی شان تصمیمات خوبی می گیرند. و به گفته خودشان عطرهایی که رایحه تندی دارند موجب شادابی آن ها می شود. پس اگر تیپ شخصیتی شما به این گونه می باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال عطرهای مردانه تند هستید حتما  از عطرهای لالیک با مدل های مختلفی مانند Encre Noire و Fruit du Mouvement استفاده کنید. درمیان رایحه های ترکیبی تند و گرم زنانه، عطرهای بی نظیری مانند پاکورابان مدل Olympea و ورساچه مدل Crystal Noir با ترکیبی از رایحه های تند و گرمی چون زنجبیل، چوب بسیار پر طرفدار است.

عطرهای تند بهترین نوع عطر

مطلب “راهنمای انتخاب عطر براساس ویژگی شخصیتی افراد” در بخش تحریریه سایت ایرانوس تهیه و گرد آوری شده است و هر گونه کپی برداری و یا استفاده کردن از آن، تنها با ذکر نام منبع مجاز می باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب عطر مناسب

نحوه انتخاب عطر مناسب

آیا می دانید که بوی قدرتمندترین محرک حافظه است؟ یک توضیح کاملاً منطقی برای آن وجود دارد - عصب بویایی بسیار نزدیک به ناحیه مغز متصل به حافظه عاطفی واقع شده است. به عبارت دیگر - هر وقت بوی عطر دوست پسر / دوست دختر سابق خود را که....

نحوه انتخاب عطر مناسب

10 عطر برتر برای بهار 2019

10 عطر برتر برای بهار 2019

در دنیای شگفت انگیز عطر و طعم ، با این وجود ، چندین عطر آن را به 10 مورد از محبوب ترین عطرهای بهاری سال 2016 تبدیل کرده است. در اینجا لیستی از آنها به همراه توضیحات کوتاه توضیح داده شده است که جایگاه معتبر خود را در بین مطلوب تر....

10 عطر برتر برای بهار 2019

عطرهای مورد علاقه ستارگان

عطرهای مردانه که زنان دوست دارند از آنها استفاده کنند

راهنمای خرید عطر مناسب سن و فصل

روانشانسی عطرها و هر آنچه باید در این زمینه بدانید

راهنمای انتخاب ادکلن مناسب

راهنمای کامل انتخاب و خرید عطر و ادکلن مردانه و زنانه

چگونه عطر مناسب خودمان را انتخاب کنیم ؟

راهنمای انتخاب عطر مناسب فصل بهار

چگونه عطر مناسب انتخاب کنیم ؟ (نکات مهم به هنگام انتخاب و خرید عطر)

نکات انتخاب عطر مناسب چیست؟

   محصولات مشابه