لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
لیدی مد / زیورآلات / سایر زیور آلات

سایر زیور آلات

هنگامی که قصد خرید زیورآلات را دارید، حتما باید به چند نکته توجه کنید تا بتوانید از بین جواهرات متنوعی که در بازار وجود دارد، بهترین انتخاب را داشته باشید. باید بررسی کنید که چه مدل زیورآلاتی با مدل لباس و رنگ پوست شما متناسب تر است. در ضمن همیشه ادامه مطلب

سایر زیور آلات

هنگامی که قصد خرید زیورآلات را دارید، حتما باید به چند نکته توجه کنید تا بتوانید از بین جواهرات متنوعی که در بازار وجود دارد، بهترین انتخاب را داشته باشید. باید بررسی کنید که چه مدل زیورآلاتی با مدل لباس و رنگ پوست شما متناسب تر است. در ضمن همیشه لازم نیس جواهرات سنگین و پر زرق و برق را  برگزینید؛ چرا که گاهی انتخاب زیورآلات و اکسسوری های کوچک و ظریف، به شما زیبایی دو چندانی می بخشد. در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که هنگام خرید جواهرات بهتر است آنها را مد نظر داشته باشید.

رنگ زیورآلات:

در این مرحله متناسب با تناز پوست، رنگ اکسسوری را انتخاب می کنیم. اگر رگ های مچ دست شما سبزرنگ باشند، تناز پوست شما گرم است و زیورآلات طلایی رنگ برای شما مناسب ترند. اگر رنگ رگ های مچ دست شما آبی باشد، تناژ پوست شما سرد بوده و بهتر است از طلای سفید یا نقره جات استفاده کنید و اگر هم نتوانستید تشخیص دهید که بیشتر رگ های دستتان سبز است یا آبی، تناژ پوست شما خنثی است. در این حالت هم انتخاب نقره مناسب است و هم طلای زرد.

                                   

انتخاب گردنبند مناسب:

در انتخاب گردنبند بهتر است به دو نکته توجه داشته باشید:

اندازه گردن:

اگر گردن کوتاه یا چاق و کلفتی دارید، گردنبندهای نازک با قد متوسط را انتخاب کنید. اگر گردن شما باریک است گردنبند های چوکر یا طوق گردن، انتخاب های مناسب تری هستند.

فرم یقه لباس:

اگر یقه لباس شما باز است، میتوانید از گردنبندی استفاده کنید که زنجیر بلندتری دارد. هرچه یقه لباس بسته تر باشد، زنجیر گردنبند نیز بهتر است کوتاه تر شود. در صورتی که لباس شما یقه اسکی باشد، انتخاب گردنبند بلند مناسب تر است.

                                   

انتخاب انگشتر مناسب:

اگر انگشت های دست شما کوتاه است یا دست های چاق و توپری دارید، انگشترهایی با ضخامت زیاد را انتخاب نکنید؛ چون باعث می شوند انگشتان شما کوتاه تر به نظر برسد.

اگر انگشتان کشیده و باریکی دارید، بهتر است از انگشترهایی استفاده کنید که متوسط و پهن هستند.

                                   

انتخاب گوشواره مناسب:

در انتخاب گوشواره نیز باید به دو نکته توجه کرد:

فرم لاله گوش:

اگر لاله گوش شما کوچک است بهتر است از گوشواره های بزرگ و چسبان استفاده نکنید. اما این مدل گوشواره ها برای افرادی که لاله گوش آنها بزرگ و پهن است، انتخاب مناسبی هستند؛ چرا که لاله گوش آنها را می پوشاند. اگر هم که لاله گوش شما متوسط است، محدودیتی در انتخاب سایز گوشواره ندارید.

اندازه گردن:

اگر گردن بلند و کشیده ای دارید، گوشواره های آویز و بلند را انتخاب کنید و بالعکس اگر گردن شما کوتاه است، گوشواره های کوتاه و میخی برای شما مناسب ترند.

                                   

انتخاب النگو و دستبند:

اگر مچ دست شما توپر و کمی چاق است، بهتر است دستبندهای نازک را انتخاب نکنید و به سراغ مدل های متوسط بروید. ولی اگر مچ دست ظریف و باریکی دارید، میتوانید از انواع سایز النگو و دستبند استفاده کنید و محدودیتی برای انتخاب ندارید.

نحوه انتخاب زیورآلات براساس رنگ پوست؛ چگونه زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

به گزارش تور مالزی ارزان، زیورآلات با اندازه کوچک مورد توجه بسیاری از افراد قرار نمی گیرد، اما همین اکسسوری های کوچک می توانند نقش بزرگی در ایجاد تنوع و تغییر استایل شما داشت باشند. زیورآلات بیشتر در میان خانم ها استفاده می شود و آقایان به این محصولات کم لطفی نشان می دهند همین امر نیز سبب شده تا اکسسوری های زنانه در بازار فراوان تر یافت شود. در ادامه قصد داریم تا با بررسی زیورآلات به پاسخ مناسبی برای سوال چطور زیورآلات مناسب را انتخاب کنیم؟ برسیم.

نحوه انتخاب زیورآلات براساس رنگ پوست؛ چگونه زیورآلات مناسب انتخاب کنیم؟

تور مالزی ارزان| زیورآلات همیشه یکی از مهم ترین بخش های ظاهر ما را تشکیل داده اند. آن ها می توانند در مورد شخصیت ما و علایق ما حرف های زیادی بزنند. بسیاری از متخصصان در دنیای مد معتقد هستند که داشتن ظاهری کامل بدون استفاده از زیورآلات امری غیر ممکن است. دنیای زیورآلات بسیار متنوع است و شما می توانید زیورآلاتی با جنس و طرح های مختلف را با قیمت های متفاوتی در بازار پیدا کنید.

به گزارش تور مالزی ارزان، زیورآلات با اندازه کوچک مورد توجه بسیاری از افراد قرار نمی گیرد، اما همین اکسسوری های کوچک می توانند نقش بزرگی در ایجاد تنوع و تغییر استایل شما داشت باشند. زیورآلات بیشتر در میان خانم ها استفاده می شود و آقایان به این محصولات کم لطفی نشان می دهند همین امر نیز سبب شده تا اکسسوری های زنانه در بازار فراوان تر یافت شود. در ادامه قصد داریم تا با بررسی زیورآلات به پاسخ مناسبی برای سوال چطور زیورآلات مناسب را انتخاب کنیم؟ برسیم.

از عواملی که در انتخاب زیورآلات باید به آن دقت کنید جنس اکسسوری هایی است که تهیه می کنید. در هنگام انتخاب زیورآلات مورد نظر حتما رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید. به طور عمده رنگ پوست را در سه دسته گرم، سرد و خنثی می شناسند.

پوست های سرد تنالیته ای از رنگ های صورتی، قرمز و آبی دارند و پوست های گرم از تنالیته رنگ های زرد، هلویی و طلایی ایجاد شده است. پوست های با تناژ خنثی ترکیبی از رنگ های سرد و گرم را در بر می گیرد.

اگر رنگ پوستی با تناژ گرم دارید زیورآلاتی با رنگ طلایی و یا طلا با رنگ زرد می تواند انتخاب مناسبی باشد. اما اگر تناژ پوست شما سرد است می توانید از زیورآلات با رنگ روشن و یا طلا سفید و همچنین جنس نقره استفاده کنید. در شرایطی که تناژ پوست شما خنثی می باشد شما فرد خوش شانسی هستید و می توانید از هر دو گروه استفاده کنید.

اگر بتوانید بین لباس ها و زیورآلات خود هماهنگی خوبی ایجاد کنید از این طریق نگاه های زیادی را به خود جذب می کنید. اگر یک پیراهن شلوغ با طرح های بزرگ و برجسته بر تن دارید بهتر است از اکسسوری ساده ای برای تزیین آن استفاده کنید.

یک گوشواره کوچک می تواند برای لباس های شلوغ انتخاب خوبی باشد. به یاد داشته باشید که معمولا از زیورآلات برای تکمیل کردن استایل استفاده می شود پس سعی کنید این مورد را به لباس های خود ترجیح ندهید.

برخی از افراد بر این باورند که استفاده از یک انگشتر طلا در کنار یک انگشتر نقره انتخاب خوبی نمی باشد. اما امروزه عکس آن ثابت شده است و ترکیب اکسسوری هایی با جنس و مدل های مختلف می تواند تکمیل کننده استایلی زیبا برای شما باشد.

البته همیشه مد از سادگی پی روی می کند و ما هم به شما سادگی را پیشنهاد می کنید، اما گاهی اوقات می توانید با ایجاد ترکیب های مختلف تفاوت در سبک خودتان ایجاد کنید. در ادامه به بررسی اکسسوری های پرکاربرد می پردازیم.

یکی از اکسسوری های که در میان خانم ها و آقایان طرفداران زیادی دارد، گردنبند می باشد که معمولا می تواند تنوع زیادی ایجاد کند. هنگام استفاده از گردنبند باید به یقه لباس خود توجه زیادی داشت باشید تا بتوانید ترکیب خوبی را ایجاد کنید.

گردنبند مناسب باید با یقه لباس تناسب داشته باشد نه در حال رقابت با آن باشد، که این حالت باعث به وجود آمدن تناقض میان این دو می شود و سوژه جالبی را برای استایل شما به وجود نمی آورد.

البته اندازه یقه نیز از اصل های مهم می باشد. اگر یقه به صورت خطی صاف بالای ترقوه قرار داد بهتر است تا از گردنبند استفاده نکنید یا از یک گردنبند با اندازه متوسط استفاده کنید. همچنین برای لباس هایی که دارای یقه باز می باشند استفاده از گردنبند های بلند پیشنهاد می شود. همچنین یقه لباس هایی که دارای تزیینات زیاد می باشد برای استفاده از گردنبند مناسب نیست. اما اگر یقه خیلی باز باشد می توان از یک گردنبند کوتاه که فاصله زیادی با یقه داشته باشد استفاده کنید.

در هنگام انتخاب انگشتر نیز باید به یک سری از نکات توجه کنید. مثلا برای افرادی که انگشتان کوچکی دارند نباید از انگشتر هایی با قطر زیاد استفاده کنند. همچنین افرادی که انگشتان تو پری دارند نباید از انگشتر هایی با قطر زیاد استفاده کنند.

افرادی که دستان لاغر و کشیده ای دارند نیز نباید از انگشتر هایی با قطر کم استفاده کنند. همچنین اگر انگشتر شما دارای نگین یا سنگ های رنگی میباشد بهتر است تا آن را با رنگ لباس خود هماهنگ کنید تا زیبایی آن دو چندان شود.

در هنگام انتخاب دستبند یا النگو نیز می توانید از قوانین ذکر شده برای ایجاد ارتباط بهتر استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که داشتن یک النگو پهن بهتر است داشتن چند النگوی نازک و هم شکل می باشد. اگر می خواهید از النگوی نازک استفاده کنید از مدل های مختلف که با یکدیگر در تناسب باشند استفاده کنید.

اگر به دنبال یک پلاک خاص برای گردنبند خود هستید پلاک های اسم می تواند یک گزینه عالی به شمار بیاید. این محصولات به صورت اختصاصی برای هر فرد طراحی و تولید می شوند و می توان جلوه خاصی را برای استایل تمامی افراد با تیپ های متفاوت ایجاد کنید.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب با لباس و صورت شما

راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب با لباس و صورت شما
انتخاب زیورآلات مناسب برای لباس های گوناگون می تواند یکی از چالش های ذهنی خانم ها به شمار برود. این مقوله در عین سادگی، گاهی بسیار پیچیده می شود و فرد نمی تواند به درستی تشخیص دهد مثلا کدام گردنبند با یقه لباسی که پوشیده بیشتر جور می شود. یا اینکه آیا برای این لباس استفاده از گوشواره درست است یا خیر.

انتخاب زیورآلات مناسب برای لباس های گوناگون می تواند یکی از چالش های ذهنی خانم ها به شمار برود. این مقوله در عین سادگی، گاهی بسیار پیچیده می شود و فرد نمی تواند به درستی تشخیص دهد مثلا کدام گردنبند با یقه لباسی که پوشیده بیشتر جور می شود. یا اینکه آیا برای این لباس استفاده از گوشواره درست است یا خیر. ...

راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب با لباس و صورت شما

راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب

راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب
اکسسوری‌ها می‌توانند به لباس‌های شما جلوه و درخشندگی بدهند. با زیورآلات می‌توانید یک لباس ساده و یکنواخت را تغییر بدهید. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما کمد لباس‌هایتان را با تعدادی اکسسوری جذاب و زیبا رنگ و لعاب نبخشید. با این روش وجه تمایزی بین استایل و تیپ خود با دیگر افراد ایجاد می‌کنید. در این مطلب راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم.

اکسسوری‌ها می‌توانند به لباس‌های شما جلوه و درخشندگی بدهند. با زیورآلات می‌توانید یک لباس ساده و یکنواخت را تغییر بدهید. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما کمد لباس‌هایتان را با تعدادی اکسسوری جذاب و زیبا رنگ و لعاب نبخشید. با این روش وجه تمایزی بین استایل و تیپ خود با دیگر افراد ایجاد می‌کنید. در این مطلب راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. ...

راهنمای انتخاب زیورآلات مناسب

شیک ترین مدل زیورآلات دست ساز

شیک ترین مدل زیورآلات دست ساز

...

شیک ترین مدل زیورآلات دست ساز

نمونه هایی از زیورآلات سوزن دوزی

نمونه هایی از زیورآلات سوزن دوزی

...

نمونه هایی از زیورآلات سوزن دوزی

اکستنشن مژه کلاسیک چیست و تفاوت آن با سایر مژه ها در چیست؟

اکستنشن مژه کلاسیک چیست و تفاوت آن با سایر مژه ها در چیست؟

در این شیوه از مژه های تک تار استفاده میشود. شیوه کار به اینصورت هست که روی یک تار مژه ی فرد، یک تار اکستنشن مژه گذاشته میشه، به این صورت حجم اکستنشن مناسب با حجم مژه ی فرد پر میشود. ...

اکستنشن مژه کلاسیک چیست و تفاوت آن با سایر مژه ها در چیست؟

متفاوت ترین زیورآلات شب یلدا

متفاوت ترین زیورآلات شب یلدا

...

متفاوت ترین زیورآلات شب یلدا

مدل زیورآلات Freywille

مدل زیورآلات Freywille

...

مدل زیورآلات Freywille

طراحان زیورآلات چه پیشنهادی برای بهار امسال شما دارند؟

طراحان زیورآلات چه پیشنهادی برای بهار امسال شما دارند؟

...

طراحان زیورآلات چه پیشنهادی برای بهار امسال شما دارند؟

زیورآلات ترکمن، زیورآلاتی برپایه شکل و هندسه

زیورآلات ترکمن، زیورآلاتی برپایه شکل و هندسه

...

زیورآلات ترکمن، زیورآلاتی برپایه شکل و هندسه
نکاتی برای استفاده از زیورآلات
جدیدترین مدل زیور آلات و بدلیجات زنانه
دلایل انتخاب زیورآلات نقره ای برای آقایان
نکته هایی برای استفاده از زیورآلات
قوانین اصلی برای انتخاب زیورآلات

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی