فروشگاه زنانه لیدی مد

فروشگاه
  
فروشگاه زنانه لیدی مد / زیورآلات / حلقه و انگشتر طلا

حلقه و انگشتر طلا

حلقه ازدواج در باور مردم حلقه ی ازدواج نمادی از عشق و علاقه ی دختر و پسر به یکدیگر است. زیرا حلقه دایره ای شکل است و انتها ندارد و نمادی از بی انتهایی علاقه ی عروس و داماد به یکدیگر است. جنس حلقه از طلاست زیرا طلا عنصری است که در ادامه مطلب


کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید

توضیح کوتاه: حلقه و انگشتر طلا

حلقه ازدواج

در باور مردم حلقه ی ازدواج نمادی از عشق و علاقه ی دختر و پسر به یکدیگر است. زیرا حلقه دایره ای شکل است و انتها ندارد و نمادی از بی انتهایی علاقه ی عروس و داماد به یکدیگر است. جنس حلقه از طلاست زیرا طلا عنصری است که در بین فلزات دیگر زیبایی و ماندگاری بیشتری دارد و انتخاب حلقه ی ازدواج از جنس طلا نمادی از پایداری و دوام عشق عروس و داماد به یکدیگر به حساب می آید.

همچنین انگشت حلقه، انگشتی است که یک رگ آن مستقیما به قلب متصل است و دست کردن حلقه در این انگشت نشانه ی علاقه ی قلبی می باشد. زوجین حلقه هایشان را همیشه در دست خواهند داشت و این نشانه ای از وجود تعهد و تعلق به یکدیگر به حساب می آید.

خرید انگشتر طلا

انگشتر طلا و به طور کلی انگشتر یا حلقه یکی از با اصالت‌ترین جواهراتی است که آقایان و خانم‌ها از گذشته تا امروز از آن استفاده می‌کنند. اهمیت و ارزش انگشتر آنقدر بالاست که از آن به عنوان نماد و سمبل ازدواج استفاده می‌کنند.

فرق حلقه با انگشتر

آنچه مسلم است این است که حلقه با انگشتر فرق دارد. انگشترهای بزرگ و پرنگین حلقه به شمار نمی‌آیند. معمولا حلقه ظریف و گاهی بدون نگین و ساده است اما گاهی نیز روی آن یک ردیف نگین قرار دارد. حلقه نامزدی همچنین می تواند تنها یک نگین درشت داشته باشد که  سنگین‌تر هم به نظر می رسد.

نکات مهم و قابل توجه هنگام انتخاب و خرید انگشتر


جدیدترین مطالب آموزشی

مهم ترین نکاتی که در خرید حلقه ازدواج و رینگ نامزدی باید بدانیم!

مهم ترین نکاتی که در خرید حلقه ازدواج و رینگ نامزدی باید بدانیم!
یکی از کهن ترین رسوم مشترک زوج ها در بین جوامع استفاده از حلقه ازدواج می باشد که علاوه بر مشخص کردن تعهد و وضعیت تاهل، نشانه و نمادیست مبنی بر همراه هم بودن و به یاد هم بودن در هر زمان و هر مکان. تقریبا در همه فرهنگ های مدرن، زوج های جوان، پیش از ازدواج، یا پس از مراسم نامزدی و یا بعد از ازدواج از حلقه ازدواج به عنوان نماد مشترک عشق استفاده می کنند.

یکی از کهن ترین رسوم مشترک زوج ها در بین جوامع استفاده از حلقه ازدواج می باشد که علاوه بر مشخص کردن تعهد و وضعیت تاهل، نشانه و نمادیست مبنی بر همراه هم بودن و به یاد هم بودن در هر زمان و هر مکان. تقریبا در همه فرهنگ های مدرن، زوج های جوان، پیش از ازدواج، یا پس از مراسم نامزدی و یا بعد از ازدواج از حلقه ازدواج به عنوان نماد مشترک عشق استفاده می کنند. ...

مهم ترین نکاتی که در خرید حلقه ازدواج و رینگ نامزدی باید بدانیم!

نکاتی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدی

نکاتی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدی
حلقه نامزدی حلقه ای است که تا آخر عمر در انگشت شما خواهد بود و نمادی از ازدواج شما محسوب خواهد شد پس بهتر است قبل از خرید، آن را از هر نظر بررسی کنید تا استفاده از آن برای شما ساده و راحت باشد. اگر به دنبال یک حلقه شیک و خاص هستید، این مطلب را بخوانید تا بتوانید حلقه ای مناسب طبق سلیقه و بودجه موجود انتخاب کنید اما قبل از آن بهتر است تفاوت بین حلقه و انگشتر را توضیح دهیم:

حلقه نامزدی حلقه ای است که تا آخر عمر در انگشت شما خواهد بود و نمادی از ازدواج شما محسوب خواهد شد پس بهتر است قبل از خرید، آن را از هر نظر بررسی کنید تا استفاده از آن برای شما ساده و راحت باشد. اگر به دنبال یک حلقه شیک و خاص هستید، این مطلب را بخوانید تا بتوانید حلقه ای مناسب طبق سلیقه و بودجه موجود انتخاب کنید اما قبل از آن بهتر است تفاوت بین حلقه و انگشتر را توضیح دهیم: ...

نکاتی برای انتخاب و خرید حلقه نامزدی

ضد افسردگی های سه حلقه ای

ضد افسردگی های سه حلقه ای

ضدافسردگی های سه حلقه ای( به انگلیسی:Tricyclic Antidepressants) گروهی از داروها هستند که کاربرد اصلی آنها در اختلال افسردگی است. این داروها که در دهه ۵۰ میلادی کشف شدند، در اواخر همان دهه به بازار عرضه شدند. تنها کاربرد تائید شده از سوی FDA برای این داروها درمان اختلال افسردگی ماژور است، غیراز کلومیپرامین که در اختلال وسواسی جبری هم کاربرد دارد. ...

ضد افسردگی های سه حلقه ای

حلقه مفقوده زندگی؛لبخند و شادی

حلقه مفقوده زندگی؛لبخند و شادی

...

حلقه مفقوده زندگی؛لبخند و شادی

راهنمای انتخاب حلقه مناسب

راهنمای انتخاب حلقه مناسب

...

راهنمای انتخاب حلقه مناسب
شیک ترین حلقه های Persey
متفاوت ترین زیورآلات شب یلدا
مدل زیورآلات Freywille
انگشتر مدل حیوانات
حلقه نامزدی زیبا به انتخاب مجله Glamour
انگشتر مدل حیوانات - سری دوم
طراحان زیورآلات چه پیشنهادی برای بهار امسال شما دارند؟
شیک ترین و زیباترین مدل حلقه نامزدی
چطور انگشتر نشان انتخاب کنیم؟
زیورآلات ترکمن، زیورآلاتی برپایه شکل و هندسه
نکاتی برای استفاده از زیورآلات
جدیدترین مدل حلقه های نامزدی
گران ترین حلقه های ازدواج در دنیای هالیوود
جدیدترین مدل حلقه های جفت نامزدی
فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی