لیدی مد

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
لیدی مد / پوشاک خانم ها / کیف زنانه، مردانه و بچگانه

کیف زنانه، مردانه و بچگانه

کیف یکی از وسایل کاربردی برای بانوان بوده و تقریبا هر بانوی ایرانی چند دست از آن را در کمد خود دارد. کیف‌ها دارای انواع مختلفی هستند که نمونه‌های زنانه و دستی از محبوب‌ترین مدل‌های آن‌ها هستند. از آن جایی که مدل‌های کیف زنانه بسیار متنوع هستند، خیلی از خانم‌ها ادامه مطلب

کیف زنانه، مردانه و بچگانه

کیف یکی از وسایل کاربردی برای بانوان بوده و تقریبا هر بانوی ایرانی چند دست از آن را در کمد خود دارد. کیف‌ها دارای انواع مختلفی هستند که نمونه‌های زنانه و دستی از محبوب‌ترین مدل‌های آن‌ها هستند. از آن جایی که مدل‌های کیف زنانه بسیار متنوع هستند، خیلی از خانم‌ها هنگام خرید دچار سردرگرمی می‌شوند. برای انتخاب کیف زنانه مناسب باید به یک سری نکات مهم توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله سعی کرده‌ایم نکات کاربردی برای خرید کیف زنانه را در اختیار شما بگذاریم. نکاتی که هر کدام طبق بررسی‌های موشکافانه به دست آمده و توسط طراحان مد ارائه شده است. پس بهتر است قبل از اینکه به خرید کیف زنانه بروید، حتما این مقاله را یک بار با دقت مطالعه کنید.

انتخاب کیف زنانه بر اساس اندام

به یاد داشته باشید که اندام حرف اول را در سبک لباس پوشیدن می‌زنند. هیچگاه یک فرد یا حتی مانکن نمی‌تواند تمامی مدل‌ها را بر تن کند؛ زیرا تمامی لباس‌ها بر اساس اندام افراد طراحی شده و هر کدام مخصوص یک استایل هستند.

کیف‌های مناسب برای خانم‌های لاغر اندام

زنان ورزشکار و لاغر اندام بهتر است از مدل‌های حجیم و بزرگ استفاده کنند. این امر موجب می‌شود تا استایل آن‌ها خشن دیده نشود. به طور کلی، افراد لاغر نباید کیف‌های زاویه دار نظیر مستطیلی و مربعی را انتخاب کنند. چراکه آن‌ها را لاغر تر و از همه مهمتر خشن‌تر جلوه می‌دهند.

انتخاب کیف زنانه

انتخاب کیف زنانه برای اندام‌های گلابی شکل

معمولا، افرادی که پایین تنه درشت و بالاتنه لاغر دارند، به اصطلاح اندامی گلابی شکل دارند. از این رو، بیشتر توجهات به سمت پایین تنه آن‌ها می‌رود. برای این که توجه افراد را به سمت بالاتنه خود معطوف کنید، باید از کیف‌هایی با رنگ شاد و سایز متوسط انتخاب کنید. سعی کنید از نمونه‌های بند کوتاه استفاده کنید تا تناسب اندام شما حفظ شود. در صورت استفاده از کیف‌ها بند بلند، کیف هم سطح لگن شما شما و مجددا توجه‌ها معطوف به پایین تنه شما می‌شود.

انتخاب کیف برای افراد سیبی شکل

اندام‌های سیبی شکل دقیقا نقطه مقابل اندام گلابی شکل است. ادل خواننده معروف بریتانیایی دارای اندام سیبی شکل است. این افراد به دلیل داشتن شانه‌های عریض بهتر است از کیف‌های دوشی یا دستی استفاده کنید. این امر موجب می‌شود تا توجهات از سرشانه‌های عریض شما برداشته شود. همچنین، می‌توانید از کیف‌هایی آرنجی استفاده کنید. این مدل از کیف‌ها در واقع بر روی ساعد افتاده و دست‌ها به عنوان تکیه گاه عمل می‌کنند.

انتخاب کیف زنانه برای اندام‌های بزرگ

خانم‌های سایز بزرگ همیشه در انتخاب کیف دچار سردرگمی می‌شوند. معمولا، اغلب کیف‌های تولیدی برای اندام‌های معمولی و لاغر درست می‌شوند؛ از این رو، خانم‌های سایز بزرگ با محدودیت در انتخاب مواجهند. خانم‌های درشت اندام بهتر است برای برهم نخوردن تناسب اندام خود از کیف‌های سایز متوسط استفاده کنند. همچنین، توصیه می‌شود هرگز از کیف‌های دستی سایز کوچک استفاده نکنند؛ زیرا آن‌ها را بزرگتر از آن چیزی که هستند جلوه می‌دهد.

انتخاب کیف زنانه

انتخاب کیف بر اساس قد

در انتخاب کیف حتما قد خود را ملاک قرار دهید. افراد قد بلند خوشبختانه در انتخاب کیف هیچ محدودیتی نداشته و قادرند تمامی مدل‌های را خریداری کنند. اما، خانم‌های قد کوتاه باید کمی حواس خود را هنگام خرید کیف جمع کنند. بهترین گزینه انتخاب برای خانم‌های قد کوتاه “کوله پشتی” است. کوله پشتی نه شما را قد بلند و نه شما را قد کوتاه نشان می‌دهد. همچنین، این افراد باید قید کیف‌های سایز بزرگ را بزنند. این کیف‌ها می‌توانند مدل دستی باشند و هم می‌توانند روی دوش انداخته شوند.

شایان ذکر است که خانم‌های قد کوتاه در هنگام انتخاب کیف زنانه باید به طول بند آن نیز توجه کنند. بهتر است این افراد از بندهای بلند استفاده کنند. چراکه بندهای کوتاه قد آن‌ها را کوتاه‌تر نشان خواهد داد.

انتخاب رنگ کیف

رنگ کیف نیز از دیگر نکاتی است که هنگام خرید باید مد نظر قرار گیرد.

رنگ مناسب برای خانم‌های قد بلند

خانم‌های قد بلند هنگام انتخاب کیف زنانه باید رنگ را ملاک قرار دهند. آن‌های می‌توانند از کیف‌های رنگارنگ و طرح‌دار استفاده کنند. البته، به دلیل قد بلند خود بهتر است از رنگ‌های روشن و چشم نواز استفاده کنند.

رنگ مناسب برای خانم‌های قد کوتاه

برخلاف خانم‌های قد بلند که قادر به انتخاب کیف‌های رنگارنگ هستند، خانم‌های قد کوتاه از این امر محروم بوده و تنها گزینه انتخاب آن‌ها کیف‌های تک رنگ است. کیف‌های رنگی و روشن ممکن است جثه این افراد را ریزتر نشان دهد که این امر می‌تواند در روحیه این افراد تاثیر منفی بگذارد.

راهنمای انتخاب کیف زنانه

 

رنگ مناسب برای خانم‌های چاق

برای این که افراد چاق بتوانند کیف‌های خود را با اندام خود متناسب کنند و در انتخاب کیف زنانه موفق باشند، بهتر است از رنگ‌های گرم با خطوط راه راه یا باریک استفاده کنند. این امر می‌تواند آن‌ها را تا حدی لاغر جلوه دهد.

رنگ مناسب برای خانم‌های لاغر

خانم‌های لاغر نیز مانند خانم‌های قد بلند از قدرت انتخاب بالایی در انتخاب کیف برخوردارند. آن‌ها می‌توانند هر نوع کیفی را با هر رنگی که بخواهند تهیه کنند. البته، بهتر است کیف آن‌ها زیاد بزرگ نباشد و از بند بلندی برخوردار باشد. این نکته، تاثیر زیادی در قد بلند نشان دادن آن‌ها دارد.

انتخاب کیف بر اساس وزن

وزن کیف هم یک عامل تعیین‌کننده در انتخاب کیف زنانه مناسب است. از آنجائیکه کیف در اکثر موارد همراه شما است و داخل آن هم وسایل مختلف قرار دارد و از طرف دیگر بانوان اندام ظریف و حساسی دارند، بهتر است کیفی را انتخاب کنید که کمترین وزن ممکن را داشته باشد تا در بلندمدت به ستون فقرات شما فشار وارد نشود.

آشنایی با انواع کیف زنانه جدید

قبل از این که شما را در انتخاب کیف‌های زنانه راهنمایی کنیم، بد نیست در خصوص انواع کیف‌های روز اطلاعاتی داشته باشید. این روزها علاوه بر کیف‌های کلاسیک، برخی مدل کیف‌های جدید هم در بازار وجود دارند که معروفترین آن‌ها به شرح زیر هستند. وقتی به خرید کیف زنانه می‌روید، حتما وجود این کیف‌های جدید در فروشگاه را هم بررسی کنید و چند مورد از این مدل‌ها را هم امتحان کنید.

کیف ذوزنقه‌ای

کیف‌های ذوزنقه‌ای یکی از بهترین گزینه‌های انتخاب برای کیف‌های زنانه هستند. این مدل از کیف‌ها در واقع به شکل ذوزنقه بوده و از اطراف دارای برجستگی‌های خاص هستند. معمولا، هنگام انتخاب کیف زنانه کیف‌های دایره‌ای، مستطیلی و مربعی شکل به عنوان گزینه اصلی خرید مطرح می‌شوند؛ اما، باید بدانید که این مدل کیف‌ها بسیار قدیمی شده و اکنون مدل‌های جدیدتری روانه بازار شده‌اند.

نکات انتخاب کیف زنانه

 

کیف‌های دسته فلزی

کیف‌های دسته فلزی را باید یکی از شاهکارهای دنیای مد دانست. این کیف‌ها با دسته‌ها و زنجیرهای فلزی جلوه‌ای زیبا به خانم‌ها بخشیده و آن‌ها را نسبت به بقیه جذاب‌تر می‌کنند. دسته برخی از این کیف‌ها از طلا بوده و مخصوص مجالس رسمی و عروسی‌ها می‌باشد.

کیف بولینگ

مطمئنا اگر هنگام انتخاب کیف زنانه دچار سردرگمی شده باشید، با دیدن مدل‌های بولینگ یا استوانه‌ای بی‌درنگ اقدام به خرید آن می‌کنید. این مدل از کیف‌ها از نظر ظاهر بسیار خلاقانه ساخته شده و نمای پرسپکتیو زیبایی دارند. توجه داشته باشید که کیف‌ها باید خود را از دور نیز زیبا جلوه دهند تا توجهات را به سمت خود جلب کنند و استایل خاصی برای شما ایجاد کنند.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای انتخاب کیف برای خانم ها + مدل کیف زنانه

راهنمای انتخاب کیف برای خانم ها + مدل کیف زنانه
نکاتی که برای انتخاب کیف باید به آن ها دقت کنید: • شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند. • اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می خواهید با همه لباس های شما صرف نظر از رنگشان هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

نکاتی که برای انتخاب کیف باید به آن ها دقت کنید: • شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند. • اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می خواهید با همه لباس های شما صرف نظر از رنگشان هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است. ...

راهنمای انتخاب کیف برای خانم ها + مدل کیف زنانه

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان
راهنمای انتخاب کیف برای بانوان این یکی خوب است. آن یکی چطور؟! این مدل جادارتر است، این یکی کاربردی‌تر است، ولی رنگ آن یکی مناسب‌تر است...» اینها جملاتی است که هنگام خرید دست‌کم یک‌بار از ذهن همه ما گذشته، فرقی هم نمی‌کند که سخت‌پسند باشیم یا دنبال یک خرید راحت، در نهایت تمام فروشگاه را بالا و پایین می‌کنیم و دست آخر به خودمان می‌آییم و می‌بینیم یک روز تمام یا حداقل یک نیم‌روز گذشته و ما هنوز برای انتخاب سردرگم هستیم.

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان این یکی خوب است. آن یکی چطور؟! این مدل جادارتر است، این یکی کاربردی‌تر است، ولی رنگ آن یکی مناسب‌تر است...» اینها جملاتی است که هنگام خرید دست‌کم یک‌بار از ذهن همه ما گذشته، فرقی هم نمی‌کند که سخت‌پسند باشیم یا دنبال یک خرید راحت، در نهایت تمام فروشگاه را بالا و پایین می‌کنیم و دست آخر به خودمان می‌آییم و می‌بینیم یک روز تمام یا حداقل یک نیم‌روز گذشته و ما هنوز برای انتخاب سردرگم هستیم. ...

راهنمای انتخاب کیف برای بانوان

10 لباس که برای داشتن یک استایل رسمی زنانه به آنها احتیاج دارید

10 لباس که برای داشتن یک استایل رسمی زنانه به آنها احتیاج دارید

...

10 لباس که برای داشتن یک استایل رسمی زنانه به آنها احتیاج دارید

خانم ها و آقایان مشکل‌دار بخوانند

خانم ها و آقایان مشکل‌دار بخوانند

...

خانم ها و آقایان مشکل‌دار بخوانند

متنوع ترین مدل های انگشتر با نگین فیروزه زنانه

متنوع ترین مدل های انگشتر با نگین فیروزه زنانه

...

متنوع ترین مدل های انگشتر با نگین فیروزه زنانه

پاسخ زنانه به پرسش های مردانه

پاسخ زنانه به پرسش های مردانه

...

پاسخ زنانه به پرسش های مردانه

لباس های مردانه، مد بهار

لباس های مردانه، مد بهار

...

لباس های مردانه، مد بهار

آموزش آرایش چشم زنانه طرح ترکی

آموزش آرایش چشم زنانه طرح ترکی

...

آموزش آرایش چشم زنانه طرح ترکی

مدل هدبندهای بچگانه

مدل هدبندهای بچگانه

...

مدل هدبندهای بچگانه
رموز شاد کردن خانم ها
خانم ها، اگر در رابطه جنسی به ارگاسم نمی رسید به همسرتان دروغ نگوئید!
اشتباهات زنانه در دعوا با شوهر
ست هایی برای خوش پوشی خانم ها و آقایان در تابستان
مدل عینک آفتابی زنانه زیبا- سری دوم
عروس خانم قبلا مادرشده!
اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما
ست های بهاری مردانه
مدل عینک آفتابی زنانه INMIX
کت و شلوار خانم فوتبالیست‌های خوش‌پوش
مدل های لباس بختیاری زنانه
نکاتی برای ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه
کوتاهی سایه مو مردانه چگونه است؟ انواع مدل سایه مو مردانه
سیاست های زنانه که مردان را حرف شنو می کند
خانم ها! آقایان عاشق این خصوصیات در زنان هستند!
شیک ترین مدل ست بارانی زنانه
ست کردن لباس های تابستانی خانم ها
مدل صندل زنانه
دستبند چرمی مردانه
10 درد شایع و مهم که ممکن است هر خانم بارداری آن را تجربه کند
از اختلالات آلت جنسی مردانه چه می دانید؟
خطر، نقطه حساس زنانه و مردانه
خانم بهاره رهنما، بالای منبر رفتنت چی بود؟

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی