فروشگاه زنانه لیدی مد

فروشگاه
  
فروشگاه زنانه لیدی مد / پوشاک خانم ها / شلوار و سرهمی

شلوار و سرهمی

امروز قصد داریم شما را با لباس سرهمی، نام های دیگر این لباس، تاریخچه و انواع آن آشنا کنیم. لباس سرهمی لباسی است که به صورت یک تکه  از بالا تا پایین می باشد البته سرهمی انواع مختلف دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم سرهمی به نام های جامپسوت، ادامه مطلب


<< 12345678910 >>

توضیح کوتاه: شلوار و سرهمی

امروز قصد داریم شما را با لباس سرهمی، نام های دیگر این لباس، تاریخچه و انواع آن آشنا کنیم.
لباس سرهمی لباسی است که به صورت یک تکه  از بالا تا پایین می باشد البته سرهمی انواع مختلف دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم سرهمی به نام های جامپسوت، اورال Overall و بیلرسوت معروف است اورال به دلیل اینکه احتیاج به پوشیدن پیراهن یا شلوار دیگری ندارد مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد سرهمی هم مناسب برای افراد لاغر و هم مناسب برای افراد چاق است. افراد لاغر بهتر است از سرهمی هایی به رنگ روشن و ساده در صورت طرحدار بودن طرح های درشت استفاده کنند و افراد چاق از سرهمی هایی با یقه دکلته ، بدون آستین ودر رنگ های تیره و در صورتی که طرحدار باشند از طرح های ریز یا با راه راه عمودی به همراه کفش های پاشنه بلند استفاده کنند توجه داشته باشید اگر بالاتنه سرهمی شما کوتاه باشد پاهای شما را کشیده و قد شما را بلند نشان می دهد زمانی که قصد دارید سرهمی را پرو کنید حتما با آن بنشینید تا مطمئن شوید سایز شما می باشد.

تاریخچه لباس سرهمی 

برای اولین بار آمریکایی ها لباس سرهمی را به تن کردند که از جنس جین دوخته شده بود و جیبی نداشت ولی بعدها جیبهایی به آن اضافه شد که یکی از این جیب ها جیب بزرگی است که جلوی لباس دوخته می شود ابتدا کارگران سپس چتربازان و خلبانان از آن استفاده کردند و امروزه بسیاری از مشاغل مانند تعمیرکاران، فضانوردان و در عرصه مد و فشن بسیار از این لباس استفاده میشود. لباس سرهمی را اولین بار لیوای استرائوس طراحی کرد لیوای خالق برند لیوایز Levis است در قرن بیستم استلا مک کارتنی stella Mccartney طراحی سرهمی را برای خانم ها و آقایان آغاز کرد که در مدت زمان بسیار کم افراد زیادی به پوشیدن لباس سرهمی روی آوردند که وقتی سایر طراحان این استقبال از سرهمی را دیدند آنها هم به طراحی سرهمی پرداختند.

انواع سرهمی 

اورال جامپسوت: این مدل سرهمی تمام بدن را می پوشاند دمپاهای بلندی داشته و در مدل  یقه های مختلف همچنین رنگ ها و طرح های متنوع دوخته می شود.

اورال رامپر: این مدل سرهمی در ایران به شلوار پیشبندی معروف است پاچه های این لباس کوتاه می باشد این مدل سرهمی جزء بهترین انتخاب ها برای فصل تابستان در مهمانی های دوستانه هستند.

سرهمی های رسمی و کژوال

معمولا خانم ها برای رفتن به مهمانی های رسمی ابتدا به فکر پوشیدن کت و دامن میوفتند اما می توانند انتخاب های دیگری داشته باشند پوشیدن یک سرهمی خوش دوخت که از پارچه های ساده به رنگ روشن یا تیره دوخته شود شما را در یک مهمانی یا جلسه رسمی شیک و عالی نشان خواهد داد اگر از سرهمی های آستین حلقه ای استفاده می کنید در زیر آن از یک بلوز آستین بلند استفاده کنید تا رسمی شود.

سرهمی های راحتی که از پارچه های نرم و لطیف دوخته می شوند جز مناسب ترین لباس ها برای فصل تابستان می باشند که از مدل های آستین کوتاه آن می توانید استفاده کنید رنگ های روشن و طرحدار هم مناسب هستند سرهمی هایی که در قسمت کمر کش یا کمربند دارند بسیار شیک می باشند که می توان آنها را با صندل های پاشنه بلند پوشید که باعث بلند نشان دادن قد هم می شوند.

سرهمی

در فصل های سرد سال می توانید سرهمی از پارچه های ضخیم تهیه کرده و بر روی سرهمی خود از انواع کت هم استفاده کنید کت ها می توانند از جنس جین، کشمیر و فوتر باشند تا هم راحت در فضای بیرون قرار بگیرید از سرما در امان بوده و استایل زیبایی داشته باشید.

پوشیدن سرهمی در سن های مختلف 

در سنین جوانی برای پوشیدن سرهمی می توانید انتخاب های زیادی داشته باشید می توانید سرهمی کوتاه و براق بپوشید دختر خانم های جوان می توانند در مراسمات خواستگاری خود از اورال هایی که با پارچه های مجلسی دوخته شده باشند استفاده کنند، و افراد در سنین میانسالی از سرهمی هایی که پارچه آنها ظریف باشد استفاده کنید سرهمی هایی که در قسمت کمر باریک باشند و تا پایین ادامه پیدا کنند باعث تناسب اندام شما خواهند شد.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای انتخاب و پوشش شلوار مناسب شما

راهنمای انتخاب و پوشش شلوار مناسب شما
پرو شلوار کار پردردسر و سختی است ولی باید با آن کنار بیایید. من نه تنها با این موضوع کنار آمده ام، بلکه همیشه به دوستانم توصیه می کنم که برای پرو شلوار این قدر حساس نباشند. متاسفانه هیچ راهکار جادویی برای کنار آمدن با موقعیت مایوس کننده پرو لباس وجود ندارد جز اینکه بخواهید حقیقت را بپذیرید، اما اگر درک درستی از موقعیت داشته باشید و با بدنتان کنار بیایید پرو لباس کار ساده تری خواهد شد.

پرو شلوار کار پردردسر و سختی است ولی باید با آن کنار بیایید. من نه تنها با این موضوع کنار آمده ام، بلکه همیشه به دوستانم توصیه می کنم که برای پرو شلوار این قدر حساس نباشند. متاسفانه هیچ راهکار جادویی برای کنار آمدن با موقعیت مایوس کننده پرو لباس وجود ندارد جز اینکه بخواهید حقیقت را بپذیرید، اما اگر درک درستی از موقعیت داشته باشید و با بدنتان کنار بیایید پرو لباس کار ساده تری خواهد شد. ...

راهنمای انتخاب و پوشش شلوار مناسب شما

راهنمای انتخاب و خرید بهترین سرهمی های زنانه ارزان

راهنمای انتخاب و خرید بهترین سرهمی های زنانه ارزان
در دنیای متغیر مد یکی از لباسهای دوست داشتنی که مجدد وارد مد شده است سرهمی‌های کوتاه و بلند و شیک است. البته انواع سرهمی ها قبل از اینکه وارد مد و لباسهای عمومی مردم شوند بر تن خلبانها، کارگران، چتربازان، تعمیرکاران، فضانوردان و ... دیده شده است. سرهمی‌ها لباسهایی هستند که به صورت یک تکه از بالا تا پایین هستند. در کل پوشیدن سرهمی‌ها موجب می‌شود فرد استایل خاصی پیدا کند.

در دنیای متغیر مد یکی از لباسهای دوست داشتنی که مجدد وارد مد شده است سرهمی‌های کوتاه و بلند و شیک است. البته انواع سرهمی ها قبل از اینکه وارد مد و لباسهای عمومی مردم شوند بر تن خلبانها، کارگران، چتربازان، تعمیرکاران، فضانوردان و ... دیده شده است. سرهمی‌ها لباسهایی هستند که به صورت یک تکه از بالا تا پایین هستند. در کل پوشیدن سرهمی‌ها موجب می‌شود فرد استایل خاصی پیدا کند. ...

راهنمای انتخاب و خرید بهترین سرهمی های زنانه ارزان

شیو صورت چیست؟ مزایا و معایب شیو صورت خانم ها

شیو صورت چیست؟ مزایا و معایب شیو صورت خانم ها

شیو صورت روشی سریع و آسان برای از بین بدن موهای صورت خانم هاست و کمک میکند بدون احساس درد در کمترین زمان ممکن پوست صاف و نرم تر داشته باشند. ...

شیو صورت چیست؟ مزایا و معایب شیو صورت خانم ها

آموزش یک خودآرایی 10 دقیقه ای برای خانم های شاغل!!

آموزش یک خودآرایی 10 دقیقه ای برای خانم های شاغل!!

...

آموزش یک خودآرایی 10 دقیقه ای برای خانم های شاغل!!

13 راز جالب که دختر خانم ها باید قبل از ازدواج بدانند

13 راز جالب که دختر خانم ها باید قبل از ازدواج بدانند

...

13 راز جالب که دختر خانم ها باید قبل از ازدواج بدانند
اشتباهاتی که خانم ها هیچوقت نمی بخشند
راهنمای خرید چادر برای خانم ها
۱۴ نکته آرایش برای چاق تر نشان دادن صورت خانم ها
عدم تقارن سینه در خانم‌ها؛ آیا خطرناک است؟
روش هایی برای ست کردن شلوار گلدار
نحوه ست کردن کفش با رنگ کت و شلوار
نکته های مهم آرایش چشم مخصوص خانم های عینکی
طرح اسلیمی ناخن، مخصوص خانم های ایرانی
نکاتی برای پوشش شلوار پاچه گشاد
جذاب ترین مدل مو های مردانه که خانم ها می پسندند
12 نکته درباره کفش عروس‌خانم
چند نکته مهم آرایشی مخصوص خانم های جوان!!
مدل شلوار گت زنانه
۱۰ تلاش آرایشی خانم‌ها که هیچ جذابیتی برای آقایان ندارد
فروشگاه رابوکالا - طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی