فروشگاه زنانه لیدی مد
فروشگاه
جستجو:
فروشگاه زنانه لیدی مد / لوازم آرایشی / آرایشی چشم و ابرو

آرایشی چشم و ابرو

بهترین آرایش برای ابرو کدام است؟ داشتن ابروهای پر به جوان‌تر به نظر رسیدن چهره کمک بسیار زیادی می‌کند، اما در برخی از خانم ها به دلایل مختلف این ویژگی وجود ندارد. اگر شما نیز دارای ابروهای کم پشت و نازک هستید، اصلا نگران نباشید، چرا که با انجام روش‌های اصولی ادامه مطلب

<< 9101112131415161718192021 >>

توضیح کوتاه: آرایشی چشم و ابرو

بهترین آرایش برای ابرو کدام است؟

داشتن ابروهای پر به جوان‌تر به نظر رسیدن چهره کمک بسیار زیادی می‌کند، اما در برخی از خانم ها به دلایل مختلف این ویژگی وجود ندارد. اگر شما نیز دارای ابروهای کم پشت و نازک هستید، اصلا نگران نباشید، چرا که با انجام روش‌های اصولی آرایشی می‌توانید به طور طبیعی ابروهایتان را پهن و پرپشت نشان دهید. دقت داشته باشید که اگر میخواهید ابروهای طبیعی داشته باشید، باید حتما برای رسم آن وقت بگذارید و با دقت و تمرین در هر بار بهتر از قبل شوید. البته این موضوع را باید بدانید که ابروهای پر هم باید با توجه به فرم صورت شما، مدلشان متفاوت باشد. در زیر چند نمونه از مدل های صورت و ابروهای مناسب با آن را برایتان آورده ایم:

 • ابروی مناسب برای صورت‌های کشیده: به افرادی که صورت کشیده‌ای دارند توصیه می‌شود که ابرویی را انتخاب کنند که زاویه ای نداشته باشد، این افراد باید ابروهای خود را به گونه‌ای درست کنند که باعث کشیده‌تر شدن صورت آن‌ها نشود و این عمل تنها با داشتن یک ابروی بدون زاویه عملی است.
 • ابروی مناسب صورت‌های مربعی و زاویه‌دار: صورت‌های زاویه‌دار بهتر است مدل ابرویی که کمی قوس دارد را انتخاب کنند تا زاویه صورتشان را بهتر و زیباتر نشان دهد و آن‌ها را ملایم‌تر کند.
 • ابروی مناسب صورت‌های الماسی: صورت‌های المالی هم همانند صورت‌های زاویه‌دار هستند و برای ملایم کردن زاویه‌ها بهتر است ابروهای خود را کمی قوس دهند.
 • ابروی مناسب صورت‌های قلبی: ابروهای ضخیم و با زاویه ملایم، برای این افراد بهترین و ایده آل ترین گزینه هستند.
 • ابروی مناسب صورت‌های گرد: این افراد باید ابروهایشان را با هلال و قوس طبیعی بیآرایند.
 • ابروی مناسب صورت‌های بیضی: ابروهای با قوس ملایم بهترین گزینه برای این افراد است. صورت‌های بیضی، صورت‌های استاندارد هستند.

بهترین آرایش چشم کدام است؟

حال که مدل ابروها انتخاب شد، نوبت به آرایش چشم می‌رسد. آرایش چشم باید به گونه‌ای باشد که عیوب چشم را بر طرف کند. به عنوان مثال چشم‌های ریز را درشت کند و یا چشم‌های گرد را کشیده کند و …  در ادامه به شما خواهیم گفت که با توجه به نوع چشم‌هایتان چه نوع آرایشی را باید انتخاب کنید.

 • آرایش مناسب چشمان درشت: افرادی که چشم‌های درشتی دارند، بهتر است از سایه‌هایی که تیره هستند، استفاده کنند تا چشم‌هایشان زیباتر نشان داده شود.
 • آرایش مناسب چشمان ریز: افرادی که چشم‌های ریزی دارند، بر عکس چشم درشت‌ها، باید از سایه‌های روشن و براق استفاده کنند. این دسته از افراد برای استفاده از خط چشم باید آن را به سمت بالا رسم کنند.
 • آرایش مناسب چشمان گرد: چشم‌های گرد معمولا دنباله ای ندارند و برای زیباتر نشان دادن آن‌ها باید قسمت انتهایی آن را با استفاده از یک سایه تیره به صورت کشیده در آورد. این عمل باعث کشیده‌تر نشان داده شدن چشم‌ها می‌شود و از گردی آن می‌کاهد. به این گونه از افراد توصیه می‌شود که خط چشم نازک و بلندی نیز رسم نمایند. در آخر نیز برای استفاده از ریمل بهتر است مژه‌ها را به بیرون ریمل بزنند.
 • آرایش مناسب چشمان پف دار: افرادی که چشم‌هایشان پف دارد، باید سایه را به صورت چند رنگ بزنند. بهتر است از نزدیک مژه شروع کنند و ابتدا سایه تیره زده و هر چه به بالاتر و به سمت ابرو می‌روند، از سایه روشن‌تر استفاده کنند.
 • آرایش مناسب چشمان کشیده: به این افراد توصیه می‌شود که از یک خط چشم نازک و بدون دنباله استفاده کنند. افراد دارای چشمان کشیده بهتر است مژه‌هایشان را به سمت بالا ریمل بزنند تا کشیدگی چشم ها بیش از اندازه نشود.

خرید انواع ریمل، خط چشم، سایه

چشم به عنوان مهم‌ترین کانون توجه در ظاهر هر فرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین با استفاده صحیح از لوازم آرایش مناسب می‌توان زیبایی آنها را دو چندان کرد. به همین جهت است که انواع تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی اقدام به تولید طیف گسترده‌ای از لوازم آرایش چشم مانند ریمل، خط چشم، سایه چشم، مداد ابرو، پاک کننده آرایش چشم و ... می‌کنند. نکته مهمی که در استفاده از این محصولات باید مورد توجه قرار بگیرند، تماس مستقیم آنها با پوست حساس دور چشم و گاها خود بافت چشم است. به این ترتیب در خرید انواع محصولات آرایش چشم، توجه به اصالت محصول و تولید آنها توسط برندهای معتبر باید مورد توجه قرار بگیرند.

فروشگاه اینترنتی لیدی مد کالا مد نیز با تهیه انواع لوازم آرایشی امکان مشاهده، اطلاع از ویژگی‌ها و خرید مطمئن و آسان آنها را برای شما فراهم کرده است. 

فروش لوازم آرایش چشم و ابرو شامل مداد چشم ، خط چشم ، سایه چشم ، ریمل ،مژه مصنوعی و ... با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لیدی مد کالا


جدیدترین مطالب آموزشی

  

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای آرایشی ابرو

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای آرایشی ابرو
آرایش ابرو ها یکی از بخش های اساسی در آرایش به شمار می آید. انتخاب روش آرایش ابرو ها و این که از چه لوازم آرایشی برای این کار استفاده نماییم بسیار مهم است. هر یک از لوازم آرایشی مخصوصی که برای آرایش ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد های مخصوصی دارند که در انتخاب روش آرایش ابرو بی تاثیر نخواهد بود. در ادامه قصد داریم انواع لوازم آرایشی مورد استفاده برای آرایش ابرو ها را معرفی کرده و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

آرایش ابرو ها یکی از بخش های اساسی در آرایش به شمار می آید. انتخاب روش آرایش ابرو ها و این که از چه لوازم آرایشی برای این کار استفاده نماییم بسیار مهم است. هر یک از لوازم آرایشی مخصوصی که برای آرایش ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد های مخصوصی دارند که در انتخاب روش آرایش ابرو بی تاثیر نخواهد بود. در ادامه قصد داریم انواع لوازم آرایشی مورد استفاده برای آرایش ابرو ها را معرفی کرده و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم. ...

  

با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید

با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید
آرایش بخشی از این زنان امروزی است. همه می خواهند زیبا و زیباتر به نظر برسند و آرایش بهترین راه برای دستیابی بدون زحمت به این امر را فراهم می کند. در عین حال ، انتخاب محصولاتی با کیفیت خوب که برای پوست مضر نیستند نیز حائز اهمیت است. ارائه دهنده محصولات آرایش چشم لیدی مد کالا با تهیه محصولات آرایش چشم با کیفیت و مقرون به صرفه وارد عمل می شود.

آرایش بخشی از این زنان امروزی است. همه می خواهند زیبا و زیباتر به نظر برسند و آرایش بهترین راه برای دستیابی بدون زحمت به این امر را فراهم می کند. در عین حال ، انتخاب محصولاتی با کیفیت خوب که برای پوست مضر نیستند نیز حائز اهمیت است. ارائه دهنده محصولات آرایش چشم لیدی مد کالا با تهیه محصولات آرایش چشم با کیفیت و مقرون به صرفه وارد عمل می شود. ...

  

انواع مختلفی از ریمل برای مناسبت های مختلف

انواع مختلفی از ریمل برای مناسبت های مختلف
ریمل بخشی از آرایش است که

ریمل بخشی از آرایش است که ...

  

5 گام برای بدست آوردن چشمان بزرگتر

5 گام برای بدست آوردن چشمان بزرگتر
آیا مهمانی بزرگی پیش می آید و از آرایش چشم خود راضی نیستید؟ بعضی اوقات ، همه کار انجام می دهید و محصولاتی را از تهیه کننده محصولات آرایش چشم خود خریداری می کنید ، به نظر می رسد که هیچ کاری موثر نمی باشد. امروز می خواهیم به شما بگوییم که چطور چشمانتان بزرگتر و شبیه به یک شاهزاده خانم دیزنی به نظر برسد. این مراحل را دنبال کنید و تغییراتی را در خودتان ببینید.

آیا مهمانی بزرگی پیش می آید و از آرایش چشم خود راضی نیستید؟ بعضی اوقات ، همه کار انجام می دهید و محصولاتی را از تهیه کننده محصولات آرایش چشم خود خریداری می کنید ، به نظر می رسد که هیچ کاری موثر نمی باشد. امروز می خواهیم به شما بگوییم که چطور چشمانتان بزرگتر و شبیه به یک شاهزاده خانم دیزنی به نظر برسد. این مراحل را دنبال کنید و تغییراتی را در خودتان ببینید. ...

  

آشنایی با 5 سبک مختلف خط چشم

آشنایی با 5 سبک مختلف خط چشم
چه مبتدی باشید و چه یک متخصص ، باید سبک های مختلف استفاده از آرایش را بدانید. به هر مناسبت ، خواه برای کار یا مهمانی خود باشید ، در صورتی که سعی کنید به همان سبک و سیاق بروید ، حوصله خود را خواهید گرفت. مییا ، تهیه کننده محصولات آرایش چشم ، در فیلیپین 5 سبک مختلف خط چشم را برای شما ارائه می دهد که می توانید به راحتی در خانه آنها را امتحان کنید.

چه مبتدی باشید و چه یک متخصص ، باید سبک های مختلف استفاده از آرایش را بدانید. به هر مناسبت ، خواه برای کار یا مهمانی خود باشید ، در صورتی که سعی کنید به همان سبک و سیاق بروید ، حوصله خود را خواهید گرفت. مییا ، تهیه کننده محصولات آرایش چشم ، در فیلیپین 5 سبک مختلف خط چشم را برای شما ارائه می دهد که می توانید به راحتی در خانه آنها را امتحان کنید. ...

  

انواع سایه های چشم، راهنمای نهایی برای سایه های مختلف چشم

 انواع سایه های چشم، راهنمای نهایی برای سایه های مختلف چشم
بسیاری از خانمه ایی که عادت ندارند آرایش کنند دوست دارند از قسمت سایه چشم، چشم پوشی کنند ، اما بدون سایه چشم ، احساس می کنند چیزی از دست رفته است. انتخاب سایه چشم باعث ایجاد برخی تصورات می شود. در تمام محصولات آرایشی شما، سایه چشم نیز باید جزئی از آن باشد.

بسیاری از خانمه ایی که عادت ندارند آرایش کنند دوست دارند از قسمت سایه چشم، چشم پوشی کنند ، اما بدون سایه چشم ، احساس می کنند چیزی از دست رفته است. انتخاب سایه چشم باعث ایجاد برخی تصورات می شود. در تمام محصولات آرایشی شما، سایه چشم نیز باید جزئی از آن باشد. ...

  

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟
آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟: به عنوان راه حلی طبیعی ارزان تر ، کم مصرف تر

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟: به عنوان راه حلی طبیعی ارزان تر ، کم مصرف تر ...

  

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی
آیا تا به حال ساعت ها در جلوی آینه سعی کرده اید مژه های مصنوعی نصب کنید ، طوری آنها رابچسبانید که از زاویه های مختلف بیرون بیایند و یا بدتر از آن ، بعد از چند ساعت کاملاً از بین بروند؟

آیا تا به حال ساعت ها در جلوی آینه سعی کرده اید مژه های مصنوعی نصب کنید ، طوری آنها رابچسبانید که از زاویه های مختلف بیرون بیایند و یا بدتر از آن ، بعد از چند ساعت کاملاً از بین بروند؟ ...

  

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

چگونه می توان مژه ها را فر کنید
فر را به طور کامل باز کنید و آن را به سمت مژگان فوقانی بکشید ، مطمئن شوید که نوار را به سمت ریشه مژه ها بگیرید. بررسی کنید که همه ضربه شلاق داخل فر را داشته باشید. ابزار را به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین منحنی رو به بیرون قرار دارد. فر را با دقت روی مژه ها ببندید و به آرامی و با یک دستگیره نرم و ضربان فشار دهید.

فر را به طور کامل باز کنید و آن را به سمت مژگان فوقانی بکشید ، مطمئن شوید که نوار را به سمت ریشه مژه ها بگیرید. بررسی کنید که همه ضربه شلاق داخل فر را داشته باشید. ابزار را به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین منحنی رو به بیرون قرار دارد. فر را با دقت روی مژه ها ببندید و به آرامی و با یک دستگیره نرم و ضربان فشار دهید. ...

نکات مهم در خرید سایه چشم
بهترین رنگ‌های سایه برای چشم‎ آبی
چگونه سایه چشم بزنیم؟
مدل های سایه چشم شاین و براق
چند نکته اصلی برای سایه زدن چشم
آرایش تابستانی با سایه چشم صورتی
اشتباهات آرایشی هنگام سایه زدن
آرایش چشم : 4 نکته مهم در انتخاب سایه چشم
با سایه چشم های شکسته، خط چشم رنگی درست کنید!

سایه ابرو چیست و انواع آن کدامند؟
تیپ و استایل چهره‌های ایرانی؛ استایل‌های خیلی شخصی!
شلوار مام استایل چیست؟ + مدل های شلوار مام استایل
استایل های آقایان شیک پوش
استایل پیراهن های راه راه
راهنمای انتخاب استایل
استایل های پیشنهادی با مانتو جین در تابستان
مدل مو و آرایش خوش‌استایل‌ترین ستاره‌ها
فروشگاه خانه چین - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی