فهرست مقالات

نحوه انتخاب بهترین شکل ناخن برای شما

نحوه انتخاب بهترین شکل ناخن برای شما

آیا فرم ناخن ایده آل برای مانیکور خود را می دانید؟ پنج شکل مختلف ناخن و نحوه تهیه آنها را آشنا شید.

بیضی

دیوارهای جانبی بیضی شکل بیضی شکل زیبا برای خانم ها ایجاد می کنند. شکل های بیضی هر دو تخت ناخن گسترده و باریک را مسطح می کنند و طول را با نوک برازنده اضافه می کنند. برای دستیابی به شکل بیضی کامل ، دیوارهای جانبی را مستقیماً بایگانی کنید تا مطمئن شوید که یکنواخت هستند. سپس دیوارهای جانبی را به شکل بیضی گرد شکل شکل دهید و مطمئن شوید که زوایا حتی در هر طرف باشد.

مربع

این دیواره ها با داشتن دیوارهای جانبی قوی و نوک های تیز یا گرد ، کلاسیک کلاسیک است. این مربع برای تخت بزرگتر ناخن ایده آل است (تمایل دارد که تخت های کوچکتر ناخن کوتاه تر و گسترده تر به نظر برسند). برای ایجاد این شکل بی موقع ، دیوارهای جانبی را مستقیماً بکشید و اطمینان حاصل کنید که عمود بر لبه آزاد ناخن هستند. پس از اینکه مربع کاملی پیدا کردید ، صفحه تابلوی امری را زاویه دهید و میخ را ببندید.

مربع بیضی (مربع)

ترکیب زیبایی ظریف بیضی با استحکام مربع ، مربع شکل یک ناخن محبوب برای اکثر انگشتان است. ابتدا با یک مربع با دیوارهای راست و یکدست شروع کنید. گوشه ها را بکشید تا لبه آزاد شما گرد شود و بهم ریخته شود. به یاد داشته باشید ، شما هنوز هم پشتیبانی های جانبی قوی می خواهید - خیلی خوشحال نیستید.

دور

به عنوان یکی از محافظ ترین شکل های دسته ، شکل گرد برای آقایان و کسانی که دوست دارند ناخن های کوتاه حفظ کنند ، ایده آل است. این شکل برای ناخن های پهن شلوار است و توهم یک بستر نازک تر را می بخشد. دیوارهای جانبی را مستقیماً مانند یک مربع قرار دهید ، و سپس لبه آزاد را در آن دایره تخریب کامل قرار دهید.

بادام / نقطه

ناخن اشاره شده یک سبک محبوب برای طراحی های هنری اکریلیک و ناخن ، به ویژه در اروپای شرقی و آسیا است. این شکل آوانگارد در بین افراد مشهور محبوب است — فرگی و لیدی گاگا همیشه آن را تکان می دهند! و در حالی که برای ظاهر روزمره طرفدار ندارد ، این شکل افراطی می تواند در واقع انگشتان را باریک و طولانی کند. دیوارهای جانبی را به طور یکنواخت و ضرب و شتم تا زمانی که به نوک مورد نظر برسید ، بایگانی کنید.

تصمیم گیری در مورد شکل شما

چگونه تصمیم می گیرید کدام شکل ناخن برای شما مناسب است؟ اگر تخت های ناخن شما پهن است ، یک شکل جمعی را امتحان کنید. اگر باریک هستند ، یک شکل مربع تیز برای بزرگتر و تقویت کنید. اگر ناخن های کوتاه نگه دارید ، یک شکل گرد بهترین شرط بندی برای سبک کم نگهداری است. همچنین می توانید برای راهنمایی در مورد ناخن به lunula (شکل نیمه ماه روی تخت ناخن خود) نگاه کنید. اگر خمیده تر است ، اشکال بیضی یا گرد را امتحان کنید. اگر صاف است ، بهتر است ناخن های خود را به صورت مربع یا مربعی شکل دهید.

مدل کاشت ناخن مناسب برای دستهای تپل و انگشتان کشیده

دست ها و ناخن ها یکی از مورد توجه ترین نقاط بدن هستند که خانم ها برای زیبایی و آرایش آن سلیقه زیادی به خرج می دهند .یکی از رایج ترین بخش های آرایش دست, مانیکور و فرنچ کردن مدل های مختلف طراحی ناخن است.مدل کاشت ناخن برای دستهای تپل و انگشتان کشیده در ایرناک

هنگامی که ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید و بدانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است. در این بخش از دنیای مد ایرناک شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید مدل مناسبی برای ناخن هایتان انتخاب کنید و دستان خود را زیبا و جذاب نمایید.

مدل های معروف ناخن و انتخاب آنها براساس فرم دستان شما

مدل ناخن بادامی :

این مدل ناخن طرفداران زیادی دارد و در قسمت بالای خود باریک تر می شود. ناخن های بادامی شکل ظریف و کشیده است و برای انگشتان باریک و بلند مناسب است اما برای ناخن های کوتاه مناسب نیست پس اگر انگشتانی باریک و بلند دارید ، حتما آن را امتحان کنید. این مدل ناخن خود را با لاک هایی به رنگ های خنثی یا کمرنگ با طرح های هنری بی ارایید.

مدل ناخن بادامی تیز :

این مدل برای ناخن های کوتاه و انگشنان لاغر مناسب است و در میان ستاره هایی همچون فرگی و لیدی گاگا خیلی محبوب است. برای اینکه ناخنی به این مدل داشته باشید اضلاع ناخن خود را مساوی و موازی سوهان کنید و کم کم نوک آن را باریک کنید تا به اندازه دل خواهتان برسد.

مدل ناخن مناسب با دست های لاغر

مدل ناخن مناسب با فرم دست

مدل ناخن گرد :

مدل گرد بهترین انتخاب برای افرادی است که دوست دارند ناخن هایشان کوتاه و طبیعی دیده شود. این مدل ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد بنابراین برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند ، مناسب است اما برای افرادی که دارای انگشتان تان باریک هستند مناسب نیست.

این مدل ناخن برای خانم های شاغل که وقت کمی برای گذراندن در آرایشگاه دارند مناسب است. همچنین این مدل ناخن به دلیل کوتاهی احتیاج به مراقبت اندک دارد.باید بدانید که شما هیچ محدودیتی در انتخاب لاک خود ندارید و هر رنگی را می توانید انتخاب نمایید چرا که هر رنگ لاکی با این طرح ناخن جور در می آید.

مدل ناخن مربع :

این مدل ناخن استقامت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها دارد و به سختی می شکند و برای انگشتان کوتاه مناسب است. افرادی که احساس قدرتمندی دارند و به اشیاء گران بها علاقه مند هستند بیشتر ناخن های خود را به این شکل در می آورند.

برای بدست آوردن این مدل ، دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید ، لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد. بعد از ایجاد مربع با سوهان ناخن دو گوشه تیز ناخن را کمی انحنا دهید.برای لاک ناخن هایتان از رنگ های روشن ، جیغ و براق استفاده کنید.

مدل ناخن مربع ای

مدل ناخن زیبای مربع ای

مدل ناخن بیضی- مربع :

مدل بیضی- مربعی یکی از ظریف ترین اشکال ناخن است که با سمباده ناخن های بلند و با ادغام مدل شیک بیضی و مدل مربع به دست می آید. این مدل ناخن برای افرادی که ناخن های بلند و باریک دارند ، مناسب است.

برای اینکه ناخن هایتان را به این مدل در آورید ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بکشید تا گرد و منحنی شود اما ناخن تان را طوری گرد نکنید که از مدل مربعی بیفتد.هر رنگ لاکی ، از رنگ های کمرنگ و ملایم گرفته تا رنگ های جیغ و پر رنگ برای این مدل از ناخن زیبا است.

مدل ناخن بالرین:

این مدل ناخن از سوهان زدن نوک ناخن تیپ دشنه ای به دست می آید واسم خود را از کفش رقاصه های باله گرفته است.

کاشت ناخن مدل بالرین

مدل ناخن بالرین

مدل ناخن بیضی تیز:

این مدل تقریبا شبیه به مدل بادامی است اما باید قسمت بالای آن را پهن تر سوهان بکشید. مدل بیضی هم برای انگشتان کوتاه و پهن هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است.

لاک های مناسب برای این مدل از ناخن لاک هایی با رنگ های پاستلی و طرح های هنری است.

مدل ناخن مستطیلی :

مدل گلدانی یا مدل مستطیلی مانند مدل مربعی است و سر صافی دارد از نظر قدی بلندتر از مدل مربعی می باشد. این مدل به دلیل بلندی ناخن و سطح کم نوک ناخن ، احتمال شکنندگی بالایی دارد.

مدل ناخن تیز :

این مدل ناخن که طرفداران زیادی دارد و مدلهای زیبایی از آن را در دنیای مد ایرناک مشاهده کرده اید برای افرادی که انگشتان و صدف ناخن کوچکی دارند ، مناسب است اما به افرادی که انگشتان کشیده ای دارند ، توصیه نمی گردد. احتمال شکستن این نوع ناخن ها بسیار بالاست و به محافظت بیشتری احتیاج دارد.

مدل ناخن دشنه ای:

ناخن های دشنه ای انگشتان را بسیار بلند نشان می دهند . این ناخن ها از سمباده زدن تیپ ناخن های بادامی به دست می آید و مورد علاقه افراد ماجراجو ، پرهیجان و گرم مزاج است. نگهداری از این تیپ ناخن ها بسیار دشوار است.

مدل ناخن دشنه ای

مدل ناخن دشنه ای

  مطالب آموزشی مرتبط

 

   محصولات مشابه