فهرست مقالات

راهنمای خرید موزن گوش، بینی و ابرو

موزن گوش و بینی چیست؟

موزن گوش و بینی دستگاهی اصلاحی است که برای نواحی گوش و بینی طراحی شده و گاها دارای چند سَری است که همگی به تبع نازک و کوچک بوده‌اند. این دستگاه بر این هدف است که موهای بلند و آزار دهنده ی این نواحی را به خوبی اصلاح بنماید بدون آنکه آسیبی به این نواحی برسد.

دستگاه موزن گوش و بینی می‌تواند به خوبی جایگزین وکس های آزار دهنده باشد چرا که نه حرارت سوزاننده ای دارد نه درد دوچندانی. این دستگاه دارای سری تیغ هایی است که به خوبی و بدون درد و حساسیت موها را اصلاح می‌نماید بی‌آنکه بر رویش مجدد و ازیاد آن ها تاثیری بگذارد.

یکی از مزیت های خوب این دستگاه قابل حمل بودن آن و استفاده ی راحت از آن است که این دو مزیت می‌تواند به خوبی نیاز همگان را برطرف نماید چرا که بسیاری از افراد به دلیل مشغله ی زیاد به اصلاح کردن این نواحی فکر نخواهند کرد در صورتی که این نواحی نیز نیاز به اصلاح شدن دارند.

یکی دیگر از مزیت های بی بدیل این دستگاه آن است که دستگاه موزن گوش و بینی هیچ آسیبی به نواحی گوش و بینی نخواهند رساند چرا که نه حرارت بالایی دارند، نه ایجاد حساسیت و خارش و التهاب می‌نمایند و نه مو را از ریشه می‌کنند! بلکه تنها به اصلاح این نواحی کمک خواهند کرد.

خرید لوازم اصلاح موی گوش، بینی و ابرو از فروشگاه لیدی مد کالا

راهنمای خرید موزن گوش و بینی

مو زن گوش و بینی دستگاه متخصص زدن مو های گوش و بینی با دقت بالا می باشد .

شما احساس خوبی نخواهید داشت هنگامی که موی بینی یا گوشتان نمایان می شود ، بنابراین طبیعی است که سعی کنید آنها را کوتاه نمایید ، برای این کار شما به یک اصلاح کننده موی بینی و گوش نیاز خواهید داشت . اصلاح کننده ای که با دقت و آسان این عمل را برایتان انجام دهد .

نکاتی برای خرید اصلاح کننده موی بینی

سری های استفاده شده در موزن

این ویژگی مهم ترین مورد در هنگام خرید یک اصلاح کننده بینی قابل اطمینان می باشد . بعضی موزن های گوش و بینی فقط یک سری چرخشی دارند برای اصلاح گوش و بینی، ولی بعضی از مدل ها دارای سری های مختلفی برای اصلاح ابرو و خط ریش نیز هستند.

باید بررسی نمایید که آیا هدفتان فقط اصلاح گوش و بینی است یا میخواهید اصلاح ابرو یا اصلاح خط ریش نیز داشته باشید؟

اطمینان حاصل نمایید که ابزارها به سادگی قابل اتصال و جدا شدن باشند تا عملیات تعویض ابزارکهای اصلاح کننده عذاب آور نباشد . بعضی از اصلاح کننده های بینی شامل یک دکمه تعویض می باشند که بوسیله آن به سادگی می توانید ابزارکهای اصلاح را تعویض نمایید و بعضی به صورت چرخاندن میتوان سری را جدا کرد.

تمام موزن های گوش و بینی پرومکس دارای یک سری جداگانه برای اصلاح خط ریش نیز میباشند.

 

نوع باتری

موزن ها با دو نوع باتری عرضه میشوند.

موزن با باتری قابل شارژ و موزن با باتری قلمی. اگر میزان استفاده شما از دستگاه کم است بهتر است که دستگاه شما از باتری قلمی استفاده کند زیرا باتری های شارژی اگر کم استفاده شوند عمرشان کاهش میابد.

پیشنهاد میشود که یک عدد باتری قلمی از نوع آلکالاین داشته باشید تا به تعداد دفعات بالا بدون نیاز به تعویض برایتان کار کند.

تمام موزن های گوش و بینی پرومکس دارای باتری قلمی از نوع آلکالاین با کیفیت همراه خود میباشند.

 

انواع چراغ‌ دار:

در این نوع موزن ها از یک چراغ استفاده شده که به شما امکان میدهد با دقت و دید بهتری موهای هر قسمت از صورت و بدن خود را از بین ببرید

دستگاه‌هایی که موهای گوش و بینی را اصلاح می‌کنند، بهتر از انواعی هستند که موها را از ریشه می‌کنند و باعث ایجاد درد میشوند.

در بین محصولات هم اصلاح کننده های بینی و گوش گران قیمت و باکیفیت می توان یافت و هم نوع ارزان قیمت آن را ، بنابراین این بستگی به شما دارد که چه مقدار می خواهید برای خرید یک اصلاح کننده مناسب هزینه نمایید . باید دقت داشته باشید ، که محصولات ارزان قیمت تر بهترین گزینه برای شما نمی باشند ، زیرا آنها از با مواد اولیه بی کیفیت ساخته شده اند که باعث می شود عمر مفید کوتاه و درصد خرابی بالایی داشته باشند . با در نظر گرفتن این قضیه ، بهتر است به کارایی و مطمئن بودن محصول دقت نمایید و تنها روی پایین بودن قیمت محصول تاکید نداشته باشید .

با دقت به همین چند نکته می توانید بهترین محصول را در این زمینه تهیه نمایید . فقط دقت داشته باشید که مورد خریداری شده با مشخصات مدنظر و بودجه شما همخوانی داشته باشد ، بنابراین شما می توانید انتظار بهترین محصول را در عوض پولی که پرداخت می کنید داشته باشید .

  مطالب آموزشی مرتبط

 

   محصولات مشابه