فهرست مقالات

نحوه انتخاب جواهرات روزمره: 6 نکته شگفت انگیز برای تکمیل لباس های خود

انتخاب جواهرات برای خودتان کار بسیار دشواری است - بعضی اوقات ما منتظر می مانیم تا یک دوست برای خرید جواهرات با ما بیاید. این به این دلیل نیست که نمی توانیم هزینه آن را بپردازیم بلکه فقط به این دلیل که نمی توانیم تصمیم بگیریم. گزینه های بسیاری در خارج وجود دارد که روند آنها اغلب تغییر می کند ، بنابراین عمل انتخاب جواهرات می تواند یک تصمیم دشوار باشد ، در انتخاب نوع ها، طرح ها و سبک ها گیج می شویم. البته یک عنصر هزینه نیز وجود دارد.

معمولاً چه چیزهایی را هنگام انتخاب جواهرات روزمره از لباس پوشیدن ترجیح می دهید - چند دسته مختلف وجود دارد - یکی از آنها که به آنها تعلق می گیرید و دیگران که هرگز وارد آنها نمی شوید یا اکنون و دوباره به آن می چسبید. با رعایت نکات مد روزانه برای روزمره ، سبک و لباس های خود را با چه جواهرات بپوشید:

سبک

Everyday Necklaces

 

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید کمد لباس شما و نوع جواهرات است که ترجیح می دهید از آن بپوشید - چه سبکی را نشان می دهد ، چه نوع تصویری را حمل می کنید و چه نوع شیوه زندگی را هدایت می کنید. در اینجا چند گزینه وجود دارد ، یکی از گزینه های شما را پیدا کنید:


احساساتی - - آیا شما فردی هستید که آن قطعه واحد را که هر روز می پوشید و هرگز از آن جدا نمی شوید ، دارید؟ این کار را دشوار می کند وقتی که از نظر عاطفی به یک مورد متصل شده باشید ، آن را بردارید و آنرا برای چیز دیگری مبادله کنید. همچنین مطابقت با هر چیز دیگری دشوار است. من فکر می کنم نکته اصلی در اینجا یافتن قطعاتی است که می توانید با قطعه احساساتی خود لایه بندی کنید تا آن را تکمیل کنید. به عنوان مثال اگر یک زنجیره طلای خود را روی زنجیره ای طولانی بپوشید می توانید قطعاتی در اطراف آن مانند گردنبند نوار را روی زنجیره ای کوتاهتر اضافه کنید ، که ظاهر را متعادل می کند.

زیبا - آیا شما هر روز لباس می پوشید؟ آیا سبک شما نوع خاصی است که لباس روزانه لباس شب فرد "گاه به گاه" است؟ من فکر می کنم الماس و مروارید ، پاشنه و کیف دستی ، لباس های فانتزی ، مدل مو و آرایش ثابت است. در اصل ، شما گاه به گاه انجام نمی دهید بلکه آن را برای روز کم می کنید. اگر بازپرداخت شما معمولاً سنگین است ، سعی کنید با اضافه کردن یک دستبند یا کاف ساده ، ظاهر را نرم کنید.

دبلیو - همیشه به نظر می رسد که با یک نگاه عجیب و غریب از نگاه مدرسه ای در مورد شما قرار گرفته است. ظاهر اولیه از همه چیز در مورد نظافت و شیک بودن است. مونوگرام و گردنبندهای قلب علاوه بر لباس ناز شما یک نکته عالی هستند.

بیانیه - افرادی که تابلوهای بیانیه ای را می پوشند ، باید از لباس های ساده و ساده استفاده کنند و از الگوی یا رنگ های بسیار هیجان انگیز استفاده نکنند. آنچه می خواهید انجام دهید این است که به جواهرات خود اجازه دهید از حالت ایستاده و به لباس شما فاکتور Wow بدهد - قطعه بیانیه شما می تواند یا گردنبند ، گوشواره و در بعضی موارد از النگو یا دستبند باشد. شما حتی می توانید دستبند را با گردنبند مطابقت دهید - اما به یاد داشته باشید که هرگز از آن زیاده روی نکنید. مطمئن شوید که در متن بیانیه های خود را جمع کنید ، بنابراین هر روز کافی است مبادله کنید و می توانید با هر یک از لباس های اصلی روز خود مطابقت داشته باشید.

در اینجا نحوه پوشیدن گردنبندهای بیانیه آورده شده است: گردنبند بیانیه باید جسورانه و بزرگ باشد - بزرگترین زیبایی آن این است که شما نیازی به فکر کردن با آن ندارید ، فقط به یک قطعه زیبا و برجسته احتیاج دارید. گردنبند باید مطابق با گردن بالا یا لباس شما باشد و با یک جفت گوشواره یا النگو مطابقت داشته باشد. انواع متفاوتی از بیانیه ها را انتخاب نکنید یا آنها با یکدیگر برخورد خواهند کرد ، باید از یک سبک / طراحی مشابه باشند در غیر این صورت بیش از حد از آن استفاده خواهید کرد.

آسایش

باید حتما راحت باشید. وقتی روز را می پوشید می تواند مدت طولانی باشد بنابراین شما نمی خواهید خیلی سنگین باشید ، لبه های تیز دارید و باید آن را دوست داشته باشید - چیزی نپوشید که در واقع شما نیستید یا احساس ناراحتی خواهید کرد.

بودجه

Everyday Jewelry

در نظر بگیرید که چقدر توانایی و مایل هستید هزینه کنید - سپس فروشگاه هایی را انتخاب کنید که آن بودجه را برآورده کنند. اگر بودجه شما زیاد است می توانید با پول خود هوشمند باشید و در طلای واقعی سرمایه گذاری کنید که برای همیشه ماندگار خواهد شد. اگر بودجه کمتری دارید می توانید جواهرات خیابانی بلند بخرید و تعداد زیادی قطعه مختلف از جمله وسایل نقره اندود و استرلینگ را بدست آورید. شما می توانید جعبه جواهرات خود را با گذشت زمان بسازید ، بنابراین نگران نباشید اگر بودجه کم دارید ، می توانید با هر یک از چک های جدید یا دو مورد ، خود را با هر نوع چک بپردازید. این یک تکنیک عالی برای همه است زیرا سبکهای جدیدی در حال نمایش هستند که باید همیشه به مجموعه خود بیفزایید. سرانجام انتخاب زیادی خواهید داشت.

چند قطعه کافی است؟

تعداد جواهرات حداکثر وجود ندارد - هرچه تعداد قطعات بیشتری داشته باشید بهتر است. من یک جعبه جواهرات را به عنوان "جعبه لوازم جانبی" می بینم که همیشه به ساختمان و به روزرسانی نیاز دارد ، باید همیشه برای صرفه جویی در روز مجهز باشد.

دسته بندی ها

انواع مختلف جواهرات برای هر دسته جواهرات وجود دارد. دسته های اصلی عبارتند از: گردنبند ، دستبند ، گوشواره و حلقه.

شما همیشه می توانید انواع مختلف جواهرات را با هم بخرید ، به عنوان مثال ، یک گردنبند و گوشواره می توانند با هم هماهنگ باشند و شاید فقط لازم باشد که آنها را با هم خریداری کنید. از طرف دیگر شما نیز نیازی به این ندارید ، می توانید جداگانه بخرید و به تنهایی بروید ، به خصوص با قطعات بیانیه. حتماً همان دسته از جواهرات را با هم مخلوط کرده و یک اشتباه کاملاً مطابقت ندارد. به عنوان مثال ، سنگهای قیمتی با سنگهای قیمتی - شما نباید گوشواره های بزرگ و براق را بر روی گردنبند با گوشواره های مونوگرمی بپوشید ، این فقط نمی رود.

نمونه ای از آنچه کار می کند گردنبند نام با برخی از گوشواره های حلقوی بسیار ساده از همان مواد فلزی است. به نظر می رسد که آنها گرد هم آمده اند و بدون اینکه زیاده روی کنند ، به آرامی و یکدست جمع می شوند. مثل این که نباید گردنبند و گوشواره هایی با نام داشته باشید - این بیش از حد است.

بنابراین یک خط خوب در ساخت یا شکستن آن هنگام آمیختن دسته ها و انواع جواهرات شما وجود دارد ، فقط کافی است علائم کوچک کردن چیزهای مناسب را با یکدیگر تشخیص داده و از پوشیدن آنها احساس راحتی کنید.

با آخرین روندها همراه باشید

حتما مجلات و جدیدترین مقالات را بصورت آنلاین درباره آنچه در مد است و کدام طرحهای جدید به زودی به بازار عرضه می شود بخوانید. مجلاتی مانند Vogue و InStyle احتمالاً تأثیرگذارترین و اولین کسانی هستند که آخرین اخبار مد را دریافت می کنند. اگر این کار را انجام دهید ، اولین کسی خواهید بود که می دانید ، بنابراین می توانید به فروشگاه ها بروید و آخرین روند جواهرات را خریداری کنید تا با لباس های گاه به گاه خود بروید.

  مطالب آموزشی مرتبط

 

   محصولات مشابه