فهرست مقالات

سشوار نانویی چیست؟ چگونه کار می کند؟

سشوار نانویی چیست؟ چگونه کار می کند؟

 

عملکرد این سشوار شبیه به سشوار یونی است. سشوارهای نانو نانوذرات ، یونهای با بار منفی را آزاد می کنند. این یونها مولکولهای با بار مثبت را به هم می شکنند تا موها به سرعت خشک شوند. سشوارهای نانو بهتر از سشوارهای یونی هستند.

سشوارهای نانو نانوذرات را به عمق درون کوتیکول های مو نفوذ کرده و موهای شما را براق و مرطوب می کنند. سشوار نانو سریعتر از سشوار یونی است و رطوبت موجود در کوتیکول های مو را 1000 برابر بیشتر از سشوار یونی قفل می کند. این سشوارها طراحی منحصر به فردی دارند و برای انواع موهای ضخیم و بلند، صاف و فرفری مناسب هستند.

این خشک کن باعث می شود موهای شما سالم ، براق و بدون حاشیه باشد. با نگاهی به خشک کن های نانو - این خشک کن ها سنگین هستند و همچنین نسبت به سایر خشک کن ها کمی گران هستند.

پاناسونیک برای ساخت سشوارهای نانویی به خوبی شناخته شده است. در زیر لیست کوتاهی از سشوارهای نانویی پاناسونیک وجود دارد

  • سشوار نانویی پاناسونیک EH-NA65-K
  • سشوار نانویی پاناسونیک EH-NA57-PN
  • سشوار مراقبتی نانون پاناسونیک EH-NA95-RP
  • سشوار نانویی پاناسونیک EH-NA25-W
  • سشوار نانویی پاناسونیک EH-NA58-PP

  مطالب آموزشی مرتبط

  

انتخاب سشوار


انتخاب سشوار   

اگر می خواهید سشوار را انتخاب کنید ، انتخاب آنلاین می تواند بسیار زیاد باشد. همه آنها یکسان به نظر می رسند (یا تقریباً) ، همه آنها ادعا می کنند چیزهای یکسانی دارند و اصطلاحات و فن آوری درهم می کنند! ادامه مطلب

انتخاب سشوار

  

راهنمای خرید سشوار 2020 ، هند


راهنمای خرید سشوار 2020 ، هند   

اصولاً سشوارهای معمولی با استفاده از یک عنصر گرمایش (مقاومت) ، فن و موتور از یک فناوری ساده ساخته می شوند. با استفاده از برق در خشک کن ، انرژی الکتریکی وارد سشوار می شود و موتور فن می چرخد. انرژی الکتریکی از شبکه سیم های عنصر گرمایش عبور می کند و گرما تولید می کند. فن هوای گرم را به سمت نازل خشک کن سوق می دهد. اما جدیدترین سشوارهای امروزی نه تنها هوای گرم را باد می کنند بلکه هوای خنک را نیز باد می کنند ، یون های الکتریکی شارژ شده ، اشعه مادون قرمز و ذرات با بار الکتریکی نانو را آزاد می کنند. انتخاب کننده سشوار ما را امتحان کنید تا با پاسخ دادن به سؤالات ساده و بدون خواندن هرگونه راهنمای خرید ، سشوار صحیح را انتخاب کنید. ادامه مطلب

راهنمای خرید سشوار 2020 ، هند

انواع سشوار

تفاوت بین سشوار یونی و سرامیکی

 

   محصولات مشابه