فهرست مقالات

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی

نحوه نصب مژه مصنوعی

 

  1.  قبل از انجام هر کار دیگری ، طول مژگان را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید متناسب با فرم چشم شما است. در صورت نیاز به برش نوار ، لبه بیرونی را با قیچی بخش کوچکی از آن را ببورید. با این کار از افتادن در گوشه خودداری خواهید کرد (به معنای: دیگر مژه مصنوعی ضربه ای  به چشم شما نمی زند).برش انتهای مژه مصنوعی
  2. هر دو لبه هاش را بگیرید و به سمت داخل خم شوید تا شکل "C" ایجاد شود و چند ثانیه نگه دارید. این بهترین راه برای صاف کردن و اطمینان از فرم دهی به شکل چشم خمیده ماست و بدون اینکه گوشه ها بلند شود ، قرار می گیرند. فقط همین امر باعث می شود بقیه مراحل کار بی دردسر باشد.
  3. برای نتایج ماندگار از یک چسب با کیفیت بالا مانند چسب مژه DUO استفاده کنید (Brascia پیشنهاد می کند از چسب همراه با مژه های خود اجتناب کنید). اگر دست ثابت دارید می توانید مستقیم از لوله روی نوار فشار دهید. تمایل به لرزیدن دارید؟ یک ترفند آسان: چسب را روی انتهای یک موچین معکوس (دسته) بگذارید و همانطور که در تصویر قرار دارد ، آنرا در نوار بچسبانید. در گوشه های داخلی و خارجی سخاوتمندانه باشید تا هنگام چشمک زدن چسب از بین نرود.نحوه نصب مژه مصنوعی
  4.  ده ثانیه صبر کنید تا چسب لمس تر و چسبنده تر شود (همچنین می توانید روی چسب ضربه بزنید یا آن را به آرامی در هوا موج بزنید) قبل از قرار دادن لیش. این بهترین راه برای جلوگیری از لغزش نوار در حالی که شما سعی در تنظیم صحیح آن دارید.
  5.  پایه ای از خط مژه طبیعی خود را ، درست در بالای مژه های واقعی خود ، قرار دهید. این چسب خشک می شود ، بنابراین اگر کمی روی پوست شما قرار گرفت نگران نباشید.مبانی زیبایی: نحوه نصب مژه مصنوعی
  6.  پس از قرار دادن هر دو مژه ، می توانید ریمل خود را انجام دهید. این به ادغام مژه های طبیعی با نادرست کمک می کند.
  7.  اگر شکافی بین پلک های واقعی و تقلب در پلک خود مشاهده می کنید ، نگران نباشید! براکیا می گوید ، لازم نیست آن را بکشید و دوباره شروع کنید. فقط این شکاف را پر کنید ، با استفاده از سایه چشم مشکی مات به عنوان آستر برای پنهان کردن آن (ما از سایه چشم سایز Inglot Cosmetics Freedom System در سال 391 استفاده کردیم). این مرحله همچنین به خشک شدن سریع تر چسب کمک می کند.

نکات مربوط به برداشتن مژه مصنوعی: همیشه مژه های مصنوعی را قبل از استفاده از آرایش چشم خود پاک کنید. ابتدا چسب را با پارچه پنبه ای که در یک پاک کننده آرایش روغنی خیس شده است ، مانند کرم نارگیل خام Rms ، صاف کنید. سواب را در امتداد خط مژه خراب کنید تا چسب را شل کنید و چسبندگی آن را بشکنید. با باز شدن چشم خود ، بند را به سمت نوک گوشه بیرونی بکشید. سپس چشمان خود را ببندید و خیلی آرام نوار را از لایه واقعی خود جدا کنید ، از گوشه بیرونی به گوشه داخلی - به سمت بینی کار کنید.

فروش انواع مژه مصنوعی

فروش انواع چسب مژه

فروش انواع سایه چشم

چند نکته کلی در باره نصب مژه مصنوعی بر روی چشم:

برای چسباندن مژه مصنوعی نباید چشم هایتان آرایش داشته باشد, اول باید مژه مصنوعی را بچسبانید و سپس آرایش چشم را انجام دهید.قسمت هایی از مژه مصنوعی که خیلی بلند و غیر طبیعی هستند را با قیچی کوتاه کنید تا چشم هایتان طبیعی تر به نظر برسد.

  1. چشم هایتان را بشویید و مژه هایتان را تمیز کنید, سپس چشم هایتان را خشک کنید و مژه های مصنوعی را با موچین بردارید و از چسب مخصوص خودش به آن بزنید, مژه های چسب زده را با دقت روی پلک هایتان بگذارید تا به خوبی به پلک هایتان بچسبند.
  2.  بعد از چسباندن کامل مژه ها یک خط چشم زیبا برای خود بکشید تا قسمت هایی که خالی دیده میشوند پر و زیباتر به نظر برسند.
  3. برای کندن مژه ها قبل از برداشتن به آن ها آب بزنید و چشم هایتان را خیس کنید بعد به آرامی مژه ها را بردارید تا به مژه های خودتان آسیب نزنید.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

چگونه می توان مژه ها را فر کنید


چگونه می توان مژه ها را فر کنید   

فر را به طور کامل باز کنید و آن را به سمت مژگان فوقانی بکشید ، مطمئن شوید که نوار را به سمت ریشه مژه ها بگیرید. بررسی کنید که همه ضربه شلاق داخل فر را داشته باشید. ابزار را به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین منحنی رو به بیرون قرار دارد. فر را با دقت روی مژه ها ببندید و به آرامی و با یک دستگیره نرم و ضربان فشار دهید. ادامه مطلب

چگونه می توان مژه ها را فر کنید

  

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟


آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟   

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟: به عنوان راه حلی طبیعی ارزان تر ، کم مصرف تر ادامه مطلب

آیا روغنهای طبیعی می توانند مژه شما را ضخیم تر کنند؟

انواع سایه های چشم، راهنمای نهایی برای سایه های مختلف چشم

آشنایی با 5 سبک مختلف خط چشم

5 گام برای بدست آوردن چشمان بزرگتر

انواع مختلفی از ریمل برای مناسبت های مختلف

با ارائه محصولات آرایشی چشم، چشم خود را جسورانه و زیبا کنید

 

   محصولات مشابه